NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy te állandóan olyan játékosokat szerzel, akiktől épp zeng a liga, mekkora szörnyetegek, és agyon vannak hypeolva, ami pluszba megdobja az árukat. 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Mára bezárul a mókatár, folytatást holnap reggel várjatok, kelet felől.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
meglepő lehet, mert nem lett elmondva százszor, hogy a posztjukon top2-3-5 emberek elkérik a legjobban fizetett játékoshoz hasonló fizetést. De tavaly kevesebbet kért, nem is értem hogy most miért több, mikor akkor még nem volt 8.5-es Thomas meg hát tényleg lenyomott egy elég fasza szezont.fetomy
Jöhetsz itt a számokkal. Idén a legjobban megfizetett OL 6,75öt keres. ezt fizettem túl, pedig nem a legjobb a posztján Staley.
Joe Thomashoz meg ne hasonlítsuk már. egyébként idén ő sem keres ennyit, a hivatalos közleményeknél idén top5ben sem volt. de ja az én kurva anyámat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Long, ha hozza a szezon előtti szintjét, kurva nagy biznisz lesz Delonsónak, miközben Thomas 8 misit eszik, és Staley sem fogad el hét millát 😀Wyatt
duane brown pedig 4, 4, majd 6millát 😛braxa88
Jó, hát Andrew Whitworth is kapott valami 5.75 milliós fizetést anno, mert annyira árazták be, szal pár ember jól bemákolta pár évvel ezelőtt az OT-ket 😛

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk Long, ha hozza a szezon előtti szintjét, kurva nagy biznisz lesz Delonsónak, miközben Thomas 8 misit eszik, és Staley sem fogad el hét millát 😀Wyatt
Es ha a tavalyi evet hozza mekkora business lesz ? 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Mondjuk Long, ha hozza a szezon előtti szintjét, kurva nagy biznisz lesz Delonsónak, miközben Thomas 8 misit eszik, és Staley sem fogad el hét millát 😀Wyatt
duane brown pedig 4, 4, majd 6millát 😛
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy akkor lesz nagy biznisz, ha azt hozza, amit tavaly, és ha megkapja FA-n a nagy zsozsót, elkezd Big Alosat játszani. 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Long, ha hozza a szezon előtti szintjét, kurva nagy biznisz lesz Delonsónak, miközben Thomas 8 misit eszik, és Staley sem fogad el hét millát 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy: staleyt tavaly a rozsi 5,5 millára árazta. idén 7 nem volt elég. 6,3as taggel. én vagyok a szar.
eaglesmcnabb
allpro. liga legjobb falának LTje.
OMG. a legjobb fizut akarja?! surprise surprise...braxa88
meglepő lehet, mert nem lett elmondva százszor, hogy a posztjukon top2-3-5 emberek elkérik a legjobban fizetett játékoshoz hasonló fizetést. De tavaly kevesebbet kért, nem is értem hogy most miért több, mikor akkor még nem volt 8.5-es Thomas meg hát tényleg lenyomott egy elég fasza szezont.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk ez szamomra ertheto cut. Evi 2-4 meccsert ennyi penzert, gondolom nem alltak sorban a trade ajanlatok erte. Delonso_
ha jól rémlik még ajánlottam is habinak ezt az opciót korábban. szvsz 10 milláért mostmár kurvára nem éri meg polamalufetomy
Hat nem. Epp nemreg nyilatkozott Lebeau, hogy meg mindig lat benne elit szinten 3-4 evet, de ha mar ezt el kell mondani, annak oka van.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért menj csak PO-ba Meki, ha már eladtam azt a 2014-es Bears első köröm. 😀

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
fetomy: staleyt tavaly a rozsi 5,5 millára árazta. idén 7 nem volt elég. 6,3as taggel. én vagyok a szar.
eaglesmcnabb
allpro. liga legjobb falának LTje.
OMG. a legjobb fizut akarja?! surprise surprise...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ez szamomra ertheto cut. Evi 2-4 meccsert ennyi penzert, gondolom nem alltak sorban a trade ajanlatok erte. Delonso_
ha jól rémlik még ajánlottam is habinak ezt az opciót korábban. szvsz 10 milláért mostmár kurvára nem éri meg polamalufetomy
Polamalu nekem 20 millióért megérné, ha nem volna Zbikom!

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
g for 1/1, jó szezonom lesz, legalább meglesz LT a drafton...eaglesmcnabb
Igen, eladó az 1/1, ha valamit lehet idén húzni, akkor az LT!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk ez szamomra ertheto cut. Evi 2-4 meccsert ennyi penzert, gondolom nem alltak sorban a trade ajanlatok erte. Delonso_
ha jól rémlik még ajánlottam is habinak ezt az opciót korábban. szvsz 10 milláért mostmár kurvára nem éri meg polamalu
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk ez szamomra ertheto cut. Evi 2-4 meccsert ennyi penzert, gondolom nem alltak sorban a trade ajanlatok erte.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bár csak ne kellett volna 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huhh... ez sem semmi cut... Nem lesz tobb samponreklam Steel cityben?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
fetomy: staleyt tavaly a rozsi 5,5 millára árazta. idén 7 nem volt elég. 6,3as taggel. én vagyok a szar.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgyvan, egyre szebb lesz a FA 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Atkins még csak RFA, no para.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
én lekötöttem volna. Ha hajlandó nem kevesellte volna a 8 millát...eaglesmcnabb
pm-re nézz inkább 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha az olyan kedvezményes ár, mint amit nekem kínáltál, akkor biztosan Staleyre raknám a taget. 😀
Mondjuk én Ngata mellé nem kötném le Genot is 6-7-8 millával.Stez
én lekötöttem volna. Ha nem kevesellte volna a 8 millát...
jogos fetomy, 10%-os tag fölötti ajánlat nem elég egy nem top3as LTnek. g for 1/1, jó szezonom lesz, legalább meglesz LT a drafton...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Hoppácska.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
staley top LT. az OL tag 6.3m. Joe Thomas 8.7-et keres. Nem sejtetted, hogy inkább felé fog közelíteni?
Atkins szerintem közel lehetett, de tőle se meglepő hogy eléri a 8-at azért, miután 7.9 és 8.3 a két top fizetés ott, Atkins meg eléggé top formában zúzza.

Egyébként meg igazad volt, tag fölött aláírtak volna 😛 De nem is értem, nem lehet úgy számolgatni, hogy tag+párszázezer és sima ügy. Főleg OL-nél ahol egyértelműen gecialacsony.