GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na kíváncsian várom az eredményt, remélem senki sem ír alá nálam elsőre 😀eaglesmcnabb
kíváncsi vagyok Geno mit ér.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kozotok nincs ahhoz milyen szerzodesek vannak.Delonso_
Annyira, de annyira kíváncsi lennék, hogy ha egy Mario Williams 14-ért kelt el tavaly, akkor vajon Patrick Willis mit kapott volna a piacon? Biztos megállt volna 7.5-ben. Annyi volt Lofton, de hát Willis nem jobb mint Lofton. Beason 9,5-ért kelt el tavaly, tényleg sok Willisért a 9,5, hiszen azért ő még nem egy Beason. De ne nézzük a piacot, írjon alá féláron.

btw igazad van. A többi rózsinak köze nincs a realitáshoz. Patrick Willis mint a 2. legjobban fizetett LB a ligában? pff szégyen. Minden posztot nézve alig fér be a top20-ba? pff szégyen. Jó lenne ha a rózik reálisabban osztályoznák, hogy akkora korszakos zsenik mint Willis ne elégedjenek már meg ilyenekkel...

Jövőre tényleg kell egy javaslat, hogy a Rosenhaus bizottságot alakítsuk át Máltai szeretetszolgálatra, mert nem állapot, hogy nem tarthatjuk meg az NFL történetének legjobbjai közé tartozó vagy oda tartó játékosokat akár 60-70%-áért annak az összegnek amit minimum a fél liga megadna értük. (pedig amúgy meg, mert abban 100%-ig biztos vagyok, hogy Willis sem állt volna meg 14 alatt)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na kíváncsian várom az eredményt, remélem senki sem ír alá nálam elsőre 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Total ki vagyok akadva.

P Will 5/4/2010: Signed a seven-year, $53.51 million contract. The deal contains $29 million guaranteed, ez 7.5M/ev nem garantaltan.

Itt 9.6M garantaltan. Ez normalis? Cappel viszonyitva ez tobb mint masfelszerese garantaltan a 7.5M nem garantaltnak. Agyrem.Delonso_
És te mégis megadtad. Agyrém.Szegecs
Igen, az az agyrem hogy megadom annak a kereset akit egy teljes draftert hozok el, nem az hogy kozotok nincs ahhoz milyen szerzodesek vannak.Delonso_
Nyugodtan ki lehet engedni a piacra, ha úgy gondolod, hogy a piachoz képest túláraztuk. De tényleg.
Szegecs
Latom megakadt a tu, ez az erv van folyamatosan arra hogy nem ismeritek sem a jatekosokat sem a szerzodesek arait. De ezen tulmenve, meg a faszagyereksegen azt hinne az ember olvasni azert tudsz

 www.rotoworld.com/player/nfl/4171/patrick-willis

Persze a te tudasod sokkal hitelesebb mint az NFL-e gondolom, meg jobb pofa is vagy.
Miert nem tolsz ra be 15 millat? Hatha azt is megadom.
Hisz hogy mukodik a fizetes szamitas nalad? Na nezzuk csak, ha Ware keres mondjuk 11-et, PP meg 12-ot akkor nehogymar P Will ne keressen annyit... A realitas az mit szamit, meg a trukkozott szerzodesek amit nem atlagolsz hanem megnezed azevre epp mi van.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg kapja be a Rózi, hogy nem tudtam hosszabbítani Johnsonnal 3év/910K-ért, ami több is, mint a vet.min, vagy Powerssel 1,75 milla/5 évre.
Felháborító, még túl is fizettem mindkettőt.
Mondtam én, hogy fetomy miatt sanszom se lesz. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
VÉTÓ
Btw, ebből mennyi a garantált? 😊Wyatt
Ennyit találtam csak:
The contract is worth $56.7 million and Evans will receive $19 million in the first year and $25.7 million over the first three years of the deal, sources told ESPN's NFL Insider Adam Schefter.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Total ki vagyok akadva.

P Will 5/4/2010: Signed a seven-year, $53.51 million contract. The deal contains $29 million guaranteed, ez 7.5M/ev nem garantaltan.

Itt 9.6M garantaltan. Ez normalis? Cappel viszonyitva ez tobb mint masfelszerese garantaltan a 7.5M nem garantaltnak. Agyrem.Delonso_
Akkor én jobb, ha csendben vagyok 😀

"Guard Jahri Evans, who signed a seven-year, $56.7 million contract..."

Évi 8M, én meg 5,75M-ért hosszabbítottam vele. 😊Beki
VÉTÓ
Btw, ebből mennyi a garantált? 😊

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Total ki vagyok akadva.

P Will 5/4/2010: Signed a seven-year, $53.51 million contract. The deal contains $29 million guaranteed, ez 7.5M/ev nem garantaltan.

Itt 9.6M garantaltan. Ez normalis? Cappel viszonyitva ez tobb mint masfelszerese garantaltan a 7.5M nem garantaltnak. Agyrem.Delonso_
És te mégis megadtad. Agyrém.Szegecs
Igen, az az agyrem hogy megadom annak a kereset akit egy teljes draftert hozok el, nem az hogy kozotok nincs ahhoz milyen szerzodesek vannak.Delonso_
Nyugodtan ki lehet engedni a piacra, ha úgy gondolod, hogy a piachoz képest túláraztuk. De tényleg.


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Total ki vagyok akadva.

P Will 5/4/2010: Signed a seven-year, $53.51 million contract. The deal contains $29 million guaranteed, ez 7.5M/ev nem garantaltan.

Itt 9.6M garantaltan. Ez normalis? Cappel viszonyitva ez tobb mint masfelszerese garantaltan a 7.5M nem garantaltnak. Agyrem.Delonso_
Akkor én jobb, ha csendben vagyok 😀

"Guard Jahri Evans, who signed a seven-year, $56.7 million contract..."

Évi 8M, én meg 5,75M-ért hosszabbítottam vele. 😊
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kezdek kevésbé csodálkozni rajta h Cushing kiröhögött.

az Antonio Brown szerződés viszont meglehetős bargain, főleg VJ-hez képest.gabtsi
A tavalyi 7 millás Urlacher és az 5-ért egyből kirúglak Mayo után tényleg azt hitted amúgy, hogy max négyért tudsz vele hosszabbítani?Wyatt
a bohóc dealeket csak nem veszem alapnak...
btw, van különbség MLB/ILB meg a védelem vezére között, én nem akarom elvitatni, hogy vannak értékei Cushingnak, és kedvelem is, de nem egy PWill vagy Daryl Washington. Mayo is lehet ez a kategória, de neki se adnék 4-5 milliónál többet, mert egyszerűen nem ér annyit, nem hoz annyit a konyhára, főleg nekem a 4-3ban.
én egy LB-nek sem adnám oda a cap 10%-t, bár lehet, hogy van olyan playa akiért lehet, hogy megfontolnám, de egy, maximum kettő ilyen van. plusz már említettem az ACL szakadást, ami bizony komoly tényező (kellene legyen) az árképzésben.

az már az én szociális problémám, hogy a GM-ségem kezdetén túláraztam egy LB-t, ami szintén valamelyest köti a kezem a pozíciós-csoportra jutó összegeket illetően.
szóval összességében igen, bíztam benne, hogy 4 millió környékén megáll, most már látom nem kellett volna, így még egy évig keres 1.3M-t aztán meglátjuk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Total ki vagyok akadva.

P Will 5/4/2010: Signed a seven-year, $53.51 million contract. The deal contains $29 million guaranteed, ez 7.5M/ev nem garantaltan.

Itt 9.6M garantaltan. Ez normalis? Cappel viszonyitva ez tobb mint masfelszerese garantaltan a 7.5M nem garantaltnak. Agyrem.Delonso_
És te mégis megadtad. Agyrém.Szegecs
Igen, az az agyrem hogy megadom annak a kereset akit egy teljes draftert hozok el, nem az hogy kozotok nincs ahhoz milyen szerzodesek vannak.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Total ki vagyok akadva.

P Will 5/4/2010: Signed a seven-year, $53.51 million contract. The deal contains $29 million guaranteed, ez 7.5M/ev nem garantaltan.

Itt 9.6M garantaltan. Ez normalis? Cappel viszonyitva ez tobb mint masfelszerese garantaltan a 7.5M nem garantaltnak. Agyrem.Delonso_
És te mégis megadtad. Agyrém.


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Total ki vagyok akadva.

P Will 5/4/2010: Signed a seven-year, $53.51 million contract. The deal contains $29 million guaranteed, ez 7.5M/ev nem garantaltan.

Itt 9.6M garantaltan. Ez normalis? Cappel viszonyitva ez tobb mint masfelszerese garantaltan a 7.5M nem garantaltnak. Agyrem.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom gabtsi azzal is számolt, hogy a szalagszakadás és egyéb sérülések számítanak a Róziknak, és valamivel enyhítenek a pénzeken. 😊

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Kellett nekem zsidóznom azzal a 3000 dollárral Dorseynál..: D

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kezdek kevésbé csodálkozni rajta h Cushing kiröhögött.

az Antonio Brown szerződés viszont meglehetős bargain, főleg VJ-hez képest.gabtsi
A tavalyi 7 millás Urlacher és az 5-ért egyből kirúglak Mayo után tényleg azt hitted amúgy, hogy max négyért tudsz vele hosszabbítani?

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kezdek kevésbé csodálkozni rajta h Cushing kiröhögött.

az Antonio Brown szerződés viszont meglehetős bargain, főleg VJ-hez képest.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Uhh, milyen ILB árak röpködnek.Stez
piszok kíváncsi vagyok a Rózik áraira.Fucu
Én minden évben így vagyok vele... 😂



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Uhh, milyen ILB árak röpködnek.Stez
piszok kíváncsi vagyok a Rózik áraira.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Uhh, milyen ILB árak röpködnek.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu: IRL pénz már megint. Én amúgy néztem, így dobtam pl. Patrick Willisre 14+ millát.fetomy
például Washingtonra gondoltam. az IRL átlagára (amit év közben írt alá) még rádobtam 1 millát és az csak az újabb ajánlatra volt elég, vicces.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
uramisten mit kér ez az idióta conti gyerek?! hát elhúzhat a sunyiba akkor keressen 500k-t ha az jobb neki 😛
Nagyon kíváncsi leszek arra is, hogy a backup heyward megállt-e 3m alatt 😊

Fucu: IRL pénz már megint. Én amúgy néztem, így dobtam pl. Patrick Willisre 14+ millát.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
dickson féle 3 milla eddig a nyerő 😀braxa88
az kicsit benéztem 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
dickson féle 3 milla eddig a nyerő 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
sejtettem, hogy nem vették figyelembe a Rózsik az IRL szerződéseket...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter