GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Masodszor ertek veled egyet. EN ugy tudom IRL a TAGet az utolso evi lehivott ber alapjan szamoljak. Azaz a kieso bonuszok stb nincs benne, persze tevedhetek is.
De az IRL arkepzes nagyon mas mechanizmusok alapjan megy mint nalunk. Vannak nagy szerzodesek, megis mind Wilfork, mind sokan alairnak normalis sot csokkentett penzekert. Vannak Avril szintu aranycsinalok, de nem kap minden sztar gigaszerzodest es ne mis akarja mind tesztelni a piacot. Es ez tulmegy a home-town discounton, egyszeruen van aki megerti mi fer bele a csapatnak es vannak gold diggerek.Delonso_
Hát mivel itt nem látunk bele a játékosok lelkébe, ezért itt mindenki gold digger, ennyi. Hometown discountot pedig pont ilyen P-Willeknél nem érdemes figyelembe venni, már kétszer votl trédelve annyira nem hosszú karrierje során.

De ha szeretnéd, kidobhatunk mindenkinek valami random kapzsisági mércét ami növelheti/csökkentheti az ajánlatot, nemtom az mennyivel tenné reálisabbá a játékot.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
ezt én értem rajna, csak most pl. a szerződések hátralevő pénzeit megnézve, a 8.6 milliós CB taget egy darab CB sem keresi meg átlagban. Hall 8.5, PP 8.3, Finigan 8.25 a top 3 és aztán jön Flowers a maga 6.7 millájával.
Safety idén 7.6, miközben Atogwe 8.2, Polamalu 7.4, Wilson 6.8, Berry 6.2, Goldson-Rolle 6-6 milla.

De a legjobb jövőre lesz a DE tag. lesz 11 millió kb. miközben átlagban Mario 15, Peppers 7.8, Campbell 7.5, Elvis és BigSey 7-7 milla a top5.

Én nem tudom, de szerintem IRL kevésbé van jelen ez az idén 25 milla jövőre 10, ezért a tagek is jobban reprezentálják a fizetéseket, szerintem nálunk a tag-ben is inkább az átlagfizetést kellene alapul venni, máskülönben nagyon irreális dolgok tudnak kijönni.fetomy
Jó, de egy Revis azért alapvetően akkor is számít majd tagre, ha ezzel ő lesz az átlagban legjobban fizetett CB. Miért lőné be ez alá az igényeit? Én ezt a top játékosoknál figyelembe veszem, mert ügynökeként nem szívesen megyek bele egy alacsonyabb fizuba, pedig ha csak a taget kéri meg, akkor is alacsonyabbat kap valsz.

Azért a tényleg irreális esetekben (Ware, PP, Polamalu) egy kis leárazás is benne volt a dologban, de szerintem a tag jó kiindulópont a tárgyalásokhoz.

A tag új számolási módszerét támogatom, de amíg ez a rendszer, addig ezekhez az árakhoz fogok igazodni.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ezt én értem rajna, csak most pl. a szerződések hátralevő pénzeit megnézve, a 8.6 milliós CB taget egy darab CB sem keresi meg átlagban. Hall 8.5, PP 8.3, Finigan 8.25 a top 3 és aztán jön Flowers a maga 6.7 millájával.
Safety idén 7.6, miközben Atogwe 8.2, Polamalu 7.4, Wilson 6.8, Berry 6.2, Goldson-Rolle 6-6 milla.

De a legjobb jövőre lesz a DE tag. lesz 11 millió kb. miközben átlagban Mario 15, Peppers 7.8, Campbell 7.5, Elvis és BigSey 7-7 milla a top5.

Én nem tudom, de szerintem IRL kevésbé van jelen ez az idén 25 milla jövőre 10, ezért a tagek is jobban reprezentálják a fizetéseket, szerintem nálunk a tag-ben is inkább az átlagfizetést kellene alapul venni, máskülönben nagyon irreális dolgok tudnak kijönni.fetomy
Masodszor ertek veled egyet. EN ugy tudom IRL a TAGet az utolso evi lehivott ber alapjan szamoljak. Azaz a kieso bonuszok stb nincs benne, persze tevedhetek is.
De az IRL arkepzes nagyon mas mechanizmusok alapjan megy mint nalunk. Vannak nagy szerzodesek, megis mind Wilfork, mind sokan alairnak normalis sot csokkentett penzekert. Vannak Avril szintu aranycsinalok, de nem kap minden sztar gigaszerzodest es ne mis akarja mind tesztelni a piacot. Es ez tulmegy a home-town discounton, egyszeruen van aki megerti mi fer bele a csapatnak es vannak gold diggerek.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hát pedig IRL is az adott év összegei alapján van a tag, sőt ha az előző évi fizu 120%-a nagyobb, akkor ez a tag összege.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ezt én értem rajna, csak most pl. a szerződések hátralevő pénzeit megnézve, a 8.6 milliós CB taget egy darab CB sem keresi meg átlagban. Hall 8.5, PP 8.3, Finigan 8.25 a top 3 és aztán jön Flowers a maga 6.7 millájával.
Safety idén 7.6, miközben Atogwe 8.2, Polamalu 7.4, Wilson 6.8, Berry 6.2, Goldson-Rolle 6-6 milla.

De a legjobb jövőre lesz a DE tag. lesz 11 millió kb. miközben átlagban Mario 15, Peppers 7.8, Campbell 7.5, Elvis és BigSey 7-7 milla a top5.

Én nem tudom, de szerintem IRL kevésbé van jelen ez az idén 25 milla jövőre 10, ezért a tagek is jobban reprezentálják a fizetéseket, szerintem nálunk a tag-ben is inkább az átlagfizetést kellene alapul venni, máskülönben nagyon irreális dolgok tudnak kijönni.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igazából én se értem miért kell mindenből ilyen vérre menő vitákat csinálni 😊 Ez egy játék, vannak bizonyos körülmények benne amihez alkalmazkodni kell és aszerint játszani, nem pedig a körülményeket megpróbálni saját szájízre formázni.
Na ezzel a mai okosmondásom is megvolt 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Vicces, hogy mi van ekörül az egész körül...

(szerintem én viccesen alacsony összegért hoztam el Long-ot, ami mások szerint meg viccesen sok volt, bár nem nagyon látom, hogy miért...)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk esküszöm kezdem tényleg elhinni, hogy jövőre Mario 23-25 milliós fizetését veszitek figyelembe, és nem az átlagkeresetét, mert akkor ezzel az erővel az összes top10-15-ös end elkérhet 13 milliótól egészen 23 millióig terjedő pénzt.
Csak azért, mert Fake úgy okoskodott, hogy egy évre ad neki brutális pénzt. Ezt pofáztam somosnak Revisről.
Azért, mert PP olyan szerződést kapott Delonsotol, hogy egy évre odatolt neki 12,3 millát, amúgy meg 7 alatt fog keresni minden évében, most akkor Revisre odanyomunk 13-14 milliót igényként, amikor PP átlagban egyébként 8,5-t keres? És Hall is legjobban fizetett cornerként keres jelenleg 8,5-t, Finnegan már csak 8-at top3-ként jelenleg.
Ez komoly?
Azért ezek ne tévesszenek már meg senkit, az átlagot sem ártana megnézni.
Már aki nem ennek megfelelően tett.
Mondjuk tény, hogy az LB-k kibaszottul túl vannak fizetve, tök mindegy, hogy ILB vagy OLB az illető, emrt mondjuk egy Miller féle pass rushernek meg is adok 10 millát, de egy ILB-nek sose. Legyen az Willis, vagy bárki.
De ez szubjektív, kinek mi.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha megnézed a rózi igény vs fa árakat teljesen egyértelműen látszik, hogy minél jobb egy játékos, annál olcsóbb a rózinál. a backupokat drágábban lehet megtartani, az átlagosakat hasonló áron, vagy 2-300k-val drágábban a faszákat meg olcsóbban. Egyébként tavaly nagy átlagban 600k-val kért többet a rózsi mint amit FA-n kapott a fazon. Vagyis a rózihoz képest 13-14%-al olcsóbbak átlagosan a játékosok FA-n, amiből azért ha belevesz az ember 6-7%-ot azért, hogy nem kell FA-n küszködni és még 6-7-et azért, mert aki hosszabbításról tárgyal, az feljebb fogja értékelni magát, mint akinek nincs csapata. De hozzáteszem csúfít a képen, hogy kevés a nagy sztár, és sok a gyengébb játékos, akikről tudjuk, hogy rózin nem igazán érdemesek. Ezen lehet változtatni, hogy a szarabb emberekért ne kérjünk sokat (én próbáltam, de ahogy elnéztem pl. kristóf szarjait, csak én 😀), de a sztárok igényeiről nem igazán lehet panaszkodni.

Megatront megmondtam, hogy stez nevetséges áron tartotta meg kb.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mondjuk én nem a TAG-et nézem, hanem a hátralevő szerződések átlagát. Persze ha jön egy Peyton, Willis, Megatron, AP, stb... akkor nem csak a posztján nézem a fizetéseket, hanem kompletten is, de akkor is átlagot.

Vicces is lenne ha akkor jövőre egy top DE FA-ra kerülésekor 24 milliót kérnék el, mert legjobban fizetett akar lenni és idén Mario annyit keres.fetomy
Szerintem ha hülye szerződésstruktúrák, ha más miatt, de a tag fontos támpont, mert az egy tárgyalási pozíió a játékos részéről is. Ha nem jön össze a hosszabbítás, akkor is számíthat egy tagre, az alá tehát nem szívesen megy be, különösen úgy, hogy ha 5 éves, tagértékű szerződést ír alá, valsz. a 3. évig nem is kapja meg a tagnek megfelelő pénzt.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Most egy kicsit védenem kell a Rózit, tavalyi LB-árak free agency-n:

Beason 9.500.000$
Lofton 8.000.000$
James Anderson 6.000.000$

Emellett az élő szerződések:
Demeco Ryans idén 9 milla, jövőre 9.75 milla
Suggs 7.5 milla
Harrison 7.3 milla

Ezek alapján nem arról van szó, hogy egy játékos egy éve alapján szállt el a Rózi, hanem arról, hogy egy top LB elég rendesen meg van fizetve. somoskovig
Hm sajnos itt ugy tunik ha ezek atlagfizuk, de ez azert iszonyat nagy elteres az IRL -hez kepest es erdekes hogy ez a poszt ennyire felulreprezentalt nalunk, mig pl egy Megatron alairt nem sokkal tobbert aki IRL 150 millas szerzodest kotott.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Most egy kicsit védenem kell a Rózit, tavalyi LB-árak free agency-n:

Beason 9.500.000$
Lofton 8.000.000$
James Anderson 6.000.000$

Emellett az élő szerződések:
Demeco Ryans idén 9 milla, jövőre 9.75 milla
Suggs 7.5 milla
Harrison 7.3 milla

Ezek alapján nem arról van szó, hogy egy játékos egy éve alapján szállt el a Rózi, hanem arról, hogy egy top LB elég rendesen meg van fizetve.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk én nem a TAG-et nézem, hanem a hátralevő szerződések átlagát. Persze ha jön egy Peyton, Willis, Megatron, AP, stb... akkor nem csak a posztján nézem a fizetéseket, hanem kompletten is, de akkor is átlagot.

Vicces is lenne ha akkor jövőre egy top DE FA-ra kerülésekor 24 milliót kérnék el, mert legjobban fizetett akar lenni és idén Mario annyit keres.fetomy
Ezzel sajnos egyetertek .....
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk én nem a TAG-et nézem, hanem a hátralevő szerződések átlagát. Persze ha jön egy Peyton, Willis, Megatron, AP, stb... akkor nem csak a posztján nézem a fizetéseket, hanem kompletten is, de akkor is átlagot.

Vicces is lenne ha akkor jövőre egy top DE FA-ra kerülésekor 24 milliót kérnék el, mert legjobban fizetett akar lenni és idén Mario annyit keres.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De a TAG min alapul? En adok PP nek 6 millat evente, ebben az evben azonban 12.3-at keres. TAG erteknek ez szerepel, pedig nem realis ez alapjan szamolni hisz egy ilyen eve van. Ti joesetben harom brutalisan felbruttositott fizetest vesztek kiindulo alapnak. Az jo ?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
hát mint kiderült, az ilyen sérülések annyira nem osztanak-szoroznak 😛
bár egy szalagszakadásnak azért kellene szerintemStez
Számít az, még drágábbá teszi a pácienst.Höri
Akkor remélem, hogy Manning elkér 20 misit, ha már nyak nélkül játszik. 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem az associated press elég hiteles. btw szerintem 2 év volt vissza a rookie-ból, az lehetett a te +6 millád, és a hosszabbítás 5 évében keres 50-et, tehát évente 10-et. Igaz nem garantáltan, és mint egy top csapat top ilb-je, aki alapesetben (mármint eddig mind a 6 évében egyaránt) garantált PB és allpro, nem is számolhatunk azzal, hogy megkapja a bónuszai komolyabb részét.

Olyan szerződést írt alá, amivel a legjobban fizetett ILB lett. Más ILB-k fizetéséből indult ki, és olyanért írt alá, amiért ő lett a no1 ILB. Hangsúlyozom itt épphogy megelőzi a 3. Ryans-et, a te 7.5-eddel 5-6. helyen állna Loftonnal együtt. És ahogy rajna mondja, sajnos itt nem tudjuk bevenni a szubjektív dolgokat, minthogy Willis homokos füves ezért Friscon kívül máshol sosem lakna, így 2 milláért is aláírna.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát mint kiderült, az ilyen sérülések annyira nem osztanak-szoroznak 😛
bár egy szalagszakadásnak azért kellene szerintemStez
Számít az, még drágábbá teszi a pácienst.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fetomy, minden vitan kivul.
En is bemasoltam az ugyanugy 2010-es rotos szerzodeset. Melyik a hiteles?

Ez meg igy is csak 10 milla nem garantalt evente. Evi nem egesz hat milla garantalttal. Nagyobb cap mellett. Ismet erdekelne,
- O miert ir ala egy ilyen szerzodest, ha egy ennyire egyedulallo tehetseg?
- Miert nem masok hatalmas fizetesebol indul ki ?
- Nem kapott volna tobbet FA-kent? De, talan a masfelszereset is. Megis maradt a 49ersben.
Delonso_
Lehet, hogy volt hometown discount, de ezt egyelőre itt nem vezettük be tudtommal objektív módon, amúgy meg elég nehézkes belőni ezt, hogy kinek van és kinek nincs. Ergo senkinek sincs, itt nincs annyi faktor, mint IRL, csak ez az egy pénz dolog érdekli a játékosokat, ehhezm mérten lesznek kapzsik. De annyi egyébként fix, hogy tag fölött kapott P-WIll is IRL, top játékosoknál ez kell legyen sztem a kiindulópont.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fetomy, minden vitan kivul.
En is bemasoltam az ugyanugy 2010-es rotos szerzodeset. Melyik a hiteles?

Ez meg igy is csak 10 milla nem garantalt evente. Evi nem egesz hat milla garantalttal. Nagyobb cap mellett. Ismet erdekelne,
- O miert ir ala egy ilyen szerzodest, ha egy ennyire egyedulallo tehetseg?
- Miert nem masok hatalmas fizetesebol indul ki ?
- Nem kapott volna tobbet FA-kent? De, talan a masfelszereset is. Megis maradt a 49ersben.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nálunk az LB-k sztem túl vannak fizetve, a falemberek meg alul. Ehhez mérten áraztam én is, a top LB-k általam írt árait nem adtam volna meg, de nem fognak jelentősen alacsonyabbat kérni, mint a top LB fizuk, ha egy LB szerinte a legjobb a ligában, akkor az tag alatt kér? Ha mindenki szerint drágák, akkor FA-n majd olcsók lesznek, ugye?

IRL szerződésekhez kár ilyenkor viszonyítani, bizonyos posztok és szerepek ott nagyobb értéket jelentenek, mint itt, ez van. Inkább örülne mindenki, hogy a kulcsfalemberei fele annyiba vannak, mint egy elit tacklegyár.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tehat onnantol hogy valaki tulalkulal egy arat es odanyom egy Marioi szerzodest, o lesz az etalon es onnantol mindenkinek ez kell igaz?

Valahogy nekem ugy tunik az NFL-ben nem Big Al fele szerzodes diktal.
Tudom Fetomy, miert adom meg, miert nem dobok ki egy 1+2+3+4-et az ablakon egy ev utan, en vagyok a hulye.Delonso_
Én nem modom, hogy akkor miért adod meg. Én azt mondom, hogy minek veszel meg ennyiért egy embert, ha tudod, hogy ekkora pénzt fog kérni amit te nem szívesen adsz meg. Senki nem kötelezett, hogy vedd meg azt az ILB-t, akinél tényleg visszagondolva minden LB-re aki valaha játszott, nem sokat lehet egyértelműen jobbnak mondani. Az egész NFL egyik legértékesebb játékosáról beszélünk, egyértelműen difference maker, akit te megtartottál ha jól emlékszem 17-18. legdrágábbként. Ehhez tapsikolnod kellene, mert ha FA-ra engeded akkor ehhez a pénzhez köze sem lenne. És nem azért, mert 1 valaki túlkalkulál. minimum 4-5 ember 10 fölé ment volna ez tuti. Nálam PAtrick Willis értéke megfelel egy franchise QB értékének.

Teljesen komolyan mondom neked, hogy két hónapig tapsolva és vigyorral az arcodon kellene mászkálnod, hogy egy Patrick Willist megtartottál 10 alatt 5 évre.

"
2010 NFL season

On May 4, Willis signed a five-year contract extension worth $50 million, with $29 million in guaranteed money making him the highest paid inside linebacker in the NFL. - Associated Press"

Nálunk csak 2. Majdnem 3. 7,5-el az 5-ben sem lenne benne.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tudom Fetomy, miert adom meg, miert nem dobok ki egy 1+2+3+4-et az ablakon egy ev utan, en vagyok a hulye.Delonso_
Hiszen ennek a 9.6-nak a töredékéért visszahozhattad volna a piacról...
Vagy esetleg mégsem?
Mellesleg ha 9.6-ért aláírt, akkor nyilván nem 14-et kért egy átlag rózsi
Szegecs
Hat, volt mar akinek bejott a 14, P-Will se gyenge, miert ne legyen akkor 14? Az is epp ennyire realis es pont ilyen fizetesalkotasi elven alapul.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Tudom Fetomy, miert adom meg, miert nem dobok ki egy 1+2+3+4-et az ablakon egy ev utan, en vagyok a hulye.Delonso_
Hiszen ennek a 9.6-nak a töredékéért visszahozhattad volna a piacról...
Vagy esetleg mégsem?
Mellesleg ha 9.6-ért aláírt, akkor nyilván nem 14-et kért egy átlag rózsi


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tehat onnantol hogy valaki tulalkulal egy arat es odanyom egy Marioi szerzodest, o lesz az etalon es onnantol mindenkinek ez kell igaz?

Valahogy nekem ugy tunik az NFL-ben nem Big Al fele szerzodes diktal.
Tudom Fetomy, miert adom meg, miert nem dobok ki egy 1+2+3+4-et az ablakon egy ev utan, en vagyok a hulye.

Csak annyit arulj mar el, hogy P-Will miert irta ala IRL, amikor ennel nagyobb szerzodesek is voltak?