GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Empyt akkor ezt kezeld úgy hogy másik 30 ember nagyon kedvel 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Empty most nagyon utállak.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mindig megy a sírás, hogy nem hasonlít a játék a valóságra, akkor ne csináljunk már olyan változtatásokat, mely köszönő viszonyban sincs IRL-elSzegecs
Akárcsak JJ fantasyja esetén itt is enyhe különbséget érzek itt a dolgokban, de igazából így már nekem tök mindegy, úgyhogy nem is fektetek több energiát ennek a kifejtésére 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én nem értek egyet a keretátvitellel.
egyes csapatok úgyis maradnának, felborulnának a csoportok erősségei, + ennyi erővel ha új tag lép a színre akkor folyton csak vándorolnánk.

személy szerint csak előnyöm származhatna a vándorlásból, hiszen kurvaerős a csoportom, ennek ellenére kizárt hogy elhagyjam Csikágót. (bocs fetomy)eaglesmcnabb
dettó

mindig megy a sírás, hogy nem hasonlít a játék a valóságra, akkor ne csináljunk már olyan változtatásokat, mely köszönő viszonyban sincs IRL-elSzegecs
jo. akkor vegyunk fel csak multimilliomosokat gmnek a jatekba es vegyuk meg a full magyar bajnoki mezonyt. minden itthoni playat elnevezunk egy nfl jatekos nevere a juniorokat meg ncaa sztarok nevevel ruhazzuk fel. aztan mehet a realisztikus gm jatek rofl. mondjuk szegecs te ugy is maradnal nem ?
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
én nem értek egyet a keretátvitellel.
egyes csapatok úgyis maradnának, felborulnának a csoportok erősségei, + ennyi erővel ha új tag lép a színre akkor folyton csak vándorolnánk.

személy szerint csak előnyöm származhatna a vándorlásból, hiszen kurvaerős a csoportom, ennek ellenére kizárt hogy elhagyjam Csikágót. (bocs fetomy)eaglesmcnabb
dettó

mindig megy a sírás, hogy nem hasonlít a játék a valóságra, akkor ne csináljunk már olyan változtatásokat, mely köszönő viszonyban sincs IRL-el


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Keretátvitel? Hmm..... 😊

A Broncos neve tetszene, de nem szeretnék az AFC West-be menni... :o

Nehéz.... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én nem értek egyet a keretátvitellel.
egyes csapatok úgyis maradnának, felborulnának a csoportok erősségei, + ennyi erővel ha új tag lép a színre akkor folyton csak vándorolnánk.

személy szerint csak előnyöm származhatna a vándorlásból, hiszen kurvaerős a csoportom, ennek ellenére kizárt hogy elhagyjam Csikágót. (bocs fetomy)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ja igen ! az ujoncoknak javallanam h irjanak legyenek szivesek keres-kanalt mert vaktaban (az elvetemulteken kivul) nem biztos h sokan fognak pmet irogatni hatha alapon. pl en meg access deniednak irtam 1 honapja de akiert mentem vna azt farky annyira nem biztos h elakarna adni. ezekert nem fog minden gm kulon pmet firkalni gyanitom ha nincs vmi tampont h kiert lehetne erdemes menni es kiert nem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
keretatvitel +1 bar engem ugysem erint. bills fan tudtommal nincs es en ugy megszerettem ezt a divet.
jobban mondva addig nem vagyok hajlando innet eltakarodni amig bradyn nem rohoghetek legalabb sb resztvevokent.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Felőlem mehet keretátvitel és akk vinném én a Falconst.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Vikingsnak 2 okból örülnék 1 mert Vikings 2.mert elkerülnék ebből a csoportból 😀
Csak Rata hagyja ott nekem AP-t 😀(De a fizuját vigye 😀)
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nekem tökmindegy, ha a keret marad akármelyik divízióba pakolhattok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, de azért igen nagy különbség van a fantázianév, és a fanság szerint beosztott eredeti nevek között. 😊

A kötekedést meg megértem, hisz már sobrinak is nagyon bejött 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Farky-nak pl. valószínű teljesen tök mindegy, hogy fetomy milyen nevű csapattal játszik, de fetomynak nem lenne mindegy, hogy a kedvenc csapataként játszik-e.fetomy
ezen elv mentén dobtam be a fantázianeveket, mert ilyen alapon neked tök mindegy, hogy én milyen nevű csapattal vagyok, de én bizony szeretnék Szentes Saints vagy New Orleans Bounty Hunters név alatt játszani 😛

értem persze a logikát, csak kötekedek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogy jön ide a fantázianév? Gyakorlatilag úgyis tök mindegy, hogy az én csapatom Falcons néven fut-efetomy
ilyen alapon futhatna a csapatod Maltese Falcons néven is, nem?jjncaa
Most direkt játszod a hülyét, vagy tényleg ennyire felfoghatatlan amiről beszélek? Farky-nak pl. valószínű teljesen tök mindegy, hogy fetomy milyen nevű csapattal játszik, de fetomynak nem lenne mindegy, hogy a kedvenc csapataként játszik-e. Pontosabban ha nincs választás nyilván fetomynak is mindegy, mert elsősorban játszani akar, de ha lehetne akkor már inkább úgy.

Csak szerintem a fantázianevek nem nagyon jönnek össze azzal, hogy mindenki lehessen a kedvencével, mert épp arról szólna a váltás, hogy ne "akárkivel" legyünk, hanem a kedvencekkel.

Ja, és mivel NFL-t játszunk, nem nem futhatna sem az én csapatom Maltese néven sem másén, mert az pont olyan moslék dolog lenne, mint mikor kiadnak egy soccer játékot, amiben Dal Poaro-k meg Onzoghik rohangálnak a Juventes csapatában. 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Hogy jön ide a fantázianév? Gyakorlatilag úgyis tök mindegy, hogy az én csapatom Falcons néven fut-efetomy
ilyen alapon futhatna a csapatod Maltese Falcons néven is, nem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
idén nem lesz variálás, ugyanis egyes csapatok direkt úgy alakítják ki a keretet, hogy jól boldoguljanak a csoportjukban 😀Höri
egyes csapatok nagyon gagyik akkor 😛 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
idén nem lesz variálás, ugyanis egyes csapatok direkt úgy alakítják ki a keretet, hogy jól boldoguljanak a csoportjukban 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogy jön ide a fantázianév? Gyakorlatilag úgyis tök mindegy, hogy az én csapatom Falcons néven fut-e, mivel DeAngelo eladásával szerintem 1etlen darab IRL falconom sincsen 😛 Viszont nekem faszább érzés lenne bearsként tevékenykedni 😊

Amúgy ja del +1, FA kör után is be lehetne akár játszani 😊 Igaz az a draft trackert brutállá tenné, de ha ezen múlik, énszívesen átírkálom 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Most alapvetően nyilván meg lehet ezt jegyezni, nincs azzal probléma, viszont én kurvára tudnék örülni ennek a keretcserés cuccnak, mert nagyon nagyon szívesen lecserélném a Falconst, főleg Bears-re, de csak keretátvitellel 😊

Ahol ezt meg lehet beszélni,nem probléma, szerintem tényleg megjátszhatnánk 😊 Gondolom nem csak én szeretnék szívem szerint a kedvenc csapatommal lenni 😊fetomy
sőt, igazából játszhatnánk fantázianevekkel is 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Arra lettem volna kíváncsi, hogy bria sigjeiről milyen csapatra asszociáltam volna.. 😀 Biztos valami Orlando Fantasyrafetomy
nekem lenne erre egy elborult javaslatom, mégpedig a keretcsere.

tehát mondjuk Toca jövőre Vikings GM lesz, de a játékoskerete ugyanaz marad mint most, Rata meg megy Denverbe szintén az eddigi keretével (vagy St. Louisba ha beleszól Storm 😀). Ugyanígy mehet Miamibe Delonso, vagy a Giantshez Kristóf is, fetomy Chicagoba, Gabtsi Cincybe, aztán lassan mindenki a helyére kerül, akinek van helye. A sasokért meg majd megverekednek.

Vagy a másik verzió, hogy mindenki megjegyzi a mostanit 😮Höri
Nekem nagyon tetszik az ötlet! Nagy+++
Lehetne akár idén is, még draftig a keretcsere.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most alapvetően nyilván meg lehet ezt jegyezni, nincs azzal probléma, viszont én kurvára tudnék örülni ennek a keretcserés cuccnak, mert nagyon nagyon szívesen lecserélném a Falconst, főleg Bears-re, de csak keretátvitellel 😊

Ahol ezt meg lehet beszélni,nem probléma, szerintem tényleg megjátszhatnánk 😊 Gondolom nem csak én szeretnék szívem szerint a kedvenc csapatommal lenni 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is Steeler akarok lenni ha már lehet 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Arra lettem volna kíváncsi, hogy bria sigjeiről milyen csapatra asszociáltam volna.. 😀 Biztos valami Orlando Fantasyrafetomy
nekem lenne erre egy elborult javaslatom, mégpedig a keretcsere.

tehát mondjuk Toca jövőre Vikings GM lesz, de a játékoskerete ugyanaz marad mint most, Rata meg megy Denverbe szintén az eddigi keretével (vagy St. Louisba ha beleszól Storm 😀). Ugyanígy mehet Miamibe Delonso, vagy a Giantshez Kristóf is, fetomy Chicagoba, Gabtsi Cincybe, aztán lassan mindenki a helyére kerül, akinek van helye. A sasokért meg majd megverekednek.

Vagy a másik verzió, hogy mindenki megjegyzi a mostanit 😮

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pedig szerintem tök egyértelmű h Cowboyst kellett volna beírni hisz ott játszom 😀Farky
én kérek elnézést 😀 (amúgy majd nézz fel, mert nemrég ment pm 😀)

Arra lettem volna kíváncsi, hogy bria sigjeiről milyen csapatra asszociáltam volna.. 😀 Biztos valami Orlando Fantasyra