GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 801
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 305 — ℧
Srácok nemár...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy Höri itt már csak azzal tudnál menteni magadon, ha Tibit hoznád vissza. 😀szaba
hát ő már végképp túl van azon a részen, hogy a GM miatt aggódjon sajnosHöri
?

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
OMG mekkora punculás megy itt, befosok... 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy Höri itt már csak azzal tudnál menteni magadon, ha Tibit hoznád vissza. 😀szaba
hát ő már végképp túl van azon a részen, hogy a GM miatt aggódjon sajnos

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Amúgy Höri itt már csak azzal tudnál menteni magadon, ha Tibit hoznád vissza. 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
holnap estig szervezek majd utódokat, addig nehogy elinduljon a találgatás, hogy kit kéne.Höri
inkább fetomyékkal kéne hosszabítani...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
holnap estig szervezek majd utódokat, addig nehogy elinduljon a találgatás, hogy kit kéne.Höri
Iktriad kötelező.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
holnap estig szervezek majd utódokat, addig nehogy elinduljon a találgatás, hogy kit kéne.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Én hosszabbítok két évvel! Nem megyek el, mert nem vagyok akkora szarházi, hogy süllyedő hajót elhagyjak. 😛
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
Ez az egész kísértetiesen hasonlít arra, amikor fetomy puccsot hajtott végre a tavalyi 32-es Madden liga ellen. Ez valahol vicces dolog 😀shawnka
linket a flamewarrol or stfuMMMS
nesze:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Madden NFL - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Ez az egész kísértetiesen hasonlít arra, amikor fetomy puccsot hajtott végre a tavalyi 32-es Madden liga ellen. Ez valahol vicces dolog 😀shawnka
linket a flamewarrol or stfu

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
Ez az egész kísértetiesen hasonlít arra, amikor fetomy puccsot hajtott végre a tavalyi 32-es Madden liga ellen. Ez valahol vicces dolog 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
amugy csak en nem ertem h orkkal mi a problema ? 😀
drafton mindig itt volt, hosszabbit, fazik, tradel, csak eppen nem vesz/vett reszt 843+az nfl.hus topiknyi oldal agyhalal legyartasaban. ez a megbocsajhatatlan bun ?
MMMS
vannak akinek igen.
Meglepő, hogy én sem lettem megemlítve (vagy igen? mert a 100 hozzászólást nem olvasok vissza) én sem fosom a szót minden szarságról



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ezt én sem értem hogy miért zavarja a srácokat. Ő egy ilyen kevésbé szószátyár NFL GM-et alakít, ennyi... Tyr meg "szarokrá" típusú GM-et 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
amugy csak en nem ertem h orkkal mi a problema ? 😀
drafton mindig itt volt, hosszabbit, fazik, tradel, csak eppen nem vesz/vett reszt 843+az nfl.hus topiknyi oldal agyhalal legyartasaban. ez a megbocsajhatatlan bun ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor, szerintem mi faszák vagyunk, alakíthatnánk egy pártot együtt. 😊somoskovig
Nem is tudom.. te a drogokra esküszöl, én meg a nőkre... de ha mindkettő belefér a közös platformba, lehet róla szó. 😊
Igor
Tuti valami liberális párt lenne. Tudod, én kapcsolatban élek, nálam a kurvázás nem játszik. 😊 De nyáron kimehetünk Hollandiába tanulmányútra. 😀somoskovig
A liberalizmust nem korlátozhatják olyan vaskalapos társadalmi berögződések mint a "kapcsolat" vagy "házasság" 😛 Főleg amíg a csatolt részek nem rendelkeznek információval a liberalizmus ezen manifesztálódásával kapcsolatban 😛 😛

Nuff said, a terv jó.. majd a részletekről egyeztetünk 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
Igor, szerintem mi faszák vagyunk, alakíthatnánk egy pártot együtt. 😊somoskovig
Nem is tudom.. te a drogokra esküszöl, én meg a nőkre... de ha mindkettő belefér a közös platformba, lehet róla szó. 😊
Igor
Tuti valami liberális párt lenne. Tudod, én kapcsolatban élek, nálam a kurvázás nem játszik. 😊 De nyáron kimehetünk Hollandiába tanulmányútra. 😀

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor, szerintem mi faszák vagyunk, alakíthatnánk egy pártot együtt. 😊somoskovig
Nem is tudom.. te a drogokra esküszöl, én meg a nőkre... de ha mindkettő belefér a közös platformba, lehet róla szó. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
Igor, szerintem mi faszák vagyunk, alakíthatnánk egy pártot együtt. 😊

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Óbazdmeg. Remélem azért ezen a ponton megáll a felmondási hullám... Black saturday.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Emberek!
Én azt mondom, mindenki tegye félre a billentyűzetet, nyugodjon meg egy picit, menjen ki levegőzni, menjen el krvázni, akármi... aztán visszajön fél nap, egy nap múlva és hideg fejjel végiggondolja a dolgot.

Gondoljuk át, hogy a sok funkciót hogy vagyunk hajlandóak felporciózni kisebb darabokra, több ember között szétosztani (én is szívesen vállalok valamit), és szerintem csináljuk tovább úgy.

De ne legyen az, hogy hirtelen reakcióból mindenki összeveszik/megsértődik.. és ennyi miatt most szétessen a játék 😕

(Ha valaki tudja esetleg a topicokat is lezárhatná egy napra mondjuk, nekem sajna nincs accessem hozzá.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
Szerintem mindenki higgadjon le egy kicsit, igyon egy sört, szívjon el egy spanglit vagy tőlem felszívhat egy csík kokót is, aztán azt találjuk inkább ki az ajtócsapkodós elrohanás helyett, hogy hogyan rázzuk gatyába ezt az egész játékot.

Felnőtt emberek vagyunk elméletileg, remélhetőleg több ésszel annál, hogy pro vagy kontra megsértődjünk dolgokon, főleg egy olyan játék kapcsán, amiben rengeteg energiát tettünk bele mindannyian.

Szóval nagy levegő, én meg este/holnap megosztom a javaslataimat, addig senki ne legyen öngyilkos/ne lépjen ki.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
4. Orultem Nektek.

Szintugy lemondok. Nem tartok jatszhatonak egy olyan rendszert ahol a legszorgalmasabb emberek kilepnek, ahol a vaskalapossag a rugalmatlansag, valamint az inaktivitas ereny szemben azzal aki minden nap a jatekban el. Ahol egy rengeteget dolgozo Stez es Fetomy kirugasa, valamint lemondasa orom, az Ork felek maradasa pedig tradicio.

Koszonom mindenkinek hogy a reszese lehettem ennek a jateknak. Rengeteg szep percet adtatok nekem a tradek, az ertelmes vitak, a draftra valo keszulodes, gyenge csapatom evrol evre erosodese nyoman.

Nyers stilusommal es vehemenciammal sok ellenseget is szereztem, ezen lepessemmel legalabb nekik is adok nemi oromot.

Mindenkinek a legjobbat kivanom az eletben es a jatekban, tankoljatok be a csapatombol 😊

Del.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
hát ez gyönyörű...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kurva jó, remélem most mindenki örül