GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én csak draft előtt kérdeztem JJt pár emberről, úgyhogy én is büszke vagyok a draftomra 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
azon már tavaly is kiakadtam,amikor valaki beírta,hogy "jó húzás volt,kösz JJ-nek a tippet" - szerintem mindenki képes megtervezni egy draft stratégiát és áldozni fél órát a hátsó körös prospectekre is és szvsz ez el is várható egy GM-tőlNewman
nincs azzal baj, ha valaki nem ér rá végig, sőt azzal sem, ha nem ismeri a hátsó körös játékosokat, csak ne emberkedjünk az ilyen pickekkel 😊 (és kimondva-kimondatlanul azért nekem se jönne rosszul néha valami "cserébe" itt a gm játékban)
punter gondom se lenne pl., ha nem haromtnak draftolom Morsteadet 😛

és még véletlenül sem állítottam, amikor pl Danario elkezdett egész állatkodni irl, hogy milyen kurva jól draftoltam 😊Wyatt
épp ellenkezőleg, egészen addig csak sírtál hogy milyen rossz tipp volt 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem trade esetében nem nagy bűn kikérni más véleményét,tavaly én is kikértem sokszor és szerintem UDFA-n se baj JJ 1-2 tanácsát megfogadni a későbbi körökben,de a draft egy teljesen más tészta szvsz
azon már tavaly is kiakadtam,amikor valaki beírta,hogy "jó húzás volt,kösz JJ-nek a tippet" - szerintem mindenki képes megtervezni egy draft stratégiát és áldozni fél órát a hátsó körös prospectekre is és szvsz ez el is várható egy GM-tőlNewman
szerintem alapból azért is "probléma"(nem a legjobb szó), mert a draft alapvető élvezetét veszíti el azáltal, hogy olyat húzok, akit valaki más mondott nekem. nyilván ez valakit sokkal kevésbé érdekel, minthogy nagyobb eséllyel húzzon jobb játékost, de szerintem egyáltalán nem éri meg beáldozni ezt az élvezetet, azét meg végképp nem, hogy magamra legyek büszke később. Én pl. baromi büszke vagyok rá, hogy az első -folytatásos játékbeli- drafton, a 2. körben húztam 4-ből 4 kb. kezdő szintű-de legalábbis király csere- játékost. (Cason, Felix, Keller, ReggieSmith) Ebben az egész játékban az egyik legfőbb "elégtétel", hogy olyanokra bukkansz, akik később királykodnak, mert hogy a madden kit hoz ki, annyira nem mérvadó.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
ugyanmár, az sem várható el, hogy minden gm végigtolja a draftot

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szerintem trade esetében nem nagy bűn kikérni más véleményét,tavaly én is kikértem sokszor és szerintem UDFA-n se baj JJ 1-2 tanácsát megfogadni a későbbi körökben,de a draft egy teljesen más tészta szvsz
azon már tavaly is kiakadtam,amikor valaki beírta,hogy "jó húzás volt,kösz JJ-nek a tippet" - szerintem mindenki képes megtervezni egy draft stratégiát és áldozni fél órát a hátsó körös prospectekre is és szvsz ez el is várható egy GM-től

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem mintha bárkit érdekelne, de én is szeretek általában még egy (pontosabban kettő) szemet belevonni (egyrészt mert kellett is nyilván, de főleg) mert hátha van valami, amit egy nagy trade-ben célszerű jobban megvizsgálni
és draft előtt én is támaszkodtam JJ egy-két tanácsára, de meg is köszöntem neki mindet emlékeim szerint, és még véletlenül sem állítottam, amikor pl Danario elkezdett egész állatkodni irl, hogy milyen kurva jól draftoltam 😊
sőt haromt-t ki ne hagyjam persze...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szaba még mindig hülyeStez
tehát csak akkor jegyezd majd meg legközelebb ha már nem lesz az
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szaba még mindig hülye

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
gabo megint eltűnt?Newman
vagyok, mi kő? asszem válaszoltam minden pmre ami jött. Ha nem sorry.

10 oldalas flameket nincs időm végigolvasni, gonodolom mindenki köcsög, mindenkit átvertek és a végén mindenki kilép majd vissza.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
gabo megint eltűnt?Newman
Lesben áll.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
gabo megint eltűnt?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
oh fake, why so serious?JJ Tiller
mert meg nincs nalam az idezett uriember.
ettol feszulok ki 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
oh fake, why so serious?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jammer underrated. Ez a trade a megbánás jele volt számomról. Jó ő még arra a két évre, amíg szerződése van.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
az idény után úgyis mindenki kap egy pihenő évet
legalább gyűlik a harag 😛

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Ez fasza, mostanában minden napra jut egy fight. 😛Döme
majd 4 meccs után bekussol mindenki 😀
edit: soldit kivéve 😀

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Ez fasza, mostanában minden napra jut egy fight. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mossal fulet papa v torold meg szemuveged es olvasd el megegyszer amit irtam mielott nekiallsz pattogni.
nem azt mondtam h harper v williams egy ertektelen tucataru fuggetlenul az elobbi utolso nfl meccsetol v
a masik utolso szezonjatol, hanem azt h en nem szivesen aldozok olyan jatekosra csere kereteben
aki nem egyertelmuen elit v nincs meg benne a lehetoseg h az legyen rendszertol, edzotol, csapattol fuggetlenul.

az meg h te mondjad meg mennyire kovetem az nflt az majd talan akkor lesz relevans
amikor nem az lesz a legjobb erved arra h meggyozz az igazadrol h burkoltan lehulyezel
meg jatszod a tanarbacsit azzal h helyreigazitod a meglatasaimat csak azert mert nem illeszkednek a pici kis vilagodba.
es tenyleg itt fejezzuk be mert nem vagyok hajlando egy ilyen pitianer temabol
amit igyis megfeleloen nagyra fujtunk megnagyobb elefantot csinalni.
pisz
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
*hozza a popcornt es leul a nezoterre*Igor
biztos nem lesz olyan jó mint a tegnapi 😕

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
*hozza a popcornt es leul a nezoterre*

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
2 elso koros bearazasodat pedig kenytelen vagyok jj roman harper-fele elsokorosevel egyenertekuve tenni. lol.
Fake
harpert adtam volna greerért, azt ne mond, hogy ezzel a cserével nem fecsérelted őt el...JJ Tiller
harpert ? de 😀 nagyon nagyot hibaztam amikor ezt a kihagyhatatlan ziccert elbasztam
h nem adtam oda erte greert egy az egyben 😀

(de minek nekem egy roman harper ? aruld mar el. egy ugyanolyan jatekos mint k-will.
a jelenlegi csapatanak megteszi, a feladatat elvegzi, de egyszer legyen contract paraja es ki tudja
h hol fog kikotni, ott megtalaljak e azt a szerepet ahol hasonloan produktiv lehet akkor pedig az itteni gmje baszhatja )Fake
nyilvánvalóan nem vagy képben a Saints-et illetően, és a legutóbbi cserédből kiindulva úgy látom, hogy összességében az nfl-t tekintve sem

az a baj, hogy Harperrel abba a tipikus helyzetbe kerültem, mikor "az utolsó benyomás a legfontosabb benyomás" sokak számára... decemberben még erről cikkeztek, hogy kiváló contract yeart nyomott, volt egy borzalmas meccse, aztán megy is a fika
szerencsére legalább irl nem így gondolnak a gm-ek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tőlem is sokan kérnek tanácsot/véleményezést és ilyenkor - annak ellenére, hogy papíron riválisom - a legjobb tudásom szerint segítek.

De szélőséges esetben én is kikérem más véleményét, tavaly pl somos "útvesztős trade-ajánlatai" (no offene 😉) esetében TTT véleményét kikértem 😊, de utána magam hoztam meg a döntést.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2 elso koros bearazasodat pedig kenytelen vagyok jj roman harper-fele elsokorosevel egyenertekuve tenni. lol.
Fake
harpert adtam volna greerért, azt ne mond, hogy ezzel a cserével nem fecsérelted őt el...JJ Tiller
harpert ? de 😀 nagyon nagyot hibaztam amikor ezt a kihagyhatatlan ziccert elbasztam
h nem adtam oda erte greert egy az egyben 😀

(de minek nekem egy roman harper ? aruld mar el. egy ugyanolyan jatekos mint k-will.
a jelenlegi csapatanak megteszi, a feladatat elvegzi, de egyszer legyen contract paraja es ki tudja
h hol fog kikotni, ott megtalaljak e azt a szerepet ahol hasonloan produktiv lehet.
ha pedig nem akkor pedig az itteni gmje baszhatja gondolom ebben azert egyetertunk.)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Úgy érzem néha, hogy tök feleslegesen mondok véleményt szabának egy traderől.tenorx
en ezt sosem ertettem amugy. mi koze van 1 harmadik felnek ahhoz h milyen trade keszulodik
es egyaltalan miert jut eszebe vkinek h egy "versenytarsatol" kerjen tanacsokat teljesen johiszemuen ?
jo most szabatol tekintsunk el hiszen o retard de masok ezt magyarazzak mar el plz. egyszeruen nem fer a fejembe.Fake
én személy szerint azt jó ötletnek tartom, hogy 1-1 játékosról utánakérdezek. Ez játékon belül haromt, illetve Steelers esetén Soldi (bár sztem Saints-nél is merném kérdezni JJ-t pl.), amúgy 1-1 külsős fan (egyesek kifejezetten szívesen segítenek 😊). Viszont ez szerintem 1-1 játékos esetén "jó" egy GM játékban, a konkrét trade-et véleményeztetni max a "karrier" elején látom ésszerűnek, amíg az ember nincs annyira benne mi-mit ér, utána szerintem illő tudni eldönteni, hogy megéri-e nekem a trade vagy sem.

De mivel szaba=ruki, bocsásd meg neki 😀

draft esetén nem szeretek kérdezni, mert jóval nagyobb cucc, ha az én választottam fut be 😛 (volt is ilyen azért bőven hálistennek 😊) egyszer kértem JJ-től tippet udfán, az mondjuk egész jó tipp volt 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
jo ez. csak kar h mar megint vmi afc east csapat jart jol 😛
latszik amugy h nagy a konkurencia mindenki vergodik h minel rajabb csapata legyen.
brady 400 millio/meccs lesz ugyisFake
az én dl/ol Qb helyzetemmel erősen kinéz az afc east utolsó helybriareos
Nincs QB-m, az egesz OL-m FA, es transitionben van a DL-m... hmmmmm.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)