GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
jön a spórolás, kíváncsi vagyok kinek fog kelleni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huuuuuu lesz itt izgalom az FA-n. Szep cut.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az igen

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miről is maradt le? Nem csinált 24 trade-et 5 nap alatt, szégyen, basszuk ki....gabokocka
A trade piac haromnegyederol, ami vagy erdekli vagy nem. Meg 5 oldal flamerol. De a vizsgaim nekem is fontosabbak lennenek.Delonso_
A vizsgákkal már több, mint egy hónapja végeztem.
Épp ezaz, hogy újra elkezdőtött az egyetem, van egy kis időm 😀
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Miről is maradt le? Nem csinált 24 trade-et 5 nap alatt, szégyen, basszuk ki....gabokocka
A trade piac haromnegyederol, ami vagy erdekli vagy nem. Meg 5 oldal flamerol. De a vizsgaim nekem is fontosabbak lennenek.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Miről is maradt le? Nem csinált 24 trade-et 5 nap alatt, szégyen, basszuk ki....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Itt a friss keki
 bowl.hu/forum/manager_jatek/keres-kinal/485003
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hova sietsz....
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na van egy kis szabadidőm, elkezdek én is a szezont 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem frissítem a KeKít, de idei 3. kör érdekelne. Ha valaki adna el, akkor szóljon, vevő lennék rá.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
En odaadom Landryt Beki, Bajuszt meg hagyd kimenni piacra.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Friss KeKiBeki
Mayst adom az idei első és harmadik körödért!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már értem, mi okozta az eddig fennálló hiányérzetet 😀😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Már épp ideje volt!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Friss KeKi
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jaa nem dehogy, elég sokszor kapok csak ennyit 😊 Egész sok olyan GM van, aki ennyit mond. És nem azért mert annyira erőltetnék valakit, hanem sokszor alapból a másik érdeklődik 😊 A Mays-es vonatkozása csak annyi, hogy vele példáztátok, hogy mennyire lement az ára 😊 (amúgy olyan sokat nem is egyébként)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nyilván nem arra gondoltam, amikor nem érdekel az adott játékos, csak ezt nem gondoltam, hogy külön ki kell emelni, hogy arról beszélek ha érdekel a játékos 😊 Számomra nyilvánvaló hogy nem alkudozgatok, ha egyáltalán nem érdekel az ember, bár olyannal is egyre többet találkozok, hogy belemegy, majd időközben rájön hogy mégse érdekli 😊fetomy
Jó, hát nem is erre vonatkozott a hsz.-em nagy része... 😊 Meg arra gondoltam hogy esetleg a következő gondolataid pl. a Mayses megkeresésedhez hasonló esetekre vonatkoztak:

Teljesen megértem, hogy aki nem tudja, hogy lehet kevesebbet is ajánlani mint amit kérnek, nem pedig abból áll a bizniszelés, hogy rámondom az offerre, hogy igen vagy nem, vagy éppen nem válaszolok rá semmit sem, akkor annak meglepő lesz, hogy valaki lealkudja az árat

És gondoltam jelzem, hogy nem azért mondtam nemet mert nem voltam alkuképes, hanem azért mert nem kellett Mays 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyilván nem arra gondoltam, amikor nem érdekel az adott játékos, csak ezt nem gondoltam, hogy külön ki kell emelni, hogy arról beszélek ha érdekel a játékos 😊 Számomra nyilvánvaló hogy nem alkudozgatok, ha egyáltalán nem érdekel az ember, bár olyannal is egyre többet találkozok, hogy belemegy, majd időközben rájön hogy mégse érdekli 😊
Egyébként pedig ha a GM-nekvan esze, nem fogja a valóságot kijelenteni, hogy mi az, aminél olcsóbban nem adja. Pont erről beszéltem. Kivéve ha olyan van, hogy XY a kedvencem, 2 első körnél kevesebbért nem adom. Sjnos a szerkesztés után nem került bele a hszembe, hogy átadólistásról van szó, tehát akitől alapvetően hajlandó megválni a GM. Ilyenkor aki a tényleges minimális elvárását mondja meg az hülye, és meg fogja szopni. Kivéve ha összekerül valaki még okosabbal 😛

Ez az "ennél kevesebbért semmiképp nem adom" legtöbb esetben a "bár sokat keres, biztos nem fogom kivágni" kekis szövegre hasonlít 😊 Persze van akinél nem. Na az nem nagyon szokott eladni senkit, kivéve ha talál egy balekot 😊
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Itt nem létezik olyan, hogy zsidóskodás.


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Persze, pont ezt írtam hogy azóta megoldottam a posztot, így teljesen érthető hogy nem kérdeztél rám (meg azt is írtam hogy nem a Lewis tranzakcióra gondolok - éppen ezért...). Szerintem az a normális, ha egy tréd megkötése előtt rákérdezek a korábbi tárgyalópartnerekre HA fennáll még az adott need, hogy nem járhatok-e mégis jobban.Vagy ez zsidóskodásnak/szájbólseggcsinálásnak minősül? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Nyilván nem fogok 3 naponta PM-eket küldözgetni, hogy "na, lement már az ára az általam elfogadhatónak tartottra?"
Rataxes
Máshova szántam Lewist, csak az nem jött össze, közben pedig te is szereztél -hadirokkant- Te-t. Így is örülhetek, hogy kaptam valamit, és nem kell kivágnom. Fletomy is boldog, mert olcsóért kapott egy jó Te-t. Mindenki happy.


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát figyu, ez egy olyan dolog hogy ha a másik fél egyértelműen kijelenti hogy nem adja oda azért az ellenértékért amit én maximum adnék érte akkor most hova alkudozzak? Most nem kimondottan a Lewis ügyletre gondolok, mivel azóta megoldottam az adott posztot így már nem lettem volna érdekelt. De ha a másik fél végül eladja olcsóbban annál mint amit én adott pillanatban adnék érte - és ajánlottam is, akkor nem feltétlenül csak én jártam rosszul (és azért ilyen is előfordult párszor), szóval jelen okításod sem feltétlenül jogos 😊 Nyilván nem fogok 3 naponta PM-eket küldözgetni, hogy "na, lement már az ára az általam elfogadhatónak tartottra?"
A másik esetről, mikor egyáltalán nem érdekel az adott játékos (pl. Mays) nem is beszélve. Ilyenkor nyilván szintén fölösleges az alkudozás 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mays-ért kitaláltam egy 4-5. körös jövő évi picket. Kértem jövő évi 3-at illetve idei 4-et elsőre. Shawnka volt akivel lehetőségem nyílt tárgyalni, elvitte jövő 5. körért. Jobban örültem volna 4-nek, de mivel kb. 5. ILB a csapatomban ezzel is jobban jártam, mintha cutolnom kell. Bocs, hogy nem könnyítettem meg a dolgát azoknak, akik alkudozni sem hajlandók :/

Nagyon meglepő, hogy az adminba kerüléskor már sokak értéke lemegy. Annak aki nem tud üzletelni, annak igen 😊 Teljesen megértem, hogy aki nem tudja, hogy lehet kevesebbet is ajánlani mint amit kérnek, nem pedig abból áll a bizniszelés, hogy rámondom az offerre, hogy igen vagy nem, vagy éppen nem válaszolok rá semmit sem, akkor annak meglepő lesz, hogy valaki lealkudja az árat 😊 A tapasztaltabb GM-ek között így megy. Normális GM nem a legalját kéri elsőre annak, amit még megadna. Persze tudom, hogy van ilyen, ők meg aztán pislognak, ha végül lehúzzák őket 😊

Én éppen ezért kb. elégedett vagyok a trade-el. Nem is számítottam rá, hogy azt fogom kapni érte, amit elsőre mondok 😉 Igaz arra sem számítottam, hogy 3-ból 1 ember lesz majd aki belemegy valamiféle alkudozásba 😊
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A trackerben a Jaxhez az 5/24 került a 6/24 helyett.Rajna
sorry javítom

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
A trackerben a Jaxhez az 5/24 került a 6/24 helyett.Rajna


The response must be equal to the threat.