GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Na, fasza. szerintem egy másfél két milkót évente spórolhattam volna, de mindegy, legalább megvannak a franchise arcok 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mi a fasz ?!?!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ezért volt benne a "megint" szócska a kérdésben 😊 Hű, kiváncsi vagyok nagyon, főleg AP igényeire, lehet kicsit túlfizettem.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sosem kellett megvárni, hogy mindenki átküldje. Ahogy somos(vagy Tibi) ráért, úgy rakosgatta ki.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ok, ment a PM 😊 Lesz hirdetés megint real time-ban ugye? Tehát nem kell megvárni hogy mindenki átküldje...?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Persze, az igaz, azért is nem írtam bele elsőre, csak mondjuk ha valaki eltalál egy kedvező árat, akkor hirtelen ne ugorjon fel a szerződés 5 évesre, és fordított esetben meg ne legyen az, hogy egy drága játékos, akit mondjuk 5 évre tervezett megtartani, a magas ára miatt mondjuk csak 2 éves szerződést kapjon, hogy korábban lehessen vele esetleg hosszabbítani újra.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát ilyesformán hogy a Rózsik már eleve nem vették figyelembe a szerződés hosszát az ármegállapításnál tökmindegy, nem?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Írhattok végül is, jogos. Bár az átlagot nézzük, de ne kezdjen el azzal variálni senki utána, hogy az adott összeget hosszabb vagy rövidebb időre adja. Mindjárt beírom a közleménybe.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
évet ne írjunk az ajánlatba?
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
elkuldtem.
az a baj, h szivem szerint mindent a vegletekig tokeletesitenek es ugy sem lenne az elvarasaimnak eleg jo. remelhetoleg azert igy is megteszi. koszi a turelmet.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
No, már csak Fake listájára várunk, a másik 4 már megvan, úgyhogy ha minden jól megy, akkor délutántól lehet küldeni majd a hosszabbításokat, de külön fogok szólni.

Illetve a Róziktól annyi kérés, hogy a 49ers árakat Del-nek küldjék a profiljában szereplő email-címre.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem értem mi a gond, Stez kockáztatott és szép pickekkel fizetett, de van ennek másik oldala is, hiszen Revis most taggel megy és utána hosszabbítani kell vele, pláne egy fasza szezon után élmény lesz a Róziknak szép fizut kérni neki. 😀Beki
Que?
Most hosszabbítok vele idén, mivel egy ilyen játékossal megtehetem, jövőre konkrétan szabadügynököm is alig lesz. 😊
De tök mindegy, mert idén is elkérnek Fakeék 10 misit, jövőre is. 😀
Bár kinézem Fakeből, hogy msot hogy megtudta, hogy gazdát cserél, átírja az értéket kicsit nagyobbra. 😀
Stez
minek tennem ? igy is elit qb fizetest irtam neki, amilyet irl is ker. ezen hova emeljek tovabb ? 😀
nem kene magadbol kiindulni, en neked is, wyattnek, delonsonak is pont annyit irok a jatekosaihoz, mint amennyit jogosnak tartanek akkor is, ha nalam lennenek vagy barki masnal. az h ti ezzel nem igy vagytok, az hadd ne legyen az en dolgom ...MMMS
Ne legyen üldözési mániád, nem teszek különbséget GM és GM között, tavaly sem tettem. És egyébként én pont csak röhögök a beszólogatásaidon, de attól még sosem jutott eszembe, hogy na szívassalak akár téged, akár mást Rózinál. 😊
És ettől félned sem kell egyébként, mert én nem vagyok pótrozi, eképp dolgom sem lesz idén. 😊
Az elit QB fizetést tőlem nem fogja megkapni, van különbség aközött, hogy egy játékos mit kér, és mit kap, de ez mellékes.
Kiderül hamarosan, de nyilván azért fizettem érte ennyit, hogy megtartsam. 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem értem mi a gond, Stez kockáztatott és szép pickekkel fizetett, de van ennek másik oldala is, hiszen Revis most taggel megy és utána hosszabbítani kell vele, pláne egy fasza szezon után élmény lesz a Róziknak szép fizut kérni neki. 😀Beki
Que?
Most hosszabbítok vele idén, mivel egy ilyen játékossal megtehetem, jövőre konkrétan szabadügynököm is alig lesz. 😊
De tök mindegy, mert idén is elkérnek Fakeék 10 misit, jövőre is. 😀
Bár kinézem Fakeből, hogy msot hogy megtudta, hogy gazdát cserél, átírja az értéket kicsit nagyobbra. 😀
Stez
Uhh, bazze tényleg van egy plusz lehetőséged, no akkor idei szezonra marad az élvezet a Róziknak. 😀
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nem értem mi a gond, Stez kockáztatott és szép pickekkel fizetett, de van ennek másik oldala is, hiszen Revis most taggel megy és utána hosszabbítani kell vele, pláne egy fasza szezon után élmény lesz a Róziknak szép fizut kérni neki. 😀Beki
Que?
Most hosszabbítok vele idén, mivel egy ilyen játékossal megtehetem, jövőre konkrétan szabadügynököm is alig lesz. 😊
De tök mindegy, mert idén is elkérnek Fakeék 10 misit, jövőre is. 😀
Bár kinézem Fakeből, hogy msot hogy megtudta, hogy gazdát cserél, átírja az értéket kicsit nagyobbra. 😀
Stez
minek tennem ? igy is elit qb fizetest irtam neki, amilyet irl is ker. ezen hova emeljek tovabb ? 😀
nem kene magadbol kiindulni, en neked is, wyattnek, delonsonak is pont annyit irok a jatekosaihoz, mint amennyit jogosnak tartanek akkor is, ha nalam lennenek vagy barki masnal. az h ti ezzel nem igy vagytok, az hadd ne legyen az en dolgom ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Ezeket a köröket minden szezonban letudjuk, lehet érdemes lenne átugrani most már... 😛

Mindenki olyan trade-et köt, ami neki tetszik, lehet rajta röhögni, lehet rajta sírni is, csak beleszólni nem, amióta el lett törölve a vétó rendszer...

Ez még mindig egy játék, amit mindenki a maga módján, a saját vérmérséklete, elszántsága és látásmódja szerint játszik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem értem mi a gond, Stez kockáztatott és szép pickekkel fizetett, de van ennek másik oldala is, hiszen Revis most taggel megy és utána hosszabbítani kell vele, pláne egy fasza szezon után élmény lesz a Róziknak szép fizut kérni neki. 😀Beki
Que?
Most hosszabbítok vele idén, mivel egy ilyen játékossal megtehetem, jövőre konkrétan szabadügynököm is alig lesz. 😊
De tök mindegy, mert idén is elkérnek Fakeék 10 misit, jövőre is. 😀
Bár kinézem Fakeből, hogy msot hogy megtudta, hogy gazdát cserél, átírja az értéket kicsit nagyobbra. 😀

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
én sem vagyok kész
görcsöl az ujjam a sok nullától


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
bocsi sracok, nem tudtam befejezni a tablamat ma, kb 80 %os allapotban leledzik. holnap delelott max 11ig befejezem, kuldom somosnak es onnet nem rajtam mulik a cucc.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem értem mi a gond, Stez kockáztatott és szép pickekkel fizetett, de van ennek másik oldala is, hiszen Revis most taggel megy és utána hosszabbítani kell vele, pláne egy fasza szezon után élmény lesz a Róziknak szép fizut kérni neki. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt a Stez féle ámokfutást valahogy meg kell állítani majd, mert nem lesz ez így jó. szaba
Que?
Megint mit csináltam? 😀Stez
Mit fogsz...szaba
Elhozok egy sérült játékost 10 milliós fizetéssel.
Én geci.
Stez
Rájöttem, az a baj, hogy nem ugyanazt az oldalát látjuk a dolgoknak.szaba
Majd ha emberünk a sérülése és a körülötte lévő balhézások után is úgy játszik, mint azt eddig tette, akkor jó vételt csináltam és áron alul hoztam el, viszont addig nekem ne picsogj, csak mert imádod.
Kockázat nélkül nincs győzelem.
Amúgy meg emberünk mióta volt kint trade blockon? Bárki elvihette volna. Nem tette meg senki, akkor magára vessen.
Téma lezárva, asszem már úgy is tudja mindenki, hogy kiről van szó.
Stez
igazad van, meg soha nfl jatekos nem jott vissza egy szalagszakadasbol 😀 meg mifele balhezasokrol magyarazol ? nekiment tankkal egy iskolanak v mirol nem tudok ? 😀 te mekkora makito vagy 😀
amugy siman sokat adtal erte, shawnka kurvara nemtudott vna vele hosszabbitani.
10 millios jatekos ? ez vmi kurvanagy vicc akart lenni ?
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
csak aztan nehogy meglepodj 😀MMMS
Pont leszarom, ki szerint mennyit adtam érte.
Vagy 10 embert kérdeztem meg, és mindegyik teljesen mást mondott. Volt, aki azt mondta, a jelenlegi körülmények között első kört ér, de a max az 1+3 volt.
Én úgy voltam vele, nekem olyan 1+4 körüli árat ér meg max., annyiért elhozom minden szó nélkül.
Igen, nyilván szalagszakadásból visszajöttek már sokan, és? Volt aki meg nem. És ugye neki nem csak az játszik közre. Ugye az is, hogy ennek ellenére én top1 árat fizethetek neki a posztján, valamint IRL azért kérdés, hogy ha megkapja valahol azt a zsozsót, amit akar, akkor is lesz-e akkora elmebeteg állat, mint eddig.
Ezek mind-mind azért olyan tényezők, ami miatt rizikós elhozni. De hát leszartam, vagy kibaszott nagyot nyerek, vagy megszopom, de eddig is túléltem, ha valakivel nem jött be a kockáztatás. 😊
De továbbra is él a kérdés:
Kint volt trade blockon faszom tudja hány hete, tehát vagy nem érdekelt senkit sem, vagy pedig ennyit sem adott érte senki, akkor meg mire fel a rinyálás? Nem tőled kérdezem, nyilván nem te rinyálsz. 😀
Köszöntem szépen, én lecsaptam rá és elhoztam.
Ha meg szerinted sokat adtam érte, akkor meg nincs is miről beszélni.
De aztán nehogy már ebből is kihozza szaba, hogy mekkora egy féreg vagyok és tönkreteszem a játékot csak azért, mert neki a kedvence Revis és még ACL-el is megad érte 25 első kört.
Ja de várjunk, akkor hol volt, mikor Revis kint volt blockon? Sehol?
Csókolom.
De ha pofázni kell, kurva jól megy mindenkinek. 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hm? Revis elkelt?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Ezt a Stez féle ámokfutást valahogy meg kell állítani majd, mert nem lesz ez így jó. szaba
Que?
Megint mit csináltam? 😀Stez
Mit fogsz...szaba
Elhozok egy sérült játékost 10 milliós fizetéssel.
Én geci.
Stez
Rájöttem, az a baj, hogy nem ugyanazt az oldalát látjuk a dolgoknak.szaba
Majd ha emberünk a sérülése és a körülötte lévő balhézások után is úgy játszik, mint azt eddig tette, akkor jó vételt csináltam és áron alul hoztam el, viszont addig nekem ne picsogj, csak mert imádod.
Kockázat nélkül nincs győzelem.
Amúgy meg emberünk mióta volt kint trade blockon? Bárki elvihette volna. Nem tette meg senki, akkor magára vessen.
Téma lezárva, asszem már úgy is tudja mindenki, hogy kiről van szó.
Stez
igazad van, meg soha nfl jatekos nem jott vissza egy szalagszakadasbol 😀 meg mifele balhezasokrol magyarazol ? nekiment tankkal egy iskolanak v mirol nem tudok ? 😀 te mekkora makito vagy 😀
amugy siman sokat adtal erte, shawnka kurvara nemtudott vna vele hosszabbitani.
10 millios jatekos ? ez vmi kurvanagy vicc akart lenni ?
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
csak aztan nehogy meglepodj 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ezt a Stez féle ámokfutást valahogy meg kell állítani majd, mert nem lesz ez így jó. szaba
Que?
Megint mit csináltam? 😀Stez
Mit fogsz...szaba
Elhozok egy sérült játékost 10 milliós fizetéssel.
Én geci.
Stez
Rájöttem, az a baj, hogy nem ugyanazt az oldalát látjuk a dolgoknak.szaba
Majd ha emberünk a sérülése és a körülötte lévő balhézások után is úgy játszik, mint azt eddig tette, akkor jó vételt csináltam és áron alul hoztam el, viszont addig nekem ne picsogj, csak mert imádod.
Kockázat nélkül nincs győzelem.
Amúgy meg emberünk mióta volt kint trade blockon? Bárki elvihette volna. Nem tette meg senki, akkor magára vessen.
Téma lezárva, asszem már úgy is tudja mindenki, hogy kiről van szó.
Stez
És most buktam le, hogy lehúztál Raiolával. 😀szaba
én adtam el McKinney-t


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Ezt a Stez féle ámokfutást valahogy meg kell állítani majd, mert nem lesz ez így jó. szaba
Que?
Megint mit csináltam? 😀Stez
Mit fogsz...szaba
Elhozok egy sérült játékost 10 milliós fizetéssel.
Én geci.
Stez
Rájöttem, az a baj, hogy nem ugyanazt az oldalát látjuk a dolgoknak.szaba
Majd ha emberünk a sérülése és a körülötte lévő balhézások után is úgy játszik, mint azt eddig tette, akkor jó vételt csináltam és áron alul hoztam el, viszont addig nekem ne picsogj, csak mert imádod.
Kockázat nélkül nincs győzelem.
Amúgy meg emberünk mióta volt kint trade blockon? Bárki elvihette volna. Nem tette meg senki, akkor magára vessen.
Téma lezárva, asszem már úgy is tudja mindenki, hogy kiről van szó.
Stez
És most buktam le, hogy lehúztál Raiolával. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt a Stez féle ámokfutást valahogy meg kell állítani majd, mert nem lesz ez így jó. szaba
Que?
Megint mit csináltam? 😀Stez
Mit fogsz...szaba
Elhozok egy sérült játékost 10 milliós fizetéssel.
Én geci.
Stez
Rájöttem, az a baj, hogy nem ugyanazt az oldalát látjuk a dolgoknak.szaba
Majd ha emberünk a sérülése és a körülötte lévő balhézások után is úgy játszik, mint azt eddig tette, akkor jó vételt csináltam és áron alul hoztam el, viszont addig nekem ne picsogj, csak mert imádod.
Kockázat nélkül nincs győzelem.
Amúgy meg emberünk mióta volt kint trade blockon? Bárki elvihette volna. Nem tette meg senki, akkor magára vessen.
Téma lezárva, asszem már úgy is tudja mindenki, hogy kiről van szó.