GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
De törölted a régit?Szegecs
Így igaz, azzal kezdtem rögtön. 😉Beki
Az 2 milla caphit :d
Wyatt
Áhh, áthárítom a Patsre, úgy halottam vállalják a dolgot. 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De törölted a régit?Szegecs
Így igaz, azzal kezdtem rögtön. 😉Beki
Az 2 milla caphit :d

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
De törölted a régit?Szegecs
Így igaz, azzal kezdtem rögtön. 😉
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
De törölted a régit?


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Beki, te most új kekit írtál? O_oSzegecs
Igen, de lusta vagyok beírni ide, hiszen itt mindig szenzáció, ha újat írok és rögtön híre megy. 😀
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Beki, te most új kekit írtál? O_o


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De legalább sikeresen elterelted a témát. 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Lehet rosszul emlékszem és később lett bevezetve 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
somos: Joe Mays - 1.500.000$, 5 év
tenorx: Joe Mays - 1.300.000$, 3 év
rajna: Paris Lenon 1,5 milla/5 év
fucu: Paris Lenon, LB 1,5m/3év


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
1.2 milla alatt max 3 éves szerződés köthető, ez volt a változás, ezért nem lehet 810k/5 évet adniWyatt
Ettől függetlenül nem gondolnám hogy csak álmodtam az imént leírtakat.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 305 — ℧
Clausen cut, kell a hely Stanzinek?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én is emlékszem erre, hogy volt. Vagy legalábbis beszéltünk róla. De ha nincs a szabálykönvben vagy a közleményekben akkor biztosan nem volt, hiszen minden szabályfrissítés vagy új szabály bevezetése bekerül oda időben 😉 De egyébként tudhatnád már, hogy itt senki nem tud semmit, ha valami ilyet meg akarsz tudni, akkor nem vársz valakire, hogy utánakeressen (én), hanem fogod magad, és utánanézel a tavalyi FA licit, FA tracker, Csevegő, lapszemle, javaslatok, szavazás topicokban esetleg keki vagy cut topicban is megnézheted, mert simán lehet, hogy ott volt említve, és akkor megtalálod. Ez jó is lenne, legalább akkor lenne 1 ember aki ismeri az aktuális szabályt 😊fetomy
Épp most fejeztem a javaslatok topic visszanézését a tavalyi FA piac nyitástól 3 hónappal ezelőttig, ott nem volt róla szó. A csevegőt biztos nem olvasom vissza, az komolyabb móka lenne 😊 De én 100%-ig biztos vagyok hogy volt ilyen szabály, a free agent licit topicban is látható hogy egy idő után megszűntek az ilyen csak az évek hosszabbításával történő licitálások, nem látsz pl. egy 810k 3 év licit után 810k 5 évet, hanem 910k 3 év a következő 😀
Szerintem valamikor az OL free agencynél vezethettük be, amikor visszavonulás közeli emberek kaptak 3-5 éves szerződéseket "spórolásból".Rataxes
1.2 milla alatt max 3 éves szerződés köthető, ez volt a változás, ezért nem lehet 810k/5 évet adni

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én is emlékszem erre, hogy volt. Vagy legalábbis beszéltünk róla. De ha nincs a szabálykönvben vagy a közleményekben akkor biztosan nem volt, hiszen minden szabályfrissítés vagy új szabály bevezetése bekerül oda időben 😉 De egyébként tudhatnád már, hogy itt senki nem tud semmit, ha valami ilyet meg akarsz tudni, akkor nem vársz valakire, hogy utánakeressen (én), hanem fogod magad, és utánanézel a tavalyi FA licit, FA tracker, Csevegő, lapszemle, javaslatok, szavazás topicokban esetleg keki vagy cut topicban is megnézheted, mert simán lehet, hogy ott volt említve, és akkor megtalálod. Ez jó is lenne, legalább akkor lenne 1 ember aki ismeri az aktuális szabályt 😊fetomy
Épp most fejeztem a javaslatok topic visszanézését a tavalyi FA piac nyitástól 3 hónappal ezelőttig, ott nem volt róla szó. A csevegőt biztos nem olvasom vissza, az komolyabb móka lenne 😊 De én 100%-ig biztos vagyok hogy volt ilyen szabály, a free agent licit topicban is látható hogy egy idő után megszűntek az ilyen csak az évek hosszabbításával történő licitálások, nem látsz pl. egy 810k 3 év licit után 810k 5 évet, hanem 910k 3 év a következő 😀
Szerintem valamikor az OL free agencynél vezethettük be, amikor visszavonulás közeli emberek kaptak 3-5 éves szerződéseket "spórolásból".

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gondolom nagyon nem szaladgálnak százával a ráérő userek, külsősöket meg nem akar bevenni a népWyatt
A fő gond ott van, hogy ha még a Commish is kakkol mindenre, akkor a legtöbben szintén így tesznek majd.
És akkor nesze, csodálkozhatsz azon, hogy fogalmad sincsen a bevezetett szabályokról. 😀
De én egyébként rájöttem a problémára, szavaztunk az új, bevezetendő szabályokról, viszont arról már nem szavaztunk, hogy a szabálykönyvbe és a közleményekbe is bekerüljenek. 😀
Stez
Van benne vmi. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom nagyon nem szaladgálnak százával a ráérő userek, külsősöket meg nem akar bevenni a népWyatt
A fő gond ott van, hogy ha még a Commish is kakkol mindenre, akkor a legtöbben szintén így tesznek majd.
És akkor nesze, csodálkozhatsz azon, hogy fogalmad sincsen a bevezetett szabályokról. 😀
De én egyébként rájöttem a problémára, szavaztunk az új, bevezetendő szabályokról, viszont arról már nem szavaztunk, hogy a szabálykönyvbe és a közleményekbe is bekerüljenek. 😀

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gondolod? Iktriad pl eleg lelkesnek tunt. Szerinted jobb es aktivabb GM lenne?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gondolom nagyon nem szaladgálnak százával a ráérő userek, külsősöket meg nem akar bevenni a népWyatt
iktriad tuti ráérne. 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom nagyon nem szaladgálnak százával a ráérő userek, külsősöket meg nem akar bevenni a nép

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Stez: Már én is arra gondoltam, hogy kérek modi jogot, mert már fárasztó, hogy könyörögni kell napokig, hogy valaki szedje össze, aztán senki, megteszem én és akkor napokig könyörögni kell, hogy valaki írja bele a szabályok közé, és mint pl. jelen esetben, konkrétan 1 hónapja megvannak a javaslatok és mindenki annyira nagyon elfoglalt akinek joga lenne beírni, hogy 1 hónap alatt nem jutott arra pár perc, hogy bekerüljön abba a szaros szabálykönyvbe.

És akkor ebből van az, hogy a liga harmada szerint megszavaztuk bevezettük a másik harmada szerint megszavaztuk de nem vezettük be az utolsó harmad meg azt se tudja mit szavaztunk meg. Az ilyenek azok amik miatt minden évben mostmár fontolgatom a kilépést, mert úgy indult ez a szar, hogy aktív GM-ek akik foglalkoznak a dologgal, amiből hagyján hogy az lett, hogy több csapat GM-je 3 éve nem írt egy darab hozzászólást sem, de már akinek adminisztrálni kéne a szabályokat, ami mondjuk fontos ám nem nagy munkát igénylő folyamat, az is szarik az egészre. Én teljesen megértem, hogy menő a beleszarás meg a flegmaság, de azért annyit igazán meg lehetne már tenni, hogy az a kurva szabály belekerüljön a szabályok közé, vagy kijelentsük hogy nem fog, de legyen már eldöntve végre, hogy ne menjen 3 felé egyszerre ez a szar...

Ezért felesleges teljesen azon vitázni, gondolkodni, hogy mitől lehetne jobb. Sima időpazarlás, mert hiába találunk ki bármit, ha a főnök magasról szarik az egészre és még büszke is rá, hogy szökőévente látogat be ide... Hozzáteszem, hogy megértem, hogy ez csak egy játék, nem kell egész napokat itt tölteni, de azért ez masszív túlzás már szerintem...fetomy
Hogy oszinte legyek a en almom is egy aktiv GM jatek, ertsd up to date es csak aktiv GM-ek halmaza. Nehezen is ertem meg, pl Orknak miert jo fogni egy GM helyet? Nem erdekli, nem szol hozza stb... De tudnek meg neveket mondani. Ez pl kinek jo?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is emlékszem erre, hogy volt. Vagy legalábbis beszéltünk róla. De ha nincs a szabálykönvben vagy a közleményekben akkor biztosan nem volt, hiszen minden szabályfrissítés vagy új szabály bevezetése bekerül oda időben 😉 De egyébként tudhatnád már, hogy itt senki nem tud semmit, ha valami ilyet meg akarsz tudni, akkor nem vársz valakire, hogy utánakeressen (én), hanem fogod magad, és utánanézel a tavalyi FA licit, FA tracker, Csevegő, lapszemle, javaslatok, szavazás topicokban esetleg keki vagy cut topicban is megnézheted, mert simán lehet, hogy ott volt említve, és akkor megtalálod. Ez jó is lenne, legalább akkor lenne 1 ember aki ismeri az aktuális szabályt 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tavaly mintha lett volna olyan szabály az FA-piac alatt hogy hosszabb idejű szerződéssel nem lehetett ráemelni a licitálásnál, hanem az összeget is növelni kellett. Jól emlékszem? Ez idén is lesz? Mert akkor a szabályzatot is át kéne írni. Ezt a részt:

A szerződések összehasonlítása továbbra is a megszokott módon zajlik. A jobb ajánlat megítélése a %-os rendszerrel megy, vagyis:
• egyenlő éveknél az évenkénti átlag számít
• egyenlő évenkénti átlagnál az évek száma számít (hosszabb szerződés előnyben)
• egy évvel hosszabb kontraktus jobbnak számít, ha az éves átlag maximum 10%-al kevesebb
• két évvel hosszabb kontraktus jobbnak számít, ha az éves átlag maximum 20%-al kevesebb
Rataxes
Én nem tudok róla hogy ilyen lett volna.gabokocka
Senki más nem emlékszik erre? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2/2 kitérő válasz. 😀 Azért tudsz ám.szaba
nem kitérő válasz volt, jelenleg én is ennyit tudok a dologról. Valakinek keresnie kellene valakit, akinek majd valamikor ha lesz ideje, megkeresi a szavazott javaslatot és majd neki keresnie kéne valakit, aki majd esetleg valamikor eldönti, hogy ki keressen valakit aki majd kitalálja, hogy hogyan legyen az FA, és keres majd valakit aki ráér bevezetni a szabálykönyvbe, hogy még azelőtt kiderüljön, hogy mi alapján FA-zunk, hogy lezaljana a FA.

De légy türelmes. Még most nem lesz megmondva neked, de írd be két nap múlva is, meg utána még kettő, és talán lesz megint egy hülye (én) aki eldönti milyen módszer legyen, megírja a konkrét szöveget, feltöri egy modi fiókját a 123 közül és beleszerkeszti a szabálykönyvbe, hiszen ez pontosan az ő feladata.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az FA-körök pozíciós sorrendje végleges v még változhat?empty taxi
Igen.
A free agency most milyen módon fog működni?szaba
Ahogy mondod.

Április 12-ig van elméletben FA, tehát úgy akkortájt majd már lehet, hogy tudni fogjuk hogy zajlott.fetomy
A lényeg, hogy május előtt ne legyen draft, az úgy olyan komolytalan. 😕

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
2/2 kitérő válasz. 😀 Azért tudsz ám.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az FA-körök pozíciós sorrendje végleges v még változhat?empty taxi
Igen.
A free agency most milyen módon fog működni?szaba
Ahogy mondod.

Április 12-ig van elméletben FA, tehát úgy akkortájt majd már lehet, hogy tudni fogjuk hogy zajlott.