GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mivel éppen most próbáljuk előrehozni az FA-t, és többen is így látják éppenséggel, így remélem, hogy nem is kell olyanra licitálni majd, hanem meglesz a piacban a kihívás.
Stez
Segítek értelmezni: azokra gondoltam akik csak nálunk FA-k, IRL meg élő szerződéssel rendelkeznek.

Ez az "az a menő" szöveged meg kurvára szánalmas 😀 Erre kb. annyit tudok mondani hogy mindenki magából indul ki, lehet hogy Te aszerint alakítod a véleményedet hogy "mi a menő", nekem van egy sajátom ami teljesen független az aktuális trendektől.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
válasszunk egy helyettes commisht, aki levezényli az egészet, ha Höri továbbra is MIA marad

egyébként tavaly irl előtt volt az fa, nem véletlenül örömködött szaba meachemnek
Szegecs
Ez jo otlet. Nem volt ilyen regen is Tibi szemelyeben?Delonso_
trianon tagadó tibor nem helyettes volt, hanem a commish az első pár évben, csak aztán ő távozott és lett helyette höri 😊fetomy
Hat ez meg az en idom elott volt, de az biztos hogy a jelenlete jot tett a jateknak kesobb is.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Van valami, amit te egyáltalán problémásnak vélsz?
Stez
És ha nincs? Én egy ilyen arc vagyok, szinte semmit nem vélek problémásnak, más meg minden annak vél. Nabumm, és akkor mi van? A véleményemet asszem én is leírhatom, aztán hogy mit kezdtek vele az már más kérdés...

De ahogy látom, tök mást gondolunk arról, mi ennek a játéknak a lényege, és mi az izgalom benne.
Stez
Hát ez felháborító...

Eképp a hosszabbítások, a FA, majd utána a draft és a 2. FA kör. És ha előre tudom, hogy ki hová és mennyiért fog aláírni IRL, az számomra kiöli az FA piac lényegét és a benne rejlő kihívást.Stez
Gondolom akkor olyan játékosra akinek IRL van szerződése nem is fogsz licitálni mert az úgy nem elég nagy kihívás Neked.
Rataxes
Mivel éppen most próbáljuk előrehozni az FA-t, és többen is így látják éppenséggel, így remélem, hogy nem is kell olyanra licitálni majd, hanem meglesz a piacban a kihívás.
De tudom tudom, itt mindenki szarik mindenre és sodródik az árral, mert az a menő. Hibátlan a rendszer, és ha a játék könnyű, akkor örülünk, mint majom a farkának.
Szerintem vigyük is fel 180 millára a capet, nehogy már legyen valami érdekesség és izgalom az egész játékban.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
válasszunk egy helyettes commisht, aki levezényli az egészet, ha Höri továbbra is MIA marad

egyébként tavaly irl előtt volt az fa, nem véletlenül örömködött szaba meachemnek
Szegecs
Ez jo otlet. Nem volt ilyen regen is Tibi szemelyeben?Delonso_
trianon tagadó tibor nem helyettes volt, hanem a commish az első pár évben, csak aztán ő távozott és lett helyette höri 😊
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
válasszunk egy helyettes commisht, aki levezényli az egészet, ha Höri továbbra is MIA marad

egyébként tavaly irl előtt volt az fa, nem véletlenül örömködött szaba meachemnek
Szegecs
Ez jo otlet. Nem volt ilyen regen is Tibi szemelyeben?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Van valami, amit te egyáltalán problémásnak vélsz?
Stez
És ha nincs? Én egy ilyen arc vagyok, szinte semmit nem vélek problémásnak, más meg minden annak vél. Nabumm, és akkor mi van? A véleményemet asszem én is leírhatom, aztán hogy mit kezdtek vele az már más kérdés...

De ahogy látom, tök mást gondolunk arról, mi ennek a játéknak a lényege, és mi az izgalom benne.
Stez
Hát ez felháborító...

Eképp a hosszabbítások, a FA, majd utána a draft és a 2. FA kör. És ha előre tudom, hogy ki hová és mennyiért fog aláírni IRL, az számomra kiöli az FA piac lényegét és a benne rejlő kihívást.Stez
Gondolom akkor olyan játékosra akinek IRL van szerződése nem is fogsz licitálni mert az úgy nem elég nagy kihívás Neked.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mondjuk ezt az FA piacos helyzetet messze nem tartom annyira problémásnak mint ha mondjuk a draftot tartanánk az IRL játékosbörze után. Eleve nincs akkora átfedés az mi FA-ink meg az IRL FA-k között, a GM game szabadügynökök nagy részénél úgyis tudjuk hogy hol játszik/milyen fizuja van a valóságban, szerintem semmi gond nem lenne ha a "közös halmazban" lévők közül (akik mindkét helyen szabadügynökök) is megtudnánk pár emberét... Szerintem inkább ez minthogy most nekiálljunk kapkodni. De Ti tudjátok, azért a fejemet ne harapja le majd senki 😀Rataxes
Van valami, amit te egyáltalán problémásnak vélsz?
Egyébként meg azért van átfedés bőven, az meg pont elég.
De ahogy látom, tök mást gondolunk arról, mi ennek a játéknak a lényege, és mi az izgalom benne.
De ha neked egy szemnyi kurva draft az, az remek, számomra az egész offseason.
Eképp a hosszabbítások, a FA, majd utána a draft és a 2. FA kör. És ha előre tudom, hogy ki hová és mennyiért fog aláírni IRL, az számomra kiöli az FA piac lényegét és a benne rejlő kihívást.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én mondjuk ezt az FA piacos helyzetet messze nem tartom annyira problémásnak mint ha mondjuk a draftot tartanánk az IRL játékosbörze után. Eleve nincs akkora átfedés az mi FA-ink meg az IRL FA-k között, a GM game szabadügynökök nagy részénél úgyis tudjuk hogy hol játszik/milyen fizuja van a valóságban, szerintem semmi gond nem lenne ha a "közös halmazban" lévők közül (akik mindkét helyen szabadügynökök) is megtudnánk pár emberét... Szerintem inkább ez minthogy most nekiálljunk kapkodni. De Ti tudjátok, azért a fejemet ne harapja le majd senki 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
persze, nem konkrétan az a lényeg amit én mondtam, a lényeg stez ötlete, hogy legyen előbb a fa. három részben is megoldható, jövőre meg majd előbb elintézzük kicsivel.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
válasszunk egy helyettes commisht, aki levezényli az egészet, ha Höri továbbra is MIA marad

egyébként tavaly irl előtt volt az fa, nem véletlenül örömködött szaba meachemnek
Szegecs
+1 az elejére
és a második mondat pedig tökéletes érv a megoldás mellett 😀fetomy
akkor már inkább támogatnám a stez féle 3-as csoportra bontást, legfeljebb az st belelógna az irl-be


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
válasszunk egy helyettes commisht, aki levezényli az egészet, ha Höri továbbra is MIA marad

egyébként tavaly irl előtt volt az fa, nem véletlenül örömködött szaba meachemnek
Szegecs
+1 az elejére
és a második mondat pedig tökéletes érv a megoldás mellett 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
válasszunk egy helyettes commisht, aki levezényli az egészet, ha Höri továbbra is MIA marad

egyébként tavaly irl előtt volt az fa, nem véletlenül örömködött szaba meachemnek
Szegecs
Igen, a Meachemes történet rémlik is, na majd meglátjuk

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
válasszunk egy helyettes commisht
Szegecs
Támogatom.

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
válasszunk egy helyettes commisht, aki levezényli az egészet, ha Höri továbbra is MIA marad

egyébként tavaly irl előtt volt az fa, nem véletlenül örömködött szaba meachemnek


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát felőlem legyen korábban, most tageket, meg tendereket sem kell napokig húzni, aztán tolhatjuk már akár hétfőtől is, csak legyen valami határozat erről akkorWyatt
Határozat?
Asszem arra várhatsz karácsonyig. 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát felőlem legyen korábban, most tageket, meg tendereket sem kell napokig húzni, aztán tolhatjuk már akár hétfőtől is, csak legyen valami határozat erről akkor

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem később nyílt, befértünk elé pont.
De ha tavaly el volt baszva, akkor ez így jó most is? 😊 Szerintem nem. Lehet én vagyok túl gyökér, de szerintem pont ezért jó az FA piac, és ez a kihívása az egésznek, hogy úgymond lutrira fizetsz meg játékost. Mondom, ezzel az erővel draftoljunk az IRL után. 😊
De nekem vannak halovány emlékeim arról, hogy az IRL előtt toltuk tavaly, még pont Carlson gigapénzének örültem amit a Vikingstól kapott, miután én ugye nálunk őt elhoztam olcsóért, hátha robbant.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavaly később nyílt az IRL piac? Mert tavaly is kb úgy kezdtük az FA-t, mint, ahogy idén terveztük

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor nem 24 órás limitet kellene megszabni, hogy utána elkel egy játékos, ha nem érkezik nagyobb.
Másrészt mondjuk azért idén, hogy elkerüljük az IRL-be való csúszást, teljes FA és posztonként FA helyett esetleg lehet Defense, Offense, ST-t csinálni. 3 nagy kör, mondjuk ha az ST belecsúszik az IRL-be, az azért még talán nem olyan vészes, de a többi szerintem az.
Oké, rövidebb lesz a piac, hamarabb lemegy a móka, de ez a következménye sajnos, ha ennyire fosik a játékra mindenki. Két héttel több unalom.

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ezzel csak az a baj, hogy ha egyszerre indítjuk el, akkor 3 nap alatt lényegében lemegy a teljes fa


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én is gondolkodtam már rajta, csak a posztonkénti lebontásban akkor túl korán kéne kezdeni.

Ezért kellene egyben oldani meg az FA-t. minden határidő nélkül elindítani egyszerre. Szerintem megvalósítható lenne, majd kitalálok rá valamit, mert már az elmúlt időben többször eszembe jutott, csak nem láttam értelmét bármi újításon is gondolkodni. Csak mert szerintem is úgy kellene lennie mint a draftnak, és hozzáteszem -bár még ezt nem gondoltam túl- talán a túlfizetéseken is javítana, ha egyszerre kéne megosztani a pénzt játékosok között.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Free agency: március 17-április 12.

Amúgy az senkit sem érdekel, hogy az IRL piac az március 12-én nyílik?
Akkor mi meg simán minimum 5 napos előnyben leszünk, és 32 GM úgy megy majd rá az itteni FA-kra, hogy már csomónál tudjuk, hová írt alá IRL, mennyiért, amiből az is következik, hogy azért mondjuk kit szánnak kezdőnek, kit nem... Egyebek..
Vagy az itteni Free Agencynek nem az a lényege, hogy lutrira, megérzéseink, vagy az olvasottak szerint igazoljunk? Pont ezért jó, szerintem.
Olyan ez, mint hogy ha mi az IRL draft után nyomnánk le itt a miénket, amikor már tudjuk előre a pickeket.
Vagy ez tényleg senkit sem zavar amúgy?

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Paul Kruger vagy Dorsey tag&trade keretében érdekel valakit? 😀adam8
simán, csak tedd rá valamelyikre a taget, és kitalálom, hogy mit adjak érte
:x


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Paul Kruger vagy Dorsey tag&trade keretében érdekel valakit? 😀adam8
nem tudom, te is ilyen 1+1+1+1+1 vagy mondjuk Orakpo+RW+1+1+1-et vársz? mert akkor kihagynám 😀fetomy
hát nyilván.... 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Paul Kruger vagy Dorsey tag&trade keretében érdekel valakit? 😀adam8
nem tudom, te is ilyen 1+1+1+1+1 vagy mondjuk Orakpo+RW+1+1+1-et vársz? mert akkor kihagynám 😀