NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem a hátralevő átlaga egyértelműen. Most figyelj, XY-t leigazolom 10 milláért 5 évre. 5m-5m-13.5m-13.5m-13.5m szerződéssel. Eltelik a két év kurvaolcsón. marad a 13.5-ös átlag, benyomom hosszabbításra, ahol a 10 alá nem lehet csak menni, újra megadom ugyanazt a szerződést, két évig újra 5-ért az enyém. Majd a végén 1 vagy 2 évben a penaltyval megszívom kicsit, de kit érdekel, a karrierje alatt végig enyém volt egy 10 millás játékos 5-ért.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerintem meg örüljön Beki, hogy Vilmát elbukta végül, és nem kellett kiperkálnia 5-6 milliókat egy iylen szarnak. 😀Stez
Ne is mond, az Excelbe elcsesztem a dolgokat, így nem kis galiba lett volna, így még örülök is. 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg örüljön Beki, hogy Vilmát elbukta végül, és nem kellett kiperkálnia 5-6 milliókat egy iylen szarnak. 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk sztem ez buzi szabály, irl is van paycut nélküli szerződésmódosításra példa, lásd Vick, sztem Vilma is kaphatta volna az újatkristof
Persze, és ha én most azt mondom egy szezonnal később, hogy Thomas új szerződést kötne, és kap egy 8.5 millás átlagot, miközben 10 alatt egyébként nem keresne, mert úgy alakítottam ki a kontraktusát, hogy akkor keressen sokat, ha már Brady visszavonul? (Jó ez utóbbi tegnap kb keresztbe lett hugyozva, de bánja kánya)

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mondjuk sztem ez buzi szabály, irl is van paycut nélküli szerződésmódosításra példa, lásd Vick, sztem Vilma is kaphatta volna az újat
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a szabályleírásban ez van: „Élő szerződés hosszabbítása esetén az új szerződés nem lehet alacsonyabb az eredeti kontraktusnál!”

Szal, ha eredetileg valaki 6 milláért ír alá pl, és mindent hátrapakolok nála, és 8-10 milla körül keresne már csak, akkor is köthetek vele pár év után 6.5 millás dealt, hiába keresne ennél jóval többet a hátralévő pár évben? Vagy az eredeti kontraktust úgy értelmezzük, hogy ami az adott szerződéséből még hátravan – és annak az átlagát vesszük? Mert én eddig ez utóbbira gondoltam, de ha az elsőt vesszük, az nem pici kiskaput adhat (mondjuk Rózi legfeljebb azt nézi, hogy a maradék átlaga felett kérjen, azt csókolom)

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Josh Sitton hátralevő éves szerződése 5.166m, Nwanerié 4.150m. Ehhez képest előbbi 4.6-ért, utóbbi 3.75-ért írt alá. Így ez akkor 1 milla nyerés és újraosztás szegecsnek 😉
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
én már előre látom h senkivel sem tudok hosszabbítani 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
emlékszem mikor a franchise tag még arról szólt melyik játékost akarták, hogy maradjon!

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Ott mögöttem pont jó helyen álltok ahhoz, hogy kinyaljátok a seggem. 😛Stez
Én sajnos már annyira lemaradtam, hogy még ez az öröm sem adatik meg számomra.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ott mögöttem pont jó helyen álltok ahhoz, hogy kinyaljátok a seggem. 😛

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
jaja kiderült, hogy stez még mindig köcsög!fetomy
Ezen már nincs mit kideríteni. 😀 Mindegy, marad a draft nekem, kishalnak.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jaja kiderült, hogy stez még mindig köcsög!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Jól van, voltak dolgok ismét... 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
fake-fake, erőtlen próbálkozás ez :dWyatt
vagom, bizom benne h az iggles kibassza, ugy nyertem vele. ha nem, beszoptam, de inkabb szopjak be 2 db korai 4. kort, minthogy kamillazzak azon h beszarik az 1. koros cbm 😉 a masik pedig, h tillman is tok meno hasonlo profillal ennyi idosen, en nem a kepessegeiben ketelkedem, hanem az iggles eddigi db edzojeben.MMMS
Jó kis D lesz ott is, adhatok bele még tages LB-t is, ha túl keveset keresne a védelem 😀Wyatt
kosz, revisen meg gondolkodtam, de mas nem kell mar tages ide. apro kulonbseg h mig itt van D, ott nincs es itt Ois van, aminek a potencialja neked kb annyi, mint a blackmamba csapate szigetfocin ? 😊MMMS
Nana, centerpasszokat nem fikázni! Nagyon tudatos játék volt, majdnem minden alkalommal
Amúgy a sec már átlag feletti (már rá merem mondani az elit jelzőt is), előttük is van azért bőven kiemelkedő ember, de még messze nem tökéletes :/Wyatt
Te a Bodden fémjelezte secondary-re is megmondtad, hogy elit. 😛somoskovig
Elitet szerintem nem mondtam a secondaryre, viszont Bodden elit szinten tolta előtte lévő évben, az tuti
Viszont most egy Webb, Barron, Nelson, JoJo + Butler + Harris secre minek szemérmeskedjek? Wyatt
Megatron és AVERY őket is megeszi reggelire mind. 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Backusnak 55 évesen lehet emelkedőt adni?Stez
hát nem 😛fetomy
Bazmeg tényleg faszomat... Átírom

Viszont a szabálykönyvben még ott van hogy ingyen vissza lehet vonultatni embert, hoppáhoppá! Ez most nem Backus hanem Gallery nálam speciel...Döme
Alkalomadtán át kellene írni a szabálykönyvet is.somoskovig
Ja, addig is én azt tekintem hivatalosnak, tehát a caphitet Gallery után kérem vissza 😛Döme
Én inkább nem kérek caphitet, viszont nem zavarna az ingyen ret 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
fake-fake, erőtlen próbálkozás ez :dWyatt
vagom, bizom benne h az iggles kibassza, ugy nyertem vele. ha nem, beszoptam, de inkabb szopjak be 2 db korai 4. kort, minthogy kamillazzak azon h beszarik az 1. koros cbm 😉 a masik pedig, h tillman is tok meno hasonlo profillal ennyi idosen, en nem a kepessegeiben ketelkedem, hanem az iggles eddigi db edzojeben.MMMS
Jó kis D lesz ott is, adhatok bele még tages LB-t is, ha túl keveset keresne a védelem 😀Wyatt
kosz, revisen meg gondolkodtam, de mas nem kell mar tages ide. apro kulonbseg h mig itt van D, ott nincs es itt Ois van, aminek a potencialja neked kb annyi, mint a blackmamba csapate szigetfocin ? 😊MMMS
Nana, centerpasszokat nem fikázni! Nagyon tudatos játék volt, majdnem minden alkalommal
Amúgy a sec már átlag feletti (már rá merem mondani az elit jelzőt is), előttük is van azért bőven kiemelkedő ember, de még messze nem tökéletes :/Wyatt
Te a Bodden fémjelezte secondary-re is megmondtad, hogy elit. 😛somoskovig
Elitet szerintem nem mondtam a secondaryre, viszont Bodden elit szinten tolta előtte lévő évben, az tuti
Viszont most egy Webb, Barron, Nelson, JoJo + Butler + Harris secre minek szemérmeskedjek?

több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Backusnak 55 évesen lehet emelkedőt adni?Stez
hát nem 😛fetomy
Bazmeg tényleg faszomat... Átírom

Viszont a szabálykönyvben még ott van hogy ingyen vissza lehet vonultatni embert, hoppáhoppá! Ez most nem Backus hanem Gallery nálam speciel...Döme
Alkalomadtán át kellene írni a szabálykönyvet is.somoskovig
Ja, addig is én azt tekintem hivatalosnak, tehát a caphitet Gallery után kérem vissza 😛
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Backusnak 55 évesen lehet emelkedőt adni?Stez
hát nem 😛fetomy
Bazmeg tényleg faszomat... Átírom

Viszont a szabálykönyvben még ott van hogy ingyen vissza lehet vonultatni embert, hoppáhoppá! Ez most nem Backus hanem Gallery nálam speciel...Döme
Alkalomadtán át kellene írni a szabálykönyvet is.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
fake-fake, erőtlen próbálkozás ez :dWyatt
vagom, bizom benne h az iggles kibassza, ugy nyertem vele. ha nem, beszoptam, de inkabb szopjak be 2 db korai 4. kort, minthogy kamillazzak azon h beszarik az 1. koros cbm 😉 a masik pedig, h tillman is tok meno hasonlo profillal ennyi idosen, en nem a kepessegeiben ketelkedem, hanem az iggles eddigi db edzojeben.MMMS
Jó kis D lesz ott is, adhatok bele még tages LB-t is, ha túl keveset keresne a védelem 😀Wyatt
kosz, revisen meg gondolkodtam, de mas nem kell mar tages ide. apro kulonbseg h mig itt van D, ott nincs es itt Ois van, aminek a potencialja neked kb annyi, mint a blackmamba csapate szigetfocin ? 😊MMMS
Nana, centerpasszokat nem fikázni! Nagyon tudatos játék volt, majdnem minden alkalommal
Amúgy a sec már átlag feletti (már rá merem mondani az elit jelzőt is), előttük is van azért bőven kiemelkedő ember, de még messze nem tökéletes :/Wyatt
Te a Bodden fémjelezte secondary-re is megmondtad, hogy elit. 😛

több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Backusnak 55 évesen lehet emelkedőt adni?Stez
hát nem 😛fetomy
Bazmeg tényleg faszomat... Átírom

Viszont a szabálykönyvben még ott van hogy ingyen vissza lehet vonultatni embert, hoppáhoppá! Ez most nem Backus hanem Gallery nálam speciel...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Backusnak 55 évesen lehet emelkedőt adni?Stez
hát nem 😛
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
fake-fake, erőtlen próbálkozás ez :dWyatt
vagom, bizom benne h az iggles kibassza, ugy nyertem vele. ha nem, beszoptam, de inkabb szopjak be 2 db korai 4. kort, minthogy kamillazzak azon h beszarik az 1. koros cbm 😉 a masik pedig, h tillman is tok meno hasonlo profillal ennyi idosen, en nem a kepessegeiben ketelkedem, hanem az iggles eddigi db edzojeben.MMMS
Jó kis D lesz ott is, adhatok bele még tages LB-t is, ha túl keveset keresne a védelem 😀Wyatt
kosz, revisen meg gondolkodtam, de mas nem kell mar tages ide. apro kulonbseg h mig itt van D, ott nincs es itt Ois van, aminek a potencialja neked kb annyi, mint a blackmamba csapate szigetfocin ? 😊MMMS
Nana, centerpasszokat nem fikázni! Nagyon tudatos játék volt, majdnem minden alkalommal
Amúgy a sec már átlag feletti (már rá merem mondani az elit jelzőt is), előttük is van azért bőven kiemelkedő ember, de még messze nem tökéletes :/

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Backusnak 55 évesen lehet emelkedőt adni?

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
fake-fake, erőtlen próbálkozás ez :dWyatt
vagom, bizom benne h az iggles kibassza, ugy nyertem vele. ha nem, beszoptam, de inkabb szopjak be 2 db korai 4. kort, minthogy kamillazzak azon h beszarik az 1. koros cbm 😉 a masik pedig, h tillman is tok meno hasonlo profillal ennyi idosen, en nem a kepessegeiben ketelkedem, hanem az iggles eddigi db edzojeben.MMMS
Jó kis D lesz ott is, adhatok bele még tages LB-t is, ha túl keveset keresne a védelem 😀Wyatt
kosz, revisen meg gondolkodtam, de mas nem kell mar tages ide. apro kulonbseg h mig itt van D, ott nincs es itt Ois van, aminek a potencialja neked kb annyi, mint a blackmamba csapate szigetfocin ? 😊

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.