GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 917
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Na zsír, majd 700k-val olcsóbban megtartottam redzsit mintha hosszabbítottam volna vele :cool:fetomy
büszkék vagyunk rád


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na zsír, majd 700k-val olcsóbban megtartottam redzsit mintha hosszabbítottam volna vele :cool:
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Höri, ment egy PM, majd holnap olvasd el és és cselekedj aszerint lécce.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Már én is szóltam, csak Soldados intézi, ő meg ugye nem mondhatnánk,hogy még érdeklődik a téma iránt :/
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Amúgy elég sok cucc nincs lekönyvelve a draft trackerben.
Csak jelzem, hátha elkerülte a figyelmet.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fake, Matt Ryan meg az én rosteremben van, szóval őt se írd be a DC-be. (egy próbát már megér akkor... 😀)szaba
kamuzol
Delonso rosterén vanSzegecs
Szart, az ő rosterén már 2035-ös komplett 1. kör van.szaba
Alábecsülsz, a második kör is itt van.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
na az beteg. nezegetem mar nemtom miota h o lesz a 3. qbm es megmondom oszinten
megsem fordult a fejemben h utananezzek a trackerben. toroltem a licitet. es kosz h szoltal.Fake
Fake, Matt Ryan meg az én rosteremben van, szóval őt se írd be a DC-be. (egy próbát már megér akkor... 😀)szaba
kamuzol
Delonso rosterén vanSzegecs
Szart, az ő rosterén már 2035-ös komplett 1. kör van.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Josh Portis is bukó,ő a Saintsnél van 😀Newman
na az beteg. nezegetem mar nemtom miota h o lesz a 3. qbm es megmondom oszinten
megsem fordult a fejemben h utananezzek a trackerben. toroltem a licitet. es kosz h szoltal.Fake
Fake, Matt Ryan meg az én rosteremben van, szóval őt se írd be a DC-be. (egy próbát már megér akkor... 😀)szaba
kamuzol
Delonso rosterén van


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
na akkor ez egy fasza kor volt 😀 bocs de csak a depth chartot neztem meg mindenkinel.
de a rosteredben valoban ott figyel igy targytalan a licitem. javitottam is.Fake
Josh Portis is bukó,ő a Saintsnél van 😀Newman
na az beteg. nezegetem mar nemtom miota h o lesz a 3. qbm es megmondom oszinten
megsem fordult a fejemben h utananezzek a trackerben. toroltem a licitet. es kosz h szoltal.Fake
Fake, Matt Ryan meg az én rosteremben van, szóval őt se írd be a DC-be. (egy próbát már megér akkor... 😀)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
na akkor ez egy fasza kor volt 😀 bocs de csak a depth chartot neztem meg mindenkinel.
de a rosteredben valoban ott figyel igy targytalan a licitem. javitottam is.Fake
Josh Portis is bukó,ő a Saintsnél van 😀Newman
na az beteg. nezegetem mar nemtom miota h o lesz a 3. qbm es megmondom oszinten
megsem fordult a fejemben h utananezzek a trackerben. toroltem a licitet. es kosz h szoltal.Fake
Fake, Matt Ryan meg az én rosteremben van, szóval őt se írd be a DC-be. (egy próbát már megér akkor... 😀)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ember tenyleg fejezzuk be mert egy kutyakomedia amit itt lerendezunk de olvasd mar vissza. Fake
Rendben, én sem akarom ezt tovább nyújtani
annyit irtam h legkozelebb nem lenne hatrany rendesen beirni a neveket a dcbe h kilehessen keresozni.
lehet h az erzekeny lelkednek irhattam vna sokkal korultekintobben is de nem hittem vna h ez neked ekkora szam lesz. errefel te mar jottel ugatni h a havi verzesemmel huzzak a rakra. ezek utan abszolut jogos h meg te vagy felhaborodva mintahogy az is jogos (szted) h te elkezdesz szemelyeskedni aztan meg te hapogsz ha hasonlo stilusban visszapofazok. nem gyanus h tyr 😛 jel meg mindenfele sallang nelkul normalisan jelezte a pembertonos dolgot akkor neki vajon miert nem irtam semmi szepet erre ?Fake
Hát nem hittem, hogy egy 😛-n akadsz fenn, éppen, hogy semmi beszólási szándékom nem volt vele. Akkor mondjuk alpári stílusban elővezethettem volna, hogy lehetett volna figyelni korábban is free agent licit topicra, dc-re, rosterre etc. Ha úgy írtad volna nekem is, ahogy Tyrnek, és ahogy JJ-nek nem szóltál be, akkor egy szó nélkül elfogadtam volna
De rendben mégegyszer mondom, részemről lezárva minden, a továbbiakban remélem kevesebb (mondjuk 0) súrlódás mellett tudunk itt lenni

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pemberton tudtommal nálam van, nem cutoltam és nem is waiveltem.TyR
na akkor ez egy fasza kor volt 😀 bocs de csak a depth chartot neztem meg mindenkinel.
de a rosteredben valoban ott figyel igy targytalan a licitem. javitottam is.Fake
Josh Portis is bukó,ő a Saintsnél van 😀Newman
na az beteg. nezegetem mar nemtom miota h o lesz a 3. qbm es megmondom oszinten
megsem fordult a fejemben h utananezzek a trackerben. toroltem a licitet. es kosz h szoltal.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ember tenyleg fejezzuk be mert egy kutyakomedia amit itt lerendezunk de olvasd mar vissza.
annyit irtam h legkozelebb nem lenne hatrany rendesen beirni a neveket a dcbe h kilehessen keresozni.
lehet h az erzekeny lelkednek irhattam vna sokkal korultekintobben is de nem hittem vna h ez neked ekkora szam lesz. errefel te mar jottel ugatni h a havi verzesemmel huzzak a rakra. ezek utan abszolut jogos h meg te vagy felhaborodva mintahogy az is jogos (szted) h te elkezdesz szemelyeskedni aztan meg te hapogsz ha hasonlo stilusban visszapofazok. nem gyanus h tyr 😛 jel meg mindenfele sallang nelkul normalisan jelezte a pembertonos dolgot akkor neki vajon miert nem irtam semmi szepet erre ?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Pemberton tudtommal nálam van, nem cutoltam és nem is waiveltem.TyR
na akkor ez egy fasza kor volt 😀 bocs de csak a depth chartot neztem meg mindenkinel.
de a rosteredben valoban ott figyel igy targytalan a licitem. javitottam is.Fake
Josh Portis is bukó,ő a Saintsnél van 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy ha meg külön írom, akkor azért sír a szád, mert nfl.comon nem találod meg, és miért nem úgy van. Csak, hogy valamibe beleköthess 😊 Testi és lelki nyomorék – az igen, gondolom ez lenne a követendő színvonal a fórumon... Lehet, hogy a helyedben elgondolkoznék egy kicsit, bár, ha szerinted minden így jó és szép, és szerinted ez a normális magatartás, akkor felesleges, úgyis menthetetlen vagy. Azért úgy lassan nem zavarna, ha megpróbálnál nem „belémszállni” verbálisan minden hülyeséggelWyatt
igenis parancsnok ur. majd ontol fogok kulonorakat venni kovetendo szinvonalbol meg majd fontolora veszem ertekes tanacsait h min gondolkodjak el meg mikor. oriasi 😀 nem is tudom ki volt az a kifinomult lelek aki bemondta 31 embernek h szopjanak le csak mert tredelni is balek vki draft kozben 😀 birok nagy paraszt lenni ketsegtelen (ki nem?) de azert mert veled ilyen vagyok sztem foleg mostansag mar egyaltalan nem altalanos h sokmindenkivel igy beszelnek itt. de erdeklodve varom tovabbi pattogasaidat kivancsi vagyok meg mifele jotanaccsal ohajtasz ellatni 😊Fake
Az most egy másik dolog, hogy a fene nagy tartsuk be szó szerint a szabályokat, lejárt a 60 mp-ed – nem baj, hogy a jó pár pickkel korábban lebeszélt trade miatt nem is néztem át kik vannak bent –, így jártál hülyegyerek attitűdre az adott pillanatban nem jól reagáltam (még szerencse, hogy a zárójelet nem rontottam el 😛). Nem bírom a lekezelő stílust, senkitől, még ha egyesek baromi sokra is tartják magukat, akik aztán mindenben a legjobbak, aztán csak és kizárólag nekik lehet igazuk. Elismerem, heves vérmérsékletű vagyok, gyorsan fel tudom kapni a vizet, de le is nyugszom hamar. (Mondjuk szerintem semmiből nem állt volna várni még pár másodpercet, a 4. körben én megvártam, amíg időd lejárta után beírtad Arenast, nem haltam bele.)
de azert mert veled ilyen vagyok sztem foleg mostansag mar egyaltalan nem altalanos h sokmindenkivel igy beszelnek itt.Fake
Nem beszélsz így mindenkivel, de tudsz úgy viselkedni bárkivel, aki neked nem tetszőt ír, mintha egy szaros lábtörlő lenne. Mellesleg köszönöm a kitüntető figyelmet, de nem tartok rá igényt. Nem szólsz hozzám, én se szólok hozzád. Közel egy évig kibírtad nagyobb beszólás nélkül, így inkább nem is reagáltam a kisebbekre már. De van egy határ...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pemberton tudtommal nálam van, nem cutoltam és nem is waiveltem.TyR
na akkor ez egy fasza kor volt 😀 bocs de csak a depth chartot neztem meg mindenkinel.
de a rosteredben valoban ott figyel igy targytalan a licitem. javitottam is.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na akkor még egyszer,lehet túl jó volt a kérdés 😛
még egy kérdés (bár elég hülye kérdés): PS claim után lehet még waiveren claimelni játékosokat?Newman
Newman
nyilván nem az égből fog a keretedbe pottyani a pótló játékos, szóval igen.

de csak akkor, ha megcsappan a kereted.Höri
megcsappan az,ha kivágok valakit 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor még egyszer,lehet túl jó volt a kérdés 😛
még egy kérdés (bár elég hülye kérdés): PS claim után lehet még waiveren claimelni játékosokat?Newman
Newman
nyilván nem az égből fog a keretedbe pottyani a pótló játékos, szóval igen.

de csak akkor, ha megcsappan a kereted.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na akkor még egyszer,lehet túl jó volt a kérdés 😛
még egy kérdés (bár elég hülye kérdés): PS claim után lehet még waiveren claimelni játékosokat?Newman

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy ha meg külön írom, akkor azért sír a szád, mert nfl.comon nem találod meg, és miért nem úgy van. Csak, hogy valamibe beleköthess 😊 Testi és lelki nyomorék – az igen, gondolom ez lenne a követendő színvonal a fórumon... Lehet, hogy a helyedben elgondolkoznék egy kicsit, bár, ha szerinted minden így jó és szép, és szerinted ez a normális magatartás, akkor felesleges, úgyis menthetetlen vagy. Azért úgy lassan nem zavarna, ha megpróbálnál nem „belémszállni” verbálisan minden hülyeséggelWyatt
igenis parancsnok ur. majd ontol fogok kulonorakat venni kovetendo szinvonalbol meg majd fontolora veszem ertekes tanacsait h min gondolkodjak el meg mikor. oriasi 😀 nem is tudom ki volt az a kifinomult lelek aki bemondta 31 embernek h szopjanak le csak mert tredelni is balek vki draft kozben 😀 birok nagy paraszt lenni ketsegtelen (ki nem?) de azert mert veled ilyen vagyok sztem foleg mostansag mar egyaltalan nem altalanos h sokmindenkivel igy beszelnek itt. de erdeklodve varom tovabbi pattogasaidat kivancsi vagyok meg mifele jotanaccsal ohajtasz ellatni 😊
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
lassan kellene nyitni egy Gm játék gyalázkodó topicot is


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy ha meg külön írom, akkor azért sír a szád, mert nfl.comon nem találod meg, és miért nem úgy van. Csak, hogy valamibe beleköthess 😊 Testi és lelki nyomorék – az igen, gondolom ez lenne a követendő színvonal a fórumon... Lehet, hogy a helyedben elgondolkoznék egy kicsit, bár, ha szerinted minden így jó és szép, és szerinted ez a normális magatartás, akkor felesleges, úgyis menthetetlen vagy. Azért úgy lassan nem zavarna, ha megpróbálnál nem „belémszállni” verbálisan minden hülyeséggel

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😂 Szánalmas vagy 😊Wyatt
na nekem pont addig van kedvem belenezni a tukorbe amig az ilyen testi es lelki nyomorekok
ezt gondoljak rolam. es szivesen maskoris a torodest paraszt.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyéb havi vérzéseddel kapcsolatos sírásaid meg hihetetlenül hidegen hagynak
Wyatt
verezni a magadfajtak szoktak havonta nem en, sirni meg szinten foleg amikor ujfent bebizonyitod
h meg egy ilyen kerettel is kepes vagy losserkodni. tovabbi minden jot.Fake
😂 Szánalmas vagy 😊 Oda is minden szépet

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ha egy playa IRL már négy éve volt classban (de nem draftolták, és asszem itt sem), itt pedig egy csapat keretében sem volt madcat szerint, akkor az PS-eligible?Rajna
az


The response must be equal to the threat.