GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 917
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nálam nem, felrakta rendesen de amikor rákattintok az indításra nem csinál semmit :/

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Működik már rendesen?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ment még kettő

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elküldtem

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nekem se működik 😕tenorx
De mi a gond pontosan? Install után nem enged elindítani?Döme
Konkrétan nem csinál semmit
El sem kezdi betölteni a játékot, semmi nem történik
Akárhányszor kattintok rá az ikonra vagy a könyvtárban lévő exe fájlraWyatt
Aha. Annyit csináljatok már hogy lőttök egy screenshotot a telepítési könyvtár tartalmáról, hátha akad még valami amit berak az aktiválás.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Leszedtem, bemásoltam, nekem nem csinál semmit 😊Wyatt
Nekem se működik 😕tenorx
De mi a gond pontosan? Install után nem enged elindítani?Döme
Konkrétan nem csinál semmit
El sem kezdi betölteni a játékot, semmi nem történik
Akárhányszor kattintok rá az ikonra vagy a könyvtárban lévő exe fájlra

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Leszedtem, bemásoltam, nekem nem csinál semmit 😊Wyatt
Nekem se működik 😕tenorx
De mi a gond pontosan? Install után nem enged elindítani?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kompatibilitási hibamegoldással próbáltam, de úgy meg csak megvásárolni tudtam utána, szerintem kéne valami másik exe fájl talán. Bár én ehhez azért elég hülye vagyok

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Leszedtem, bemásoltam, nekem nem csinál semmit 😊Wyatt
Nekem se működik 😕
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor ő sem lesz Hazafi 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na pryornak lesz gazdája, eddig 3 ajánlat jött rá, az egyik be is sokkolt 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Leszedtem, bemásoltam, nekem nem csinál semmit 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kipróbálom Döme!
Ha nem gond majd áttöltöm dropboxra, és rakok inkább arról linket, mert ott nem kell tökölni, mint a rapidsharenél.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
köszönöm...

akkor thomasszal nem is fogok jövőre hosszabítani, mert van nála ezer jobb LT... de Omiyale biztos jobbbraxa88
Azért ilyesmin kiakadni erős... mellesleg Thomast leszámítva tényleg nem nagy szám az egység. Gibson nálam negyedik számú guard volt pl., nálad meg kezdő.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tegnap volt szerencsém végignézni, és nem mindenhol van a legjobb játékos a DC elején, de hát legalább majd lehet abajgatni a rostert minden nap.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindegy, elküldtem már 😀
Ja, hát így kellett (vagy legalábbis gondoltam így kell), hogy látszódjon hova hány ember van és stb... eddig is rendes dc volt, meg majd az is lesz, ha eljön az ideje 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fetomy, neked a DC-d az komoly?

Ja leesett hogy névsorban van. A DC-nek nem ez a lényege. 😉Döme
át kellett írni úgy, hogy mindenhova egy név, és stb... nyilván nem így volt eredetileg 😊
mindjárt elküldöm PM-benfetomy
Ja nem kell még, majd szólok, most még csak a rostereket csinálgatom. A DC-k kicsit később jönnek, csak ez szemet szúrt, hogy Cobb az 1. WR, Vinny Jackson meg a 4. 😊Döme
Az RBknél durvább volt 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Fetomy, neked a DC-d az komoly?

Ja leesett hogy névsorban van. A DC-nek nem ez a lényege. 😉Döme
át kellett írni úgy, hogy mindenhova egy név, és stb... nyilván nem így volt eredetileg 😊
mindjárt elküldöm PM-benfetomy
Ja nem kell még, majd szólok, most még csak a rostereket csinálgatom. A DC-k kicsit később jönnek, csak ez szemet szúrt, hogy Cobb az 1. WR, Vinny Jackson meg a 4. 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hehe, legközelebb majd úgy írok, hogy lesz 10 csapat holtversenyben első, másik 10 holtversenyben 2., a többiek meg harmadikak és akkor mindenkinek tetszik majd a helye 😊Höri
légyszi indolold már meg h miért szar OLmbraxa88
nagyon erős az OL, csak van nála 25 még erősebb.

Mint ahogy nálam is csodálatos long snapper Jake Ingram, mindössze 31 jobb van nála. De ettől még világklasszis ő is.Höri
köszönöm...

akkor thomasszal nem is fogok jövőre hosszabítani, mert van nála ezer jobb LT... de Omiyale biztos jobb
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe, legközelebb majd úgy írok, hogy lesz 10 csapat holtversenyben első, másik 10 holtversenyben 2., a többiek meg harmadikak és akkor mindenkinek tetszik majd a helye 😊Höri
légyszi indolold már meg h miért szar OLmbraxa88
nagyon erős az OL, csak van nála 25 még erősebb.

Mint ahogy nálam is csodálatos long snapper Jake Ingram, mindössze 31 jobb van nála. De ettől még világklasszis ő is.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy, neked a DC-d az komoly?

Ja leesett hogy névsorban van. A DC-nek nem ez a lényege. 😉Döme
át kellett írni úgy, hogy mindenhova egy név, és stb... nyilván nem így volt eredetileg 😊
mindjárt elküldöm PM-ben
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Fetomy, neked a DC-d az komoly?

Ja leesett hogy névsorban van. A DC-nek nem ez a lényege. 😉
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hehe, legközelebb majd úgy írok, hogy lesz 10 csapat holtversenyben első, másik 10 holtversenyben 2., a többiek meg harmadikak és akkor mindenkinek tetszik majd a helye 😊Höri
légyszi indolold már meg h miért szar OLm
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de iden akkor sem az mert egy jopar posztra nincs neki nemhogy olyanja
de eppenseggel vallalhato kezdoje sem. es ez amugy nem is lenne feltetlen cinkes
de neki ezek a posztok : qb, lde, cb2.
nem eppen a 20adlagos posztok ahol mindegy mifele minoseg tenyeszik.
de jo felolem lehet powerhouse csak aztan ne lepodjon meg majd ha esetleg megsem jut playoffba.Fake
QB esetén egyetértek, bár ilyen falnál és ilyen elkapógárdánál sokkal jobbat nem kívánhatna egyetlen újonc QB sem.

DE: van 3 ígéretes fiatal Graham, Mincey és Charleston személyében, tavaly hárman összehoztak 11 sacket IRL, azzal itt is elégedett lennék. Ráaádsul Ellis és Tuck személyében két Pro Bowl falember mellett dolgozhatnak, és Babineaux sem kutyaütő, ide bőven elég 4. embernek a fenti trió szerintem.

CB: Ezt a saját értékelésemnél is kiemeltem, bár IRL Alphonso Smith a New England meccset leszámítva nem volt tragikus, de tény, hogy egy jó 2. CB még elférne.

Szóval Te meg "kicsit" negatívabban látod a helyezetemet, mint a valóság. 😊somoskovig
nem latom negativabban csak te polirozod fel a realitast mindennel ami a kezed ugyeben van
arrol nem is beszelve h micsoda ellentmondasok vannak akozott ahogyan masokat ertekelsz es ahogyan magadat.

qb - nincs bar. a wr sorod es a falad oke, egy szot sem szoltam rajuk sot nekem a futoid is bejonnek.
de a 2 qbd alex smith es egy ujonc ez a rideg valosag.
annyi igaz h gabbert miatt kozep- es hosszutavon remenytkelto a helyzet
de ennel a qbkombonal keves rosszabb van a ligaban JELENLEG.

de - 1 kezdojatekos van ebbol a 3 emberbol. azt alairom h charleston es mincey korrekt csereparos ezt nem is vitattam.
vagy te hol lattad h megis ? en annyit akartam mondani h graham szemelyeben van egy jo potenciallal rendelkezo
jatekosod aki meg vajmi keveset bizonyitott es mindennek tetejebe a jovoje azert kisebb kerdojelekkel van tarkitva mivel maga reid mondta h ha lesz is szezon akkorsem fog keszenallni a kezdetere. es ez nem egy kezserules v vmi "konnyebben" menedzselheto dolog hanem szetszakadt a terde a picsaba. namost azt sem vitatom h a masik 3 DL embered melle o pont eleg kell h legyen sot ha bevaltja a hozza fuzott remenyeidet akkor boven sok is lesz de ez szinten nem jelenido. ha te tavaly jogosan lehuztad a DLemet mert 3 elit ember mellett Kelsay volt a kezdo lde akkor ez a szitu miben lenne mas aruld mar el nekem ...

cb - ezen nem fogunk osszeveszni egyertelmu de azt azert hadd tegyem hozza h sztem a csapatodnak nem no2 cb kene hanem egy rendes elsoszamu mivel thomas sztem nem az a szint de no2nek vallalhatobb lenne mint a liga jelentos hanyadanak masodik szamu cornerje.

tehat nekem nem a csapatoddal van bajom. szimpatikus keret most ez amelyiket ha nem tradeled szet megint akkor 2-3 ev mulva hosszu idore eluralhatja a diviziojat. ennek 2 feltetelet latom ha a jelenlegi keretbol indulok ki : gabbert valjon be hozzavetolegesen legalabb egy eli manning szinten vmint ne soporjon vegig hihetetlen balszerencse a jatekosaid kozott irl.
de most 4. helyre rangsorolni teged azert elegge elfogult velemeny sztem.

hori : en realisnak ertekelem a 18. helyet es somos prjeben is nagyjabol jo helyen erzem magam.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nekem most is tetszik 😀