NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
staley tag fölött 600Kval, atkins 400Kval nem akart aláírni. erre most mit mondjak?eaglesmcnabb
Hogy viszlát Joe, viszlát Geno! 😀
Előbbit mondjuk gondolom tageled.Stez
Ha van esze az utóbbit.. tőlem kedvezményes áron tud elit Chicago OT-t szerezni! 😊Igor
Ha az olyan kedvezményes ár, mint amit nekem kínáltál, akkor biztosan Staleyre raknám a taget. 😀
Mondjuk én Ngata mellé nem kötném le Genot is 6-7-8 millával.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
azert kivancsi vagyok mennyivel lottem fole, a romantikus versenyzo es evans fel-fel millaval kaptak kevesebbet. pitta meg az anyjaba megy, nem fara, probaltam cickanykodni azt nem jott ossze 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
staley elúszott, nem kaphat taget ugyanis, jól beszoptam, ez van, aztgondoltam tag fölött aláírnak, naiv voltam. baszhatom. most először kúrt fel ez a játék. eaglesmcnabb
King Dunlap eladó, és a tag ötödét sem eszi meg 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
staley tag fölött 600Kval, atkins 400Kval nem akart aláírni. erre most mit mondjak?eaglesmcnabb
Hogy viszlát Joe, viszlát Geno! 😀
Előbbit mondjuk gondolom tageled.Stez
Ha van esze az utóbbit.. tőlem kedvezményes áron tud elit Chicago OT-t szerezni! 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
geno tendert kap 😀 staley elúszott, nem kaphat taget ugyanis, jól beszoptam, ez van, aztgondoltam tag fölött aláírnak, naiv voltam. baszhatom. most először kúrt fel ez a játék.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
fszom, Stafford idén még olcsó lett volna, lehet nem másra kellett volna elbaszni a cap spacet 😕
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
staley tag fölött 600Kval, atkins 400Kval nem akart aláírni. erre most mit mondjak?eaglesmcnabb
Hogy viszlát Joe, viszlát Geno! 😀
Előbbit mondjuk gondolom tageled.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Shit happens, üdv a klubban. Nézd meg a tavalyi hosszabbításaimat, egyedül Terrell Thomast tudtam megtartani (aki aztán nyilván szétszakította harmadszor is a térdét, jó deal volt az is).

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
staley tag fölött 600Kval, atkins 400Kval nem akart aláírni. erre most mit mondjak?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Cserébe szép verset kaptál búcsúzóul, kár lett volna ezt kihagyni. 😀

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Webb a liga legjobb OT-je, csak az ellenfelek nem latjak be, megmondtak mar 😊 Delonso_
egyébként ne szidjátok, idén már nem ő volt a legfosadékabb OT a ligában! Mostmár lehet olyan puntert találni aki szarabb lenne LT-ként mint DZSÁ.fetomy
Második körös UDFA húzásként nem volt vészes.. J'Marcus Webb >>> Tony Washington 😛
De ugye őt is elvitte a CFL azért... az OL emberekhez nagyon értek, rettegjenek Joeckelék.Igor
Iden nem nagyon tudsz hibazni az elejen 😊

Mondjuk mindig mondod milyen rosszul draftolsz, Ogli meg Aldon Smith azert nem volt huderossz. (de lehet rosszul emlexem)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Néztetek ti punterfizu árakat???
Jóvan, bazze: csakis heavy set-et játszunk idén (min 8 falember), és nem puntolunk 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Webb a liga legjobb OT-je, csak az ellenfelek nem latjak be, megmondtak mar 😊 Delonso_
egyébként ne szidjátok, idén már nem ő volt a legfosadékabb OT a ligában! Mostmár lehet olyan puntert találni aki szarabb lenne LT-ként mint DZSÁ.fetomy
Második körös UDFA húzásként nem volt vészes.. J'Marcus Webb >>> Tony Washington 😛
De ugye őt is elvitte a CFL azért... az OL emberekhez nagyon értek, rettegjenek Joeckelék.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Webb a liga legjobb OT-je, csak az ellenfelek nem latjak be, megmondtak mar 😊 Delonso_
egyébként ne szidjátok, idén már nem ő volt a legfosadékabb OT a ligában! Mostmár lehet olyan puntert találni aki szarabb lenne LT-ként mint DZSÁ.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rajnatol es Szegecstol meg varom Somos hosszabbitasait.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindjárt itt a 28.Wyatt
akkor főleg jöhet a tag! Szeretnék végre idén sem tagelni senkit.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Webbnek negatívat ajánlott Igor, hogy nem fogadta el egyből? 😂Wyatt
Igazából egy évre kapott annyit, ami 5 évre elegendő kellene hogy legyen neki.. dehát nagylelkű vagyok.
Sőt, még emeltem is... ez a jószívűség, ehh.
Pedig elég sok OT-m van, és még húzok kettőt az első 3 pick alatt 😊Igor
Akkor még Thomas és Csöcsös is kéne szerintem oda

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Webbnek negatívat ajánlott Igor, hogy nem fogadta el egyből? 😂Wyatt
Igazából egy évre kapott annyit, ami 5 évre elegendő kellene hogy legyen neki.. dehát nagylelkű vagyok.
Sőt, még emeltem is... ez a jószívűség, ehh.
Pedig elég sok OT-m van, és még húzok kettőt az első 3 pick alatt 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindjárt itt a 28.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy nem azért, de ha ilyen gyorsan haladunk hosszabbításokkal, akkor szerintem lehet el is lehetne kezdeni a tag+társai dolgokat is lassan, itt a piac úgy is későbbre van írva, mint ahogy IRL kezdődik, akkor meg pár posztnál már előre tudni fogjuk, ki hová ír alá, mennyiért, kit szánnak kezdőnek, egyebek... Akkor meg nincs rizikózás a piacban. 😛
És addig is lehetne küldeni somosnak, vagy Hörinek a listát, akikkel tag+traddel akarna valaki hosszabbítani. 😊

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Webb a liga legjobb OT-je, csak az ellenfelek nem latjak be, megmondtak mar 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Webbnek negatívat ajánlott Igor, hogy nem fogadta el egyből? 😂

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
0 tréd, 4/4 sikeres hosszabbítás, #powerhousingHöri
#beleszarásing 😛
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
0 tréd, 4/4 sikeres hosszabbítás, #powerhousing

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ezt teszi a zsidóskodás 😛 2. ajánlatot is lehetett tenni, és ígysem lett meg 3 tag-forma arc, azért ez komoly művészet 😊 sebaj, atkins és tillman gyühet fázni 😊

Kár, hogy nem vettem meg tillmant tag+trade-el, mcnabb most örülne nagyon 😀