NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kibaszott jó kérdés, mert én FS-nek alapból nem adnék ennyi pénzt, max ha SS-ben is tud játszani, annak is jó.
Így meg Earl Thomas kiesik, aki meg az egyik legjobb safety nálam jelenleg.
Berry az ACL után év közepétől nagy beast volt, ha hozza ezt és az első éves formát, akkor talán ő érne meg nekem 6-7 millát. De 7-et talán még ő sem.
Polamalu szintű S-t meg nem tudok mondani, így hogy ugye ő is folyton sérül már.
Chancellor is kurva jó, de én ezt a Höri által ajánlott 6 milliót is sokalltam, 5-5,5-t mondjuk megérne nekem is.
Nehéz egyébként. 😀
Stez
Reshad Jones - a jövő ifjú reménysége, az új Brian Dawkins, minden pennyt meghálál majd 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
24 óra. Onnantól átlag minden évre.somoskovig
danke. akkor en kerhetnek tizenparora haladekot erre ? hnapig nem leszek gepnel es ma mar nemtudom megcsinalni elorelathatolag, telefonrol meg annyira nem lenne megoldhato.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk nálam összesen lenne 1, max 2 safety, akinek alapból hajlandó lennék megadni 7,6 millát, amennyit a tag. 😀
De ez mellékes.Stez
na ez erdekes, mert en ilyen kategorikusan ezt nem jelentenem ki, de hasonloan vagyok vele.
nalad ki az az 1, max 2 ?MMMS
Kibaszott jó kérdés, mert én FS-nek alapból nem adnék ennyi pénzt, max ha SS-ben is tud játszani, annak is jó.
Így meg Earl Thomas kiesik, aki meg az egyik legjobb safety nálam jelenleg.
Berry az ACL után év közepétől nagy beast volt, ha hozza ezt és az első éves formát, akkor talán ő érne meg nekem 6-7 millát. De 7-et talán még ő sem.
Polamalu szintű S-t meg nem tudok mondani, így hogy ugye ő is folyton sérül már.
Chancellor is kurva jó, de én ezt a Höri által ajánlott 6 milliót is sokalltam, 5-5,5-t mondjuk megérne nekem is.
Nehéz egyébként. 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
24 óra. Onnantól átlag minden évre.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
az uj szerzodeseket 24 ora alatt kell beirni, vagy mennyi az idokorlat ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Mondjuk nálam összesen lenne 1, max 2 safety, akinek alapból hajlandó lennék megadni 7,6 millát, amennyit a tag. 😀
De ez mellékes.Stez
na ez erdekes, mert en ilyen kategorikusan ezt nem jelentenem ki, de hasonloan vagyok vele.
nalad ki az az 1, max 2 ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk nálam összesen lenne 1, max 2 safety, akinek alapból hajlandó lennék megadni 7,6 millát, amennyit a tag. 😀
De ez mellékes.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
William Moore tag: 7,655,000
kiváncsi vagyok mennyiért írt volna alá... 3 v 4 millával kevesebbért?braxa88
hát reálisan 1.5m szerintem, annál többért csúnya lett volna!!44!4

Ezért vártam a tagelést. Most jönnek még csak az igazi gyöngyszemek 😀
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Igazából kurva nagy mázlim volt, hogy szaba tavaly ingyen idebaszta hozzám Landryt, mert hogy sérült lesz végig. Volt egy megérzésem, hogy nem fog sérülni, aztán nagy mákom volt, hogy hozott egy PB szezont, ez kicsit megnyomta az árát. 😛Stez
na akinel a pb barmit is nyom a latban, az meg is erdemli h lehuzd vele 😀
nem rossz landry, de ezzel a pb bohockodassal egyutt van nala legalabb 10 jobb safety, ha nem 15. egy ilyen csavot tagelten eladni nem kis muveszetre vall.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
William Moore tag: 7,655,000
kiváncsi vagyok mennyiért írt volna alá... 3 v 4 millával kevesebbért?braxa88
Még ebben a szezonban kiderülhet. 😉
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
William Moore tag: 7,655,000
kiváncsi vagyok mennyiért írt volna alá... 3 v 4 millával kevesebbért?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazából kurva nagy mázlim volt, hogy szaba tavaly ingyen idebaszta hozzám Landryt, mert hogy sérült lesz végig. Volt egy megérzésem, hogy nem fog sérülni, aztán nagy mákom volt, hogy hozott egy PB szezont, ez kicsit megnyomta az árát. 😛

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a kalmarok istene megint lecsapott 😀
ehhez kepest az enyem tobb, mint korrekt 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Te is ott basztad el, hogy csak az idei fizetéseket nézted, nem pedig az átlagokat. Akkor észrevetted volna, hogy ez kevés lehet.Stez
Ja az ilyet szeretem. Húha Mario egy évre 23 millát kap, de a DE-knél ne azt nézzük hanem az átlagot, mert fake állatkodott egy évre és akkor húha, de ha valakinél az átlagot nézzük amit idén nem kapnak meg a backloaded miatt, akkor hú ne azt nézzük mert idén nem kap senki ennyit, mindegy hogy 5 év alatt meg bőven...

btw most ez honnan jött, hogy annyiért ír mindenki alá, mint FA-n? Most nem tudom, lehet én pörgöm túl a róziságot, de nálam kurvára nem 1 dolog dönt. Az, hogy mit kapna FA-n sem annyi, hogy rámondom, hogy gecisokat. Megnézem miket kaptak tavaly a hasonlók, kb.ra ránézek, hogy mennyire lesz telített a posztja, és utána becsülöm meg az FA értékét. Majd ez lesz 1 szempont. Tehát nem annyiból áll, hogy szerintem Staley 10-et is kapna, akkor legyen 10 mikor alapból nem is keresnek ennyiket az OT-k. Ezen kívül nézem meg, hogy ki mit keres a posztján átlagban, vagy ha posztján top1-2 ember, akkor nem csak a posztján.

Nem is tudom már van-e még valami, de a lényeg az, hogy én úgy gondolom ez összetett feladat, és nem csak kitalálom, hogy mennyit kapna FA-n és azt adom neki, vagy mit keres a leggazdagabb a posztján és azt adom neki, vagy mittudomén. Értem, hogy sokat kérnek az emberek, de ahogy már mondtam, a hosszabbítás nem szeretetszolgálat, aminek köszönhetően olyan alacsony pénzeket osztunk a szupersztároknak, hogy 4-5 elit is beférhessen vígan. IRL sem olcsók a sztárok hosszabbításai, pontosan az látható, hogy az igazán fasza emberek elég komoly pénzeket kapnak.

btw aki szerint a rózsi szimplán elkéri amit FA-n kapna, az nézzen már rá a lapszemlés szövegemre. A nagy sztárok szinte mindig, sokszor milliókkal olcsóbbak rózin mint FA-n. Az alacsonyabb kategóriások kerülnek sokba, ezen én idén változtattam, és az ilyen FA-n vetmin-1.5-2m körüli emberekre lejjebb vittem az igényemet, a sztároknál viszont nem és nem is fogom. Azok ígyis jó vételek rózinál. Elhiszem, hogy top emberért 8-10 millákat fizetni fáj, de jó lenne logikusan belegondolni, és akkor legalább megmagyarázni, hogy miért kellene még olcsóbban hosszabbítani. Az nem indok, hogy IRL 5 millát kap, mivel IRL ki kell fizetni a pénzeket, komoly a kockázat ha nem válik be, amúgyis sok a teljesítményfüggő bónusz, nem domináns a "Pats fan vagyok, akkoris Brady lesz a QB-m, ha 19 milla" jellegű homérkodás, stb... ezért nem keresnek ekkora pénzeket. Nem azt kell nézni, hogy Gipsz Jakab franchise RB IRL 6 millát kapott akkor nálunk is legyen 6 milla. Azt kell nézni, hogy Gipsz Jakab IRL a 6 millával a legjobban fizetett RB, nálunk a 6 millával meg top10-be is alig fér be. PatWill jó példa, IRL aláírta a mittudomén 7.5 millát (igazából 10 volt az a rookie contract után), de azzal a 7.5 millával a legjobban fizetett LB volt, nálunk a 7.5 millával alig 5-6. lenne, ha meg átszámoljuk caparányosan, a 6 millával a top10-ből is simán kicsúszik.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
azert elhiszem h faj, amikor perkalni kell, de ez nem altalanos annyira. nicks a topg fizetesnel siman tobbet vinne, suggs 7.5 millaja no komment es meg ratudnek mutatni csapatonkent 1 jatekosra minimum, akik joval tobbet kaszalnanak fan, de elfogadtak a szerzodesajanlatot.MMMS
jó hát ez olyan, hogy ha van egy top10es játékosod bármilyen poszton, akkor szinte biztos hogy van olyan elvetemült csapat aki megdobná egy gigafizuval FA-n.
példának okáért biztos vagyok benne hogy atkins simán kapna FAn 10 millás ajánlatot, sőt még többet is...
de abban is biztos vagyok hogy NINCS olyan játékos, aki IRL a tag fölött 10%-al nem ír alá 5 évre. legyen az bárki. nonszensz eaglesmcnabb
ez igaz, de azert vedd figyelembe, h az ilyen szerzodeseknel irl egybol hozzabasznak legalabb 20 miska garantaltat az illetohoz es 2., 3. eveben is vmi horribilis rosterbonuszt kapnak altalaban. tehat az igaz h ne irnanak ennyiert ala, de az is, h nagyon nem ugyanugy vannak strukturalva a szerzodesek, mint itt. peyton ki nem toltott szerzodese pl ugy nezett vna ki, h az ires evere vmi 24 milliot kapott es csak azert vagtak ki, mert jart vna neki vmi hasonlo rosterbonusz. tehat hiaba volt fejbol vmi 5 ev 9x millios szerzodese, az elso ket ev alatt ennek majdnem a felet felmarkolhatta vna, ha kepes jatszani vagy nem luck v griffin kaliberu qb jon a draftra. ezt meg vhogy kompenzalni kell. itt kevesebb a garantalt (tulnyomo resze a gmeknek backloaded szerzodeseket ad, miert ne indulnanak ebbol ki a jatekosok targyalaskor ?), de aranyosan tobbet hivhatnak le, ha ugy tetszik.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a 2014es komp pickeket eddig lustaságom miatt nem könyveltem el. Most megcsinálom, Ha valakinek hirtelen gyarapodnak, netán fogynak a pickjei előbb olvasson vissza hátha elfelejtette ezeket a komp pickeket.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Van egy sanda gyanúm, hogy Brady 2 év múlva nem fog kb 7.5 milláért aláírni három évre, de még 9-ért sem, és örülhetek, ha 11-ért valamilyen csoda folytán marad...Wyatt
Ha bölcs lennél, elcserélnéd. 😊szaba
Üzletileg az lenne a jó megoldás, de van olyan ember, akit egyszerűen nem lehet eladniWyatt
Tudom. 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van egy sanda gyanúm, hogy Brady 2 év múlva nem fog kb 7.5 milláért aláírni három évre, de még 9-ért sem, és örülhetek, ha 11-ért valamilyen csoda folytán marad...Wyatt
Ha bölcs lennél, elcserélnéd. 😊szaba
Üzletileg az lenne a jó megoldás, de van olyan ember, akit egyszerűen nem lehet eladni

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azert elhiszem h faj, amikor perkalni kell, de ez nem altalanos annyira. nicks a topg fizetesnel siman tobbet vinne, suggs 7.5 millaja no komment es meg ratudnek mutatni csapatonkent 1 jatekosra minimum, akik joval tobbet kaszalnanak fan, de elfogadtak a szerzodesajanlatot.MMMS
jó hát ez olyan, hogy ha van egy top10es játékosod bármilyen poszton, akkor szinte biztos hogy van olyan elvetemült csapat aki megdobná egy gigafizuval FA-n.
példának okáért biztos vagyok benne hogy atkins simán kapna FAn 10 millás ajánlatot, sőt még többet is...
de abban is biztos vagyok hogy NINCS olyan játékos, aki IRL a tag fölött 10%-al nem ír alá 5 évre. legyen az bárki. nonszensz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most, hogy lassan meglesznek a hosszabbítások, igaz a tenderezés és a tag még vissza van a kérdésem az lenne, hogy ki fogja értékelni az FA játékosokat az új, megszavazott FA-rendszerhez? 😊
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Van egy sanda gyanúm, hogy Brady 2 év múlva nem fog kb 7.5 milláért aláírni három évre, de még 9-ért sem, és örülhetek, ha 11-ért valamilyen csoda folytán marad...Wyatt
Ha bölcs lennél, elcserélnéd. 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van egy sanda gyanúm, hogy Brady 2 év múlva nem fog kb 7.5 milláért aláírni három évre, de még 9-ért sem, és örülhetek, ha 11-ért valamilyen csoda folytán marad...

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
azert elhiszem h faj, amikor perkalni kell, de ez nem altalanos annyira. nicks a topg fizetesnel siman tobbet vinne, suggs 7.5 millaja no komment es meg ratudnek mutatni csapatonkent 1 jatekosra minimum, akik joval tobbet kaszalnanak fan, de elfogadtak a szerzodesajanlatot.MMMS
Nem fáj perkálni, ha valakit nagyon meg akarok tartani, én nem sajnálom rá a lóvét. Az, hogy csapatonként van egy játékos, aki olcsóbb, mint FA-n, tök jó, de mondjuk ha mellén jön 3-4, aki meg drágább, nincs beljebb a csapat semmivel, sőt. Mindenesetre, én azért próbálok idomulni a rendszerhez, ami nem egyszerű annyira sok esetben, persze így érdekesebb és izgalmasabb a játék.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
azert elhiszem h faj, amikor perkalni kell, de ez nem altalanos annyira. nicks a topg fizetesnel siman tobbet vinne, suggs 7.5 millaja no komment es meg ratudnek mutatni csapatonkent 1 jatekosra minimum, akik joval tobbet kaszalnanak fan, de elfogadtak a szerzodesajanlatot.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.