GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerződést meddig kell adni?

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
A free agency most milyen módon fog működni?szaba
hardcore vagy god mode


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
A free agency most milyen módon fog működni?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Az FA-körök pozíciós sorrendje végleges v még változhat?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Ha valaki úgy érzi, hogy 3-4es OLB need-je van, lehet, hogy megválnék Anthony Spencer-től megfelelő ellenérték esetében. 3 évig van még szerződése, és 4 millió dollárt sem keres.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Stez: Már én is arra gondoltam, hogy kérek modi jogot, mert már fárasztó, hogy könyörögni kell napokig, hogy valaki szedje össze, aztán senki, megteszem én és akkor napokig könyörögni kell, hogy valaki írja bele a szabályok közé, és mint pl. jelen esetben, konkrétan 1 hónapja megvannak a javaslatok és mindenki annyira nagyon elfoglalt akinek joga lenne beírni, hogy 1 hónap alatt nem jutott arra pár perc, hogy bekerüljön abba a szaros szabálykönyvbe.

És akkor ebből van az, hogy a liga harmada szerint megszavaztuk bevezettük a másik harmada szerint megszavaztuk de nem vezettük be az utolsó harmad meg azt se tudja mit szavaztunk meg. Az ilyenek azok amik miatt minden évben mostmár fontolgatom a kilépést, mert úgy indult ez a szar, hogy aktív GM-ek akik foglalkoznak a dologgal, amiből hagyján hogy az lett, hogy több csapat GM-je 3 éve nem írt egy darab hozzászólást sem, de már akinek adminisztrálni kéne a szabályokat, ami mondjuk fontos ám nem nagy munkát igénylő folyamat, az is szarik az egészre. Én teljesen megértem, hogy menő a beleszarás meg a flegmaság, de azért annyit igazán meg lehetne már tenni, hogy az a kurva szabály belekerüljön a szabályok közé, vagy kijelentsük hogy nem fog, de legyen már eldöntve végre, hogy ne menjen 3 felé egyszerre ez a szar...

Ezért felesleges teljesen azon vitázni, gondolkodni, hogy mitől lehetne jobb. Sima időpazarlás, mert hiába találunk ki bármit, ha a főnök magasról szarik az egészre és még büszke is rá, hogy szökőévente látogat be ide... Hozzáteszem, hogy megértem, hogy ez csak egy játék, nem kell egész napokat itt tölteni, de azért ez masszív túlzás már szerintem...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
hát remélem az uj cut rendszer sosem lesz bevezetve...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azért érdekelne, hogy egy Neal hova akar ennyi pénzt 😊
Módosult a kekí bekerült Gronko és Ninko is...Wyatt
Gronkot eladná egy Pats fan?
Mi a fasz van, ezért hoztad tavaly? 😀Stez
Ha jön megfelelő ajánlat, elgondolkozom rajta, de annak nagyon jónak kell lennie

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De egyébként meg tényleg tolja már be valaki Hivatalos közleményekbe meg szabálykönyvbe az újonnan megszavazott dolgokat... Nem igaz már, hogy egy hónapja legalább fosik rá mindenki.
Oké, hogy manapság szarik a dolgokra mindenki, de ennyire azért ne már, 5 perces meló.
Vagy akkor basszatok ide valami modi jogot, és berakom én.
De így sajnos mindig jogos a kérdés, hogy akkor mégis mely szabályok lettek bevezetve? Bevezetve egyelőre semelyik sem lett, megszavazva lettek, de amíg a Commish nem mondja rá, hogy oké menjen, addig csak úgy vannak ezek a javaslatok, azt csókolom.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azért érdekelne, hogy egy Neal hova akar ennyi pénzt 😊
Módosult a kekí bekerült Gronko és Ninko is...Wyatt
Gronkot eladná egy Pats fan?
Mi a fasz van, ezért hoztad tavaly? 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ha már a DE szekciónál tartassz Kelsayt is cutolhatnád Rajna 😊Rataxes
Remek ötlet, nem is olvastam még.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha már a DE szekciónál tartassz Kelsayt is cutolhatnád Rajna 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki nem írn majd egy összefoglalót az új szabályokról? Sajnos nem volt időm belefolyni a javaslatok topicba.tenorx
Itt vannak a javaslatok, itt pedig hogy melyek lettek megszavazva.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Át kell nézni az összes szerződést egyszer, amik most bekerültek.

Egyébként az új cut-szabályokkal csodálatos tisztulás lesz itt a piacon 1-2 év alatt szerintem, amikor Mathis OG 8,3 milláját kell majd 30%-kal kivágni, egy évre. 😊 Az csak egy gyors fejszámolással 5 milla penalty. 😊somoskovig
Vannak új cut szabályok? 😀tenorx
Meg vannak szavazva, és a bevezetésük is. 😊somoskovig
Igen?

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Át kell nézni az összes szerződést egyszer, amik most bekerültek.

Egyébként az új cut-szabályokkal csodálatos tisztulás lesz itt a piacon 1-2 év alatt szerintem, amikor Mathis OG 8,3 milláját kell majd 30%-kal kivágni, egy évre. 😊 Az csak egy gyors fejszámolással 5 milla penalty. 😊somoskovig
Vannak új cut szabályok? 😀tenorx
Meg vannak szavazva, és a bevezetésük is. 😊somoskovig
Kellemetlen 😀

Valaki nem írn majd egy összefoglalót az új szabályokról? Sajnos nem volt időm belefolyni a javaslatok topicba.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 254 — 49ers GM
Át kell nézni az összes szerződést egyszer, amik most bekerültek.

Egyébként az új cut-szabályokkal csodálatos tisztulás lesz itt a piacon 1-2 év alatt szerintem, amikor Mathis OG 8,3 milláját kell majd 30%-kal kivágni, egy évre. 😊 Az csak egy gyors fejszámolással 5 milla penalty. 😊somoskovig
Vannak új cut szabályok? 😀tenorx
Meg vannak szavazva, és a bevezetésük is. 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
30 év felett nem lehet növekvő szerződés - ez a kitétel sztem Wittenre is vonatkozik.empty taxi
nem 30 év az, posztonként változó. TE: 33 év.

Stez, 25-en nem szavazták le, 12-19 lett a trade penalty szavazás. Mellesleg én is azt mondtam, hogy az azért lenne nagyon jó, mert nem lenne olyan egyszerű az agyonfizetett szar FA-kat továbbtradelni. Vagyis igen az maradna, csak azért is járna bünti. Én mint gecisokat tradelő nem is bánnám egyébként...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Át kell nézni az összes szerződést egyszer, amik most bekerültek.

Egyébként az új cut-szabályokkal csodálatos tisztulás lesz itt a piacon 1-2 év alatt szerintem, amikor Mathis OG 8,3 milláját kell majd 30%-kal kivágni, egy évre. 😊 Az csak egy gyors fejszámolással 5 milla penalty. 😊somoskovig
Vannak új cut szabályok? 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát, AP-ben sem biztos hogy van még három év... 😀 Meglátjuk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 254 — 49ers GM
Át kell nézni az összes szerződést egyszer, amik most bekerültek.

Egyébként az új cut-szabályokkal csodálatos tisztulás lesz itt a piacon 1-2 év alatt szerintem, amikor Mathis OG 8,3 milláját kell majd 30%-kal kivágni, egy évre. 😊 Az csak egy gyors fejszámolással 5 milla penalty. 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
30 év felett nem lehet növekvő szerződés - ez a kitétel sztem Wittenre is vonatkozik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azért érdekelne, hogy egy Neal hova akar ennyi pénzt 😊
Módosult a kekí bekerült Gronko és Ninko is...

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
na de Kendrick Lewis mennyire lett túlfizetve? 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fenébe, éreztem, hogy túlfizetem Mayót 😕
Gronkónál meg csak bejött, amit mondtam 😊

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én hoznék egy olyan szabályt, hogy bármilyen jó is az a játékos, legfeljebb a tag értékének 110%-val írjon alá. Főleg ha kap egy 5 évest. Mint már említettem, a világon nincs olyan ember aki ennyiért nem írna alá 5 évre.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!