GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Basszus tényleg, én egy korábbi biztonsági mentést néztem 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bár nem Höri vagyok de szerintem nem, pont éjjel néztem hogy Julio még a Saintshez van beírva.Rataxes
Julio már nincs nálam, akkor tette át Höri mikor múltkor írta, hogy minden friss. 😉
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én tudom 😀
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Fake-hez pedig elkélne azért még egy Ware 😊Rataxes
depthbe johet. birom amugy az ilyen "nekem nem kell" tipusu megnyilvanulasokat.
ugy megneznem a fejeteket, amikor mondjuk elviszem 2.8 3 evert cserenek 😀
nyilvan nem lesz ilyen amugy, de ki tudja ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Bár nem Höri vagyok de szerintem nem, pont éjjel néztem hogy Julio még a Saintshez van beírva.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Höri, most minden roster up-to-date?

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
es most nagyot kell kuzdened fetomyval, bar o meg a 2.fa korre tartogatja a Wilson-Borfikt cutot, hogy rajtuk sporoljon. :-PStez
fetomy pont arról híres h szarozik a cutokkal, lsd. a cap hitjeit 😀empty taxi
nagyon nagy küzdelem lesz. Farky 11 fölé (de 14 fölé tuti) nem megy (ha igen akkor végképp nagyon nagy grat!), nekem a kezdőmből egy RT hiányzik, plusz OL backup és van erre 16 millám. Bármilyen gond, és needteremtés nélkül csinálok 10 millát hozzá, de ha nagyon muszáj akkor még 3-4-et össze tudok kaparni. Akkor már attól is jobban félek, hogy fake rámajánl, mert nem elég a 10 allpro DL embere, nem hogy majd farky 😀 Remélem a harmónikásnál nem lesz drágább és akkor én máris örülök, hogy nem adta oda, inkább kivágta 😊

Ha lesz jövőre pro bowl, az egész front7-em ott lesz 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Fake-hez pedig elkélne azért még egy Ware 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ja csak ha 1 ajánlat volt, az már gond lehet a te szempontodból, a többiek meg majd jönnek, ha nem 14-be kerül, majd csak 10-be, és azt is újraoszthatják ráadásul nem is kell érte adni semmi mást a capen kívül. top2 passrusher, aki még "csak" 30 éves. Amúgy tényleg történtek már nagyobb faszságok is, de attól még ez is az 😊 Persze meg lehet próbálni, de egy posztján top2, nem kiöregedő embert nem nagyon hozol vissza FA-ról olcsóbban. Mert pl. ő passrusher, és lehet, hogy eaglesmcnabb DL sora elég fasza ahhoz, hogy ne kelljen bele, valószínű Fake se húzza be a barmai közé, ahogyan 20 másik csapatba se kell, de hogy minimum 2-en (inkább többen) elmennek 9-10 fölé az szerintem 100%. Csak 2 évvel idősebb mint SuperMario, és szerintem jobb. Ugyanúgy bőven ki tudja tölteni az 5 éves szerződést is.

btw azért nincs sok ráció benne, mert nagyon szarok az oddsok. Ahhoz, hogy sikerrel járj, 31 GMnek kell úgy gondolnia, hogy a legjobb passrusher nem ér 10 millát, ahhoz hogy elbukj, 1 is elég aki úgy gondolja, a legjobb passrusher elfér nála. Miközben Marioért 4-en mentek 11M fölé.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Persze, evek ota direkt igy csinalja, ez volt a megtevesztes. Most aztan durrant, es meglep mindenkit. 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
es most nagyot kell kuzdened fetomyval, bar o meg a 2.fa korre tartogatja a Wilson-Borfikt cutot, hogy rajtuk sporoljon. :-PStez
fetomy pont arról híres h szarozik a cutokkal, lsd. a cap hitjeit 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, viszont halkan jegyzem meg, hogy ha turelmes vagy es akar kivarod a 2.fa kort, akkor peldaul alapbol kiutsz vele kezdeskent 25. masik GMet a licithaborubol, igy viszont mar a legelejen megadtad az eselyt a tobbieknek, hogy rasporolhassanak Ware-re. 😀 ez csak szemelyes velemeny, de sosem baj, ha nem rogton a legelejen teregeted ki a lapjaidat. 😀 es most nagyot kell kuzdened fetomyval, bar o meg a 2.fa korre tartogatja a Wilson-Borfikt cutot, hogy rajtuk sporoljon. :-P

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jön a spórolás, kíváncsi vagyok kinek fog kelleniFarky
Kinek nemWyatt
nekem nemeaglesmcnabb
szintén zenész 😊

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Ebben igazad van de, ennyi pénzt nekem nem ér/ért Ware. Ha nem szerzem vissza akkor sem leszek szomorú, legalább lesz pénz másra. Érdekes módon 1 ajánlaton kívül senki nem is keresett miatta, így örömmel fogom nézni, h ki fogja megdobni hatalmas összeggel. Majd kiderül jó ötlet volt-e, de történtek itt már nagyobb faszságok is. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat Farky, ez nem volt tul jo otlet. Te se gondoltad komolyan, hogy vissza tudod vinni ugy, hogy ne jarnal rosszul penzugyileg. Nem fog 11 milla alatt elmenni piacon, ezt mar most elmondom. 😀 annyiban lesz mass, hogy ha elviszed iden drgabban is akar, adhatsz neki idenre minimum penzt, es Te okoskodhatod meg a szerzodeset, de ha ez annyira fontos, arra ott lett volna a strukturalas. 😀 de egyebkent batran felraknam az egyik jovo evi elso korom arra, hogy Ware nem megy vissza hozzad a piacrol. 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt nem nehéz kitalálni igen. Azt már nehezebb, hogy miből gondolod, hogyha én a 14.5 millás szerződésével is adtam volna érte valamit (btw jövő 3-at, 4-et tuti adtam volna), akkor majd ha nem kerül semmimbe és még változót is adhatok neki, akkor majd 11 millió alatt megállok 😊 (ugye ennyi alatt kell, hogy a penaltyval együtt jobban járj) Persze lehet, hogy majd szerzek másikat és akkor nem kell, vagy elköltöm másra, vagy akármi, csak vagyunk 32-en és nem gyakori, hogy az ekkora sztárok nem fizetődnek túl, de persze hajrá, lehet ezúttal kivételt tesznek a GM-ek 😊
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Sztem tuti el lehetett volna passzolni egy ötödik körért minimum, de te tudod.Rajna
én 2-3 napja mondtam neki, hogy érdekel,meg is vettem volna még többért is mint 5. kör, de úgy látom a 3m penalty jobban kellett neki, mint bármi amit adtam volna 😊fetomy
nem nehéz kitalálni, h miért cutoltam és nem tradeltem...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sztem tuti el lehetett volna passzolni egy ötödik körért minimum, de te tudod.Rajna
én 2-3 napja mondtam neki, hogy érdekel,meg is vettem volna még többért is mint 5. kör, de úgy látom a 3m penalty jobban kellett neki, mint bármi amit adtam volna 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
amugy kivancsdi leszek drágább lesz e mint tavaly Mario 😀 ő ugye 14,5M volt...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
ware cut az eddigi legrealisztikusabb dolog volt a gameben. nagyfizus veteran cut es nem trade szarérthugyért
tetszett, grat 😉
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sztem tuti el lehetett volna passzolni egy ötödik körért minimum, de te tudod.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jön a spórolás, kíváncsi vagyok kinek fog kelleniFarky
Kinek nemWyatt
nekem nemeaglesmcnabb
Legyetek még sokan, olcsóért szívesen szorítunk neki valahol helyet 😀

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jön a spórolás, kíváncsi vagyok kinek fog kelleniFarky
Kinek nemWyatt
nekem nem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
jön a spórolás, kíváncsi vagyok kinek fog kelleniFarky
Kinek nemWyatt
na de mennyiért 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jön a spórolás, kíváncsi vagyok kinek fog kelleniFarky
Kinek nem