GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/7 se feltétlen létszükséglet ám nekem

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Legalább egy OLB-m már van.Tomeee
egy 43as OLBért többet kéne adni
több mint 13 éve
Tomeee 753
Legalább egy OLB-m már van.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
dettó.eaglesmcnabb
jól van bekaphatod, így mindenki téged fog keresni az eladó pickekkel, mert át akarnak majd baszni 😀 😀
de ne higgy nekik! 😀Stez
ja persze, kiírtam kb 4-5 napja, eddig 1 ember sem keresett meg érte 😀eaglesmcnabb
akkor nem tartanak elég jó tradepartnernek, félnek a commishtól, aki a háttérből lecsap 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
frissült a KeKí, 1/15 és 25 közötti pickekre vevő lennék, jöhetnek a PM-ek, akinek nincs szüksége ezekre a pickjeireStez
dettó.eaglesmcnabb
jól van bekaphatod, így mindenki téged fog keresni az eladó pickekkel, mert át akarnak majd baszni 😀 😀
de ne higgy nekik! 😀Stez
ja persze, kiírtam kb 4-5 napja, eddig 1 ember sem keresett meg érte 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
frissült a KeKí, 1/15 és 25 közötti pickekre vevő lennék, jöhetnek a PM-ek, akinek nincs szüksége ezekre a pickjeireStez
dettó.eaglesmcnabb
jól van bekaphatod, így mindenki téged fog keresni az eladó pickekkel, mert át akarnak majd baszni 😀 😀
de ne higgy nekik! 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
frissült a KeKí, 1/15 és 25 közötti pickekre vevő lennék, jöhetnek a PM-ek, akinek nincs szüksége ezekre a pickjeireStez
dettó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A tisztánlátás kedvéért. Nem adom el egyik draft pickemet sem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
frissült a KeKí, 1/15 és 25 közötti pickekre vevő lennék, jöhetnek a PM-ek, akinek nincs szüksége ezekre a pickjeire

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
csodálatos cap managementemnek hála az én keretembe befér Hawk 10 millás fizetése 😊JJ
és meg is éri?Höri
egy évre megJJ
ja amúgy én is megcsinálnám azt, mint a Packers, csak itt a cutolással automatikusan szabadügynökpiacra kerül a játékos és bárki lecsaphat rá, ennyire reális ez a játék 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
én az 1/8-ról mennék esetleg hátra illetve keresek kezdő 4/3-as DE esetleg DT-t
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
1/17-ről letradelnék

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
csodálatos cap managementemnek hála az én keretembe befér Hawk 10 millás fizetése 😊JJ
és meg is éri?Höri
egy évre meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csodálatos cap managementemnek hála az én keretembe befér Hawk 10 millás fizetése 😊JJ
és meg is éri?

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
csodálatos cap managementemnek hála az én keretembe befér Hawk 10 millás fizetése 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
48 óra maradt az RFA tenderezésből.

Csak mondom

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én úgy tudtam charles Denverbe jönharomt
oda Toston mehet 1+3-ért 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én úgy tudtam charles Denverbe jön
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
2. ha szaba elottem ulne, rohadtul nem izgatna, hogy feltradeljek, mert nem felnek tole, hogy bezavar 😛Igor
ha valaki bezavar az Szaba.

Elvégre ha neki van speciel QB, RB, WR, OL, DL és LB need-je akkor is nagy sansz van rá, hogy DB-t választ.Höri
Amúgy arról a pickről beszélünk, amivel Jamaal Charles fog Kaliforniába érkezni.szaba
Charles köszöni szépen, remekül érzi magát Kansasben

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
2. ha szaba elottem ulne, rohadtul nem izgatna, hogy feltradeljek, mert nem felnek tole, hogy bezavar 😛Igor
ha valaki bezavar az Szaba.

Elvégre ha neki van speciel QB, RB, WR, OL, DL és LB need-je akkor is nagy sansz van rá, hogy DB-t választ.Höri
Amúgy arról a pickről beszélünk, amivel Jamaal Charles fog Kaliforniába érkezni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2. ha szaba elottem ulne, rohadtul nem izgatna, hogy feltradeljek, mert nem felnek tole, hogy bezavar 😛Igor
ha valaki bezavar az Szaba.

Elvégre ha neki van speciel QB, RB, WR, OL, DL és LB need-je akkor is nagy sansz van rá, hogy DB-t választ.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ez a magyarazat meg inkabb no comment, mindkettotokre nezve 😛 ezek szerint.. kettovel kevesebb bajnokeselyes lesz az iden 😛Igor
Höri mit magyarázkodjon? 😀 ingyen szerzett egy jobb picket. igaz hogy nem olyan mintha 1/2-ről 1/1-re lépett volna, de aki a kicsit nem becsüli...eaglesmcnabb
1. 1/28 tobbet keres mint 1/29
2. ha szaba elottem ulne, rohadtul nem izgatna, hogy feltradeljek, mert nem felnek tole, hogy bezavar 😛Igor
de RFA miatt esélyes hogy túlad rajta 😛...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Továbbra is mondom: nekem kellett a QB, neki a S. Roster-breakdown. Nem több. Csak megfűszereztük. :cool:szaba
Ez a magyarazat meg inkabb no comment, mindkettotokre nezve 😛 ezek szerint.. kettovel kevesebb bajnokeselyes lesz az iden 😛Igor
Höri mit magyarázkodjon? 😀 ingyen szerzett egy jobb picket. igaz hogy nem olyan mintha 1/2-ről 1/1-re lépett volna, de aki a kicsit nem becsüli...eaglesmcnabb
1. 1/28 tobbet keres mint 1/29
2. ha szaba elottem ulne, rohadtul nem izgatna, hogy feltradeljek, mert nem felnek tole, hogy bezavar 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Továbbra is mondom: nekem kellett a QB, neki a S. Roster-breakdown. Nem több. Csak megfűszereztük. :cool:szaba
Ez a magyarazat meg inkabb no comment, mindkettotokre nezve 😛 ezek szerint.. kettovel kevesebb bajnokeselyes lesz az iden 😛Igor
Höri mit magyarázkodjon? 😀 ingyen szerzett egy jobb picket. igaz hogy nem olyan mintha 1/2-ről 1/1-re lépett volna, de aki a kicsit nem becsüli...eaglesmcnabb
Igor csak elkezdett összeesküvés-elméleteket gyártani, mert beijedt, hogy kiviszik előle a QB-ját 😛

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ezzel a trade-del az a gaz, hogy:

1) vagy Horinek baromira kellett Hamlin (meglepo lenne)
2) vagy Hasri felt attol, hogy szaba jo embert valaszt elotte, olyan aki esetleg neki is kene... (ebbe jobb nem bele sem gondolni, mert olyan eretnek otleteket vet fel..)

Mento megoldaskent Hori vedelmeben el tudom kepzelni, hogy attol felt valaki betradel ele, szaba helyere.. es Mr. X-tol fel Hori - de azt meg akkor lehetett volna kontrazni.Igor
Továbbra is mondom: nekem kellett a QB, neki a S. Roster-breakdown. Nem több. Csak megfűszereztük. :cool:szaba
Ez a magyarazat meg inkabb no comment, mindkettotokre nezve 😛 ezek szerint.. kettovel kevesebb bajnokeselyes lesz az iden 😛Igor
Höri mit magyarázkodjon? 😀 ingyen szerzett egy jobb picket. igaz hogy nem olyan mintha 1/2-ről 1/1-re lépett volna, de aki a kicsit nem becsüli...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!