GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
A falemberek mehetnek Kansasbe, mert fasza a BBQ, de a skill playerek ne menjenek. 😊

Lehet bonyolítani a rendszert a végtelenségig.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Mondjuk ez lehet hülyeség, de ha már így, akkor a veteránoknál, akiknek nincs még gyűrűjük, figyelembe lehetne venni, hogy az előző 1-2 évben playoff contender csapatokat előnyben részesítsék, és mondjuk 5%-al olcsóbban aláírjanak. Vagy hasonló.
Majd még agyalok én is a dolgon, hátha 😊
Stez
Mondjuk nálam alap lenne, hogy oda minimum másfélszeresért írjanak alá, ahonnan egy év után tuti eltradelik valahova...gabokocka
Ez most célzás volt? 😀
Nem értem.. Én nem a KC-ról beszéltem, de mondjuk azért van pár öregebb játékos, aki inkább mondjuk aláír olcsóbban is, mert gyűrűt akar nyerni visszavonulás előtt. És itt nyilván nem csak a KC-ról van szó, sőt..
De valamilyen formában ezt mi is behozhatnánk, akár FA-n is, akár hosszabbításoknál, ha olyan van.Stez
Nem célzás volt, hanem teljesen logikus elgondolás. Te odaköltözöl valahova családoddal beiratod a kölköt iskolába, majd fél év múlva repülhetsz 3000 kilométerrel odébb. Kéne a faszomnak ilyen csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Nekem ugyebár volt egy javaslatom különböző szorzókra, discountokra anno, csak az volt a baj a modellel, hogy a franchise tag értékéből indult ki a dolog. Ettől még elő lehet szedni.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én háborgok, hogy Thomas milliókért a tag felett írt csak alá, és Long közel sem keres annyit, háborog, háborog, háborog :d

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ez lehet hülyeség, de ha már így, akkor a veteránoknál, akiknek nincs még gyűrűjük, figyelembe lehetne venni, hogy az előző 1-2 évben playoff contender csapatokat előnyben részesítsék, és mondjuk 5%-al olcsóbban aláírjanak. Vagy hasonló.
Majd még agyalok én is a dolgon, hátha 😊
Stez
Mondjuk nálam alap lenne, hogy oda minimum másfélszeresért írjanak alá, ahonnan egy év után tuti eltradelik valahova...gabokocka
Ez most célzás volt? 😀
Nem értem.. Én nem a KC-ról beszéltem, de mondjuk azért van pár öregebb játékos, aki inkább mondjuk aláír olcsóbban is, mert gyűrűt akar nyerni visszavonulás előtt. És itt nyilván nem csak a KC-ról van szó, sőt..
De valamilyen formában ezt mi is behozhatnánk, akár FA-n is, akár hosszabbításoknál, ha olyan van.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Egy dologban biztos vagyok, hogy nem ugy hogy innentol akkor mindenki aranyhalmokert tolja csak. Delonso_
Érdekes, azon valahogy nem háborog senki, hogy az O-Line tag meg jóval az IRL alatt van így Long tuti olcsóbban hosszabbított százalékosan, mint ahogy IRL teszi majd...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Mondjuk ez lehet hülyeség, de ha már így, akkor a veteránoknál, akiknek nincs még gyűrűjük, figyelembe lehetne venni, hogy az előző 1-2 évben playoff contender csapatokat előnyben részesítsék, és mondjuk 5%-al olcsóbban aláírjanak. Vagy hasonló.
Majd még agyalok én is a dolgon, hátha 😊
Stez
Mondjuk nálam alap lenne, hogy oda minimum másfélszeresért írjanak alá, ahonnan egy év után tuti eltradelik valahova...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egy dologban biztos vagyok, hogy nem ugy hogy innentol akkor mindenki aranyhalmokert tolja csak.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez tök alap:
A niggerek és a Chargers játékosok mindig drágábban írjanak alá. 😀Stez
pontosan, és stez játékosaira legyen 1.5-ös szorzóSzegecs
Nekem ez nem téma, aki nem ír alá, eladom hozok a helyére mást, aki jó. 😀
Amúgy pedig általában sosem várom meg a jobb játékosaimnál, hogy contract évbe kerüljenek, így eladással sem lehet gáz majd. 😛

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ez lehet hülyeség, de ha már így, akkor a veteránoknál, akiknek nincs még gyűrűjük, figyelembe lehetne venni, hogy az előző 1-2 évben playoff contender csapatokat előnyben részesítsék, és mondjuk 5%-al olcsóbban aláírjanak. Vagy hasonló.
Majd még agyalok én is a dolgon, hátha 😊

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ez tök alap:
A niggerek és a Chargers játékosok mindig drágábban írjanak alá. 😀Stez
pontosan, és stez játékosaira legyen 1.5-ös szorzó


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez tök alap:
A niggerek és a Chargers játékosok mindig drágábban írjanak alá. 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Várom az életképes ötleteket annak eldöntésére, mely játékosok írjanak alá olcsóbban mint a többi és mely csapatok legyenek vonzóbbak mint a többi. Illetve engem tényleg érdekelne az FA/rózi árak aránya, ha vkinek van ideje kigyűjtheti az FA-n elkelt játékosokat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Idén sem igazodott ahhoz a Rózi vakon, csak mondom.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nyilvan nem szavazas alapjan. Am a jelenlegi arkepzest mi erdekli? A TAG ertekei es ez nem csak Rajnanal van igy. Ennek ertelmeben a sztarok efolott kernek. Amit Te mondjuk megadsz ugy hogy 10M 10M 10M 16M onnantol az a 16M ha nem vagod ki utolso eveben a viszonyitasi alap.

Nalunk az lathato az emberek igyekeznek megtartani a sztarjaikat, hisz sokat adtak ertuk+ nem biztos hogy potolni tudja, hisz itt a draft sem csak rajtunk mulik, hanem azon a csapaton aki IRL draftol. Nehezebb csapatot epiteni, mas ismervek alapjan megy.

Utoljara pedig, IRL sem gold digger mindenki ezt szogezzuk le. Egy szint alatt nem kot szerzodest a jatekos, de ez a szint kozel sem az, amit itt ker a Rozi, hogy mindn sztar a maximumot erje el. Ha igy lenne, Big Al ota mindenki 200 millas szerzodeseket varna el es kapna, mi pedig mar CFL-t neznenk mert az NFL nem tudna ezt kigazdalkodni.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Elvileg a róziknak a feladata a játékos érdekének a képviselete.
Nem a GM érdekének a képviselete.
Na most ha van 5 potenciális csapat, aki hajlandó a csillagokat is lehozni az égről a játékosért, akkor ő nem fog a GM két szép szeméért aláírni jóval olcsóbban.
Tehát sztem első körben meg kéne nézni, hogy a tavalyi sikertelen hosszabbítások után végül mennyiért keltek el az adott játékosok.
Ez alapján lehet megítélni a bizottságot, ha sokan drágábbért mentek el, akkor alullőtték az árakat, ha sokan olcsóbbért akkor felül. Meg lehet nézni, hogy kinek volt a legjobb százalékos találati aránya az öt tag közül, elvileg akkor az ő módszere a legjobb.gabokocka
Ez nincs összefüggésben azzal, hogy Rajna a taget favorizálja és azt nézi posztonként. Én csak erre reagálok.
Továbbra is Mario 23 millája jövőre több millióval fogja felhúzni a taget, ha meg ahhoz igazodik majd vakon a Rózi, az fogja azt eredményezni, hogy azon a poszton is elszállnak az árak.
Például. Csak ezt senki sem hajlandó megérteni.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Elvileg a róziknak a feladata a játékos érdekének a képviselete.
Nem a GM érdekének a képviselete.
Na most ha van 5 potenciális csapat, aki hajlandó a csillagokat is lehozni az égről a játékosért, akkor ő nem fog a GM két szép szeméért aláírni jóval olcsóbban.
Tehát sztem első körben meg kéne nézni, hogy a tavalyi sikertelen hosszabbítások után végül mennyiért keltek el az adott játékosok.
Ez alapján lehet megítélni a bizottságot, ha sokan drágábbért mentek el, akkor alullőtték az árakat, ha sokan olcsóbbért akkor felül. Meg lehet nézni, hogy kinek volt a legjobb százalékos találati aránya az öt tag közül, elvileg akkor az ő módszere a legjobb.gabokocka
A te erveid elfogadva Pioli Patriotsaban nagyon rossz jatekosugynokok lehettek. Hogy csak egy kollektiv peldat emlitsek. Delonso_
Hát figyelj, az a jó ügynök, akinek a játékosa a legtöbb pénzt keresi, nem az, akinek az embere nyer hat gyűrűt. Ezt bárhogy lehet csűrni-csavarni, de így van.
Felőlem bevezethetjük a különböző tényezőket (home-town discount, contender bonus, stb...). De az sokaknak nem tetszene sztem, ha jól emlékszem a véleményezésre. Vagy szavazás alapján eldöntjük, hogy melyik az a három csapat, ahova olcsóért aláírnak?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elvileg a róziknak a feladata a játékos érdekének a képviselete.
Nem a GM érdekének a képviselete.
Na most ha van 5 potenciális csapat, aki hajlandó a csillagokat is lehozni az égről a játékosért, akkor ő nem fog a GM két szép szeméért aláírni jóval olcsóbban.
Tehát sztem első körben meg kéne nézni, hogy a tavalyi sikertelen hosszabbítások után végül mennyiért keltek el az adott játékosok.
Ez alapján lehet megítélni a bizottságot, ha sokan drágábbért mentek el, akkor alullőtték az árakat, ha sokan olcsóbbért akkor felül. Meg lehet nézni, hogy kinek volt a legjobb százalékos találati aránya az öt tag közül, elvileg akkor az ő módszere a legjobb.gabokocka
A te erveid elfogadva Pioli Patriotsaban nagyon rossz jatekosugynokok lehettek. Hogy csak egy kollektiv peldat emlitsek.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Elvileg a róziknak a feladata a játékos érdekének a képviselete.
Nem a GM érdekének a képviselete.
Na most ha van 5 potenciális csapat, aki hajlandó a csillagokat is lehozni az égről a játékosért, akkor ő nem fog a GM két szép szeméért aláírni jóval olcsóbban.
Tehát sztem első körben meg kéne nézni, hogy a tavalyi sikertelen hosszabbítások után végül mennyiért keltek el az adott játékosok.
Ez alapján lehet megítélni a bizottságot, ha sokan drágábbért mentek el, akkor alullőtték az árakat, ha sokan olcsóbbért akkor felül. Meg lehet nézni, hogy kinek volt a legjobb százalékos találati aránya az öt tag közül, elvileg akkor az ő módszere a legjobb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vagy ki lehet engedni a piacra és olcsóbban visszaigazolni, ha a rózik valóban túllőtték az árát. Ha nem akkor meg nincs miről beszélni.gabokocka
ez szvsz most nem jó érv, mert nem 1 ember a lényeg, hanem hogy hosszútávon ez nagyon irreális taget hoz.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Vagy ki lehet engedni a piacra és olcsóbban visszaigazolni, ha a rózik valóban túllőtték az árát. Ha nem akkor meg nincs miről beszélni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az a baj Rajna ez igy egy ongerjeszto tenyezo a piacon. A TAG nem realis allapotot tukroz, amint az le volt irva. Ha erre van belove a szerzodes minden evben, ennek alapjan rovidtavon is komoly dragulast okoz. Es pontosan azt eredmenyezi, hogy el kell fogadnunk egy LB IRL-hez mert masfelszeres fizeteset.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
tisztában vagyok vele, csak ahogyan az IRL szerződéseket, az IRL tagkezelést sem venném alapul, mivel ugyebár kicsit máshogy kezelik a lóvét. Itt ez nagyon irreális dolgokat fog kihozni és alapot ad a rózi-ellenes magatartásra. Aminek nem lenne helye, ha tényleg nem kevernénk össze a két "világot".

Rajna: Revis, Willis, stb... legyenek a posztjukon legjobban fizetettek, egyetértek sőt eddig is eszerint ítélkeztem. De ne legyenek 5 évig jobban fizetettek, mint a 2. legjobban fizetett ember az egyetlen, kiemelkedő évében.fetomy
Ha valakinek nem tetszik, hogy a nálunk kissé rosszul számolt tag körül kér a klasszis játékosa hosszú távra, adjon neki taget és tartsa meg egy évre. És sehol sem nyomtam mindenn fizunál magasabbat, ahol ilyen PP-szerű szerződések voltak, mondom, nem a legmagasabbat vettem figyelembe, hanem a taget. És ezen egyelőre nem kívánok változtatni 😊Rajna
Igen, csak az általad favorizált taget például jövőre csak Mario milliókkal fogja megdobni a posztján. Ha meg te ugye majd így is ahhoz fogsz viszonyulni, akkor fog elszállni rögtön a poszt fizetése.
És Revis is jövőre meg fogja kapni a nagy zsozsót, már most mondom, szóval majd arra sem árt odafigyelni, hogy esetleg ne húzza fel irreálisra a posztját. Mondjuk ő nem 23 millát fog kapni, mint Mario. 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
tisztában vagyok vele, csak ahogyan az IRL szerződéseket, az IRL tagkezelést sem venném alapul, mivel ugyebár kicsit máshogy kezelik a lóvét. Itt ez nagyon irreális dolgokat fog kihozni és alapot ad a rózi-ellenes magatartásra. Aminek nem lenne helye, ha tényleg nem kevernénk össze a két "világot".

Rajna: Revis, Willis, stb... legyenek a posztjukon legjobban fizetettek, egyetértek sőt eddig is eszerint ítélkeztem. De ne legyenek 5 évig jobban fizetettek, mint a 2. legjobban fizetett ember az egyetlen, kiemelkedő évében.fetomy
Ha valakinek nem tetszik, hogy a nálunk kissé rosszul számolt tag körül kér a klasszis játékosa hosszú távra, adjon neki taget és tartsa meg egy évre. És sehol sem nyomtam mindenn fizunál magasabbat, ahol ilyen PP-szerű szerződések voltak, mondom, nem a legmagasabbat vettem figyelembe, hanem a taget. És ezen egyelőre nem kívánok változtatni 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tisztában vagyok vele, csak ahogyan az IRL szerződéseket, az IRL tagkezelést sem venném alapul, mivel ugyebár kicsit máshogy kezelik a lóvét. Itt ez nagyon irreális dolgokat fog kihozni és alapot ad a rózi-ellenes magatartásra. Aminek nem lenne helye, ha tényleg nem kevernénk össze a két "világot".

Rajna: Revis, Willis, stb... legyenek a posztjukon legjobban fizetettek, egyetértek sőt eddig is eszerint ítélkeztem. De ne legyenek 5 évig jobban fizetettek, mint a 2. legjobban fizetett ember az egyetlen, kiemelkedő évében.