NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 812
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
látom már csak gabó lesz ellenfél a csoportban

több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
MMMS
A normális draftolással még két évet kell várnom, úgyhogy ha akarom, ha nem, ki kell bírnom 😉
Ahogy már egyszer leírtam egy év múlva - főleg ha Harvin fut egy jó szezont - nem tudom, illetve nem is akarom megtartani annyi pénzért és akkor ellenérték nélkül kellene megválnom tőle és ez a trade fő indoka a részemről!!! Ha annyit keresne, mint Rice, vagy Holmes (és olyan hosszan), akkor biztosan nem válok meg tőle 😊

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Az, hogy Beki mennyire baszta szét a csapatot, nem befolyásolhatja egy adott trade megítélését.

Én nem vagyok akkora fanja Harvinnak azért őszintén szólva. Tavalyi szezonban összehozott elkapóként 900+ yardot 6 TD-vel, idén Rice 750 yard, 7 TD, nem akkora nagy különbség. Amit Percy hozzátesz returnerként, arra meg jó a két pick kompenzációnak Rice mellé.

Emellett Harvin jövőre 100csilliárdot fog kérni hosszabbítás gyanánt, Rice meg egy normális szerződéssel tartható 4 évig. És ha Egon esetleg nem tud hosszabbítani Harvinnal, akkor kb. ingyen elveszíti, vagy franchise tag.

Nem azt mondtam, hoyg tökéletes trade, de ennél sokkal-sokkal durvább dolgok is átmentek.somoskovig
miert nem ?
a tobbiben messze nem ertek egyet, de mindegy. legalabb atlehetett rad haritani a felelosseget valaki altal, hamar megvedted a tradet 😀

Nem tudom, hogy Beki mit csinált előttem, de nem is érdekel!
Azt tudom, hogy egy év múlva Harvint valószínűleg nem tudom megtartani évi 3 millióért. Rice csak 2 évvel idősebb és ő már túl van a sérülésén, mivel a tavalyi szezont végignyomta, de kb. ugyanazt az utat járják be. Továbbá idén eddig van egy 1/10-em, 6/34-em és egy 7/10-em, ami óriási mozgáslehetőséget kínál...Egon
ne is erdekeljen, meg okulnal belole h mit ne csinaljon egy gm !!! 😂
kb ugyanazt az utat ? harvin zsak fos qbkkal mutatott boven sokat es all-purpose yard gyaros, nem csak visszahordo, ricenak meg volt egy jo szezonja favre-ral meg sok atlagos .. tovabba tradelj le, vagy csak szimplan bird ki h nem draftolsz, nem kell a maradek igazi impact playeredet is elherdalni, csak h legyen picked. mit fogsz huzni azzal a ket cetlivel a 4. es 5. korben ? ha ligaatlagot szamolok, ha ebbol mar talalsz 1 stabil backupot, akkor jovagy. nalad meg ennyi harvin felara rizsaval szemben. persze, ha te elore tudod, ki lesz a kozepso koros arcok kozul all-pro az mas, de ebben azert hadd ketelkedjek addig, amig meg nem gyozol az ellenkezojerol 😊

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nálam dupla DC van, van egy szépen illusztrált változat, meg ma unalmas perceimben megcsináltam a Maddenbe valót is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tényleg, arra kiváncsi lennék hogy hány inaktív csapat van az eddigi free agencyn... Majd ha nem leszek lusta kiszámolom 😊Rataxes
Orknak nem kell egyik néger se, Amadeusnak van 2 igazolása, a többiek szerintem nyomják amennyire telik

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Ha FA után lenne mindenkinek DC, az már örömmel töltene el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
nem rég jutott eszembe h lehetne nyitni egy érkezett/távozott topicot, amiben lehetne vezetni h ki kit szerzett meg, tradeben, FAn, drafton, meg h kiktől vált meg és miért.
ezzel sokkal könnyebb és jobb lehetne szavazni az év GMe címre...braxa88
írd össze a 32-t és publikálhatod 😀

kicsit sokat vársz ahhoz képest, hogy 10-en írtak eddig depth chartot kbHöri
én írnék, de mivel FA előtt, hiányzott a kb fél kezdő csapat, addig feleslegesnek éreztem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tényleg, arra kiváncsi lennék hogy hány inaktív csapat van az eddigi free agencyn... Majd ha nem leszek lusta kiszámolom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem rég jutott eszembe h lehetne nyitni egy érkezett/távozott topicot, amiben lehetne vezetni h ki kit szerzett meg, tradeben, FAn, drafton, meg h kiktől vált meg és miért.
ezzel sokkal könnyebb és jobb lehetne szavazni az év GMe címre...braxa88
írd össze a 32-t és publikálhatod 😀

kicsit sokat vársz ahhoz képest, hogy 10-en írtak eddig depth chartot kb

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én vezetem magamnak, jó ötlet 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
nem rég jutott eszembe h lehetne nyitni egy érkezett/távozott topicot, amiben lehetne vezetni h ki kit szerzett meg, tradeben, FAn, drafton, meg h kiktől vált meg és miért.
ezzel sokkal könnyebb és jobb lehetne szavazni az év GMe címre...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
friss a kekím
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem vétózok Somos miatt, de ha legközelebb is megkérdezés nélkül cserél Egon, akkor nem engedem át, akkor se ha 8. körért elhozza Brady-t.

természetesen ebbe Szaba nem tartozik bele, az ő véleménye irreleváns mert lassú nála a net.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Az, hogy Beki mennyire baszta szét a csapatot, nem befolyásolhatja egy adott trade megítélését.

Én nem vagyok akkora fanja Harvinnak azért őszintén szólva. Tavalyi szezonban összehozott elkapóként 900+ yardot 6 TD-vel, idén Rice 750 yard, 7 TD, nem akkora nagy különbség. Amit Percy hozzátesz returnerként, arra meg jó a két pick kompenzációnak Rice mellé.

Emellett Harvin jövőre 100csilliárdot fog kérni hosszabbítás gyanánt, Rice meg egy normális szerződéssel tartható 4 évig. És ha Egon esetleg nem tud hosszabbítani Harvinnal, akkor kb. ingyen elveszíti, vagy franchise tag.

Nem azt mondtam, hoyg tökéletes trade, de ennél sokkal-sokkal durvább dolgok is átmentek.somoskovig
azért 100csilliárdot nem fog kérni... 😀braxa88
Na jó, csak 50 csilliárd lesz. Abban biztos lehetsz, hogy inkább a million dollar baby a kedvence, és nem 50 cent. 😛

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Mondjuk ez még rendben is van szerintem kb.somoskovig
hagyjad mar somos ...
1. elcsereli egy csapat 2 elit jatekosat egy posztrol egy szezonban
2. cserel egy fiatal, potens, 1 evig olcso szerzodessel levoert ugyanazon poszton, amiert felad 3 picket (2+2+3 ha jolemlekszem)
es ezutan ez a szitu
elcsereli a 2. lepesben szerzett arcot egy idosebb, dragabb es szarabb verziora ket laterounder kompenzacioert. ebben mi van rendben ?
oszinten remelem, ha te igent is mondasz ra, hori akkoris megvetozza, mert a new orleans mar igy is teljesen szetlett baszva, harvin beki kb 2 ertelmes lepese kozul az egyik volt ...MMMS
Nem tudom, hogy Beki mit csinált előttem, de nem is érdekel!
Azt tudom, hogy egy év múlva Harvint valószínűleg nem tudom megtartani évi 3 millióért. Rice csak 2 évvel idősebb és ő már túl van a sérülésén, mivel a tavalyi szezont végignyomta, de kb. ugyanazt az utat járják be. Továbbá idén eddig van egy 1/10-em, 6/34-em és egy 7/10-em, ami óriási mozgáslehetőséget kínál...Egon
ha ezek után vétózzátok a tradet akkor grat...
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Mondjuk ez még rendben is van szerintem kb.somoskovig
hagyjad mar somos ...
1. elcsereli egy csapat 2 elit jatekosat egy posztrol egy szezonban
2. cserel egy fiatal, potens, 1 evig olcso szerzodessel levoert ugyanazon poszton, amiert felad 3 picket (2+2+3 ha jolemlekszem)
es ezutan ez a szitu
elcsereli a 2. lepesben szerzett arcot egy idosebb, dragabb es szarabb verziora ket laterounder kompenzacioert. ebben mi van rendben ?
oszinten remelem, ha te igent is mondasz ra, hori akkoris megvetozza, mert a new orleans mar igy is teljesen szetlett baszva, harvin beki kb 2 ertelmes lepese kozul az egyik volt ...MMMS
Nem tudom, hogy Beki mit csinált előttem, de nem is érdekel!
Azt tudom, hogy egy év múlva Harvint valószínűleg nem tudom megtartani évi 3 millióért. Rice csak 2 évvel idősebb és ő már túl van a sérülésén, mivel a tavalyi szezont végignyomta, de kb. ugyanazt az utat járják be. Továbbá idén eddig van egy 1/10-em, 6/34-em és egy 7/10-em, ami óriási mozgáslehetőséget kínál...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
a new orleans mar igy is teljesen szetlett baszva, harvin beki kb 2 ertelmes lepese kozul az egyik volt ...MMMS
Érik jövőr az 1/1-em 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, ez megint fasza lett
Még szerencse, hogy Sidney is az egészség mintaképe

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Az, hogy Beki mennyire baszta szét a csapatot, nem befolyásolhatja egy adott trade megítélését.

Én nem vagyok akkora fanja Harvinnak azért őszintén szólva. Tavalyi szezonban összehozott elkapóként 900+ yardot 6 TD-vel, idén Rice 750 yard, 7 TD, nem akkora nagy különbség. Amit Percy hozzátesz returnerként, arra meg jó a két pick kompenzációnak Rice mellé.

Emellett Harvin jövőre 100csilliárdot fog kérni hosszabbítás gyanánt, Rice meg egy normális szerződéssel tartható 4 évig. És ha Egon esetleg nem tud hosszabbítani Harvinnal, akkor kb. ingyen elveszíti, vagy franchise tag.

Nem azt mondtam, hoyg tökéletes trade, de ennél sokkal-sokkal durvább dolgok is átmentek.somoskovig
azért 100csilliárdot nem fog kérni... 😀
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Az, hogy Beki mennyire baszta szét a csapatot, nem befolyásolhatja egy adott trade megítélését.

Én nem vagyok akkora fanja Harvinnak azért őszintén szólva. Tavalyi szezonban összehozott elkapóként 900+ yardot 6 TD-vel, idén Rice 750 yard, 7 TD, nem akkora nagy különbség. Amit Percy hozzátesz returnerként, arra meg jó a két pick kompenzációnak Rice mellé.

Emellett Harvin jövőre 100csilliárdot fog kérni hosszabbítás gyanánt, Rice meg egy normális szerződéssel tartható 4 évig. És ha Egon esetleg nem tud hosszabbítani Harvinnal, akkor kb. ingyen elveszíti, vagy franchise tag.

Nem azt mondtam, hoyg tökéletes trade, de ennél sokkal-sokkal durvább dolgok is átmentek.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Mondjuk ez még rendben is van szerintem kb.somoskovig
hagyjad mar somos ...
1. elcsereli egy csapat 2 elit jatekosat egy posztrol egy szezonban
2. cserel egy fiatal, potens, 1 evig olcso szerzodessel levoert ugyanazon poszton, amiert felad 3 picket (2+2+3 ha jolemlekszem)
es ezutan ez a szitu
elcsereli a 2. lepesben szerzett arcot egy idosebb, dragabb es szarabb verziora ket laterounder kompenzacioert. ebben mi van rendben ?
oszinten remelem, ha te igent is mondasz ra, hori akkoris megvetozza, mert a new orleans mar igy is teljesen szetlett baszva, harvin beki kb 2 ertelmes lepese kozul az egyik volt ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
tök8, mert Höri dönt


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
akkor somos rá is mondta
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Nekem az első cserém volt és a szabálykönyvben nincs odaírva, hogy jóváhagyatni kell!
Mi a teendő???Egon
 bowl.hu/forum/manager_jatek/hivatalos_kozlemenyek/773676
 bowl.hu/forum/manager_jatek/hivatalos_kozlemenyek/779901
zanzasitva: minden idei trade tervezetedet elkell fogadtatni egy rosenhaus bizottsagi taggal, es ha o ramondja h ok, akkor irhatod be az adminba. tagok: somos, szegecs, gabo, en + ideiglenesen szaba (o nemtom h velemenyezhet-e)MMMS
THX!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nekem az első cserém volt és a szabálykönyvben nincs odaírva, hogy jóváhagyatni kell!
Mi a teendő???Egon
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hivatalos közlemények - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hivatalos közlemények - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

zanzasitva: minden idei trade tervezetedet elkell fogadtatni egy rosenhaus bizottsagi taggal, es ha o ramondja h ok, akkor irhatod be az adminba. tagok: somos, szegecs, gabo, en + ideiglenesen szaba (o nemtom h velemenyezhet-e)

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.