GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mi a tévedés meghatározása? A többi rózitól való eltérés vagy a túlárazás azoknál, akik végül piacra mennek? Vagy valami egyéb? Szerintem ezt nem igazán tudjuk mérni, mivel akik megkapják a szerződést, azok talán többért, talán kevesebbért mennének el FA-n, ezt nem igazán tudjuk.

Mondjuk annak talán lenne valami értelme, hogy aki a legtöbb olyan embernél rontott a legnagyobbat, akik olcsóbban mentek végül el, azok lépjenek, mert az ügyfelük megszívta.Rajna
Azaz a Rozinak kizarolag az a feladata, hogy evrol evre tovabbdragitsa a piacot? Az remek. Ezen kivul azt sem gondolnam, hogy a filozofalas minden problemat megoldana. Persze szerintetek nincs is problema, en szemely szerint nagyon orulok annak hogy ilyen elegedett vagy magatokkal. Delonso_
A Rosenhaus-bizottság nem azért van, hogy a GM-ek jobban élvezzék a játékot, nem is azért, hogy kényelmesebb legyen. Egyetlen dolguk (mint IRL is Rosenhausnak), hogy ügyfeleik a lehető legelőnyösebb szerződéseket kössék meg. Ha munkásságuk ez ellen van, az kudarc, ha viszont ez sikerül, akkor nem értem, miért rúgnák ki őket a játékosok.

A gond az, hogy a sok aláírónál nem tudjuk, mennyit kaptak volna FA-n, így nem tudjuk azt sem, hogy hány játékosnak segítettek és hánynak nem. De azoknál, akikkel nem sikerült ohsszabbítani, lehet vizsgálódni, de talán nem azoknál, akik végül jobban jártak a piac tesztelésével, mert akkor az ügynök jól mérte fel, hogy mi kell ahhoz, hogy a legjobban járjon a kliens. De sok esetben (pl. tavaly McKenzienél) tévedés volt, ezeket a hibákat lehet max mérni és így objektívan szűrni a bizottságból évi egy tagot.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Nálunk a cap ugye kisebb, mint IRL. Viszont az itteni fizetés egésze beszámít a cap-be. Kéne valami számítás, ami az arányokat megmutatja az itteni meg az IRL között.

Pl. ezt tudom mutatni:  www.profootballbusiness.com/2012/12/navorro-bowman-szerzodese.html

Nálam konkrétan az alulról 100 milliós capnél többet keres majd Bowman, mint IRL 120 millás sapinál.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mi a tévedés meghatározása? A többi rózitól való eltérés vagy a túlárazás azoknál, akik végül piacra mennek? Vagy valami egyéb? Szerintem ezt nem igazán tudjuk mérni, mivel akik megkapják a szerződést, azok talán többért, talán kevesebbért mennének el FA-n, ezt nem igazán tudjuk.

Mondjuk annak talán lenne valami értelme, hogy aki a legtöbb olyan embernél rontott a legnagyobbat, akik olcsóbban mentek végül el, azok lépjenek, mert az ügyfelük megszívta.Rajna
Azaz a Rozinak kizarolag az a feladata, hogy evrol evre tovabbdragitsa a piacot? Az remek. Ezen kivul azt sem gondolnam, hogy a filozofalas minden problemat megoldana. Persze szerintetek nincs is problema, en szemely szerint nagyon orulok annak hogy ilyen elegedett vagy magatokkal.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Pontosan 😊

Amugy megjegyzem IRL egy DE ami premier pozicio, kisse jobban hasit, mint egy LB. Delonso_
Örülj neki, hogy itt nem így árazta be ezt a piac, így olcsóbban tudsz hasznosabb embereket szerződtetni.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mi a tévedés meghatározása? A többi rózitól való eltérés vagy a túlárazás azoknál, akik végül piacra mennek? Vagy valami egyéb? Szerintem ezt nem igazán tudjuk mérni, mivel akik megkapják a szerződést, azok talán többért, talán kevesebbért mennének el FA-n, ezt nem igazán tudjuk.

Mondjuk annak talán lenne valami értelme, hogy aki a legtöbb olyan embernél rontott a legnagyobbat, akik olcsóbban mentek végül el, azok lépjenek, mert az ügyfelük megszívta.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Jared Allen meg top3 endként aláírt 9 millióért,.Stez
WTF?? Tavaly lehet hogy még az volt, idén már nem... és 31 éves. Ez abszolút nem durva sztem.. Byrd szerintem relative bargain a rózsikat tekintve, de nem hiszem, hogy akármelyiknél tradednél durvább nyúlás lenne 😛 és szerintem a safetyket kezdi túlárazni a liga.. kíváncsi leszek Ed és Troy mit kap a piacon, majd utána visszatérhetünk erre a témára.

Azt nyugodtan meg lehetne csinálni, hogy minden évben a legtöbbet tévedő rózit leváltjuk és jön a helyére új. De sztem ennél életképesebb rendszer nincs, ezen kell javítani.gabokocka
Éljen, éljen!
Vagy capbüntit adni neki, ha nagyon kilóg.. fetomy statisztikái alapján, ha mondjuk X millióval eltér a átlagtól 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilván nekem céloztad Fake, és ha igen 😛:
Nekem sosem volt a roto és a PFF a bibliám, és félreértettél, én pont, hogy nem az összes Rózira mondtam rá, hogy ilyen gondok vannak. Téged pont nem is értettelek ebbe a csoportba bele, mert még te is úgy reagáltad le az általam említett két játékosnak a hosszabbítását, hogy ezt már te is mondtad. 😉
És amíg nem látom a pénzek listáját, nem is mondanék nevet, hogy szerintem kivel lehet gond, de mondjuk az tisztán látszik, hogy mely posztok azok, amiket túl, és melyeket értékel 1-2 Rózi csúnyán alul.
De hát azért mondtam, hogy ezekből mondjuk akkor lehet okulni, jövőre meg talán jobban figyelni erre.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Tény gabo.
De a vétón kívül, amiből meg anno csak balhé volt, mit tudsz kitalálni erre?
Stez
a gottkaiser kommisunk neha pl felvallalhatna minimalis mennyisegu konfrontaciot azzal, ha a hipergaz csereknel elkezdene stern davidolni.
amugy a tobbihez inkabb nem irok semmit, nevetseges a logikatok, az meg plane megmosolyogtato, amikor olyan emberek vadaskodnak a jatekosok nemismeretevel kapcsolatban egysegesen mind az 5 tagot egy kalap ala veve, akiknek a roto es a pff a biblia ebben a vonatkozasban is 😀
teszem hozza en azert figyelek a jogos kritikara, iden pl sok solid ember aran telibelottem, regebben hajlamos voltam tulzasokba esni elismerem es probalok figyelni arra h ne szalljak el az alacsonyabb aru jatekosok tartomanyaban, ami korabban elegge nagy hibam volt. de azert az is faszsag h barmilyen backuppal fillerezni lehessen.
leulsz barkivel targyalni ? miert ne hinne o v az ugynoke azt, h legalabb kezdo szintu penz jar neki ezalapjan ? gondolom, ti aztan nem a legtobb penzt akarnatok kihuzni a masikbol, foleg amikor minden tizezer plusz aranyosan nezve sokkal tobbet er, mint annal aki tizenmisiket markol fel evente.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünkfetomy
én minden nap nézem, de gondolom akkor valamit megint nem írtam neked vissza... 😀Newman
Meglepő lett volna, ha te visszaírsz. 😊Stez
Neked visszaírtam egyből. 😛
+kb. mindenkinek visszaírok elég hamar, de fetomynak valahogy sosem sikerül 😕
az én hibámNewman
Nekem?
Tesó, legutóbb két éve írtam neked Rodgers miatt, ahol átlagban olyan 3-4 nap után válaszoltál a PM-ekre, azt is azért, mert írtam, hogy esetleg mondhatnál valamit. 😀
De nem az én dolgom, nem azért mondom. 😀Stez
1, legutóbb 2 hónapja írtál
2, Rodgersnél meg nem egyszer elmondtam, hogy nem eladó, semmiért sem. Néhányszor benézek dolgokat, de nálam is jó párszor előfordult, hogy nem válaszoltak semmit sem a levelemre, de nem borultam ki, mert ez az esetek 95%-ban azt jelenti, hogy nem érdekli az illetőt a dolog. Persze nyilván nem szimpatikus így lerendezni a dolgokat, de szerintem világos eléggé.Newman
Ha nekem nem válaszol valaki, az számomra nem azt mutatja meg főként, hogy nem érdekli az ajánlatom, hanem azt, hogy paraszt. 😀
Ha 1-2-szer történik valakivel, hát istenem, kit izgat, én is elfelejtek néha válaszolni. De amúgy semmibe sem telik, hogy odabasszam valakinek, hogy nem kell. Ja de, egy percbe.
De ne menjünk ebbe bele, nem az én dolgom mondtam, és nem is tartozik rám, ki hogyan intézi a levelezgetését.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem hülyeség egyébként.. érdekes mód vannak posztok ahol tag fölött 10%-kal nem ír alá egy top5 játékos, de van olyan poszt ahol egy top3 playa aláír tag alatt 10%-kal...kibaszott érdekes ám...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünkfetomy
én minden nap nézem, de gondolom akkor valamit megint nem írtam neked vissza... 😀Newman
Meglepő lett volna, ha te visszaírsz. 😊Stez
Neked visszaírtam egyből. 😛
+kb. mindenkinek visszaírok elég hamar, de fetomynak valahogy sosem sikerül 😕
az én hibámNewman
Nekem?
Tesó, legutóbb két éve írtam neked Rodgers miatt, ahol átlagban olyan 3-4 nap után válaszoltál a PM-ekre, azt is azért, mert írtam, hogy esetleg mondhatnál valamit. 😀
De nem az én dolgom, nem azért mondom. 😀Stez
1, legutóbb 2 hónapja írtál
2, Rodgersnél meg nem egyszer elmondtam, hogy nem eladó, semmiért sem. Néhányszor kétségtelenül benézem a témát, de nálam is jó párszor előfordult, hogy nem válaszoltak semmit sem a levelemre, de nem borultam ki, mert ez az esetek 95%-ban azt jelenti, hogy nem érdekli az illetőt a dolog. Persze nyilván nem szimpatikus így lerendezni, de szerintem világos eléggé.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
+kb. mindenkinek visszaírok elég hamar, de fetomynak valahogy sosem sikerül 😕
az én hibámNewman
Ne viccelj, másfél hét teljesen belefér az elég hamar kategóriába 😀 főleg ha azt nézzük, hogy egy ember 60-70 évig is elél, az olyan 3-4000 hét, szóval semmiség 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünkfetomy
én minden nap nézem, de gondolom akkor valamit megint nem írtam neked vissza... 😀Newman
Meglepő lett volna, ha te visszaírsz. 😊Stez
Neked visszaírtam egyből. 😛
+kb. mindenkinek visszaírok elég hamar, de fetomynak valahogy sosem sikerül 😕
az én hibámNewman
Nekem?
Tesó, legutóbb két éve írtam neked Rodgers miatt, ahol átlagban olyan 3-4 nap után válaszoltál a PM-ekre, azt is azért, mert írtam, hogy esetleg mondhatnál valamit. 😀
De nem az én dolgom, nem azért mondom. 😀

Ja, és igazad van, egyszer váltottunk egyetlen PM-et két hónapja. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A tagesekkel való hosszabbításra nincs határidő ugye?
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünkfetomy
én minden nap nézem, de gondolom akkor valamit megint nem írtam neked vissza... 😀Newman
Meglepő lett volna, ha te visszaírsz. 😊Stez
Neked visszaírtam egyből. 😛
+kb. mindenkinek visszaírok elég hamar, de fetomynak valahogy sosem sikerül 😕
az én hibám

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünkfetomy
én minden nap nézem, de gondolom akkor valamit megint nem írtam neked vissza... 😀Newman
nézni nézed, csak válaszolni nem szoktál túl gyorsan 😀 De jó, hogy szóltam, bár mindegy azt a picket azóta úgyis régesrég eladtam 😀
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünkfetomy
én minden nap nézem, de gondolom akkor valamit megint nem írtam neked vissza... 😀Newman
Meglepő lett volna, ha te visszaírsz. 😊Stez
Nekem se szokott 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünkfetomy
én minden nap nézem, de gondolom akkor valamit megint nem írtam neked vissza... 😀Newman
Meglepő lett volna, ha te visszaírsz. 😊

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünkfetomy
én minden nap nézem, de gondolom akkor valamit megint nem írtam neked vissza...
és tényleg 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünk
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már nem kell sokat várni, csak pár válaszra várok még :d

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nemtom van-e még aki hosszabbítgat, de hogyan és mikor zajlik a tagesekkel hosszabbítás?
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Egyenként nehezen szabályozható, de egy trade-hez két fél kell.
Miért különbözne egy a játékot irányító testület azoktól akik alkotják a játékot és magát a testületet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egyébként meg Rata, frankón én érezzem magam köcsögnek és hülyének, hogy felemlegetem ezt a témát, amikor 5 Róziból 2 valamilyen szinten így is gondolja, ahogy én?
Ezért kell ezeket megbeszélni, és javítani rajtuk. Nyilván Byrd és Allen gazdája dörzsölheti a tenyerét, de jövőre ezekből a hibákból kell tanulni.Stez
Tökéletesen igazságos rendszer nincs, nyilván tökéletesíteni lehet, erre alkalmas pl a fetomy által megcsinált statisztika. Azt nyugodtan meg lehetne csinálni, hogy minden évben a legtöbbet tévedő rózit leváltjuk és jön a helyére új. De sztem ennél életképesebb rendszer nincs, ezen kell javítani.
De amíg egy elkúrt rózi hosszabításnál ugye csak egy csapat kerete változik "indokolatlanul" jó vagy rossz irányba, addig egy kajak elbaszott trade esetében már rögtön kettőé, és trade jóval többször annyi van, mint hosszabbítás.
gabokocka
Oke de az emberi hulyeseg egyenenkent nehezen szabalyozhato, am egy a jatek mukodosenek egyik legfontosabb elemet iranyito testulettol elvarhato lenne nemi konzisztencia, jatekos es szerzodes ismeret, vagy ha nincs legalabb szorgalom.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én a rózi tagok helyében egy-az-egyben figyelmen kívül hagynám az ilyen kritikákat, nem is foglalkoznék vele. Van aki a boltban is nekiáll sírni hogy "miért ilyen drága az alma", vagy a bankban hogy "miért ilyen magas a kamat". Mert ennyi és kész, ezt diktálja a piac baszki, ha nem tetszik ne vedd meg 😀Rataxes
Ez szerintem nem éppen a legjobb megoldás egyébként. Mint rózi tag mondom, hogy ez a hozzáállás egészen konkrétan beképzelt szar hozzáállás... A fikákat figyelmen kívül lehet hagyni, de azért nem árt odafigyelni a kritikákra szerintem, mert a rózi bizottság sem mindenható, hogy csak igaza lehet, aki szerint nem az meg alapból szar. Főleg, hogy ez most itt nem idióta fika, hanem valós alapokon múló kritika....

Delonso: Jó, azért óvatosan 😊 Allen 9 millája nevetséges aprópénz, Willis 9 millája meg kurvasok, mert 7,5 kéne? 😊fetomy
Pontosan 😊

Amugy megjegyzem IRL egy DE ami premier pozicio, kisse jobban hasit, mint egy LB.