GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem később nyílt, befértünk elé pont.
De ha tavaly el volt baszva, akkor ez így jó most is? 😊 Szerintem nem. Lehet én vagyok túl gyökér, de szerintem pont ezért jó az FA piac, és ez a kihívása az egésznek, hogy úgymond lutrira fizetsz meg játékost. Mondom, ezzel az erővel draftoljunk az IRL után. 😊
De nekem vannak halovány emlékeim arról, hogy az IRL előtt toltuk tavaly, még pont Carlson gigapénzének örültem amit a Vikingstól kapott, miután én ugye nálunk őt elhoztam olcsóért, hátha robbant.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavaly később nyílt az IRL piac? Mert tavaly is kb úgy kezdtük az FA-t, mint, ahogy idén terveztük

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor nem 24 órás limitet kellene megszabni, hogy utána elkel egy játékos, ha nem érkezik nagyobb.
Másrészt mondjuk azért idén, hogy elkerüljük az IRL-be való csúszást, teljes FA és posztonként FA helyett esetleg lehet Defense, Offense, ST-t csinálni. 3 nagy kör, mondjuk ha az ST belecsúszik az IRL-be, az azért még talán nem olyan vészes, de a többi szerintem az.
Oké, rövidebb lesz a piac, hamarabb lemegy a móka, de ez a következménye sajnos, ha ennyire fosik a játékra mindenki. Két héttel több unalom.

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ezzel csak az a baj, hogy ha egyszerre indítjuk el, akkor 3 nap alatt lényegében lemegy a teljes fa


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én is gondolkodtam már rajta, csak a posztonkénti lebontásban akkor túl korán kéne kezdeni.

Ezért kellene egyben oldani meg az FA-t. minden határidő nélkül elindítani egyszerre. Szerintem megvalósítható lenne, majd kitalálok rá valamit, mert már az elmúlt időben többször eszembe jutott, csak nem láttam értelmét bármi újításon is gondolkodni. Csak mert szerintem is úgy kellene lennie mint a draftnak, és hozzáteszem -bár még ezt nem gondoltam túl- talán a túlfizetéseken is javítana, ha egyszerre kéne megosztani a pénzt játékosok között.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Free agency: március 17-április 12.

Amúgy az senkit sem érdekel, hogy az IRL piac az március 12-én nyílik?
Akkor mi meg simán minimum 5 napos előnyben leszünk, és 32 GM úgy megy majd rá az itteni FA-kra, hogy már csomónál tudjuk, hová írt alá IRL, mennyiért, amiből az is következik, hogy azért mondjuk kit szánnak kezdőnek, kit nem... Egyebek..
Vagy az itteni Free Agencynek nem az a lényege, hogy lutrira, megérzéseink, vagy az olvasottak szerint igazoljunk? Pont ezért jó, szerintem.
Olyan ez, mint hogy ha mi az IRL draft után nyomnánk le itt a miénket, amikor már tudjuk előre a pickeket.
Vagy ez tényleg senkit sem zavar amúgy?

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Paul Kruger vagy Dorsey tag&trade keretében érdekel valakit? 😀adam8
simán, csak tedd rá valamelyikre a taget, és kitalálom, hogy mit adjak érte
:x


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Paul Kruger vagy Dorsey tag&trade keretében érdekel valakit? 😀adam8
nem tudom, te is ilyen 1+1+1+1+1 vagy mondjuk Orakpo+RW+1+1+1-et vársz? mert akkor kihagynám 😀fetomy
hát nyilván.... 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Paul Kruger vagy Dorsey tag&trade keretében érdekel valakit? 😀adam8
nem tudom, te is ilyen 1+1+1+1+1 vagy mondjuk Orakpo+RW+1+1+1-et vársz? mert akkor kihagynám 😀
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Paul Kruger vagy Dorsey tag&trade keretében érdekel valakit? 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
gabo: de most ne keresgesd, most ha én rendezem ezeket a cuccokat, összeszedem én 😊
rata: felesleges höri jóváhagyására várni, és amúgyis szerintem a rosterek linkjének 1 külön topic felesleges. át kéne nevezni mittudomén "hasznos"-ra, és akkor oda mehet a rosterek linkje, a contractos link, róziösszesítő táblák, meg bármi ami időközben majd felmerül.
visi: köszi, örülünk, hogy itt voltál, kár hogy így alakult, de sebaj 😊
stez: nyugi van, júliusig még sok idő van, ráérsz hosszabbítani vele majd 😛 De ja, jó lenne tudni, hogy mikor lehet a tagesekkel hosszabbítani 😊
több mint 11 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Üdv mindenkinek. Sajnálom, hogy annyira eltűntem. Jó volt együtt foglalkozni kicsit a játékkal. Nagyon sok szerencsét kívánok az utódomnak shawnkanak. További jó szórakozást!!!

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 214 — Keep pounding
Elkezdtem a dolgok átnézését, csak közben szarakszik a fórum, így az előbb írt diszkrét elemzés elszállt...
A lényeg estére meglesz az új szabálykönyv.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A tagesekkel való hosszabbítás mikor indul?
Csak, mert mivel a Rózik Revist már régen leárazták a másik 150 játékossal együtt, én meg 3 napja elküldtem PM-ben a hosszabbítási ajánlatom, úgy hiszem, nem lenne több 3 percnél kirakni, hogy aláír-e, vagy baszódjak meg. Főleg, miután meg lett mondva, 3 napja, hogy majd "holnap".
PLÍZPLÍZ, gyorsan fizetni szeretnék neki 14,5 milliót, hisz elit QB pénzt akar, akkor annyit is kap.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
De attól még jó lenne egy helyen begyűjteni a hasznos linkeket, mint pl. contractolás, korábbi évek hosszabbításai, mittudomén.
fetomy
Ha gondoljuk - és Höri is jóváhagyja - akkor be tudom másolni ezeket az összesített roster táblázat végére. Vagy berakom őket egy külön táblázatba aminek a linkjét szintén be lehet pakolni a szabálykönybe vagy akárhova ahol szem előtt van.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, melóból nem tudtam rendesen 😊

Rata: Egyértelműen emlékszem, hogy téma volt ez a ne csak az évet emeljük dolog. Csak szerintem ez is a szokásos "idén már hagyjuk majd jövőre elfelejtjük" kalapba került. Majd lehet alvás után átrágom a csevegőt, bár megmondom őszintén, ha érdekli a GM-eket (sztem nem hülyeség) akkor még van idő bevezetni ha nem akkor meg hagyjuk.

Iktriad téma ugye poénból kerül mindig fel, de annyiban mindenképp örülnék neki, hogy ő biztosan aktív lenne, ráadásul szereti a statisztikákat, ami nálam alapból nyerő 😀 De tényleg nem ártana, ha a GM játékban olyan GM-ek lennének, akiket érdekel a dolog. Bár azt sem értem, hogy azért több olyan GM el lett már küldve, aki nem nézett ide be, mégis van még mindig olyan aki a legeslegminimálisabb teendőkön kívül semmit sem csinál évek óta szóval nem tudom. Lényeg, hogy azért jó lenne minél aktívabb ligát működtetni.

gabo: Szóval. Megszokhattátok volna már, hogy nem kell nekem nyilatkozni, vállalok mindent 😀 De komolyra fordítva én az elejétől kezdve nagyon szeretem ezt a játékot és mindig is szívesen foglalkoztam vele elég sokat is (akár közérdekű dologban, akár csak saját ügyekben), szóval én élvezettel csinálok bármit amit kell, bármit ami másnak kicsit is teher, mert nekem élvezet, amíg látom, hogy van értelme. 😊

fake: Igen, te vagy a gyökér. 😛 De attól még jó lenne egy helyen begyűjteni a hasznos linkeket, mint pl. contractolás, korábbi évek hosszabbításai, mittudomén.

Jaj igen. Újoncokat lehúzzák téma. Tök egyszerű a megoldás. Annyira, hogy már ki is lett egyszer találva. Az újoncok első két évükben kötelezően el kell fogadtassák a tradejeiket legalább 1 rózival. Ez be volt vezetve 1 évig, csak aztán következőben valaki enélkül kötött üzletet, és nem volt senki, aki szólt volna, hogy vissza az egész, és azóta lett az, hogy szarik rá mindenki. Mint ahogy minden más szabályra is, mivel ha valami be is van írva, az sincs betartatva, nincs semmi szankcionálva.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hol az uristenben van a szerzodeskalkulator ? minden evben keresgetem es mar a faszom kivan ... szabalykonyvben nincs, hosszabbitasoknal nincs, szerzodesek elso oldalan nem el a link, hivatalos kozlemenyekben nincs. biztos en vagyok a gyoker, h minden szajbavert evben eljatszom ezt, de vki szanjon mar meg vele plz. thxMMMS
 dl.dropbox.com/u/15030869/contracter.xls
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hol az uristenben van a szerzodeskalkulator ? minden evben keresgetem es mar a faszom kivan ... szabalykonyvben nincs, hosszabbitasoknal nincs, szerzodesek elso oldalan nem el a link, hivatalos kozlemenyekben nincs. biztos en vagyok a gyoker, h minden szajbavert evben eljatszom ezt, de vki szanjon mar meg vele plz. thx

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
most ez kicsit szarul jön ki, hogy en indítottam el kb meg minden, de nyilván bármi ilyet (javaslatkezeles, szabalykonyvupdate, rosterupdate, falista, bármi) szívesen elvallalok, mar csak azért is, mert számít annyira ez a játék, hogy foglalkozzak vele, bármennyit is kell. es persze élvezem is 😀

szoval talaljatok ki a feladatkört, hori nyilván nem bánja ha ezekért sem kell itt működnie, ha meg valakinek nem tetszik az ötlet, szóljon 😛 de azért örülnek ha ilyen nem lenne, mert szerintem ezeket nem lehet annyria elhanyagolni, amennyire most el vannak. spec ez sokkal elobb tönkreteszi a játékot, mint a drága rozi meg sok lehuzas...

(azért annak örülök, hogy van aki észreveszi, hogy foglalkozom a dologgal, es főleg, hogy végre nem csak en látom a problémát 😊)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem rosszindulatból, de tényleg.
De ettől függetlenül azért vicc, hogy úgy kell siránkozni és kibaszottulrohadtulfeltűnőensztrájkolni, és ez szerintem nem a te feladatod lenne például. De azért kilóg a lóláb, hogy most már minden egyes szart az illetékes (jelen esetben Commish) szájába kelljen adni, mert különben valami elképesztően megy a beleszarás az egészbe. És ha ezt pont a Commish csinálja, az több, mint szar példával szolgál az összes többi GM-nek, akik persze, hogy szintén ugyanígy fogják viselni. Mert ez a menő. És most igen, én leszek aztán a büdös geci, meg a közellenség, aki el meri mondani a véleményét, de valljuk be, hogy ez az igazság. Ilyen hozzáállással halálra van ítélve a játék szerintem.

Magára az ötletedre kitérve nyilván jó, és szerintem fetomy is simán bólint rá, mert ő mondjuk valóban minden szarért fáradozik, és mindent megcsinál. De ezt majd nyilván közli ő, hogy mire jutott. 😊

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 214 — Keep pounding
Holnap szabin leszek délelőtt átrágom a megszavazott javaslatokat, egyeztetek Hörivel, hogy mi mehet a szabálykönyvbe és mi nem 😊
Aztán sztem fetomyra nyugodtan rábízhatjuk az efféle feladatokat ha vállalja, mert sztem messze ő foglalkozik a legalaposabban a játék hátterével, hogy így fogalmazzak.
Amúgy így játék közben is nyugodtan jöhetnek az érdemi javaslatok, sztem csinálhatunk egy lezárt topikot, amibe csak egy ember írhat, és akinek PM-ben mehetnek a végiggondolt, megvalósítható alternatívák a játék egyes elemére, minden részletében kifejtve, és ha ez az illető alkalmasnak találja, akkor becsűri ebbe a topikba, így nem lenne teleszemetelve, csak az lenne ott aminek kell, és majd a következő szezonra végre talán már felkészültebben, nem az utolsó pillanatokban kapkodva vágnánk neki. Én itt is fetomyra gondolnék, de nem akarom más faszával verni a csalánt, egyszóval várnék tőle erre egy megerősítést, hogy tetszik e neki ez a terv. Ha igen akkor hajrá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Eric Weddle > Jared Allen
something going on empty taxi
Azért nem ugyanaz, egy egy éves 9 millás szerződés és egy 3 éves teljesen reális 4.2 millás kontrakt.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Eric Weddle > Jared Allen
something going on


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
De törölted a régit?Szegecs
Így igaz, azzal kezdtem rögtön. 😉Beki
Az 2 milla caphit :d
Wyatt
Áhh, áthárítom a Patsre, úgy halottam vállalják a dolgot. 😊Beki
ez nem ilyen opcionális dolog
Szegecs
Akkor marad a nulla dolláros cap hit. 😕
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
De törölted a régit?Szegecs
Így igaz, azzal kezdtem rögtön. 😉Beki
Az 2 milla caphit :d
Wyatt
Áhh, áthárítom a Patsre, úgy halottam vállalják a dolgot. 😊Beki
ez nem ilyen opcionális dolog


The response must be equal to the threat.