GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
ez a Madden sim amúgy a legújabb szabályok szerint megy? tehát 14 csapatos lesz a playoff? remélem 😀 #TyrodTayloralegnagyobbkirály
Löfli
A jatek tavalyi, igy a tavalyi szezon szabalyai ervenyesek 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Jaj pedig már csak a Colts-nak és a Bills-nek drukkolok!!!
Klaci79
Amúgy van az a pick mennyiség, amiért megveszem tőled az 1/1-et, ha nálad landol 😛 😀 😉
Chargers LT
Igen? Jó tudni 😂
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ez a Madden sim amúgy a legújabb szabályok szerint megy? tehát 14 csapatos lesz a playoff? remélem 😀 #TyrodTayloralegnagyobbkirály


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jaj pedig már csak a Colts-nak és a Bills-nek drukkolok!!!
Klaci79
Amúgy van az a pick mennyiség, amiért megveszem tőled az 1/1-et, ha nálad landol 😛 😀 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Háromból két csop ellenfél kikapott! Ez egy jó bye week volt!
Alig várom, hogy holnap visszabillenthessem Ádam mérlegét 50%-ra!


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jaj pedig már csak a Colts-nak és a Bills-nek drukkolok!!!
Klaci79
De ne máááár XD
Már 3-9 a mérleg, pedig előzőn 2, most 4 ponttal kaptam ki és Fitzi megint állat volt.
Pláne a szezonban eddig 16TD / 7Int, 67% pontosság, és 100.4-es QB rating
Én mondtam, hogy ő egy simán jó kezdő lesz itt nekem XD
A probléma a többiekkel van, akikről meg azt hittem, hogy egyik jobb, mint a másik :S
Mondjuk sok a fiatal...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Komolyan nem értem ezt a csapatot amúgy.
A leírásaidból tökre az jön le, hogy 5-6 meccset simán nyerhettem volna.
tenorx
Simán baromi peches vagy szerintem, most ugye gyakorlatilag azon a blokkolt fg-n ment el a meccs, és asszem nem ez az első ilyen. A mókás, hogy ez bármikor megfordulhat, és lesz belőle egy jó kis 8-8 környéke 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Komolyan nem értem ezt a csapatot amúgy.
A leírásaidból tökre az jön le, hogy 5-6 meccset simán nyerhettem volna.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Jaj pedig már csak a Colts-nak és a Bills-nek drukkolok!!!
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Eltelt négy hét, így megint hoztam játékos statisztikákat, a forduló eredményeivel együtt 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Visszatértem 1,5 hónap után, elég felfordult volt az utóbbi időszakom, sorry, ha hiányoztam bármi miatt a játékban. Ha a Redskins-el bármi gond van még, valaki szóljon és megoldjuk.
Látom már megy a sim ezerrel 😀
Chargers LT
A gond, hogy kinéz egy 1/1 neked miközben a saját picked se lesz túl magasan... 😀
Persze, hogy az nfc-be jön Trevor is, úgy is híján vagyunk a jó QB-knak itt!
alatriste
Jah igen, a Colts 0-11, én 3-8 most 😀
Nem mondom, hogy nem erre számítva taktikáztam 1-2 cserénél a múltban 😊 Persze így is nagy mák kell hozzá, hogy jó legyen egy kapott pick. Bár a Coltsnál sem gondoltam volna erre, mert Cousins lett a QB.
És a WAS is...utóbbi meccsnél most olvastam, hogy Fitzmagic jól játszott... érthetetlen, hogy nem vezetem akkor a ligát 😀 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Visszatértem 1,5 hónap után, elég felfordult volt az utóbbi időszakom, sorry, ha hiányoztam bármi miatt a játékban. Ha a Redskins-el bármi gond van még, valaki szóljon és megoldjuk.
Látom már megy a sim ezerrel 😀
Chargers LT
A gond, hogy kinéz egy 1/1 neked miközben a saját picked se lesz túl magasan... 😀
Persze, hogy az nfc-be jön Trevor is, úgy is híján vagyunk a jó QB-knak itt!


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Visszatértem 1,5 hónap után, elég felfordult volt az utóbbi időszakom, sorry, ha hiányoztam bármi miatt a játékban. Ha a Redskins-el bármi gond van még, valaki szóljon és megoldjuk.
Látom már megy a sim ezerrel 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Kicsit kellemetlen. Próbálkozok módosításokkal, de nem lett jobb. (Viszont bármikor beindulhatnak a srácok!)

Ami még a 0-10-nél is jobban fáj, hogy Roderick Johnsonnak lejár a szerződése és nem tudom hogy szorítok neki helyet a sapka alatt 😊
megláttam
0-10-nél már szerintem inkább ne induljon be a szekér szvsz. Tank for Trevor!!! Ócsóé 😜
ljambrik
Valaki nagyon akarja, hogy Lawrence 2x játszon a csapata ellen! 😛
(1. és 2. körösöm a Redskinsnél van)
megláttam
Oh no
több mint 3 éve
Jón Gunnarson Philadelphia Eagles Purdue Boilermakers 227
Kicsit kellemetlen. Próbálkozok módosításokkal, de nem lett jobb. (Viszont bármikor beindulhatnak a srácok!)

Ami még a 0-10-nél is jobban fáj, hogy Roderick Johnsonnak lejár a szerződése és nem tudom hogy szorítok neki helyet a sapka alatt 😊
megláttam
0-10-nél már szerintem inkább ne induljon be a szekér szvsz. Tank for Trevor!!! Ócsóé 😜
ljambrik
Valaki nagyon akarja, hogy Lawrence 2x játszon a csapata ellen! 😛
(1. és 2. körösöm a Redskinsnél van)
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Kicsit kellemetlen. Próbálkozok módosításokkal, de nem lett jobb. (Viszont bármikor beindulhatnak a srácok!)

Ami még a 0-10-nél is jobban fáj, hogy Roderick Johnsonnak lejár a szerződése és nem tudom hogy szorítok neki helyet a sapka alatt 😊
megláttam
0-10-nél már szerintem inkább ne induljon be a szekér szvsz. Tank for Trevor!!! Ócsóé 😜
több mint 3 éve
Jón Gunnarson Philadelphia Eagles Purdue Boilermakers 227
Kicsit kellemetlen. Próbálkozok módosításokkal, de nem lett jobb. (Viszont bármikor beindulhatnak a srácok!)

Ami még a 0-10-nél is jobban fáj, hogy Roderick Johnsonnak lejár a szerződése és nem tudom hogy szorítok neki helyet a sapka alatt 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örülök, hogy 50%-ra feljöttünk, viszont kezd aggasztani, hogy ennyire sikeresen megy a Colts Tank for Trevor kampánya....
iktriad
Remek irányítót tankolnak a Redskinsnek 😊
dankodavid
Az nem a mi divíziónk, oda mehet. Amúgy az milyen rossz, hogy 1/1-re mész, lenen egy generációs tehetség is, de a picked már a másé. A Rams megtehetné is iRL. 😉
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Örülök, hogy 50%-ra feljöttünk, viszont kezd aggasztani, hogy ennyire sikeresen megy a Colts Tank for Trevor kampánya....
iktriad
Remek irányítót tankolnak a Redskinsnek 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örülök, hogy 50%-ra feljöttünk, viszont kezd aggasztani, hogy ennyire sikeresen megy a Colts Tank for Trevor kampánya....
NFC West nem gyenge, a csoport utolsó Rams is 50%-on áll.
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 592
Jövőre azért majd a 20-as maddent vegyük meg, mert itt még szerintem ver az Isten Garrett mesterrel, McCarthy mester géniusza még nem tud átjönni, és vészesen robogunk a 8-7-1-es szezon felé 😀 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 718 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mi ez, 2-7-1es mérleggel csak a 6.pick az enyém 😀
Legalább a Ramstől nem egy labdabirtoklásnyival kaptam ki. Nem vagyok csalódott a csapattal, ha nem szopat a Madden akkor pozitív mérleg is lehetne mert mindig kevéssel kapott ki a csapat (kivéve a Rams és a Packers ellen)
Btw David a következő fordulóban kezdhetne Driskel próba jelleggel 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Burrow se kutya 😀 Herbert 2-0 eddig 8)

I used the wrong formula but somehow got the right solution
adam8
Én is Darnolddal kaptam "szárnyra".
Holott BigBen nagy meglepetésemre nem is kicsivel nézett ki jobb irányítónak a statjai alapján.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Burrow se kutya 😀 Herbert 2-0 eddig 8)

I used the wrong formula but somehow got the right solution

több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Imádom, hogy még mindig az NFC West a liga legerősebb div-je.
A csoportutolsó se negatív mérlegű csapat, 5-5ös mérleggel.

Somost mindig öröm oda-vissza verni 😀
3-0-ás div mérleggel és 4W-s streakkel várhatjuk a pihenő hetet.
alatriste
Igen, kimondottan hálásak neked Los Angelesért a Frisco-söprésért.

@dankodavid igen, jöhet vissza Brees, Herbert megtette, amit kellett és visszahozott X-re. 😀
adam8
Hát szívesen, bár így, hogy 1 W-re a csoport első és 1 L-re az utolsó hely nem tudom végül jót tettem-e, ha nem jön össze idén se semmi ez megint csak arra volt elég, hogy a 18-20. pick körül mozogjon majd a draft cetlim.

Btw Brees sérült volt vagy miért kapom meg a meccsünk előtt az öreget? Eddig nem ő tolta?
alatriste
A GM ur azt gondolta, minden rookie QB csalas a jatekban, es berakta Herbertet.
dankodavid
Mondjuk pár hete azt hiszem Tua vezette a passzolt yardokat és a TD száma se volt kevés szóval még csak azt se mondom, hogy jogtalanul gondolta.
alatriste
Tua most sem all sokkal rosszabbul 😀

Pulvis et umbra sumus.