GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a abszolút nem jelent problémát csak jo lett volna előre tudnom, orakpoval simán megjatszottam volna az általam felvázolt bulit. meg hat mar par emberrel korábban is hisz nem mindegy, hogy egy sokmillas ember féláron van e itt...
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ja, jövőre legyen úgy, hogy az élő szerződés átlagát meg kelljen írni, mert ez így visszaélésekre ad okot. Fene csekkolja minden embernél az aktuális szerződését.Rajna
eredetileg Nwaneri 3 750 000, Sitton 4 250 0000-es átlaggal hosszabbított
szóval egyik sem szegte meg ezt a szabályt:
Élő szerződés hosszabbítása esetén az új szerződés nem lehet alacsonyabb az eredeti kontraktusnál! Szegecs
Eredeti=ami most érvényben van, nem amit valamikor évekkel ezelőtt kötött. Szerintem. A fetomy által felvázolt (és általad kb. megvalósított) spórolási rendszer nem túl fair, még ha bele is lehet magyarázni a szabályba.

De max leszabályozzuk ezt is jövőre.Rajna
az, hogy mi az eredeti, és mi nem az véleményes
ha problémát jelent valakinek, írassa bele a szabálykönyvbe


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ja, jövőre legyen úgy, hogy az élő szerződés átlagát meg kelljen írni, mert ez így visszaélésekre ad okot. Fene csekkolja minden embernél az aktuális szerződését.Rajna
eredetileg Nwaneri 3 750 000, Sitton 4 250 0000-es átlaggal hosszabbított
szóval egyik sem szegte meg ezt a szabályt:
Élő szerződés hosszabbítása esetén az új szerződés nem lehet alacsonyabb az eredeti kontraktusnál! Szegecs
Eredeti=ami most érvényben van, nem amit valamikor évekkel ezelőtt kötött. Szerintem. A fetomy által felvázolt (és általad kb. megvalósított) spórolási rendszer nem túl fair, még ha bele is lehet magyarázni a szabályba.

De max leszabályozzuk ezt is jövőre.

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ja, jövőre legyen úgy, hogy az élő szerződés átlagát meg kelljen írni, mert ez így visszaélésekre ad okot. Fene csekkolja minden embernél az aktuális szerződését.Rajna
eredetileg Nwaneri 3 750 000, Sitton 4 250 0000-es átlaggal hosszabbított
szóval egyik sem szegte meg ezt a szabályt:
Élő szerződés hosszabbítása esetén az új szerződés nem lehet alacsonyabb az eredeti kontraktusnál!


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jaja

Mackó Hídvíz nagy császár, felesleges tradelni.empty taxi
és Stez mit kezdjen vele Luck mögött? 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Jaja

Mackó Hídvíz nagy császár, felesleges tradelni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jo lesz neked QB nelkul, iden meg gondolj erre, majd jovore hozhatsz. 😀Stez
Van QB-m Foles és Portis személyében, így QB nélkül lennék az nem helytálló. 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo lesz neked QB nelkul, iden meg gondolj erre, majd jovore hozhatsz. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ne lassuk a cseret, mondd vissza Beki :-PStez
Milyen cserét? 😕
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne lassuk a cseret, mondd vissza Beki :-P

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lássuk a cserét, lássuk a cserétWyatt
😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lássuk a cserét, lássuk a cserét

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
LS-t hogyhogy nem lehet tagelni? 😊 és lehetne a punter/kickert is bontani... akkor nem kéne ennyi pénzt adnom Kochnak 😛

Ha jól néztem az átlag 973k.. ráadásul jó sokan FA-k 😀

1.1mm (Denney, MIA)
1mm (Massey, STL)
955k (DeOssie, OAK)
2*910k (Mannelly, BUF ; Loeffler, DEN, de Muhlbach, DET valamint Leach, ARI is ennyit keres)Igor
Mert a longnsappereknek van másik posztjuk (általában TE vagy LB), szóval nekik azt kell megfizetni 😛

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Módosult ez a vacak

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
LS-t hogyhogy nem lehet tagelni? 😊 és lehetne a punter/kickert is bontani... akkor nem kéne ennyi pénzt adnom Kochnak 😛

Ha jól néztem az átlag 973k.. ráadásul jó sokan FA-k 😀

1.1mm (Denney, MIA)
1mm (Massey, STL)
955k (DeOssie, OAK)
2*910k (Mannelly, BUF ; Loeffler, DEN, de Muhlbach, DET valamint Leach, ARI is ennyit keres)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát szerintem ez legyen az adott GM felelőssége, ha meg szabályellenesen (olcsóbban) ír alá a játékos akkor marad a régi kontrakt érvényben, a 6-ból 1 hosszabbítási lehetőség meg ugrott... Úgyis kiszúrja valaki a turpisságot, ha mást nem utólag 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ja, jövőre legyen úgy, hogy az élő szerződés átlagát meg kelljen írni, mert ez így visszaélésekre ad okot. Fene csekkolja minden embernél az aktuális szerződését.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Hosszabbítás olcsóbban? (nem tag-es esetén) Ez hogy? Én úgy gondoltam, hogy elég egyértelmű a szabály Wyatt által is idézett sora...

Ha azt tudom, hogy így mehet, akkor SJ-ra is teszek egy ajánlatot, de én úgy értelmeztem, hogy a mostani 6,85-nél nem kereshetne akkor se kevesebbet, ha meg tudom tartani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mondjuk őszintén szólva nem is értem minek akart velük hosszabbítani, Shittonnak 3, Nwaneri meg még 4 évig le van így is szerződve...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De szabályellenesek? 😊 Az eredeti kontraktnál végülis lehet, hogy több, amit kapott most

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egy biztos, azok az ujraszerzodesek mivel szabalyellenesek minimum semmisek.

Viszont halaval tartozunk hogy felfedett egy eleg csalfa kiskaput/ pontatlansagot. Finoman fogalmaztam.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó lesz az évi 10 millának is Szegecsnek.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En is igy gondolom, a hatralevo atlagra, mert amugy egy kiskapu, amin igen komolyan lehet sporolni. Arrol mar nem is beszelve, hogy abszolute ellentetes, az ujonnan megszavazott dragitasokkal.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor megbeszéltük. Szegecs 1 millát nyert rajta, szóval szvsz +2 milla penalty / év 5 évig.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerintem a hátralevő átlaga egyértelműen. Most figyelj, XY-t leigazolom 10 milláért 5 évre. 5m-5m-13.5m-13.5m-13.5m szerződéssel. Eltelik a két év kurvaolcsón. marad a 13.5-ös átlag, benyomom hosszabbításra, ahol a 10 alá nem lehet csak menni, újra megadom ugyanazt a szerződést, két évig újra 5-ért az enyém. Majd a végén 1 vagy 2 évben a penaltyval megszívom kicsit, de kit érdekel, a karrierje alatt végig enyém volt egy 10 millás játékos 5-ért.fetomy
Abszolút egyetértünk, ezt írtam én is, csak a szabálykönyvbe írt bejegyzés nem tudom, kellőképpen pontos-e