GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 917
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe, legközelebb majd úgy írok, hogy lesz 10 csapat holtversenyben első, másik 10 holtversenyben 2., a többiek meg harmadikak és akkor mindenkinek tetszik majd a helye 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
egyetértek a helyemmel,még kicsit magasan is vagyok....csak nem tudom,hogy mit keres előttem a Lions,csak valami elírás lehet 😛 😀
és a SB akkor nem csak az én fejemben fordult meg,de ehhez bitang nagy mák kéne (1-2 posztot kivéve a dephtem kifejezetten rossz),inkább a következő 1-2 évben várható a Packers SB 😛 ha idén is sikerülne,az csak kellemes meglepetés lenne,de a playoffot én is elvárom a csapattól... :rolleyes:Newman
Azt én se értem, hogy hogy kerültél ilyen magasra 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi az értékelést, szép munka az egész, de inkább csak a saját részemmel foglalkoznék.
Az offense sztem is jobb lett, hisz tavaly 55ször sackelték Staffordot, ez a szám mindenképpen csökkeni fog az új falammal, Stewartot is váltottam ráadásul depth is érkezett erre a posztra, szal én ezt is javulásnak fogom fel. WReknél sajna be kellett áldozni Bowet de Hankerson még jobb lesz, szal nem aggódom 😛 A secondary tavaly katasztrófa volt, ez idén változott, egész tűrhető a csapat hátul. a front7 nevetséges, Doom meg Cooper talán kisegít, de jövőre mindenképpen elsődleges feladat lesz rendbe tenni ezt a csapatrészt.
Az esélyeim igen haloványak, hisz a csoporton belül 1nél több győzelem is bravúr lenne, szal inkább én fogok az 1/1ért küzdeni, és nem fetomy
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszönet a munkáért, még ha nem is értek vele egyet maradéktalanul 😛
Hja, és egyetértek fetomyval (nem a bradys részben 😛), inkább legyek alulértékelt, és végezzek jó helyen, mint Detroit Lions teszem azt 😀

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én ahogy eddig sem vitatkoztam, most sem fogok, ez nem jelenti azt hogy boldoggá tesz, de tisztelem a munkáját annak aki megír egy ilyet.
Nagyon új a csapat és nagyon igazságtalan az hogy a rookiekat ennyire semmibe sem veszi a program, holott IRL látunk az ellenkezőjére bőven példát.
Sok GM ilyenkor háborog és van egy kettő akinek a beírását kifejezetten várom, habzó szájjal teszi majd.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A védelem öreg? Az egész csapatban talán 3 ember van, aki túlment a 32-n.. Ráadásul a 3 nagy öreg Hampton-Ellis-Fletcher egyike sem szar kora ellenére, és lehet, hogy jövőre már nem nagyon használhatók, idén még bőven igen, tehát szerintem semmi szerepe a koruknak. A támadóknál meg max csak a futók rutintalanok,esetleg az elkapók. A hátán vinni meg senki nem fogja a csapatot, nálunk nem abból áll a csapat, hogy berakunk egy tombredit aztán nyertünk is 😛 Mi csapat vagyunk! Mindegy, szerintem közöm nem lesz az 1/1-hez, mégha a po-hoz sem akkor is..
DE, addig jó, míg mindenki leír, úgy lehet nagyot dobbantani 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem tudom mi okból vagyok ennyire elől, de köszi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Végre egy józan PR. Így is van 😛
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyébként az "öregedő és tapasztalatlan játékosok halmaza" megjelölést én sem teljesen értem, azt aláírom hogy a secondaryre 100 %-ban igaz, de az egész csapatra nem. QB poszton Sancho azért már szerzett némi tapasztalatot 2 szezon alatt, Rexy meg backupnak jó, és azért Ő sem aggastnyán még. A WR gárda mind fiatal, ereje teljében lévő játékosokból áll, futók közül meg AP-t még nem sokan írnák le, igaz hogy a backup HB-k már nem fiatalok, de vérfrissítésnek jött Jacquizz. FB poszton Weaver sem mondható se tapasztaltalannak, se öregnek, amíg nem 100%-os az egészsége addig meg Sellers eljátszik a helyén akár...
Az O-falban center poszton valóban van frissítenivaló (idén Birk azért szerintem még hozni fogja az elit szintet), RT poszton tapasztalatlan a kezdőm, és a depth nem az igazi. Egy stabil kezdő Guard még elférne Kemo túloldalán, de cserébe elit LT-m van 😊
DL szerintem rendben van: Williamsben azért van még pár év szintén pro szinten, Dixon meg nagyon ígéretes, és azért előző szezonban elég sokat szerepelt, Ray Edwards szintén jó szezonon van túl - Bowerst lehet merész húzás rögtön a mélyvízbe dobni, de a cseresor megfelelő mögötte (Robison szvsz. backupnak nagyon jó, akár kezdő is lehetne).
A secondaryról már szó esett, tényleg nagyon "lyukas". Van egy-két kérdéses poszt ahol tényleg aggastyánok/zöldfülűek a játékosaim, de azért az egész teamről szvsz. túlzás ezt állítani.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
12. Seattle Seahawks
Szegény Cutler itt sincs túl erős fallal megáldva, ez esetleg visszaüthet. A D# a nagyobb baj, mert pass rush-t itt se nagyon fog senki generálni, anélkül meg szar játszani.

Joe Thomas és Duane Brown a két OT. Bell, Zuttah, Gibson + erős depht. Ez kérem egy erős OL!
pass rush: Clemons és Hall is 10+sackes év után vannak, nem sok ilyen csapat van akinek a 2 kezdő DEje ennyi sacket hoztak volna össze...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
egyetértek a helyemmel,még kicsit magasan is vagyok....csak nem tudom,hogy mit keres előttem a Lions,csak valami elírás lehet 😛 😀
és a SB akkor nem csak az én fejemben fordult meg,de ehhez bitang nagy mák kéne (1-2 posztot kivéve a dephtem kifejezetten rossz),inkább a következő 1-2 évben várható a Packers SB 😛 ha idén is sikerülne,az csak kellemes meglepetés lenne,de a playoffot én is elvárom a csapattól... :rolleyes:

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
de iden akkor sem az mert egy jopar posztra nincs neki nemhogy olyanja
de eppenseggel vallalhato kezdoje sem. es ez amugy nem is lenne feltetlen cinkes
de neki ezek a posztok : qb, lde, cb2.
nem eppen a 20adlagos posztok ahol mindegy mifele minoseg tenyeszik.
de jo felolem lehet powerhouse csak aztan ne lepodjon meg majd ha esetleg megsem jut playoffba.Fake
QB esetén egyetértek, bár ilyen falnál és ilyen elkapógárdánál sokkal jobbat nem kívánhatna egyetlen újonc QB sem.

DE: van 3 ígéretes fiatal Graham, Mincey és Charleston személyében, tavaly hárman összehoztak 11 sacket IRL, azzal itt is elégedett lennék. Ráaádsul Ellis és Tuck személyében két Pro Bowl falember mellett dolgozhatnak, és Babineaux sem kutyaütő, ide bőven elég 4. embernek a fenti trió szerintem.

CB: Ezt a saját értékelésemnél is kiemeltem, bár IRL Alphonso Smith a New England meccset leszámítva nem volt tragikus, de tény, hogy egy jó 2. CB még elférne.

Szóval Te meg "kicsit" negatívabban látod a helyezetemet, mint a valóság. 😊

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Höri PR-éhez egy két komment (meg a vége felé már a többihez is). No offense, csak én így látom:

Egyrészt Ducasse-al még valóban kérdés, hogy mi lesz. Hamilton-t, mint ex-Bronco-t eléggé bírom, majd kiderül, hogy mi lesz ezen a poszton, bár azt érdekesnek tartom, hogy csak ettől függ, hogy "aránylag rendben" lesz-e a támadósorom, szerintem inkább Garrard-tól meg Tamme-tól, meg SJ-től, meg a hülye Marshall-tól... 😊

A védelemhez, íme a kezdőim közül azok, akik tavaly legalább 10 meccsen voltak kezdők, zárójelben pár említésre méltó backup:
Redding: 15/11 G/GS 30 éves
Long: 16/16 G/GS 26 éves
Cole: 11/11 G/GS 31 éves
Ayodele: 16/16 G/GS 28 éves
Witherspoon: 16/16 G/GS 30 éves
Spikes: 16/16 G/GS 34 éves
Tinoisamoa: 12/10 G/GS 29 éves
(McClain: 16/15 G/GS 25 éves)
(Haggan: 16/16 G/GS 31 éves)
Champ: 15/15 G/GS 33 éves
OJ: 16/15 G/GS 30 éves

Vén szarok, mi? Segítek, 9-ből 3 van 30 fölött + a két zárójelesből az egyik. Mellettük még a fizuja miatt bent maradt (csak drágán tudtam volna kivágni és már nem volt kedvem keresgélni) Robaire Smith 33 éves, de ő nem lesz kezdő, a többiek mind fiatalok...

Mindössze két olyan posztom van, ahol tavaly nem volt legalább 10 meccsen kezdő az, aki nálam kezdő lesz, ebből az OJ mellett kezdő S, Coleman, minden jel szerint legalább a szezon elején kezdő lesz a Lions-ban (előtte két 16/16-os szezonja volt). Egyedül a CB2 az, ahol necces a helyzet, ezt aláírom, de én Brown-ban (és Butler-ben is) látok esélyt, Thompson meg elég jó nickel CB lehet idővel...

Az aggastyán témához: Witherspoon 10. szezonját kezdi, Tinoisamoa a 9-et, valszeg ebből van a félreértés. Attól még, hogy azóta az NFL-ben vannak, mióta itt a legtöbben meccseket néznek, még nem biztos, hogy aggastyánok. Nálam az aggastyán 35-nél kezdődik az NFL-ben és pl. Ray Lewis a jó példa rá, hogy még az után is messze van élet, még LB-ben is... 😊

Én tudom, hogy nehéz lehet PR-t csinálni, ismerni mindenkinek a csapatát meg összes játékost, pont ezért nem is csinálom... 😊

Azt is tudom, hogy messze nem az enyém a legjobb csapat, de azért annál már jobb indoklást szeretnék egyszer látni egy PR-ben, hogy "kevés a kezdő meg öregek"... 😊

U.I.: Jah, tudom, nálam XY meg YZ csak azért kezdő, mert másvalaki kiesett, stb.. Ok, ezt már hallottam, meg én se ismerek minden játékost. De szerintem pont ez az XY akár kezdő is maradhat, ha már ennyit játszott előző szezonban, ha nem ugyanott, akkor máshol. Én inkább egy 16/16-os olyat szeretnék a keretemben tudni, aki sérülés miatt került be, mint egy 5/5-öst, aki ACL szakadás után lábadozó régebben 16/16-os. Lehet, hogy hülye felfogás, de én így játszom... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Végre valami sajtóanyag, kellett már... Látom távoli még a "renoválás" vége Minnesotában 😊 Azért remélem domináns lesz idén a csapat, legalább a csoportmeccsekre (ahogy nézegettem a Schedule-t korábban nem lesz könnyű dolguk az NFC North csapatoknak...)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de iden akkor sem az mert egy jopar posztra nincs neki nemhogy olyanja
de eppenseggel vallalhato kezdoje sem. es ez amugy nem is lenne feltetlen cinkes
de neki ezek a posztok : qb, lde, cb2.
nem eppen a 20adlagos posztok ahol mindegy mifele minoseg tenyeszik.
de jo felolem lehet powerhouse csak aztan ne lepodjon meg majd ha esetleg megsem jut playoffba.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Somos attól powerhouse, hogy bármelyik posztra képes all-pro embert szerezni, ha a szükség úgy hozza

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jo az anyag respekt.

mondjuk azt meg mindig nem ertem h a 49ers mitol lenne powerhouse.
az egy dolog h minden szentnek maga fele hajlik a keze es somos magat szarrahypeolta
de te mitol latod oly erosnek ?
magammal egyetertek teljes mertekben bar nemtudom honnet veszed h semmit nem fogok futni.
az h nincs egy pro bowl kaliber futom azt alairom es nyilvan nem ezt fogom foprofilomkent meghatarozni de attol meg nem ratyko a falam es lehet majd mogotte azert menni szvsz.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
irl játékosok vannak? ha igen, akkor gondolom van hozzájuk már egy beállított érték amit csak át kell nézni, h ne legyen benne nagy fasság, és akkor csak a rookiekat kell megcsinálni.kristof
Irl playak vannak, de mint mondtam csak az overallok vannak beállítva, a többség 0-s, és csak a QB-k, WR-ek, RB-k alpcuccai, valamint a pass rusher adatok vannak beállítva, de amúgy a véletlennek nagy szerepe van. Ennek deklarált célja:

This adds to the replay value of the game, as you can not count on a player being a superstar or a dud in each new career.

Szóval végülis mi rámehetünk arra hogy átirkáljuk lineárisan a dolgokat, hogy csak a legbénább töltelékek a 0-ások, az 5-ös az átlagos, és a 9-es az ász. Csak ez egyrészt nem kis meló lesz (nem mintha a külön ratingek beállítása az lenne), másrészt lehet hogy irreális dolgok fognak kijönni a szimben...Döme
miért nem szimulálsz le egy szezont a mostani állapotában ? aztán abból leszűröd, hogy milyen.Höri
1. szim:

NFC West:
Rams 7-9
Cards 6-10
49ers 4-12
Hawks 3-13
😀
Az NFC Eastben a legjobb 9-7, a legrosszabb 7-9 lett. Ezek így elég reálisak, a többi csoportban is csak max a Bill 8-7-1-e a kicsit kiugró, de ez sem vészes.

2. szim:
Na itt kihozott egy Vikings-Raiders SB-t. 😀 De amúgy itt is hasonlóak jöttek ki, mint előbb, a 49ers 13-3-a érdekes.

Megcsinálgatom akkor az itteni csapatokat, ratingekkel nem szarozok, azzal nyomok pár tesztszimet majd.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
irl játékosok vannak? ha igen, akkor gondolom van hozzájuk már egy beállított érték amit csak át kell nézni, h ne legyen benne nagy fasság, és akkor csak a rookiekat kell megcsinálni.kristof
Irl playak vannak, de mint mondtam csak az overallok vannak beállítva, a többség 0-s, és csak a QB-k, WR-ek, RB-k alpcuccai, valamint a pass rusher adatok vannak beállítva, de amúgy a véletlennek nagy szerepe van. Ennek deklarált célja:

This adds to the replay value of the game, as you can not count on a player being a superstar or a dud in each new career.

Szóval végülis mi rámehetünk arra hogy átirkáljuk lineárisan a dolgokat, hogy csak a legbénább töltelékek a 0-ások, az 5-ös az átlagos, és a 9-es az ász. Csak ez egyrészt nem kis meló lesz (nem mintha a külön ratingek beállítása az lenne), másrészt lehet hogy irreális dolgok fognak kijönni a szimben...Döme
miért nem szimulálsz le egy szezont a mostani állapotában ? aztán abból leszűröd, hogy milyen.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
irl játékosok vannak? ha igen, akkor gondolom van hozzájuk már egy beállított érték amit csak át kell nézni, h ne legyen benne nagy fasság, és akkor csak a rookiekat kell megcsinálni.kristof
Irl playak vannak, de mint mondtam csak az overallok vannak beállítva, a többség 0-s, és csak a QB-k, WR-ek, RB-k alpcuccai, valamint a pass rusher adatok vannak beállítva, de amúgy a véletlennek nagy szerepe van. Ennek deklarált célja:

This adds to the replay value of the game, as you can not count on a player being a superstar or a dud in each new career.

Szóval végülis mi rámehetünk arra hogy átirkáljuk lineárisan a dolgokat, hogy csak a legbénább töltelékek a 0-ások, az 5-ös az átlagos, és a 9-es az ász. Csak ez egyrészt nem kis meló lesz (nem mintha a külön ratingek beállítása az lenne), másrészt lehet hogy irreális dolgok fognak kijönni a szimben...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hmm... én egyet nem értek. Oké, hogy megtudjuk, hogy Matt Ryan és Manning között hány lépcsőfoknyi a különbség, de hogyan különböztetünk így meg két backup játékost? Mert azért két "roster filler" között lehet pl. nagyobb különbség is, mint Ryan és Manning között, mégis egy szinten vannak. Mert akkor én most úgy értelmeztem ezt (remélem rosszul), hogy hótmindegy a DC-n ki hányadik, az első a lényeg, a többi ugyanazt a szintet tudja úgyis. Az meg a másik, hogy így az én csapatom úgy nézne ki kb. hogy egy olyan 40-45 játékos van 0 vagy 1 szinten 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
irl játékosok vannak? ha igen, akkor gondolom van hozzájuk már egy beállított érték amit csak át kell nézni, h ne legyen benne nagy fasság, és akkor csak a rookiekat kell megcsinálni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én teljesen szabad kezet adok az embereimet illetően, nem fogok reklamálni.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
De tudtam hogy mikor Höri meglátja a végtelen adathalmazt, akkor magához fog nyúlni. 😛 Akkor nekikezdek én, és majd ha tele lesz a tököm, átadom deny-nek.

A ratingekről (főleg fake kérésére, de akit érdekel annak is szól):
0-10 közötti értékek vannak, eszerinti eloszlásban:
9 - Rare Superstar - 0.3%
8 - Superstar - 0.4%
7 - Near Superstar - 0.6%
6 - Elite Starter - 1.1%
5 - Excellent Starter - 1.5%
4 - Very Good-Plus Starter - 2.6%
3 - Very Good Starter - 3.9%
2 - Good Starter - 12.2%
1 - Replacement-Level Starter (decent backup) - 23.9%
0 - Roster Filler - 53.4%

A százalékok az összes játékoshoz képesti arányokat jelentik defaultban, tehát a liga fele roster filler. 😀

Van egy overall, ami általánosan jellemzi az adott játékost, szóval pl. P. Manning 9-es, Matt Ryan 4-es, Charlie Batch 0-s. Mint látható, logaritmikus görbe alapján oszlanak el a dolgok, szóval a 2-es, 3-as kb. közelebb van a 9-hez mint a 0-hoz... Ez minden ratingre igaz, kivéve a QB-knél a scramble frequency-re, az egyenletes eloszlás alapján megy. Hogy miért azt nem tudom. 😊

Ez az overall a legfontosabb, az alapfile-ban csak ez meg az egyes posztokhoz járó alaptulajdonságok vannak beállítva, az összes többi 0-ra van rakva, ami azt jelenti hogy véletlenszerűen osztja el minden kezdéskor, persze az overall által behatárolt mértékben.

A következő oszlop az elért potenciál, ami rookieknál kb. 35 %, és kb. a 3. 4. éveseknek lesz 100-as, persze Suh-féle szuperatléták esetén nyugodtan kezdhetünk 60-70-nel. Ez után jönnek az egyes tulajdonságok, amiknek nyilván posztonként más-más részhalmaza releváns, egy LS tök mindegy hogy avoidolja az interceptionöket.

Szóval akkor most el kell dönteni még mielőtt nekivágunk, hogy mennyire akarunk belemenni a mélyére. Az hogy mindenkinél mindent beállítunk az esélytelen, nyilván pl. egy 3 éves Ps-en lepő emberről senki nem tud semmi érdemlegeset. Másfelől viszont akit ismerünk, annak próbáljunk minél több mindent belőni, persze ezt is ésszerű mértékben, ne legyenek félnapos viták abból, hogy Ray Lewis 6-os vagy 7-es hard hitter... Ami azért nem is fontos, mert a ratingek változnak kis mértékben, a játék belső rendszere 0-1000 között dolgozik, az adatbázist mindig kicsit randomizálja magának.

szerk: annyira nem is lett maratoni. 😀
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
nekem Iupati kellSzegecs
Akkor én viszem BigBent. Meg Timmonst.tenorx
Minek neked ennyi QB?Deny
érzi, hogy szüksége lesz pig benre


The response must be equal to the threat.