GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
az lehet, attól mág másra is vonatkozik a szabály, nem csak egyedül rád 😉eaglesmcnabb
Szegecsnél rá lehetett húzni hogy szabályos a dolog, mivel ismerjük az eredeti szerződéseket (amiknek az éves átlagánál végül magasabb fizut adott) . Vilmáról nem tudom megvan-e még valahol az eredeti contract, a 6 milkás utolsó évnél viszont kisebb fizuátlagot ajánlott Beki. szerk.: de szerintem ez már igazából tökmind1, ha akarná és kikeresné hogy az eredeti contract átlaga alacsonyabb volt az ajánlatánál akkor jogos lehetne a reklamációja, de nem akarja 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
mondjuk az úgy korrekt, hogy beki hosszabbítása semmis, Szegecs meg leszerződtette az embereit minden további nélkül.
eaglesmcnabb
Ott én hibáztam, mert nem olvastam végig figyelmesen a szabálykönyvet, de ami azt illeti jól is jártam, mert az Excelben, ahol vezetem a dolgokat vmi nem volt jó, így azóta Vilma már szabadügynök. 😊Beki
Így van.
Csak a lényeget nem veszed észre, amit a nagykutyáknak lehet, azt neked már nem.
És szinte minden le van szarva, mindenki azt tesz, amit akar. De miért ne tenné, ha egyszer a Commisht nem zavarja?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mondjuk az úgy korrekt, hogy beki hosszabbítása semmis, Szegecs meg leszerződtette az embereit minden további nélkül.
eaglesmcnabb
Ott én hibáztam, mert nem olvastam végig figyelmesen a szabálykönyvet, de ami azt illeti jól is jártam, mert az Excelben, ahol vezetem a dolgokat vmi nem volt jó, így azóta Vilma már szabadügynök. 😊Beki
az lehet, attól mág másra is vonatkozik a szabály, nem csak egyedül rád 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
milyen lehuto helyett dolgozzal hori? senki nem ezt v árja el, de mindegy.
egyébként en mindig megértettem hogy nem legfontosabb meg mittudomen. de neked semennyire nem fontos, ami megint nem baj, de akkor minek vallaltad el/vagy meg mindig az? megértem, hogy másnak nem fontos stb de akkor at lehet adni a helyet olyannak, akinek meg fontos.

ja egyébként vicces, hogy hány ember sunyit élesben, miközben meg titokban, pm valtasokban tudja adni az ívet... gerinces magatartás es ha mondjuk stezre ra van húzva a vizes lepedo, akkor bekusznek en is alá, mert pontosan egyetértek vele, sőt en is indítottam el a témát. persze mert nekem fontos a játék amibe 6 evet oltem, es kurvara. nem tetszik, hogy a játék feje kurvara szarik bele. es nem az hogy nem dolgozik más helyett, hanem pl bármilyen szabalyszeges, visszaélés történik, magasrol szarik ra ahelyett, hogy bekemenyitene...

tok mindegy, hogy ki szerint gáz, en leszarom. pont azért van bajom évek óta, mert a komis ide se jön, ilyen orkok jo ha emlékeznek hogy valaha volt ilyen játék valahol es akkor csodálkozunk hogy össze vissza megy a játék, es jönnek a felszínes szőnyeg alá sopro szar felmegoldasok....fetomy
Egyébként én is ezen a párton vagyok.
Amikor volt rá időd tök fasza volt Höri, de most lehet jobb megoldás lenne, ha fetomy megkapná a commisht, de meg vezetnéd a bajnok csapatot. Lehet, hogy te is jobban élveznéd.tenorx
Most, hogy fetomy mondta meg ugyanazt, rögtön átkerültél erre a pártra? 😀
Stez
Soha nem voltam a másik párton, de attól még undorító módon húzol le embereket, majd játszod az ártatlant 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mondjuk az úgy korrekt, hogy beki hosszabbítása semmis, Szegecs meg leszerződtette az embereit minden további nélkül.
eaglesmcnabb
Ott én hibáztam, mert nem olvastam végig figyelmesen a szabálykönyvet, de ami azt illeti jól is jártam, mert az Excelben, ahol vezetem a dolgokat vmi nem volt jó, így azóta Vilma már szabadügynök. 😊
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azert en nem gondolnam, hogy Stez az oka annak hogy ilyen moralis gondok vannak. Tulmenve azokon amiket leirtatok, hogy ennyi inaktiv jatekos van, a beleszarok a meno, hogy ilyen fake szintu hulyegyerekek szabadon garazdalkodnak a jatekban minden buntetes nelkul. Stez legalabb foglalkozik a jatekkal, nem ekves penzt es energiat olve bele, persze nem csak o.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mondjuk az úgy korrekt, hogy beki hosszabbítása semmis, Szegecs meg leszerződtette az embereit minden további nélkül.

és akkor pl ekézünk itt embereket mert lehúznak egyeseket (akik beleegyeznek a tradebe), amikor mások, nyíltan CSALNAK

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
milyen lehuto helyett dolgozzal hori? senki nem ezt v árja el, de mindegy.
egyébként en mindig megértettem hogy nem legfontosabb meg mittudomen. de neked semennyire nem fontos, ami megint nem baj, de akkor minek vallaltad el/vagy meg mindig az? megértem, hogy másnak nem fontos stb de akkor at lehet adni a helyet olyannak, akinek meg fontos.

ja egyébként vicces, hogy hány ember sunyit élesben, miközben meg titokban, pm valtasokban tudja adni az ívet... gerinces magatartás es ha mondjuk stezre ra van húzva a vizes lepedo, akkor bekusznek en is alá, mert pontosan egyetértek vele, sőt en is indítottam el a témát. persze mert nekem fontos a játék amibe 6 evet oltem, es kurvara. nem tetszik, hogy a játék feje kurvara szarik bele. es nem az hogy nem dolgozik más helyett, hanem pl bármilyen szabalyszeges, visszaélés történik, magasrol szarik ra ahelyett, hogy bekemenyitene...

tok mindegy, hogy ki szerint gáz, en leszarom. pont azért van bajom évek óta, mert a komis ide se jön, ilyen orkok jo ha emlékeznek hogy valaha volt ilyen játék valahol es akkor csodálkozunk hogy össze vissza megy a játék, es jönnek a felszínes szőnyeg alá sopro szar felmegoldasok....fetomy
Egyébként én is ezen a párton vagyok.
Amikor volt rá időd tök fasza volt Höri, de most lehet jobb megoldás lenne, ha fetomy megkapná a commisht, de meg vezetnéd a bajnok csapatot. Lehet, hogy te is jobban élveznéd.tenorx
Most, hogy fetomy mondta meg ugyanazt, rögtön átkerültél erre a pártra? 😀

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
milyen lehuto helyett dolgozzal hori? senki nem ezt v árja el, de mindegy.
egyébként en mindig megértettem hogy nem legfontosabb meg mittudomen. de neked semennyire nem fontos, ami megint nem baj, de akkor minek vallaltad el/vagy meg mindig az? megértem, hogy másnak nem fontos stb de akkor at lehet adni a helyet olyannak, akinek meg fontos.

ja egyébként vicces, hogy hány ember sunyit élesben, miközben meg titokban, pm valtasokban tudja adni az ívet... gerinces magatartás es ha mondjuk stezre ra van húzva a vizes lepedo, akkor bekusznek en is alá, mert pontosan egyetértek vele, sőt en is indítottam el a témát. persze mert nekem fontos a játék amibe 6 evet oltem, es kurvara. nem tetszik, hogy a játék feje kurvara szarik bele. es nem az hogy nem dolgozik más helyett, hanem pl bármilyen szabalyszeges, visszaélés történik, magasrol szarik ra ahelyett, hogy bekemenyitene...

tok mindegy, hogy ki szerint gáz, en leszarom. pont azért van bajom évek óta, mert a komis ide se jön, ilyen orkok jo ha emlékeznek hogy valaha volt ilyen játék valahol es akkor csodálkozunk hogy össze vissza megy a játék, es jönnek a felszínes szőnyeg alá sopro szar felmegoldasok....fetomy
Egyébként én is ezen a párton vagyok.
Amikor volt rá időd tök fasza volt Höri, de most lehet jobb megoldás lenne, ha fetomy megkapná a commisht, de meg vezetnéd a bajnok csapatot. Lehet, hogy te is jobban élveznéd.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
milyen lehuto helyett dolgozzal hori? senki nem ezt v árja el, de mindegy.
egyébként en mindig megértettem hogy nem legfontosabb meg mittudomen. de neked semennyire nem fontos, ami megint nem baj, de akkor minek vallaltad el/vagy meg mindig az? megértem, hogy másnak nem fontos stb de akkor at lehet adni a helyet olyannak, akinek meg fontos.

ja egyébként vicces, hogy hány ember sunyit élesben, miközben meg titokban, pm valtasokban tudja adni az ívet... gerinces magatartás es ha mondjuk stezre ra van húzva a vizes lepedo, akkor bekusznek en is alá, mert pontosan egyetértek vele, sőt en is indítottam el a témát. persze mert nekem fontos a játék amibe 6 evet oltem, es kurvara. nem tetszik, hogy a játék feje kurvara szarik bele. es nem az hogy nem dolgozik más helyett, hanem pl bármilyen szabalyszeges, visszaélés történik, magasrol szarik ra ahelyett, hogy bekemenyitene...

tok mindegy, hogy ki szerint gáz, en leszarom. pont azért van bajom évek óta, mert a komis ide se jön, ilyen orkok jo ha emlékeznek hogy valaha volt ilyen játék valahol es akkor csodálkozunk hogy össze vissza megy a játék, es jönnek a felszínes szőnyeg alá sopro szar felmegoldasok....
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt nem olvasom el mert hosszú. ha akarsz valamit, max 3 sorba férjen ki.

de akkor a kedvetekért itt a formátum amiben lehet panaszkodni:

"mi lusta GM-ek nem könnyítjük meg kellőképpen a Commish Úr dolgát, ezért az a probléma adódott hogy..."

nem pedig

"Mivel a commish úr nem végzi jól a munkáját, az adódott hogy..."

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én meg itt már idestova 4-5. éve csinálok hülyét régi, új GM-ekből, átbaszhatok bárkit, ha olyan kedvem van, mert ez sincsen leszabályozva. Ha meg megtehetem, hát miért ne tegyem meg? Lehet jönni szabának az álszent szövegével, hogy hát neki nem lenne szíve ezeket megcsinálni, de hát ez nem igaz. 😀
Stez
Köszönöm bíró úr, többet nem hisszük el a tulajdonképpenénjártamrosszul dumát 😀

Amúgy meg ne hisztizzél, üljél vissza a seggedre.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Hozom a popcornt, just in case... hátha nincs még vége. *lehuppan kedvenc foteljébe* Igor
so much drama 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Hozom a popcornt, just in case... hátha nincs még vége. *lehuppan kedvenc foteljébe*

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elnéztétek, még csak március elseje volt...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
egyszerűen nem érdekel, ez egy játék. 😉Stez
szerintem pont hogy téged érdekel a legjobban ez a szar.

majd ha nem ugyanaz a 3 ember írja a szerkesztők közül az írnivalót és nem ugyanazok állnak neki podcastet csinálni, akkor ráfordítom a felesleges energiáimat a commishkodásra. van akinek ez a legfontosabb, nekem nem ez.

aki így is foglalkozik vele, az még nem lesz lebaszva, én megírtam anno, hogy szóljatok mit tegyek hivatalossá, de hiába. Attól, hogy van commish, nem az a dolga, hogy a többi léhűtő helyett dolgozzon, bár tény hogy sokszor azt csináltam az idények végén.Höri
De Höri, én tehetek róla, hogy évek óta zeng a játék ezektől a léhűtőktől, akik itt maradtak régről, vagy ami még rosszabb, a frissen érkezők, akik már akkor szarnak az egészre, amikor belépnek? Ne haragudj, de a legtöbbet te nevezted már ki.
Szerintem nem én tehetek akkor. Én sosem mondtam, hogy nem lehet más dolgod. Sőt, én meg is értem, hogy más dolgok is vannak, mert kinek nincsenek? De most ne kerteljünk, hogy ha nincs időd rendesen rá, akkor meg nevezz ki egy helyettest, vagy bármi hasonló, de legyen, aki kézben tartja a dolgokat. Mert ha nincs, akkor szétcsúszik minden. Úgy, ahogy most szétcsúsztak az új, bevezetésre kerülő szabályok, mert épp fetomy összeszedte, de tojt mindenki bevezetni.
Bocs, de Commishként úgy gondolom, hogy akkor is neked kell kézben tartanod a dolgokat. Mint ahogy konkrétan az egyik legjobban becsült Szegecs fogja, és még be is vallja, hogy ő bizony büszkén ki is használja a hibásan bevezetett szabályt, mindezt Róziként. Róziként elvileg pont, hogy példát kellene mutatni az "alja GM"-nek. Vagy nem? Elbírálás? Még csak le se lett szarva az egész probléma. Oké, kimagyarázhatjuk azzal, hogy megragadta a lehetőséget. 😀
Azért vagy Commish, hogy a kérdéses eseteknél igenis húzd meg a határt. Szegecs megcsinálta, letojtad, mi a tanulság? Ilyet bárki csinálhat, le lesz szarva.

A Pót-Commish meg pont, hogy amiatt lenne jó, hogy ha nem akarsz az ilyen "alantas" dolgokba belemenni, akkor majd elintézi helyetted más.
Az aktivitásról meg... Megtöltöd a haverokkal a játékot, amivel egyébknét egyáltalán semmi baj sem lenne, ha mondjuk a fele nem szarna bele a dolgokba, és most is van GM, aki kb. pont olyan rohadtul aktív, mint az elődje, akire leváltottad. Tyr még csak egy hosszabbítási listát sem tudott elküldeni egy hét alatt. De a legjobb az lesz, hogy most még mondjuk tagelni is baszik majd Schaubot, aztán még azt a kalap szar csapatot sem hagyja a következő GM-re, akire leváltod, mint ami most van, pedig hát.. Na. 😀 És mondjuk évek óta csinálja ezt. Én sosem mondtam, hogy valaki legyen olyan aktív, mint én, hogy kb. napi szinten foglalkozzon ezzel az egésszel, de azért szerintem egy határ van.
Én meg itt már idestova 4-5. éve csinálok hülyét régi, új GM-ekből, átbaszhatok bárkit, ha olyan kedvem van, mert ez sincsen leszabályozva. Ha meg megtehetem, hát miért ne tegyem meg? Lehet jönni szabának az álszent szövegével, hogy hát neki nem lenne szíve ezeket megcsinálni, de hát ez nem igaz. 😀
Arra meg egyszer sem volt példa, hogy az IRL FA után lett volna a miénk. Ma is felhoztam, mi volt? Le se van szarva az egész. Pedig érdekes módon ott is többen egyetértettek velem, hogy jaa, hát igen, ez igaz. Lehet, hogy van, aki ennyire leszarja a dolgokat, annak ez teljesen jó, de szerintem pontosan azért jó móka a piac is, mert nem tudod előre az IRL már lement forgatókönyvet.
De tök mindegy, megint ki lett nyomva a tag határidő még plusz két napra, amivel majd aztán meg lehetetlen is lesz behozni az IRL piac elé a GM-ét. És igen, én meg ezeket megjegyzem, mert nyilván reméltem, hogy esetleg nem megint az lesz, mint mindig szokott egyébként, hogy a fórum "nagykutyái" leugatják a dolgokat, a "háttértáncosok" meg szépen majd puncsolnak a sok lájkkal. De pont ez van, mert most akkor az megy, hogy ha kiderül valami gáz, akkor azt igyekszünk marha gyorsan elsöpörni a szőnyeg alá, és akkor az le lesz tudva, aztán kit izgat a továbbiakban? Pont ezért baj az a hozzáállás, hogy "majd sodródok az árral, aztán lesz ami lesz". Ja, sodródjunk az árral, aztán ha kitörik a nyakunk, akkor vigyorogjunk egy jót. 😊
A linkedre annyit, hogy fetomy szépen összeszedte, miket kellene bevezetni, aztán mi lett? Ahogy látom, semmi.
És tényleg nem kötözködésként, de én azért merem megmondani ezt, mert ezt elég sok helyről hallom vissza, és nem csak most, már a tavalyi évben is sokfelől jöttek hangok, tehát akkor nem én látom rosszul a dolgokat. Csak én mondjuk most elmondtam, aztán ki lettem baszva. 😀
Oké, ez van, így jártam. 😊 Attól, még, hogy kivágsz engem, és így "simítod" el a problémát, attól még ott lesz az.
No, de mondom, tényleg nem személyes ez, és ne is vedd annak.. és ha válaszolnál, szerintem megteheted PM-ben is (ha gondolod, és látod értelmét), fölösleges itt tovább gerjeszteni a flamet. Mindenki veled van, tudjuk na. 😊
No de tényleg, iktriad jöjjön lehetőleg a helyemre, és Luckot ne adja el. 😀
Üdv.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyszerűen nem érdekel, ez egy játék. 😉Stez
szerintem pont hogy téged érdekel a legjobban ez a szar.

majd ha nem ugyanaz a 3 ember írja a szerkesztők közül az írnivalót és nem ugyanazok állnak neki podcastet csinálni, akkor ráfordítom a felesleges energiáimat a commishkodásra. van akinek ez a legfontosabb, nekem nem ez.

aki így is foglalkozik vele, az még nem lesz lebaszva, én megírtam anno, hogy szóljatok mit tegyek hivatalossá, de hiába. Attól, hogy van commish, nem az a dolga, hogy a többi léhűtő helyett dolgozzon, bár tény hogy sokszor azt csináltam az idények végén.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Helyes. Valakinek el kell vinnie a balhet. 😀Stez
kurvapoenos amugy h azthiszed, viccel 😂
milyen szinten fogod telesirni a forumot elorelathatolag ?
btw hamar itt tartunk, delonsot nem basszuk ki ? 😀MMMS
Dehogy hiszem, hogy viccel, egyszerűen nem érdekel, ez egy játék. 😉
Most lőjem magam fejbe, vagy mit vársz?
Azért egyébként kurva poénos, hogy fű alatt a banda felétől azt hallani, hogy Höri szar Commish, és hogy bizony nagy a baj, hogy ennyire nem foglalkozik az egésszel, de egyébként soha senki sem mer szólni. 😀
Én miért szóltam? Nem azért, mert bármi gond lenne, vagy személyeskedés, egyszerűen a játékot vettem figyelembe. Ez meg valljuk be, így komolytalan, ha a fejétől bűzlik a hal, és szarik is rá mindenki. Nálam nem az volt a megoldás, hogy akkor söpörjük be a szőnyeg alá a problémákat, ennyi. 😀
No további jó játékot, és iktriadot hozzátok a helyemre, hadd adja el Luckot gyorsan. 😀

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Helyes. Valakinek el kell vinnie a balhet. 😀Stez
kurvapoenos amugy h azthiszed, viccel 😂
milyen szinten fogod telesirni a forumot elorelathatolag ?
btw hamar itt tartunk, delonsot nem basszuk ki ? 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Helyes. Valakinek el kell vinnie a balhet. 😀

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
:d

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
borzasztó lázítása miatt stezt leváltom a KC éléről, és keresek egy alkalmasabb jelöltet.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
másik kérdés, ha nem sikerül vele most hosszabítani, akkor jövőre még 1x megtehetem?

greg hardy pénze meg 😀
kíváncsi vagyok piacon mennyiért kellt volna el. 2,5-3milla?braxa88
Sztem meg a hosszabbítás ára fölött. Top10 4-3-as DE volt idén.gabokocka
érdekes, de neked elhiszem.braxa88
jobb volt mint Charles Johnson sztem.

 blogs.thescore.com/nfl/2012/12/22/the-tape-never-lies-the-resurrection-of-greg-hardy/

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
másik kérdés, ha nem sikerül vele most hosszabítani, akkor jövőre még 1x megtehetem?

greg hardy pénze meg 😀
kíváncsi vagyok piacon mennyiért kellt volna el. 2,5-3milla?braxa88
Sztem meg a hosszabbítás ára fölött. Top10 4-3-as DE volt idén.gabokocka
érdekes, de neked elhiszem.