GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünkfetomy
én minden nap nézem, de gondolom akkor valamit megint nem írtam neked vissza...
és tényleg 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagyon remélem, hoy nem az Ork-Tyr-Newman triótól, mert akkor még egy darabig itt ülünk
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már nem kell sokat várni, csak pár válaszra várok még :d

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nemtom van-e még aki hosszabbítgat, de hogyan és mikor zajlik a tagesekkel hosszabbítás?
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Egyenként nehezen szabályozható, de egy trade-hez két fél kell.
Miért különbözne egy a játékot irányító testület azoktól akik alkotják a játékot és magát a testületet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egyébként meg Rata, frankón én érezzem magam köcsögnek és hülyének, hogy felemlegetem ezt a témát, amikor 5 Róziból 2 valamilyen szinten így is gondolja, ahogy én?
Ezért kell ezeket megbeszélni, és javítani rajtuk. Nyilván Byrd és Allen gazdája dörzsölheti a tenyerét, de jövőre ezekből a hibákból kell tanulni.Stez
Tökéletesen igazságos rendszer nincs, nyilván tökéletesíteni lehet, erre alkalmas pl a fetomy által megcsinált statisztika. Azt nyugodtan meg lehetne csinálni, hogy minden évben a legtöbbet tévedő rózit leváltjuk és jön a helyére új. De sztem ennél életképesebb rendszer nincs, ezen kell javítani.
De amíg egy elkúrt rózi hosszabításnál ugye csak egy csapat kerete változik "indokolatlanul" jó vagy rossz irányba, addig egy kajak elbaszott trade esetében már rögtön kettőé, és trade jóval többször annyi van, mint hosszabbítás.
gabokocka
Oke de az emberi hulyeseg egyenenkent nehezen szabalyozhato, am egy a jatek mukodosenek egyik legfontosabb elemet iranyito testulettol elvarhato lenne nemi konzisztencia, jatekos es szerzodes ismeret, vagy ha nincs legalabb szorgalom.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én a rózi tagok helyében egy-az-egyben figyelmen kívül hagynám az ilyen kritikákat, nem is foglalkoznék vele. Van aki a boltban is nekiáll sírni hogy "miért ilyen drága az alma", vagy a bankban hogy "miért ilyen magas a kamat". Mert ennyi és kész, ezt diktálja a piac baszki, ha nem tetszik ne vedd meg 😀Rataxes
Ez szerintem nem éppen a legjobb megoldás egyébként. Mint rózi tag mondom, hogy ez a hozzáállás egészen konkrétan beképzelt szar hozzáállás... A fikákat figyelmen kívül lehet hagyni, de azért nem árt odafigyelni a kritikákra szerintem, mert a rózi bizottság sem mindenható, hogy csak igaza lehet, aki szerint nem az meg alapból szar. Főleg, hogy ez most itt nem idióta fika, hanem valós alapokon múló kritika....

Delonso: Jó, azért óvatosan 😊 Allen 9 millája nevetséges aprópénz, Willis 9 millája meg kurvasok, mert 7,5 kéne? 😊fetomy
Pontosan 😊

Amugy megjegyzem IRL egy DE ami premier pozicio, kisse jobban hasit, mint egy LB.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja, csak amikor gond, hogy a sok trade-el állandóan kicserélődnek a keretek, akkor azt is nézhetnénk, hogy egy keretben van 30 backup ember, akik akkor állandóan váltakoznak. Mert akkor megint mi a gond? Hogy valaki sokat trade-el és ez zavar másokat, vagy hogy állandóan változik a kerete, mert akkor gond az is.

De meg egyáltalán. Mire kér el 2-3 millát egy sima backup? Mármint 1-1 tévesen megítélt ember oké, de ez alapvetően van így. ÉS akkor itt a rózi nem arról szól, hogy hosszabbítsunk a játékosunkkal, hanem hogy minél többen menjenek piacra. Ami jó, mert kell de azért nem ennyire irreális megoldással.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
rata. Az a gond, hogy vannak alapvető problémák. Pl. túl sokat kérő amúgy szar emberek. Erre már régen is az volt a válasz, hogy backuppal nem kell hosszabbítani. Szerintem meg kell. Nem vetminért, de azért nem is 2-3 milliókért, amiket itt biztosan elkértek. Szvsz ez pl. nem jó.
fetomy
Na ezt pl. pont szintén nem találom nagy mértékű problémának, pont azért amit Te is írtál: mert backup emberekről van szó... Azt meg azért szerintem nem túl nagy gond FA-ról megoldani 😊
De tényleg nem pofázok inkább bele, fölösleges, túl egyszerű vagyok ehhez 😀 Én pl. a szavazáskor feldobott ötletekkel is úgy voltam (legalábbi a nagy részükkel), hogy rosszat nem tennénk velük, de vsz. jobb se lenne tőlük a játék csak jóval bonyolultabb (maga a játékmenet, a szabályok észben tartása meg az adminisztráció is).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Tény gabo.
De a vétón kívül, amiből meg anno csak balhé volt, mit tudsz kitalálni erre?

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Egyébként meg Rata, frankón én érezzem magam köcsögnek és hülyének, hogy felemlegetem ezt a témát, amikor 5 Róziból 2 valamilyen szinten így is gondolja, ahogy én?
Ezért kell ezeket megbeszélni, és javítani rajtuk. Nyilván Byrd és Allen gazdája dörzsölheti a tenyerét, de jövőre ezekből a hibákból kell tanulni.Stez
Tökéletesen igazságos rendszer nincs, nyilván tökéletesíteni lehet, erre alkalmas pl a fetomy által megcsinált statisztika. Azt nyugodtan meg lehetne csinálni, hogy minden évben a legtöbbet tévedő rózit leváltjuk és jön a helyére új. De sztem ennél életképesebb rendszer nincs, ezen kell javítani.
De amíg egy elkúrt rózi hosszabításnál ugye csak egy csapat kerete változik "indokolatlanul" jó vagy rossz irányba, addig egy kajak elbaszott trade esetében már rögtön kettőé, és trade jóval többször annyi van, mint hosszabbítás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
rata. Az a gond, hogy vannak alapvető problémák. Pl. túl sokat kérő amúgy szar emberek. Erre már régen is az volt a válasz, hogy backuppal nem kell hosszabbítani. Szerintem meg kell. Nem vetminért, de azért nem is 2-3 milliókért, amiket itt biztosan elkértek. Szvsz ez pl. nem jó.
És nem az, hogy 1 gm-el lenne mindig kibaszva, hanem nem jó, hogy az egyik sztár elkér a tag fölött, mert hát sztár, úgy kell, a másik meg tag alatt is bőven aláír. Ez kicsit más jellegű és súlyú probléma, minthogy valakire pikkelnének a rózik 😊

btw a tages arcokat mikor lehet hosszabbítani?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
😀 Hát ha többen így látjátok akkor én vállalom a tökkelütött szerepkört és inkább nem pofázok bele a dologba, eddig is elvoltam így 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudok eléggé egyetérteni Stezzel és fetomyval, illetve Ratának azzal a felvetésével, hogy biztos vele van a gond 😊

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem pont ezért van 5 tagú bizottság, hogy egy nagyobb minta alapján kerüljenek megszabásra az árak. És vsz. a Rózi-bizottságnál jobb megoldást nem fogunk tudni találni, tökéletesen modellezi az IRL viszonyokat, ahol szintén van aki pofátlanul sokat kér, és van aki tag alatt is aláír.
szerk.: az nem írtam hogy érezd magad köcsögnek, csak leírtam a saját véleményemet 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként meg Rata, frankón én érezzem magam köcsögnek és hülyének, hogy felemlegetem ezt a témát, amikor 5 Róziból 2 valamilyen szinten így is gondolja, ahogy én?
Ezért kell ezeket megbeszélni, és javítani rajtuk. Nyilván Byrd és Allen gazdája dörzsölheti a tenyerét, de jövőre ezekből a hibákból kell tanulni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyáltalán nem értem hogy ezt most miért írtad nekem. Az én nézetem szerint ha Byrd kevesebbet kér a tagnél a rózsi szerint akkor kevesebbet kér, ha meg XY sokat kér akkor sokat kér, pont. Attól hogy nem a saját szerződéseid drágaságát, hanem más szerződéseinek olcsóságát reklamálod ugyanúgy egyéni érdekekeket képviselsz, csak ez még kicsit talán gázabb is 😀Rataxes
Igazad van.
Baszd oda mindenre, hogy "ez csak egy játék", vagy "ha nem tetszik az ára, engedd ki piacra, és hozd vissza olcsóbban".
Csak nem ez a megfelelő hozzáállás. Ha valami hiba van, akkor meg kell beszélni, nem kussolni. Nem azért emlegetem ezt, mert a kurva anyátokat, hanem mert úgy gondolom, hogy ezeken javítsunk.
Na puff. Én geci.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem gondolom, hogy homokba kellene dugni a fejünket, mert ha valós probléma van, akkor jobb lenne inkább változtatni...fetomy
Biztos velem van a gond, de nem látom a valós problémát, szerintem ez a jelenlegi hosszabbítási rendszer megfelelően működik. Lehet hogy adott GM adott playerrel épp szarul jár, de lehet hogy következő évben egy másikkal meg pont jól fog járni, nem hiszem hogy a rózsi tagok kimondottan egy GM-el akarnának folyamatos magas árak megszabásával kibaszni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyáltalán nem értem hogy ezt most miért írtad nekem. Az én nézetem szerint ha Byrd kevesebbet kér a tagnél a rózsi szerint akkor kevesebbet kér, ha meg XY sokat kér akkor sokat kér, pont. Attól hogy nem a saját szerződéseid drágaságát, hanem más szerződéseinek olcsóságát reklamálod ugyanúgy egyéni érdekekeket képviselsz, csak ez még kicsit talán gázabb is 😀Rataxes
leragadsz részleteknél. Steznek nem azzal van a baja, hogy Byrd vagy Allen olcsó, hanem azzal, hogy nem annyira konzisztens az árazás.

Különben sem reklamálhatna más olcsóságáért, mikor Megatron orbitálisan kevés pénzért zúzza nála 😛
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyáltalán nem értem hogy ezt most miért írtad nekem. Az én nézetem szerint ha Byrd kevesebbet kér a tagnél a rózsi szerint akkor kevesebbet kér, ha meg XY sokat kér akkor sokat kér, pont. Attól hogy nem a saját szerződéseid drágaságát, hanem más szerződéseinek olcsóságát reklamálod ugyanúgy egyéni érdekekeket képviselsz, csak ez még kicsit talán gázabb is 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez csak egy játék. Ami bár 6 éve megy, folyamatosan változik, folyamatosan kell is változtatni. Mindig vannak éppen hibák, kiskapuk, nem jól működő dolgok. Választhatjuk azt, hogy nem nézünk oda, és leszarjuk mert játék, vagy inkább törődünk ezekkel, és amin lehet, azon javítunk, megbeszéljük stb... Nem gondolom, hogy homokba kellene dugni a fejünket, mert ha valós probléma van, akkor jobb lenne inkább változtatni...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt már egyszer ugyan leírtam, de ez továbbra is egy manager játék, ahol az a cél hogy adott capből és adott tényezők mellett (ilyen adott tényező pl. a rózsi által megszabott árak) kell kihozni egy keretet. Ha egy játékost biztosan meg akarsz tartani akkor "nyúlj a zsebedbe", és esetleg egy másik playert áldozz fel érte. Majd ha tényleg nekünk kell kifizetni zsebből ezeket a többmillás szerződéseket akkor meg fogom érteni az efféle hozzászólásokat, addig viszont ez csak egy játék, ami szerintem pont hogy elbaszódik attól ha mindenki a saját sirámaival/érdekeivel foglalkozik ahelyett, hogy beletörődik és alkalmazkodik a meglévő körülményekhez.Rataxes
Az egyébként nem tűnik fel, hogy éppen nem a "kibaszottRózikmertsokatkértek" témáról folyik a diskurzus, hanem pont az ellenkezőjéről? Ahogy látom, kurvára alulértékelt poszt ezek szerint a Safety. De ott meg érdekes módon nem lett figyelembe véve a tag, hiszen akkor kétlem, hogy 1,2 millióval a tag alatt aláírhatott volna.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ezt már egyszer ugyan leírtam, de ez továbbra is egy manager játék, ahol az a cél hogy adott capből és adott tényezők mellett (ilyen adott tényező pl. a rózsi által megszabott árak) kell kihozni egy keretet. Ha egy játékost biztosan meg akarsz tartani akkor "nyúlj a zsebedbe", és esetleg egy másik playert áldozz fel érte. Majd ha tényleg nekünk kell kifizetni zsebből ezeket a többmillás szerződéseket akkor meg fogom érteni az efféle hozzászólásokat, addig viszont ez csak egy játék, ami szerintem pont hogy elbaszódik attól ha mindenki a saját sirámaival/érdekeivel foglalkozik ahelyett, hogy beletörődik és alkalmazkodik a meglévő körülményekhez.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én a rózi tagok helyében egy-az-egyben figyelmen kívül hagynám az ilyen kritikákat, nem is foglalkoznék vele. Van aki a boltban is nekiáll sírni hogy "miért ilyen drága az alma", vagy a bankban hogy "miért ilyen magas a kamat". Mert ennyi és kész, ezt diktálja a piac baszki, ha nem tetszik ne vedd meg 😀Rataxes
Ez szerintem nem éppen a legjobb megoldás egyébként. Mint rózi tag mondom, hogy ez a hozzáállás egészen konkrétan beképzelt szar hozzáállás... A fikákat figyelmen kívül lehet hagyni, de azért nem árt odafigyelni a kritikákra szerintem, mert a rózi bizottság sem mindenható, hogy csak igaza lehet, aki szerint nem az meg alapból szar. Főleg, hogy ez most itt nem idióta fika, hanem valós alapokon múló kritika....

Delonso: Jó, azért óvatosan 😊 Allen 9 millája nevetséges aprópénz, Willis 9 millája meg kurvasok, mert 7,5 kéne? 😊
több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
És lehet én vagyok a fasz, de ha ezek mellett nekem valaki azt mondja, hogy Byrd aláírása reális 6,4 millióért, az nem ismeri a játékost.
Stez
Reális! Te vagy fasz. 😛