GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fenébe, éreztem, hogy túlfizetem Mayót 😕
Gronkónál meg csak bejött, amit mondtam 😊

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én hoznék egy olyan szabályt, hogy bármilyen jó is az a játékos, legfeljebb a tag értékének 110%-val írjon alá. Főleg ha kap egy 5 évest. Mint már említettem, a világon nincs olyan ember aki ennyiért nem írna alá 5 évre.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezeket a cap hit tradeket, valamint a billenős tradeket úgy is meg lehetne akadályozni, amit Fake mondott, ha esetleg a Commish Úr valamit lépne, ha ilyen történne.
Magát a trade cap hitet meg idén leszavazták 25-en kb. Akkor meg marad a Commish, aki vétózza ezeket a cseréket.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
faszom, csak sikerült túllőni tálibot 1-1,5 millával....na mindegy 😊

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
se kedvem, se időm visszaolvasni mindent, de én nem hiszek a szabályozásban, főleg nem a betarthatatlan és ellenőrizhetetlen szabályozásban.

egy dolog ami fontos, hogy a Rosenhaus bizottság nem mondja meg, hogy ennyiért KELL aláíratni, annyit mond meg, hogy ha szeretnéd akkor mennyiért tudod, amivel lehet vitázni csak nem biztos érdemes, ahogy IRL sem, amíg lesz egy másik csapat akinek bőséggel megér annyit. de a legfontosabb, hogy nem kell annyi pénzt adni, szabad a döntés, hogy megadod avagy sem. btw, a felháborodást is jobban megérteni az ember, ha nem sikerült volna újraszerződnöd vele, de Te megadtad azt amit kért, meg tudtad tartani, kérdés, hogy miért ha szerinted ennyiért nem éri meg.

máskülönben egyetlen dolgot kellene mérlegelni, - mert nem, nem adunk garantált szerződést a játékosoknak -, hogy a keretből eltávolítása után nem egy picsa 20%-os caphit kerül meghatározásra, hanem egy jóval magasabb összeg. egy olyan összeg, ahol már elgondolkodik a tulaj, hogy akkor milyen szerződést adjon neki, mert az egyetlen szabályozható eszköz az a GM maga, semmilyen más mesterséges eszközzel nem lehet szabályozni azt, hogy akkor ki mennyibe kerül. a piac majd eldönti, de, hogy egészségesen döntse el józan GM-ekre van szükség. mert bőven adsz bárki faszának 10 gurigát, ha akár jövőre ki is baszhatod, és spórolsz vele 8 millió helyet, ami egy kurva jó játékosra még mindig elég, ha nem vált volna be a nagy ötleted.
tudom, hogy itt változik a szabály jövőre, de ha jól tévedek, akkor egy elszámolási változás lesz, de én azt mondom, hogy drasztikusan emelni kellene a cap hitet, legalább 50% körülire, vagy a szerződés átlagának meghatározott részére, és a trade esetén is lennie kell caphitnek, hogy ne lehessen ingyen tradelni, mert borzalmas mik mentek most is a szezonban caphit-trade gyanánt.

ha komoly büntetése lesz a lehetetlenül szerződésnek, akkor középtávon egyensúlyba kerül a helyzet, talán. gabtsi
Köszönöm, hogy ilyen jól összefoglaltad a lényeget, minden szavaddal egyetértek.
A cut utáni büntetéssel kapcsolatban annyi felvetésem lenne, amit korábban is hangsúlyoztam, nem kéne a mértékén olyan sokat változtatni, csak annyi legyen, hogy abban az évben számítson az egész összeg, amikor kivágod, mert így egy ötéves kontraktus után hogy helyet nyerjél, a sapka alatt, nem túl jó megoldás kivágni az első két-három évben.
Illetve annyi érv még a trade esetén bekövetkező cut penalty mellett, hogy ez is csökkenti az FA túlfizetést oly módon, hogy nincs az az opció, hogy majd rásózom vmi baromra és nem lesz caphit utána. A trade során elég ellenérték az érte kapott játékos/pick.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
se kedvem, se időm visszaolvasni mindent, de én nem hiszek a szabályozásban, főleg nem a betarthatatlan és ellenőrizhetetlen szabályozásban.

egy dolog ami fontos, hogy a Rosenhaus bizottság nem mondja meg, hogy ennyiért KELL aláíratni, annyit mond meg, hogy ha szeretnéd akkor mennyiért tudod, amivel lehet vitázni csak nem biztos érdemes, ahogy IRL sem, amíg lesz egy másik csapat akinek bőséggel megér annyit. de a legfontosabb, hogy nem kell annyi pénzt adni, szabad a döntés, hogy megadod avagy sem. btw, a felháborodást is jobban megérteni az ember, ha nem sikerült volna újraszerződnöd vele, de Te megadtad azt amit kért, meg tudtad tartani, kérdés, hogy miért ha szerinted ennyiért nem éri meg.

máskülönben egyetlen dolgot kellene mérlegelni, - mert nem, nem adunk garantált szerződést a játékosoknak -, hogy a keretből eltávolítása után nem egy picsa 20%-os caphit kerül meghatározásra, hanem egy jóval magasabb összeg. egy olyan összeg, ahol már elgondolkodik a tulaj, hogy akkor milyen szerződést adjon neki, mert az egyetlen szabályozható eszköz az a GM maga, semmilyen más mesterséges eszközzel nem lehet szabályozni azt, hogy akkor ki mennyibe kerül. a piac majd eldönti, de, hogy egészségesen döntse el józan GM-ekre van szükség. mert bőven adsz bárki faszának 10 gurigát, ha akár jövőre ki is baszhatod, és spórolsz vele 8 millió helyet, ami egy kurva jó játékosra még mindig elég, ha nem vált volna be a nagy ötleted.
tudom, hogy itt változik a szabály jövőre, de ha jól tévedek, akkor egy elszámolási változás lesz, de én azt mondom, hogy drasztikusan emelni kellene a cap hitet, legalább 50% körülire, vagy a szerződés átlagának meghatározott részére, és a trade esetén is lennie kell caphitnek, hogy ne lehessen ingyen tradelni, mert borzalmas mik mentek most is a szezonban caphit-trade gyanánt.

ha komoly büntetése lesz a lehetetlenül szerződésnek, akkor középtávon egyensúlyba kerül a helyzet, talán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
. En befejeztem Delonso_
 www.youtube.com/watch?v=lXH9BwLVvp0&feature=player_detailpage#t=37s


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nekem egyenlore az is eleg ha el tudunk onnan mozdulni, hogy ez a tokeletes es kovetendo gyakorlat.

Ha ez megvan lehet otletelni mi lenne jobb, realisztikusabb, jatszhatobb. Nekem is volt ket otletem, masnak is lehet.
Ha van megvalosithato otlet ki lehet dolgozni.
Ha ki van dolgozva, szavazasra lehet bocsatani, akar tobbet is.Delonso_
kussoljal mar konyorgom, hat meghalok a rohogestol 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az, hogy rating alapján adjunk fizetéseket, az nem volna hülyeség, csak hát kérdés, melyik rating legyen a mérvadó? A sima maddenes? A tökéletes ratingek nem léteznek persze, de mondjuk ezért is lehet megadni a szórást.
Mondjuk 99-97-ig, 96-95-ig, 94-92-ig, 91-90-ig lehetne árazni például. És ez megállapíthatjuk 89-70-ig, ez igazából nem egy nagy meló.
A fene tudja, a csoportok között lehet 500K-s csökkenés, vagy hasonló.
Minden hibát így sem lehet kiszűrni, és bizony lesznek rossz ratingek, mindig vannak is, de sajnos ezek elkerülhetetlenek.
Ez csak egy példa, de ha baromság, mondjátok. Stez
Ez már csak azért sem lenne feltétlen hülyeség, mert nem fordulna elő, hogy egy Hali elit összegért hosszabbít, majd kap egy 80-as rate-et a sim során (persze nem az számít, de azért na)

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem egyenlore az is eleg ha el tudunk onnan mozdulni, hogy ez a tokeletes es kovetendo gyakorlat.

Ha ez megvan lehet otletelni mi lenne jobb, realisztikusabb, jatszhatobb. Nekem is volt ket otletem, masnak is lehet.
Ha van megvalosithato otlet ki lehet dolgozni.
Ha ki van dolgozva, szavazasra lehet bocsatani, akar tobbet is.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az, hogy rating alapján adjunk fizetéseket, az nem volna hülyeség, csak hát kérdés, melyik rating legyen a mérvadó? A sima maddenes? A tökéletes ratingek nem léteznek persze, de mondjuk ezért is lehet megadni a szórást.
Mondjuk 99-97-ig, 96-95-ig, 94-92-ig, 91-90-ig lehetne árazni például. És ez megállapíthatjuk 89-70-ig, ez igazából nem egy nagy meló.
A fene tudja, a csoportok között lehet 500K-s csökkenés, vagy hasonló.
Minden hibát így sem lehet kiszűrni, és bizony lesznek rossz ratingek, mindig vannak is, de sajnos ezek elkerülhetetlenek.
Ez csak egy példa, de ha baromság, mondjátok.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Rajna te olyat vedesz foggal korommel, ami a statisztikak utan vedhetetlen. Hany ember szoljon meg hozza? Sokkal szimpatikusabb lenne, ha ezen gyakorlat helyett inkabb gondolkodnank olyan eljarason, szabalyon ami rendbeszedi az anomaliakat.

Akar IGN
Akar az IRL szerzodesek.
Akar mas.Delonso_
Én ezekre a javaslatokra nyitott vagyok, ezt többször is mondtam. Az IRL-hez kötést én erősnek tartom, de ha a többség támogatja, nem fogok sírni. Egy ratinghez kötést már inkább támogatnék, de azzal is vannak problémáim, tökéletes ratingek nem léteznek. Másra is nyitott vagyok.

Jelenleg viszont nincs ilyesmi bevezetve. Ha leteszel egy jó javaslatot, arról szavazunk majd, de nem tettél ilyet offszezonban, és más sem, így marad az, ami évek óta megy.

Ami pedig azt a felvetésedet illeti, hogy mindenki kérjen a várható piaci árnál kevesebbet, mert IRL vannak olyan srácok, akiknek a pénz másodlagos, nem tartom előnyösnek. Ezzel az FA piac tovább szűkülne, a hosszabbításoknál mindenkit viszonylag olcsón alá lehetne íratni, hatnál több sztár pedig egyszerre senkinél sem jár le. Szerintem ez az erőviszonyok bebetonozását hozná elő, éppen ezért nem tartom helyesnek. De te is árazol, ha szerinted ez a jó őt, senki sem akadályoz meg.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Örvendek, hogy az érdemi eszmecseréből jó kis anyázás kerekedett.
És pontosan így fog eltűnni az a HSZ is, ami esetleg egyáltalán nem hülyeség, aztán szépen elfelejtődik.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tehát akkor mindenki jófiú és mindenki aláír olcsóért.
Ez azoknak jó - név nélkül - akik lehúzós trade-ek során begyűjtöttek x sztár újonc fizetéssel, majd amikor kijönne a salary cap jótékony hatása (nem lehet minden sztárt ész nélkül megfizetni) akkor megváltoztatjuk a rendszert és inkább megtartanak mindenkit, mert az jót tesz a játéknak. Valóban, tökéletes gondolat.gabokocka
Oke toled nem varom hogy ertelmezd. Delonso_
Én azt nem értem, hogy ahelyett, hogy itt kardoskodol mindenkivel folyamatosan, nem lenne ésszerűbb, ha negyed ennyi energiabefektetéssel kidolgoznál egy javaslatot, majd betennéd szavazásra? És most nem egy olyanra gondoltam, mint múltkor, hogy "maradjanak-e a gonosz Rózik vagy váltsuk le őket egy jobb és szebb rendszerre?", hanem egy valódi kidolgozott javaslatra, ami lehet akár valós fizetésen alapuló, vagy listán, vagy bárhogy, de a lényeg, hogy egy valós, szerinted megvalósítható alternatívát jelentene a jelenlegi rendszerrel szemben. És akkor majd a nép megszavazza, hogy számára melyik a szimpatikusabb. Vagy csak nekem tűnik ez a logikus megoldásnak?

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tehát akkor mindenki jófiú és mindenki aláír olcsóért.
Ez azoknak jó - név nélkül - akik lehúzós trade-ek során begyűjtöttek x sztár újonc fizetéssel, majd amikor kijönne a salary cap jótékony hatása (nem lehet minden sztárt ész nélkül megfizetni) akkor megváltoztatjuk a rendszert és inkább megtartanak mindenkit, mert az jót tesz a játéknak. Valóban, tökéletes gondolat.gabokocka
Oke toled nem varom hogy ertelmezd. Delonso_
Még szerencse hogy itt vagy nekünk lámpásnak és megvilágítod az összes problémát...gabokocka
Am latod neked ez sem eleg hozza. En befejeztem Nem hiszem hogy egy vitanak errol kell szolnia.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Tehát akkor mindenki jófiú és mindenki aláír olcsóért.
Ez azoknak jó - név nélkül - akik lehúzós trade-ek során begyűjtöttek x sztár újonc fizetéssel, majd amikor kijönne a salary cap jótékony hatása (nem lehet minden sztárt ész nélkül megfizetni) akkor megváltoztatjuk a rendszert és inkább megtartanak mindenkit, mert az jót tesz a játéknak. Valóban, tökéletes gondolat.gabokocka
Oke toled nem varom hogy ertelmezd. Delonso_
Még szerencse hogy itt vagy nekünk lámpásnak és megvilágítod az összes problémát...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Tehát akkor hasraütésszerűen bökjek rá a jófiúkra? Az lenne a fasza megoldás? És ha úgy döntenék, hogy P-Will pont egy pénzéhes állat, Bowman viszont mormon lett és minimumért is aláír, akkor nem leszel picit dühös?Rajna
Itt a baj, Bowman tényleg mormon lett, csak bevadítottátok. 😀 Nekem még 4-5 millióról beszélt éves szinten. 😀
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tehát akkor mindenki jófiú és mindenki aláír olcsóért.
Ez azoknak jó - név nélkül - akik lehúzós trade-ek során begyűjtöttek x sztár újonc fizetéssel, majd amikor kijönne a salary cap jótékony hatása (nem lehet minden sztárt ész nélkül megfizetni) akkor megváltoztatjuk a rendszert és inkább megtartanak mindenkit, mert az jót tesz a játéknak. Valóban, tökéletes gondolat.gabokocka
Oke toled nem varom hogy ertelmezd.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Tehát akkor mindenki jófiú és mindenki aláír olcsóért.
Ez azoknak jó - név nélkül - akik lehúzós trade-ek során begyűjtöttek x sztár újonc fizetéssel, majd amikor kijönne a salary cap jótékony hatása (nem lehet minden sztárt ész nélkül megfizetni) akkor megváltoztatjuk a rendszert és inkább megtartanak mindenkit, mert az jót tesz a játéknak. Valóban, tökéletes gondolat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rajna te olyat vedesz foggal korommel, ami a statisztikak utan vedhetetlen. Hany ember szoljon meg hozza? Sokkal szimpatikusabb lenne, ha ezen gyakorlat helyett inkabb gondolkodnank olyan gyakorlaton ami rendbeszei az anomaliakat.
Delonso_
Úgy csinálsz mintha az egész liga melletted kardoskodna 😀 Szerintem a nagy többség simán leszarja és bőven megfelel nekik (köztük nekem is) a jelenlegi rendszer, de azért a vitában részt vevők között sem látom annyira az álláspontod elsöprő fölényét 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rajna te olyat vedesz foggal korommel, ami a statisztikak utan vedhetetlen. Hany ember szoljon meg hozza? Sokkal szimpatikusabb lenne, ha ezen gyakorlat helyett inkabb gondolkodnank olyan eljarason, szabalyon ami rendbeszedi az anomaliakat.

Akar IGN
Akar az IRL szerzodesek.
Akar mas.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De azt még mindig nem mondtad meg, ki mondja meg azt, hogy ki a "gold digger" és ki a "jófiú"Rajna
Szerintem az öttagú rózi által szabott átlagokban jelentkező szórás tökéletes szimulációja ennek. Úgy tűnik Byrd pl. most épp jófiú volt, a tulajának szerencséje volt 😊
Rataxes
Csak azért, mert egy rohadt nigger.
Bezzeg Ork szolisai meg milliárdokért fognak aláírni, csak mert válság van.
Amúgy meg sajnos ott el lettek baszva a dolgok. Ha így jobban tetszik, rá lehet fogni, hogy rá esett a szórás, de elég gagyi ez. 😀

Bár én mint mondtam, pont leszarom, ha a Rózi sokat kér, ha valaki tényleg jó.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Del, ugyanazt mondod folyamatosan, nem is figyelsz az ellened felhozott érvekre. Háromezerszer elismertem, hogy IRL száz másik faktor van a pénznél, pl. a szerződésstruktúra, a megszokott város, a megfelelő játékrendszer, az ismert edző, akár a fiatalkori kötődés a csapathoz vagy a városhoz, várható játékidő, ki tudja még mi. Addig viszont, amíg ezek objektív módon nincsenek benn a rendszerben, nem fogom azt mondani, hogy P-Will olcsóbban ír alá, mint a piaci ára, mert biztos valamelyik faktor itt nek totálisan ül.

Voltak számszerű javaslatok a hometown discountra, másra annyira nem, de én várom őket. Ha beépíthető dolgok, akkor jöjjenek, reálisabbá teszik a játékot. De azt még mindig nem mondtad meg, ki mondja meg azt, hogy ki a "gold digger" és ki a "jófiú", csakannyit vágtáűl rá, hogy most én, holott én pont egységesen mindenkinél az előbbi elképzelést használom. De a te ideális ligádban gondolom ez szabályozva lenne, én nyitott vagyok rá, de itt most egyelőre a hasraütésszerű olcsósítás nem hiszem, hogy megoldás lenne.Rajna
Nem Rajna ebben is tevedsz. Te allast foglalsz azzzal hogy automatikusan mindenki a nagy penzt akarja. Ha nem akarnal allast foglalni minden egyes jatekosnal beepitenel egy maluszt, ami ezeket takarhatja unblock. Az is ezerszer realisabb lenne.

De te allast foglaltal, nincs mas tenyezo, mindenkinek Rozi az ugynoke es itt mindenki a penzre megy,Delonso_
Tehát akkor hasraütésszerűen bökjek rá a jófiúkra? Az lenne a fasza megoldás? És ha úgy döntenék, hogy P-Will pont egy pénzéhes állat, Bowman viszont mormon lett és minimumért is aláír, akkor nem leszel picit dühös?Rajna
Inkabb ertelmezd amit irok. amblock malusz... Ertelmezem. Csokkentitek az igenyeket, annak tudataban hogy szamodra nem ismert a haracsolo es nem ismert a normalis jatekosok aranya. Ezert figyelembe veszed hogy ilyen is van. Es igen, sokkal realisabb mint a mostani gyakorlat.

Lam-lam, a commish aki hiresen svajci es rank hagyja ezeket a vitakat is latja hogy nem stimmel.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Del, ugyanazt mondod folyamatosan, nem is figyelsz az ellened felhozott érvekre. Háromezerszer elismertem, hogy IRL száz másik faktor van a pénznél, pl. a szerződésstruktúra, a megszokott város, a megfelelő játékrendszer, az ismert edző, akár a fiatalkori kötődés a csapathoz vagy a városhoz, várható játékidő, ki tudja még mi. Addig viszont, amíg ezek objektív módon nincsenek benn a rendszerben, nem fogom azt mondani, hogy P-Will olcsóbban ír alá, mint a piaci ára, mert biztos valamelyik faktor itt nek totálisan ül.

Voltak számszerű javaslatok a hometown discountra, másra annyira nem, de én várom őket. Ha beépíthető dolgok, akkor jöjjenek, reálisabbá teszik a játékot. De azt még mindig nem mondtad meg, ki mondja meg azt, hogy ki a "gold digger" és ki a "jófiú", csakannyit vágtáűl rá, hogy most én, holott én pont egységesen mindenkinél az előbbi elképzelést használom. De a te ideális ligádban gondolom ez szabályozva lenne, én nyitott vagyok rá, de itt most egyelőre a hasraütésszerű olcsósítás nem hiszem, hogy megoldás lenne.Rajna
Nem Rajna ebben is tevedsz. Te allast foglalsz azzzal hogy automatikusan mindenki a nagy penzt akarja. Ha nem akarnal allast foglalni minden egyes jatekosnal beepitenel egy maluszt, ami ezeket takarhatja unblock. Az is ezerszer realisabb lenne.

De te allast foglaltal, nincs mas tenyezo, mindenkinek Rozi az ugynoke es itt mindenki a penzre megy,Delonso_
Tehát akkor hasraütésszerűen bökjek rá a jófiúkra? Az lenne a fasza megoldás? És ha úgy döntenék, hogy P-Will pont egy pénzéhes állat, Bowman viszont mormon lett és minimumért is aláír, akkor nem leszel picit dühös?

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
De azt még mindig nem mondtad meg, ki mondja meg azt, hogy ki a "gold digger" és ki a "jófiú"Rajna
Szerintem az öttagú rózi által szabott átlagokban jelentkező szórás tökéletes szimulációja ennek. Úgy tűnik Byrd pl. most épp jófiú volt, a tulajának szerencséje volt 😊 Fogjuk fel így 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes