GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mien reakciok bacsi ? h visszakerdezek ? hiaba irod "szepen normalis" hangnemben ha kozben olyan dolgokat mondasz amit akarhogy csomagolsz konfliktus lesz belole. egyebkent : fetomytol megkerdezted h akar-e trackert vezetni v csak ugy joindulatbol eszedbe jutott h o csinalhatna mert neked az ugy megfelel es megsem neked kell vele az idod elbaszni ?Fake
nem kérdeztem meg tőle semmit, de tök véletlenül magától eszébe jutott pár napja hogy csináljon egyet a lapszemle topicban, mert annyira kaotikus állapotok uralkodtak. 😊 de amúgy teljesen igazad van, még jog sem kell hozzá, lapszemlében uyganúgy lehet folytatni azt amit fetomy elkezdett.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tényleg... ez csak ennyi majd javítja.
Nem üt meg a guta hogy hol vannak a pickjeim. Szépen nyugodtan ülök addig míg ismét erre jár és majd ha épp lesz kedve ki is javítja (ha tudja) Mert eddig nem volt és a tracker nem tegnap készült el.

De. Ha vissza lehet állítani az még rendben van. Ha mind benne van a trade adminban.
De valahogy Soldinál sosem voltak gondok.
Ez elég komoly odafigyelést igényel. Tegyük fel téved egy helyen, az sem jó de oké, de csak nálam 3-4 helyen rontotta el.
Ez mi??? Megmondom mi. Az alkalmatlanság.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon egyetértek. Nevetséges az a "munka" amit Newman végzett.
Ekkora arc mellé valami teljesítmény se ártana.Delonso_
csinalhatod te is nem tart vissza senki. miert kell mindig masra locsolni a munkat ha vmi nem tetszik ?
ez szol csabikovszkinak is. nem arrol van szo h ne lenne elviekben igazatok de nem ertem h miert nem lehet
v egy kis turelmet tanusitani h belerazodhasson v miert nem csinaljatok meg magatok ? mert az h egybol rakurjatok
vki masra a feladatot keretlenul az mar kivaloan megy latom.Fake
én csinálnám szívesen, csak nekem nincs hozzá jogom. 😊
szerintem nem locsoltam senkire a munkát, szépen, normális hangnemben kifejeztem a véleményemet. 😊
amúgy meg direkt írtam oda elé hogy "nem akarok senkit megbántani", mert tudtam hogy ilyen reakciók lesznek.eaglesmcnabb
az a locsolas az lőcsölés akar lenni amugy 😀
mien reakciok bacsi ? h visszakerdezek ? hiaba irod "szepen normalis" hangnemben ha kozben olyan dolgokat mondasz amit akarhogy csomagolsz konfliktus lesz belole. egyebkent : fetomytol megkerdezted h akar-e trackert vezetni v csak ugy joindulatbol eszedbe jutott h o csinalhatna mert neked az ugy megfelel es megsem neked kell vele az idod elbaszni ?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha kell csinálom, de kb négy pickem tüntette el, legyek boldog ???Delonso_
nem mondtam h legyel boldog csak azt h tanusithatnal egy kis turelmet. most vette at a trackert.
vagy ami oda van irva az ugy belevan karcolva a monitorodba h kijavitani mar biztosan nem lehet ?

btw ha csak ez a bajotok h nincs hozza modijogotok kulonben vezetitek a trackert szivesen akkor kerjetek.
ketlem h megvonna toletek barkiis ezt ha newmannek adtak.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
amúgy ha pl. Vilmát eltiltják IRL, az nálunk is érvénybe lép?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem akarok senkit megbántani, de jobban járnánk ha fetomy vezetné Newman helyett. Gyorsabb, pontosabb.eaglesmcnabb
Nagyon egyetértek. Nevetséges az a "munka" amit Newman végzett.
Ekkora arc mellé valami teljesítmény se ártana.Delonso_
csinalhatod te is nem tart vissza senki. miert kell mindig masra locsolni a munkat ha vmi nem tetszik ?
ez szol csabikovszkinak is. nem arrol van szo h ne lenne elviekben igazatok de nem ertem h miert nem lehet
v egy kis turelmet tanusitani h belerazodhasson v miert nem csinaljatok meg magatok ? mert az h egybol rakurjatok
vki masra a feladatot keretlenul az mar kivaloan megy latom.Fake
én csinálnám szívesen, csak nekem nincs hozzá jogom. 😊
szerintem nem locsoltam senkire a munkát, szépen, normális hangnemben kifejeztem a véleményemet. 😊
amúgy meg direkt írtam oda elé hogy "nem akarok senkit megbántani", mert tudtam hogy ilyen reakciók lesznek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha kell csinálom, de kb négy pickem tüntette el, legyek boldog ???
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2012-es friss draft tracker van már valahol?jjncaa
nem akarok senkit megbántani, de jobban járnánk ha fetomy vezetné Newman helyett. Gyorsabb, pontosabb.eaglesmcnabb
Nagyon egyetértek. Nevetséges az a "munka" amit Newman végzett.
Ekkora arc mellé valami teljesítmény se ártana.Delonso_
csinalhatod te is nem tart vissza senki. miert kell mindig masra locsolni a munkat ha vmi nem tetszik ?
ez szol csabikovszkinak is. nem arrol van szo h ne lenne elviekben igazatok de nem ertem h miert nem lehet
v egy kis turelmet tanusitani h belerazodhasson v miert nem csinaljatok meg magatok ? mert az h egybol rakurjatok
vki masra a feladatot keretlenul az mar kivaloan megy latom.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Öhm, melyik árat kell elküldenem? Finley?Delonso_
finley, gore, thomas, finnegan(?)kristof
finneganre nem kell ar mert mar kapott hosszabbitaskor. erre legalabb tutira emlekszem.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
2012-es friss draft tracker van már valahol?jjncaa
nem akarok senkit megbántani, de jobban járnánk ha fetomy vezetné Newman helyett. Gyorsabb, pontosabb.eaglesmcnabb
Nagyon egyetértek. Nevetséges az a "munka" amit Newman végzett.
Ekkora arc mellé valami teljesítmény se ártana.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
2012-es friss draft tracker van már valahol?jjncaa
nem akarok senkit megbántani, de jobban járnánk ha fetomy vezetné Newman helyett. Gyorsabb, pontosabb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
2012-es friss draft tracker van már valahol?jjncaa
Van, de minek. Úgy szar ahogy van.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rajtam már nem múlik a hosszabbítás.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
2012-es friss draft tracker van már valahol?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Öhm, melyik árat kell elküldenem? Finley?Delonso_
finley, gore, thomas, finnegan(?)kristof
Én csak pótRosi vagyok, szerintem csak Rosira kell, de ezen nem múlik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Öhm, melyik árat kell elküldenem? Finley?Delonso_
finley, gore, thomas, finnegan(?)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
en nemtom mar h mivan de kuldtem somosnak arat finleyre thomasra es gorera.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Öhm, melyik árat kell elküldenem? Finley?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor már az enyém is 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
az enyém is: Loadholt (esetleg Strief) még mindig eladó
CB-t már nem keresek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
friss a kekí-m


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
ja, csak ezer olyan playa van, aki volt DE és volt LB is más rendszerben, most akkor mindenki válogasson kedvére
csak azért kérdeztem, mert tavaly simán egybe volt tolva és nem volt semmi gebasz belőle
na mindegy, akkor majd licitálok mindenkire, aki él és mozog, baj nem lehet belőle 😀 majd szóltok, ha nem jóStez
Innentől szerintem aki állt már fel mindkettőben, azt akkor viszed, amikor akarodWyatt
Úgy emlékszem Höri tavaly beírta posztonként az elérhető játékosokat az adott poszt piacának nyitásakor... Gondolom ha az egyik poszt névsorában nem találod akkor a másik poszton lesz, és ott tudsz majd licitálni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Majd a 4. DE offer után, aki már LB piacon elkelt, rájövünk, hogy egyben jobb lett volna 😀

Egyébként szerintem is jobb lenne egyben a kavarodás elkerülése miatt, csak úgy meg sok playa van egyszerre, hiszen DE, DT, LB együtt kéne hogy legyen (hisz ugye DT-DE az ugyanúgy lehet kavar mint az LB-DE.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ja, csak ezer olyan playa van, aki volt DE és volt LB is más rendszerben, most akkor mindenki válogasson kedvére
csak azért kérdeztem, mert tavaly simán egybe volt tolva és nem volt semmi gebasz belőle
na mindegy, akkor majd licitálok mindenkire, aki él és mozog, baj nem lehet belőle 😀 majd szóltok, ha nem jóStez
Innentől szerintem aki állt már fel mindkettőben, azt akkor viszed, amikor akarod

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
ja, csak ezer olyan playa van, aki volt DE és volt LB is más rendszerben, most akkor mindenki válogasson kedvére
csak azért kérdeztem, mert tavaly simán egybe volt tolva és nem volt semmi gebasz belőle
na mindegy, akkor majd licitálok mindenkire, aki él és mozog, baj nem lehet belőle 😀 majd szóltok, ha nem jó