GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Friss keki!tenorx
Jocinak már nincsenek draftpickjei, másnak meg nem kell michiganiHöri
visi_b


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Aktualizáltam én is a Kakit.... Sok változás nem lett, de cserélek idei picket pl jövő éviért (ugye milyen optimista vagyok)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Friss keki!tenorx
Jocinak már nincsenek draftpickjei, másnak meg nem kell michiganiHöri
Majd ideadja CJt.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Friss keki!tenorx
Jocinak már nincsenek draftpickjei, másnak meg nem kell michigani

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Friss keki!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Megtettem tétjeimet muhaha.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tibi a hosszabítós topik még mindig nem teljes

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
srácok, stop, please.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
beírtam előtte hogy ez így nem szabályos 😛 sőt 2x is beírtam
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem szoktam kitörölni feltéve ha nincs szabályszegés, mert a szabályok felett nekem és hörinek kell örködnöm.
részemről lezárva a dolog, de mindenkire vonatkozik hogy a határidők nem dísznek vannak. meg úgy eleve a többi szabály sem (rookiek konzultációs kötelezettsége)haromt
Most is ezt tetted, pedig több helyen bele lehetne kötni a szabályba, mert rohadtul nem olyan egyértelmű, mint ahogy erről is folyt a társalgás, mígnem öntörvényűleg cselekedtél volna.

De még egyszer leírom, mert megint nem a lényegét fogtad meg. SZÓ NÉLKÜL ne törölj! Ne játszd meg a mindenhatót a játékban sem... Vannak jogosítványaid, és azt használd, de ne így, ilyen formában. Ennek szólt a kifakadásom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem szoktam kitörölni feltéve ha nincs szabályszegés, mert a szabályok felett nekem és hörinek kell örködnöm.
részemről lezárva a dolog, de mindenkire vonatkozik hogy a határidők nem dísznek vannak. meg úgy eleve a többi szabály sem (rookiek konzultációs kötelezettsége)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kedves haromt!

Nagyon szépen megkérlek, se szó, se beszéd, ne törölj ki legközelebb HSZ-eket. Semmi szükség öntörvényűen mindenhatót játszani, mert pl most is kitöröltél vele együtt egy nekem segítő, magamnak szóló szolgálati közleményt, de kitörölhetsz akár már lekönyvelt változásokat is, mint ahogy ez is fennáll a jelen esetben... Remélem nem probléma... És tudnám díjazni, ha a draft trackerből nem törölnéd ki az ominózus trédre vonatkozó bejegyzést, nincs kedvem oda is újra beírkálni.

Köszönettel, Soldi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
áldás lépesméz

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerintem felesleges az egész, Soldi majd beírjátok, amikor lehet aztán jólvan, pont nem változtat semmin, minek ezen pattogni? 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd én elhozom Toddot 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Bears újdonsült GM-e a ma délutáni sajtótájékoztatón bejelentette: Kiszáll a Herremans utáni harcból.eaglesmcnabb
hát a gm játékot ismerve az jön, hogy hsz a trade adminban: Colts adja: Herremans Bears adja... 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
A Bears újdonsült GM-e a ma délutáni sajtótájékoztatón bejelentette: Kiszáll a Herremans utáni harcból.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amit levezettel azzal teljesen egyetertek.. csak ott a gond, hogy sztem az IRL datumok/struktura nem vezetheto at egy az egyben.. hisz nalunk pl. meg van szabva, hogy egy adott idoszakban (szept-jan 31-ig) tilos tradelni.

Vagy ilyen alapon, az UFA-imat is eltradelhettem volna februar elso napjaiban.. sot, egeszen marc 7-ig, ami nalunk az FA piac megnyitasa? Sztem az IRL logika nem mukodik a GM jatek eseteben.Igor
Ez jogos. Mert az alapján amit mondok, valóban eltrédelhetnéd az UFA-kat. De ha úgy vesszük, ugye most is UFA-t trédeltem el.

Akkor legyen úgy, hogy nekem kell tagelni Holmes-t és ugye így válik trédelhetővé.

Lám-lám észérvekkel meggyőzhető vagyok. 😉Soldados
igen ennyi. Miután TE ráraktad a taget, akkor elcserélheted. Most még jogilag nem. Szóval jegeljétek a tradet a tag időszakig, akkor írd be újra
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként elég durva trade szerintem... 😊 (nem kell elkezdeni oldalakon keresztül megvédeni 😛)somoskovig
Én kíváncsi lennék a véleményedre. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Fosterre leszek kiváncsi... :rolleyes:
A többiekre kb tudom mennyit teszek,rá viszont nem...Newman
tavaly Benson volt 1 year wonder és 5 milliót kért.Höri
A ku.va anyját 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na már kezdtem örülni, hogy trade-elhetek ufa-t 😕

hát azért nem árt reálisnak sem lenni, tekintve, hogy irl 12 misit kap garantáltan, itt meg fog megint ennél bőven többet kérniWyatt
sztem fa-ként simán kapna 15-20 millát éventeSzegecs
ha nem 25öt 😛

hát azért nem árt reálisnak sem lenni, tekintve, hogy irl 12 misit kap garantáltan, itt meg fog megint ennél bőven többet kérniWyatt
csak nálunk nincsenek bónuszok, igaz a sapka is szűkebb (bár az uncapped year nálunk elmaradt 😊)JJ Tiller
így van, tudtammal azért számolunk 70%-os cappel, hogy csak a garantáltakat nézzük 😊 ha felemeljük irl-re a capet, akkor az irl szerződését sem sajnálnám 😊 de nem mindegy, hogy ugyanazt az összeget egy 30% mínuszos sapi alá kell-e beszorítani vagy sem 😊

Soldi, igen a 11.5 sanszos volt, hogy kevés 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amit levezettel azzal teljesen egyetertek.. csak ott a gond, hogy sztem az IRL datumok/struktura nem vezetheto at egy az egyben.. hisz nalunk pl. meg van szabva, hogy egy adott idoszakban (szept-jan 31-ig) tilos tradelni.

Vagy ilyen alapon, az UFA-imat is eltradelhettem volna februar elso napjaiban.. sot, egeszen marc 7-ig, ami nalunk az FA piac megnyitasa? Sztem az IRL logika nem mukodik a GM jatek eseteben.Igor
Ez jogos. Mert az alapján amit mondok, valóban eltrédelhetnéd az UFA-kat. De ha úgy vesszük, ugye most is UFA-t trédeltem el.

Akkor legyen úgy, hogy nekem kell tagelni Holmes-t és ugye így válik trédelhetővé.

Lám-lám észérvekkel meggyőzhető vagyok. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
IRL jogos amit írsz -szerintem-, de nálunk más a sorrend. 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amit levezettel azzal teljesen egyetertek.. csak ott a gond, hogy sztem az IRL datumok/struktura nem vezetheto at egy az egyben.. hisz nalunk pl. meg van szabva, hogy egy adott idoszakban (szept-jan 31-ig) tilos tradelni.

Vagy ilyen alapon, az UFA-imat is eltradelhettem volna februar elso napjaiban.. sot, egeszen marc 7-ig, ami nalunk az FA piac megnyitasa? Sztem az IRL logika nem mukodik a GM jatek eseteben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még egyszer leírom, mert az elvi egyezség legyen meg.

1. Legfontosabb: Holmes mindenképpen szerződés alatt áll. Amikor ugyanis a csapatok tagelnek, éppen azt akadályozzák meg, hogy PÁR HÉTTEL KÉSŐBB szabadügynökké váljanak. Az új szezon HIVATALOSAN nem az SB végével kezdődik, hanem a szabadügynök piac megnyitásával. Holmes jelenleg, az FA-piac megnyitásáig (márc 4 lenne meglévő CBA esetén) IRL szerződésben áll a Jets-szel, a GM Game-ben pedig most már a Bills-szel. És igen, ezáltal elvileg Fake hosszabbíthatott volna is vele, ha hamarabb megkötjük a trédet, de most már tudtommal lejárt hosszabbításra benyújott játékosok listájának benyújtási határideje. De csak emiatt nem teheti meg. SZABÁLY SZERINT Holmes szerződésben áll az FA-piac megnyitásáig a Bills-szel, s akkor válna szabadügynökké, amennyiben a Bills nem tageli, vagy hosszabbít vele.

2. Ez a lényegtelen rész: ha elismeritek az 1. pont jogosságát, hogy SZABÁLY SZERINT úgy van, ahogy leírtam, akkor nincs probléma. Az hogy a játékban mi alkalmazzuk-e ezt a szabályt, az nem érdekel, mert mást nem akarok tagelni, tehát nekem édes mindegy. De elvi síkon egészen biztos, hogy úgy van, ahogy én az 1. pontban leírtam.

Én csak azért támogatom az 1. pontot, mert IRL ez a szabály. Az új szezon mindig az FA-piac megnyitásával kezdődik hivatalosan. De ha nem, engem az sem érdekel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!