GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
esetleg a reality-beHöri
áhh, holnap már vége a vv-nek, erről is lecsúsztamJJ
az éden hotelből még van 3 hét, minden királyHöri
az hbo és a tv paprika közti átkapcsolás közben láttam belőle 1 másodpercet, szakértő vagyok?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pfú, hát tényleg nem kellene máshova kommentelnem ncaa-n kívülJJ
esetleg a reality-beHöri
áhh, holnap már vége a vv-nek, erről is lecsúsztamJJ
az éden hotelből még van 3 hét, minden király

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
pfú, hát tényleg nem kellene máshova kommentelnem ncaa-n kívülJJ
esetleg a reality-beHöri
áhh, holnap már vége a vv-nek, erről is lecsúsztam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pfú, hát tényleg nem kellene máshova kommentelnem ncaa-n kívülJJ
esetleg a reality-be

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
pfú, hát tényleg nem kellene máshova kommentelnem ncaa-n kívül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ráértek.

Nem áll a fejlődés, Storm van soron. Relax

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen megkért, akár a draftnál.

Engem nem zavar ha húz helyette JJ ha Fake húzna, de majd a commish eldönti.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
mondjuk ha Delonso beírta Stez választását, akkor én is beírhatom Fake-ét? 😛JJ
ja, de Stez megbízta Delonsot ha jól tudom, hogy válasszon helyette. Legalábbis valami oylasmit írt, hogy meg fog bízni valakit maga helyett, mint én a draftkor Schlecket.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem nyugodtan

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
mondjuk ha Delonso beírta Stez választását, akkor én is beírhatom Fake-ét? 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fake ideje lejárt, jöhet braxa

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Frissült a Vikes-keki -> Katt!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fetomy, jövőre arany életed lesz az UFL GM játékban, miközben ebben lockout lesz

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azért kérdeztem, hogy fedezted fel magadnak Siligát...JJ
hát de most hogy lehet? 😊 nézegettem a prospecteket, utánaolvastam mindenfele, aztán megtetszett 😊 draft előtti 1-2 hétben általában rápörgök a témára, és rengeteg csávó után olvasok, nézek videókat, stb... mire meglesz egy szép kis lista 😊
Legtöbbször szimplán csak van egy érzés, hogy ő kell, nem tudom konkrétan megmagyarázni miért, csak valamiért szimpatikus lesz 😊 És ez a szimpátia, vagy minek nevezzem, általában megmarad későbbre is, csak olyankor szoktam már kidobni valakit, ha végképp nincs jövője, ésvagy kell a hely másnak.

Csak az a baj, hogy mostanra odáig jutottam, hogy nem férnek el 😀 Az kéne nekem, hogy egy egész divíziót vezessek, és akkor szedhetném nyugodtan a játékosokat anélkül, hogy kidobnám a korábbiakat 😀 Meg ezért mondtam, hogy én szívesen átveszem mindenki 7. körös pickjét 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
és Siliga hogy jött a képbe? a Xavier Lee-díj őt is megilleti, ezen felül nem sok mindent tud felmutatni...JJ
hogyhogy hogy jött? Utánaolvastam, és látok benne némi potenciált. Nincs mit magyarázni ezen. Egy csomó IRL draftolt ember sem tud semmivel sem többet felmutatni, mégse lenne gond, ha behúztam volna. Nem igazán értem, mi magyaráznivaló van egy 33. udfa picken. kb 290 embert húztak előtte, rettegek, hogy talán nem válik be, és akkor hogy magyarázom meg, hogy kiválasztottam.

Megvan a listám azokról, akik érdekelnek. Jobban fogok örülni akkor, ha közülük válik be valaki, mintha csak azért behúzok valakit, mert IRL tudom, hogy draftolták, és úgy válik be. Sokszor elmondtam már,hogy én ezért játszom a játékot, ezért szerettem régen foci manager játékokkal is játszani, és ezért van az is, hogy ha bármiféle sportban dolgoznék egyszer, akkor scout akarnék lenni. Nekem ez okoz élvezetet elsősorban, és nem az, hogy kiszimulál-e a madden győztesnek, vagy az, hogy ki tudom-e keresni kit draftoltak.fetomy
azért kérdeztem, hogy fedezted fel magadnak Siligát...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
és Siliga hogy jött a képbe? a Xavier Lee-díj őt is megilleti, ezen felül nem sok mindent tud felmutatni...JJ
hogyhogy hogy jött? Utánaolvastam, és látok benne némi potenciált. Nincs mit magyarázni ezen. Egy csomó IRL draftolt ember sem tud semmivel sem többet felmutatni, mégse lenne gond, ha behúztam volna. Nem igazán értem, mi magyaráznivaló van egy 33. udfa picken. kb 290 embert húztak előtte, rettegek, hogy talán nem válik be, és akkor hogy magyarázom meg, hogy kiválasztottam.

Megvan a listám azokról, akik érdekelnek. Jobban fogok örülni akkor, ha közülük válik be valaki, mintha csak azért behúzok valakit, mert IRL tudom, hogy draftolták, és úgy válik be. Sokszor elmondtam már,hogy én ezért játszom a játékot, ezért szerettem régen foci manager játékokkal is játszani, és ezért van az is, hogy ha bármiféle sportban dolgoznék egyszer, akkor scout akarnék lenni. Nekem ez okoz élvezetet elsősorban, és nem az, hogy kiszimulál-e a madden győztesnek, vagy az, hogy ki tudom-e keresni kit draftoltak.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu jövőre Kolb eladó, ha bejön Locker 😀tenorx
Miért kéne Kolb?Fucu
Hát gondoltam majd érdekelni fog a leendő Cardinals QB 😛tenorx
jah persze
Worlids-et odaadom érte maximum



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fucu jövőre Kolb eladó, ha bejön Locker 😀tenorx
Miért kéne Kolb?Fucu
Hát gondoltam majd érdekelni fog a leendő Cardinals QB 😛
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu jövőre Kolb eladó, ha bejön Locker 😀tenorx
Miért kéne Kolb?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fucu jövőre Kolb eladó, ha bejön Locker 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
és Siliga hogy jött a képbe? a Xavier Lee-díj őt is megilleti, ezen felül nem sok mindent tud felmutatni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ezaz,rég köcsögöztek le úgyis 😀

Őszintén szólva Bellorét mindenképp be akartam húzni, már drafton is célpont volt, csak aztán nem lett elég pickem rá. Akkor is behúztam volna ha draftolják, meg így is. Ez udfa, eszemben sincs taktikázgatni, ki hol lesz még elérhető, csak hogy olyat húzzak, aki IRL elkelt.
Én abszolút megértem, hogy tök jó irl elkelteket húzni, de én továbbra is azokat részesítem előnyben, akiket én néztem ki 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nic Bellore lett volna a kövi emberem. Legalább is az egyik jelölt ő volt. Szóval köcsög vagy fetomy 😛
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
nem kezdek bele ugyanabba a szólamba, de legalább az első picknél érdemes szerintem az IRL draftra is támaszkodni
ugyanúgy bízok Parkerben és Portisban továbbra is, bár lehet csak én érzem úgy, hogy ily módon kell kompenzálnom a két udfa-t 😊 (ok, Eric Gordont nagyjából a udfa 24. körében vinném el)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
wow, fetomynak nem kell irl draftolt.Höri
nem fogom azért behúzni Nagy Billt, mert valami beteg állat kihúzta 😛 Nekem udfánál ez nem szempont. Ha pont úgy jön ki, akkor úgy jött, de nem aszerint húzok, hanem aszerint, hogy kik voltak rajta az előzetes draft boardomon, vagy kikben látok még fantáziát. Egyébként vagy 6 emberem ment ki a draftunk utolsó kb. 15 pickjében, akiket udfán vagy 7. körben akartam volna 😛
Általában -most sem- fogalmam nincs arról, hogy kiket húztak IRL és udfák nálunk (nyilván leszámítva a Mouton-féle arcokat).

ui.: akkormár értem mire gondolt JJ azzal a mondattal 😊fetomy
abszolút megértem az álláspontodat, csak meglepődtem, elvégre még van 24 csapatos versenyző.