GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Hát sziasztok,

Amikor pár napja szóltam Hörinek h idővel jönnék vissza, nem gondoltam volna, hogy ilyen körülmények között kerül sor rá...

Jó játékot mindenkinek!briareos
Üdv! Jó újra itt látni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Hát sziasztok,

Amikor pár napja szóltam Hörinek h idővel jönnék vissza, nem gondoltam volna, hogy ilyen körülmények között kerül sor rá...

Jó játékot mindenkinek!

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Welcome back Bria!


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Semmit se szántam viccnek. 😊
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Egymás fikázását, oltogatását be lehet fejezni, nem kéne 20 fősre apasztani a létszámot.
Helyette sokkal inkább elő lehet állni a zseniálisabbnál zseniálisabb ötletekkel, hogy miként emeljük a színvonalat olyanná, hogy mind a 32 GM-nek megfeleljen és ne lépjen ki senki. Mind jöhet PM-ben hozzám 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt ha nem tetszik, lehet menni. 😂 szaba
Az elmúlt 4-5 kurva viccesnek szánt beszólásod közül ez volt a legjobb eddig, de még várok, hátha lesz jobb 😊

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Wyatt ha nem tetszik, lehet menni. 😂
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Várom már, hogy a végén az lesz megmagyarázva, hogy direkt jó, hogy akik brutálmódon sokat foglalkoztak a csapatukkal meg a játékkal, elmennek végre
Kíváncsi vagyok Briát most meddig fogja érdekelni a játékWyatt
kellenek az ilyen kommentek, valóban.shawnka
Kb annyira, mint ez:
Nem lehetett volna várni egy kicsit h lenyugodjanak a kedélyes, mindeki átgondolja mit akar, és aki hirtelen kilépett visszajönne.
ez igy nagyon gáz ami most van :/
braxa88
valóban nagyon érett viselkedésre vall, hogy ha nem tetszik valami, akkor el kell rohanni. pont a 7 éves öcsém csinált hasonlót délután, mert mogyorós csoki helyett foltos milkát kapott.shawnka
Bár az gondolom sokkal érettebb, hogy megsértődök, és kivágok egy GM-t ahelyett, hogy intézkednék valamit az ügyben 😊

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Átjavítottam első körben a szabálykönyvet, vannak benne hiányosságok, azokat majd idővel pótolom, illetve még a megszavazott dolgok se kerültek bele. Ha van benne vmi ordas baromság, sikíts, javítom.
A reggel írtakat változatlanul fenntartom, annyi változtatással, hogy ne fetomynak menjenek a PM-ek és minden egyéb nyalánkság, hanem nekem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
Várom már, hogy a végén az lesz megmagyarázva, hogy direkt jó, hogy akik brutálmódon sokat foglalkoztak a csapatukkal meg a játékkal, elmennek végre
Kíváncsi vagyok Briát most meddig fogja érdekelni a játékWyatt
kellenek az ilyen kommentek, valóban.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Várom már, hogy a végén az lesz megmagyarázva, hogy direkt jó, hogy akik brutálmódon sokat foglalkoztak a csapatukkal meg a játékkal, elmennek végre
Kíváncsi vagyok Briát most meddig fogja érdekelni a játékWyatt
Panasza nem lehet, tele van pickkel, mint az állat és a Tampa sem rossz.Beki
Az semmit nem számít

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Várom már, hogy a végén az lesz megmagyarázva, hogy direkt jó, hogy akik brutálmódon sokat foglalkoztak a csapatukkal meg a játékkal, elmennek végre
Kíváncsi vagyok Briát most meddig fogja érdekelni a játékWyatt
Panasza nem lehet, tele van pickkel, mint az állat és a Tampa sem rossz.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Várom már, hogy a végén az lesz megmagyarázva, hogy direkt jó, hogy akik brutálmódon sokat foglalkoztak a csapatukkal meg a játékkal, elmennek végre
Kíváncsi vagyok Briát most meddig fogja érdekelni a játék

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
jó hát nekem mind1 h ki játszik. csak gáz h most egyszerre lemondott 4 ember, ami sok. főleg h szezon közben.
de persze jönnek ujak, remélem aktívak lesznek, persze nem a csevegőben, hanem magában a játékban, és ez a lényeg.

amugy NFC west sztem már vagy 5 éve változatlan 😛
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 210 — Keep pounding
Minden évben van, hogy kitör a hiszti és jön a lemondási roham, anyám Soldi hányszor adta elő magát, ha ezt meg azt bevezetjük, kilép. Mellesleg nem feltétlenül az aktivitása teszi jó GM-mé a GM-et, pl Döme se fossa tele a topikot mégis elég jó csapata van, arról nem beszélve, hogy mennyi melót belefeccölt a játékba. Szóval nem hiszem, hogy most összedől a világ, persze szar hogy lemondtak, de majd jön más és átveszi a helyüket. Azért x éve megy már a játék, folyamatosan változó emberekkel, de mégis elég jó szórakozást nyújt a döntő többség számára az offseason folyamán, aki meg nem találja meg jelen formában azt benne, amit keres, az elköszön, annak nincs értelme, hogy sértődött emberek anyázzák egymást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nem lehetett volna várni egy kicsit h lenyugodjanak a kedélyes, mindeki átgondolja mit akar, és aki hirtelen kilépett visszajönne.
ez igy nagyon gáz ami most van :/
braxa88
valóban nagyon érett viselkedésre vall, hogy ha nem tetszik valami, akkor el kell rohanni. pont a 7 éves öcsém csinált hasonlót délután, mert mogyorós csoki helyett foltos milkát kapott.shawnka
na ja,
amugy a legaktívabb 2 GM nélkül télleg sokkal jobb lesz a játék...braxa88
te ezt hogyan mered le h ki a legaktivabb ? most komolyan.
fetomy elismerem h sok erdekes amde gecire haszontalan stattal arasztotta el a jonepet. ezt adom.
de stez tenykedese miben potolhatatlan ? h nem fog az egnek allni mindenki haja a geci tradejeitol ? es nekem vele sincs bajom, csak nem ertem h mit kell sirni. onkent ugy dontottek h lelepnek. mit akarsz nekik konyorogni ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Nem lehetett volna várni egy kicsit h lenyugodjanak a kedélyes, mindeki átgondolja mit akar, és aki hirtelen kilépett visszajönne.
ez igy nagyon gáz ami most van :/
braxa88
valóban nagyon érett viselkedésre vall, hogy ha nem tetszik valami, akkor el kell rohanni. pont a 7 éves öcsém csinált hasonlót délután, mert mogyorós csoki helyett foltos milkát kapott.shawnka
na ja,
amugy a legaktívabb 2 GM nélkül télleg sokkal jobb lesz a játék...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
Nem lehetett volna várni egy kicsit h lenyugodjanak a kedélyes, mindeki átgondolja mit akar, és aki hirtelen kilépett visszajönne.
ez igy nagyon gáz ami most van :/
braxa88
valóban nagyon érett viselkedésre vall, hogy ha nem tetszik valami, akkor el kell rohanni. pont a 7 éves öcsém csinált hasonlót délután, mert mogyorós csoki helyett foltos milkát kapott.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Nem lehetett volna várni egy kicsit h lenyugodjanak a kedélyes, mindeki átgondolja mit akar, és aki hirtelen kilépett visszajönne.
ez igy nagyon gáz ami most van :/
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
Welcome, your majesty!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Üdv bria!
(És bocs, hogy szétvertem az álomdefense-ed, de sajnos kell offense is ebbe a játékba. 😀 )Schleck
Welcome Bria! Dansby eladó 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Üdv bria!
(És bocs, hogy szétvertem az álomdefense-ed, de sajnos kell offense is ebbe a játékba. 😀 )Schleck
sztem meg orul is neki igy h eladtad a tampaba a kedvenc jatekosat 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Üdv bria!
(És bocs, hogy szétvertem az álomdefense-ed, de sajnos kell offense is ebbe a játékba. 😀 )

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
bria visszatért, legalább valami pozitívum is van ma....üdv (ismét) a fedélzeten bria! 😊