Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Revis+2/19+4/32+5/28<>1/9
Így néz ki pontosan + Revis 13 misije 3 évig.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hogy szakadna ratok egy mazsa szar csapatonkent
MMMS
Hát én például egyáltalán nem bánom, hogy Revis már nincs a divízióban. 😊
Az idei pickeknél írjuk már bele, hogy hanyadik pick, ha már tudjuk. Mert így elég érdekes ez a Revis trade.
gabokocka
Mi az érdekes benne? 1/9-et kapja a Chiefs.

Revis geci sokat keres, emiatt ennyit ér és nem többet.
Soldados
gabo arra gondolt sztem, h gecire nincs kedve kibogaraszni 5 picket senkinek h ervenyes-e v beneztek

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hogy szakadna ratok egy mazsa szar csapatonkent
MMMS
Hát én például egyáltalán nem bánom, hogy Revis már nincs a divízióban. 😊
Az idei pickeknél írjuk már bele, hogy hanyadik pick, ha már tudjuk. Mert így elég érdekes ez a Revis trade.
gabokocka
Mi az érdekes benne? 1/9-et kapja a Chiefs.

Revis geci sokat keres, emiatt ennyit ér és nem többet.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Az idei pickeknél írjuk már bele, hogy hanyadik pick, ha már tudjuk. Mert így elég érdekes ez a Revis trade.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hogy szakadna ratok egy mazsa szar csapatonkent

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pont Schlecket akartam kérdezni...írtam neki régebben, de igazából 3 hónapja nem is volt a bowl-on... így a Miaminak nem lesz a legjobb.

SS-t (jót) még mindig keresek...
Chargers LT
pár hete favorizálta egy twítem, szóval nyugi, | az izlése még rendben van |

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Mi van, mindenki kuka játékosokat akar? 😊 Ez vmi új verseny? ezek után pláne nem értem, mi bajotok volt Colstonnal, most meg drága, de használható játékosokat kerestek, mint ő. :p

Aki pedig SS-t keres, annak tudom ajánlani Addaét, IRL Chargers kezdő, akire 2. körös tendert tettem, de mozdítható, hisz chancellor cseréje lenne nálam. 😉
Soldados
nem kuka, csak sokat kereső, de jó.
de ugy nézki a legtöbben kukának gondolják a hirdetést, hisz olyan ajánlatokat kapok 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi van, mindenki kuka játékosokat akar? 😊 Ez vmi új verseny? ezek után pláne nem értem, mi bajotok volt Colstonnal, most meg drága, de használható játékosokat kerestek, mint ő. :p

Aki pedig SS-t keres, annak tudom ajánlani Addaét, IRL Chargers kezdő, akire 2. körös tendert tettem, de mozdítható, hisz chancellor cseréje lenne nálam. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
ha van sokat kereső de használható DL, OL, LB, WR játékosotok, és eladnátok olcsóbban, akkor keressetek meg.
braxa88
Jonathan Cooper? Ha már ennyire rá vagy kattanva... 😛
vassadi
😛
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Pont Schlecket akartam kérdezni...írtam neki régebben, de igazából 3 hónapja nem is volt a bowl-on... így a Miaminak nem lesz a legjobb.

SS-t (jót) még mindig keresek...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
ha van sokat kereső de használható DL, OL, LB, WR játékosotok, és eladnátok olcsóbban, akkor keressetek meg.
braxa88
Jonathan Cooper? Ha már ennyire rá vagy kattanva... 😛
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
üdv Göbi!
Remélem Schlecknek és Newmannek sincs baja irl 😕


JT Daniels fan
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
ha van sokat kereső de használható DL, OL, LB, WR játékosotok, és eladnátok olcsóbban, akkor keressetek meg.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Akinél akadna eladó (nem csere) MLB, SS és CB az írjon PM-et lécci. 😀
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem linkelek KEKI-t, de az eddigi üres sorokra McPhee rákerült. Akinek kell egy pusztító 34es OLB az jelentkezhet.


Liverpool Fc
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A kiváló Vincent Jackson-nal bővült a ke-kim:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a Jets amúgy is olyan, mint az ementáli sajt 😊
1 lyuk ide, vagy oda...
Habi
Ha most ránéznék a Steelers rosterére, depth chartjára, az egy merő lyuk lenne. :p
Soldados
Borzalmas látni, hogy így szétszedik a kedvenc csapatunkat 😉 😀
Klaci79
Te csak ne beszélj, neked legalább jutott belőle. :p Apropó. Tuitt még mindig nem eladó? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
a Jets amúgy is olyan, mint az ementáli sajt 😊
1 lyuk ide, vagy oda...
Habi
Ha most ránéznék a Steelers rosterére, depth chartjára, az egy merő lyuk lenne. :p
Soldados
Borzalmas látni, hogy így szétszedik a kedvenc csapatunkat 😉 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a Jets amúgy is olyan, mint az ementáli sajt 😊
1 lyuk ide, vagy oda...
Habi
Ha most ránéznék a Steelers rosterére, depth chartjára, az egy merő lyuk lenne. :p


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a Jets amúgy is olyan, mint az ementáli sajt 😊
1 lyuk ide, vagy oda...


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért ezek a visszavonulások mekkora sz.patások. Rohadtul nincsenek ránk tekintettel. 😊 Nem elég, hogy Tuck és Mayo is elég nagy szerződéssel maradt bent, ráadásul utóbbi bejelentése sztem még akkor is meglepő, ha az utóbbi években rendre sérülésekkel küzdött, így valszeg jó nagy lyukat/needet hagyott maga után a Jets rosterén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wháááá! Gyorsan végigfutottam a rostereket és elkeseredve láttam, hogy Harrison nem lesz FA. 😕 Pedig asszem igen vaskos 1 éves dealt kapott volna San Diegóban. 😊
Soldados
Hahahaha, sorryka az öreg ezüst-feketében fog visszavonulni. 😉 Mekkora fogás volt 2 éve amikor már mindenki azt hitte ennyi volt!
Döme
Mielőtt ezt elolvastam volna, épp írtam neked egy PM-et. 😊

Közben amúgy visszaolvastam az Orakpo-trédet. Instant legendary trade. 😊 Nem szaroztam, két-két 1. és 2. kört adtam az "utolsó láncszemért", és 1/30-ról felmentem 1/9-ig, mert TOP10-es picket kértél. 😊 És amúgy IRL mekkora felhajtás lett volna már, ugyanis utána a szezonban mi játszottuk az AFC-döntőt, amit kurva nagy meccsen Te nyertél meg a címvédő, azaz ellenem. 😊

Még a tréd okaira is emlékszem. tenorx elvitte az 1+3-as tender ellenére az RFA Woodley-t, így ott álltam az SB-contender keretemmel, amiből egyszem OLB hiányzott, viszont capem nem volt, így mindenképpen olyan OLB-t kellett találnom, aki nemcsak jó, de olcsó is. Ez lett Orakpo. Ebben az évben ugyebár éppen miattad nem nyertem SB-t, de egy évvel korábban hasonló "utolsó láncszemes" trédben szereztem FS-t Tanard Jackson személyében, és akkor gyűrűvel fizetődött ki a túlfizetés. 😊
Soldados
Mondjuk az a tréd hosszútávon nem érte meg, mert Orakpo végülis egy jó pass rusher lett de semmi extra, véletlenül sem elit. Pedig én nagyon hittem benne, nem véletlen kértem el annyit érte. 😀

Utólag erre a trédre vagyok a Harvin megabuster mellett a legbüszkébb. 😀 Bár az is tény hogy egy Cameron Jordan mellett egy Ricky Stanzi meg Nick Perryt sikerült húzni ezekkel, meg nem tudom még kit/mit, szóval nem sikerült akkorát kaszálni a pickekkel mint kellett volna... 😊
Döme
Nekem akkor megérte, hisz, tényleg elit csapatom volt, amibe ez az egy poszt volt lyukas. Legfeljebb Habinak nem érte meg, hogy köv. évben nem volt pickje az 1-2. körben. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Wháááá! Gyorsan végigfutottam a rostereket és elkeseredve láttam, hogy Harrison nem lesz FA. 😕 Pedig asszem igen vaskos 1 éves dealt kapott volna San Diegóban. 😊
Soldados
Hahahaha, sorryka az öreg ezüst-feketében fog visszavonulni. 😉 Mekkora fogás volt 2 éve amikor már mindenki azt hitte ennyi volt!
Döme
Mielőtt ezt elolvastam volna, épp írtam neked egy PM-et. 😊

Közben amúgy visszaolvastam az Orakpo-trédet. Instant legendary trade. 😊 Nem szaroztam, két-két 1. és 2. kört adtam az "utolsó láncszemért", és 1/30-ról felmentem 1/9-ig, mert TOP10-es picket kértél. 😊 És amúgy IRL mekkora felhajtás lett volna már, ugyanis utána a szezonban mi játszottuk az AFC-döntőt, amit kurva nagy meccsen Te nyertél meg a címvédő, azaz ellenem. 😊

Még a tréd okaira is emlékszem. tenorx elvitte az 1+3-as tender ellenére az RFA Woodley-t, így ott álltam az SB-contender keretemmel, amiből egyszem OLB hiányzott, viszont capem nem volt, így mindenképpen olyan OLB-t kellett találnom, aki nemcsak jó, de olcsó is. Ez lett Orakpo. Ebben az évben ugyebár éppen miattad nem nyertem SB-t, de egy évvel korábban hasonló "utolsó láncszemes" trédben szereztem FS-t Tanard Jackson személyében, és akkor gyűrűvel fizetődött ki a túlfizetés. 😊
Soldados
Mondjuk az a tréd hosszútávon nem érte meg, mert Orakpo végülis egy jó pass rusher lett de semmi extra, véletlenül sem elit. Pedig én nagyon hittem benne, nem véletlen kértem el annyit érte. 😀

Utólag erre a trédre vagyok a Harvin megabuster mellett a legbüszkébb. 😀 Bár az is tény hogy egy Cameron Jordan mellett egy Ricky Stanzi meg Nick Perryt sikerült húzni ezekkel, meg nem tudom még kit/mit, szóval nem sikerült akkorát kaszálni a pickekkel mint kellett volna... 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wháááá! Gyorsan végigfutottam a rostereket és elkeseredve láttam, hogy Harrison nem lesz FA. 😕 Pedig asszem igen vaskos 1 éves dealt kapott volna San Diegóban. 😊
Soldados
Hahahaha, sorryka az öreg ezüst-feketében fog visszavonulni. 😉 Mekkora fogás volt 2 éve amikor már mindenki azt hitte ennyi volt!
Döme
Mielőtt ezt elolvastam volna, épp írtam neked egy PM-et. 😊

Közben amúgy visszaolvastam az Orakpo-trédet. Instant legendary trade. 😊 Nem szaroztam, két-két 1. és 2. kört adtam az "utolsó láncszemért", és 1/30-ról felmentem 1/9-ig, mert TOP10-es picket kértél. 😊 És amúgy IRL mekkora felhajtás lett volna már, ugyanis utána a szezonban mi játszottuk az AFC-döntőt, amit kurva nagy meccsen Te nyertél meg a címvédő, azaz ellenem. 😊

Még a tréd okaira is emlékszem. tenorx elvitte az 1+3-as tender ellenére az RFA Woodley-t, így ott álltam az SB-contender keretemmel, amiből egyszem OLB hiányzott, viszont capem nem volt, így mindenképpen olyan OLB-t kellett találnom, aki nemcsak jó, de olcsó is. Ez lett Orakpo. Ebben az évben ugyebár éppen miattad nem nyertem SB-t, de egy évvel korábban hasonló "utolsó láncszemes" trédben szereztem FS-t Tanard Jackson személyében, és akkor gyűrűvel fizetődött ki a túlfizetés. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Wháááá! Gyorsan végigfutottam a rostereket és elkeseredve láttam, hogy Harrison nem lesz FA. 😕 Pedig asszem igen vaskos 1 éves dealt kapott volna San Diegóban. 😊
Soldados
Hahahaha, sorryka az öreg ezüst-feketében fog visszavonulni. 😉 Mekkora fogás volt 2 éve amikor már mindenki azt hitte ennyi volt!