GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
@dankodavid Driskel hogy és miért futott TDt ? 😀
Heisman Trophy
Snapcount alapjan megserult egy par playre Garoppolo, de visszajott.
dankodavid
Akkor jó 😊 ha megcsinálta a TD-t. Érdekes mert pont most volt jó meccse Garoppolonak, amikor már gondolkodtam hogy lecseréljem vagy ne 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😕
tenorx
szerintem talán így jobban jártál, Bills győzelemmel a másik picked gyengíted. de valahol ironikus, hogy Jones nyerte meg a meccset ellened
kristof
Igazából bármilyen győzelemmel gyengítem vmelyik picket 😀
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
@dankodavid Driskel hogy és miért futott TDt ? 😀
Heisman Trophy
Snapcount alapjan megserult egy par playre Garoppolo, de visszajott.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
@dankodavid Driskel hogy és miért futott TDt ? 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 596
Larry Csonkáék bontják a pezsgőt
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
😕
tenorx
szerintem talán így jobban jártál, Bills győzelemmel a másik picked gyengíted. de valahol ironikus, hogy Jones nyerte meg a meccset ellened
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😕
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Minden a szokott helyen 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 596
Na erre aztán érdemes volt várni.
Nem baj, reméljük kitart a Pecc gyenge formája és a tehénpasztorok is meg tudják bennük forgatni a kést vasárnap!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Nálam Boyle probowler 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
"Taysom Hill azonban inkább volt gyenge közepes, mint jó 234 yarddal, és 82.3-as ratinggel. Ezt a meccset Carr is behúzta volna."
7 meccse volt Carr-nak, hogy behúzzon valamit.
A madden nem arról szól, hogy mi a jó húzás, hanem arról, hogy mi a szerencsés...Carr 7/0, Hill 1/1
😀
Klaci79
Illetve így erősebben tudtál volna tankolni 😀
tenorx
Vártam, hogy ki lesz az első...de még egyszer Carr-7/0, Hill 1/1. Ebben az elbaszott játékban képtelenség tankolni. De amint kikap a csapat Hill-el, visszaáll Kár, csak hogy ne érje szó a ház elejét.
Klaci79
Amúgy ez egy visszatérő kritika a sim kapcsán, ugyanakkor ennyire randomnak én nem érzem, a jó csapatok jók, a rosszabbak pedig rosszabbak, és IRL is szoktak lenni meglepetésre jól vagy kevésbé jól teljesítő csapatok.
dankodavid
Biztos én látom rosszul, de futókon kívül azért rendben van ez a csapat. Semmiképp nem egy 0-7. Most ezt lehet persze Carr is hozta volna, de eddig vagy 4-5 alkalommal volt csalódás a pali.
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
"Taysom Hill azonban inkább volt gyenge közepes, mint jó 234 yarddal, és 82.3-as ratinggel. Ezt a meccset Carr is behúzta volna."
7 meccse volt Carr-nak, hogy behúzzon valamit.
A madden nem arról szól, hogy mi a jó húzás, hanem arról, hogy mi a szerencsés...Carr 7/0, Hill 1/1
😀
Klaci79
Illetve így erősebben tudtál volna tankolni 😀
tenorx
Vártam, hogy ki lesz az első...de még egyszer Carr-7/0, Hill 1/1. Ebben az elbaszott játékban képtelenség tankolni. De amint kikap a csapat Hill-el, visszaáll Kár, csak hogy ne érje szó a ház elejét.
Klaci79
Amúgy ez egy visszatérő kritika a sim kapcsán, ugyanakkor ennyire randomnak én nem érzem, a jó csapatok jók, a rosszabbak pedig rosszabbak, és IRL is szoktak lenni meglepetésre jól vagy kevésbé jól teljesítő csapatok.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
"Taysom Hill azonban inkább volt gyenge közepes, mint jó 234 yarddal, és 82.3-as ratinggel. Ezt a meccset Carr is behúzta volna."
7 meccse volt Carr-nak, hogy behúzzon valamit.
A madden nem arról szól, hogy mi a jó húzás, hanem arról, hogy mi a szerencsés...Carr 7/0, Hill 1/1
😀
Klaci79
Illetve így erősebben tudtál volna tankolni 😀
tenorx
Vártam, hogy ki lesz az első...de még egyszer Carr-7/0, Hill 1/1. Ebben az elbaszott játékban képtelenség tankolni. De amint kikap a csapat Hill-el, visszaáll Kár, csak hogy ne érje szó a ház elejét.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tipikus itteni Jets szezon... felcsillan némi remény, aztán jön a 8-8.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
"Taysom Hill azonban inkább volt gyenge közepes, mint jó 234 yarddal, és 82.3-as ratinggel. Ezt a meccset Carr is behúzta volna."
7 meccse volt Carr-nak, hogy behúzzon valamit.
A madden nem arról szól, hogy mi a jó húzás, hanem arról, hogy mi a szerencsés...Carr 7/0, Hill 1/1
😀
Klaci79
Illetve így erősebben tudtál volna tankolni 😀
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
"Taysom Hill azonban inkább volt gyenge közepes, mint jó 234 yarddal, és 82.3-as ratinggel. Ezt a meccset Carr is behúzta volna."
7 meccse volt Carr-nak, hogy behúzzon valamit.
A madden nem arról szól, hogy mi a jó húzás, hanem arról, hogy mi a szerencsés...Carr 7/0, Hill 1/1
😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
6 vereségből 5 meccsen egy labdabirtokláson belüli L. Elég vicces, hogy sosincs szerencséje a csapatnak. Ja és egy döntetlen. Ilyeneken fel tudom baszni magam. Legalább jó helyen tudok draftolni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Khm....
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érzem már a következő 7-9/8-8 szagát!
De a 49-ers elverni sose rossz! Minshew csak tudja, hogy honnan indult!


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Eredmények és csoportok a szokott helyen 😊 Holnap valószínűleg hasonló lesz a menetrend, szóval egyig nyugodtan írhat, akinek módosítási ingere van.😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 596
Technikai kérdés:
Ha Daniel Carlsont vaiwelném, mert másik rugó csak practice squadban van azt most meg lehet csinálni vagy majd csak jövőre, mivel ez keretváltozást jelent?
ljambrik
jövőre
kristof
Thx
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Aki keresi, fent vannak az eredmények. Holnap visszaállunk a délelőttre, szóval ha bárki, bármit módosítana, 9-ig írjon pls 😊
dankodavid
Ez csak egyszeri és megismételhetetlen alkalom volt? Avagy hol a karod Dávid?
ljambrik
Sztem minden egyes kérdés után -5 OVR rating Ijambrik GM kolléga rosterén szereplő összes játékosnál, nem? 😀 😀
Beki
Sosem lehet tudni, mit dob a madden..😊

Nyilvan nem veszem rossz neven, mert nem olyan volt a kerdes hangvetele, de igazabol nem mindig van idom reggelente egy-masfel orara leulni es megirni, osszeszedni mindent, ezert fordul elo, hogy neha delutanra csuszunk. 😊 De most neki tudok allni a mainak.
dankodavid
Okok, no issue csak azt hittem most már mindig délelőtt lesz.
Ha a felkérdezések zavaroak, akkor abbahagyom.
ljambrik
No para, mondtam, hogy nem vettem rossz néven 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Technikai kérdés:
Ha Daniel Carlsont vaiwelném, mert másik rugó csak practice squadban van azt most meg lehet csinálni vagy majd csak jövőre, mivel ez keretváltozást jelent?
ljambrik
jövőre
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 596
Technikai kérdés:
Ha Daniel Carlsont vaiwelném, mert másik rugó csak practice squadban van azt most meg lehet csinálni vagy majd csak jövőre, mivel ez keretváltozást jelent?

Szerkesztette: ljambrik
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 596
Aki keresi, fent vannak az eredmények. Holnap visszaállunk a délelőttre, szóval ha bárki, bármit módosítana, 9-ig írjon pls 😊
dankodavid
Ez csak egyszeri és megismételhetetlen alkalom volt? Avagy hol a karod Dávid?
ljambrik
Sztem minden egyes kérdés után -5 OVR rating Ijambrik GM kolléga rosterén szereplő összes játékosnál, nem? 😀 😀
Beki
Sosem lehet tudni, mit dob a madden..😊

Nyilvan nem veszem rossz neven, mert nem olyan volt a kerdes hangvetele, de igazabol nem mindig van idom reggelente egy-masfel orara leulni es megirni, osszeszedni mindent, ezert fordul elo, hogy neha delutanra csuszunk. 😊 De most neki tudok allni a mainak.
dankodavid
Okok, no issue csak azt hittem most már mindig délelőtt lesz.
Ha a felkérdezések zavaroak, akkor abbahagyom.