GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 851
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Faszomat hogy senki nem azzal a csapattal van, amivel ki van tapétázva a profilja 😀fetomy
egy igazi kockának kívülről kéne fújnia mind a 32 csapat GM-jét 😀Stez
tudomén, csak időnként megzavar, hogy pl. farkynál COLTSCOLTSCOLTS ezerrel, és automatikusan beírom, de ugyanez volt múltkor Tocával, aki szintén mindenfelé Vikings cuccal nyomult 😀 De lassan már megszokom,hogy bármit látok, kb. tuti nem az lesz a GM csapata 😀fetomy
pedig szerintem tök egyértelmű h Cowboyst kellett volna beírni hisz ott játszom 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na én pl full Phins és Oakland szurker vagyok, így normális hogy a Tampával tolom.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Faszomat hogy senki nem azzal a csapattal van, amivel ki van tapétázva a profilja 😀fetomy
egy igazi kockának kívülről kéne fújnia mind a 32 csapat GM-jét 😀Stez
tudomén, csak időnként megzavar, hogy pl. farkynál COLTSCOLTSCOLTS ezerrel, és automatikusan beírom, de ugyanez volt múltkor Tocával, aki szintén mindenfelé Vikings cuccal nyomult 😀 De lassan már megszokom,hogy bármit látok, kb. tuti nem az lesz a GM csapata 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Faszomat hogy senki nem azzal a csapattal van, amivel ki van tapétázva a profilja 😀fetomy
egy igazi kockának kívülről kéne fújnia mind a 32 csapat GM-jét 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Faszomat hogy senki nem azzal a csapattal van, amivel ki van tapétázva a profilja 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fetomy a colts az én csapatom és colombo nem köll 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
a 2013/3. (KC) az top10-es lesz 😊
újonc Qb-val fogom tolniStez
de a szerencse melletted lesz.fetomy
azzal kitörölhetem, ha nincs Tibóm 😐

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a 2013/3. (KC) az top10-es lesz 😊
újonc Qb-val fogom tolniStez
de a szerencse melletted lesz.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
a 2013/3. (KC) az top10-es lesz 😊
újonc Qb-val fogom tolni

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Pat Rob Facepalm!

2+3+4? 😀 nebasszáfölHöri
Volt egy megérzésem hogy jò lesz, de majd jövőre kiderül 😊 De amùgy kör vègi pickekről van szò ha ez enyhìt valamit 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Frissült a licit állásos hsz, szorri a késésből adódó bonyodalmakért 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
csak egy tényt állapítottam meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én nem hiszem hogy szídtam Breest vagy a csapatod.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Lol az egyik szerint kevésért adtam el a másik szerint sokért, jók vagytok ....

The Saints are reportedly ''very comfortable'' with CB Patrick Robinson becoming a full-time starter next season.
A first-round pick in 2010, Robinson appeared in 15 games, recording 47 tackles and four interceptions. Considered the in-house favorite to replace free agent Tracy Porter, Robinson's production surpassed Porter's in nearly every defensive category last seasonDelonso_
ha Loadholt szar, akkor PatRob felőlem lehet bármilyen kezdő, ő extrameghiperszuperszarjjncaa
Igen, valószínűleg azért nem szerződtek újra az addigi kezdőjátékosukkal, mert olyan szar volt. Azt is azért írják, hogy elég biztos benne az edzői stáb hogy nehogy igazad legyen.Delonso_
minden játékos addig szar, míg Brees mellett játszik, bár érdekes módon ez a nem én keretemben levőkre nem vonatkozik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A BME-VIK kartell 4 fősre nőtt. Schleck, Toca, Ork és jómagam mostantól nyugodtan kartellesedhetünk 😀tenorx
Orkkal ha ez sikerül, megemelem kalapom

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
hát ez remek

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A BME-VIK kartell 4 fősre nőtt. Schleck, Toca, Ork és jómagam mostantól nyugodtan kartellesedhetünk 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lol az egyik szerint kevésért adtam el a másik szerint sokért, jók vagytok ....

The Saints are reportedly ''very comfortable'' with CB Patrick Robinson becoming a full-time starter next season.
A first-round pick in 2010, Robinson appeared in 15 games, recording 47 tackles and four interceptions. Considered the in-house favorite to replace free agent Tracy Porter, Robinson's production surpassed Porter's in nearly every defensive category last seasonDelonso_
ha Loadholt szar, akkor PatRob felőlem lehet bármilyen kezdő, ő extrameghiperszuperszarjjncaa
Igen, valószínűleg azért nem szerződtek újra az addigi kezdőjátékosukkal, mert olyan szar volt. Azt is azért írják, hogy elég biztos benne az edzői stáb hogy nehogy igazad legyen.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
szerintem bria maga mondott le és gondolom amiatt is fosott már a piacra, mert nem érdekelte a játék

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Robinson's production surpassed Porter's in nearly every defensive category last seasonDelonso_
Ez még nem jelent sokat... sztem is röhejes a három pick, de igazából idén még olyan trade nem nagyon volt, ami kb egyenlő lett volna 😛 szóval illeszkedik a vonulatba.

Néztem a délutáni tresst is... azért az is elég vérszegény és egykaptafára megy egy ideje.. régen Soldival az is jobb volt 😕
Minden régi GM elvonul.. asszem elkezdek én is nyugdíjasotthont keresni.
Ja, amúgy üdv Schleck! 😊 (ezt most magadra ne vedd, amit a végén írtam)Igor
Az üdv Schleck!-et? 😐Szegecs
Nem, a felkiáltójelet 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Lol az egyik szerint kevésért adtam el a másik szerint sokért, jók vagytok ....

The Saints are reportedly ''very comfortable'' with CB Patrick Robinson becoming a full-time starter next season.
A first-round pick in 2010, Robinson appeared in 15 games, recording 47 tackles and four interceptions. Considered the in-house favorite to replace free agent Tracy Porter, Robinson's production surpassed Porter's in nearly every defensive category last seasonDelonso_
ha Loadholt szar, akkor PatRob felőlem lehet bármilyen kezdő, ő extrameghiperszuperszar


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Robinson's production surpassed Porter's in nearly every defensive category last seasonDelonso_
Ez még nem jelent sokat... sztem is röhejes a három pick, de igazából idén még olyan trade nem nagyon volt, ami kb egyenlő lett volna 😛 szóval illeszkedik a vonulatba.

Néztem a délutáni tresst is... azért az is elég vérszegény és egykaptafára megy egy ideje.. régen Soldival az is jobb volt 😕
Minden régi GM elvonul.. asszem elkezdek én is nyugdíjasotthont keresni.
Ja, amúgy üdv Schleck! 😊 (ezt most magadra ne vedd, amit a végén írtam)Igor
Az üdv Schleck!-et? 😐


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én pl Alexet (Briát ) bírtam nagyon, de ha nem néz a csapatára mit lehet csinálni?
Az élet már csak ilyen, fluktuáció volt van és lesz.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Robinson's production surpassed Porter's in nearly every defensive category last seasonDelonso_
Ez még nem jelent sokat... sztem is röhejes a három pick, de igazából idén még olyan trade nem nagyon volt, ami kb egyenlő lett volna 😛 szóval illeszkedik a vonulatba.

Néztem a délutáni tresst is... azért az is elég vérszegény és egykaptafára megy egy ideje.. régen Soldival az is jobb volt 😕
Minden régi GM elvonul.. asszem elkezdek én is nyugdíjasotthont keresni.
Ja, amúgy üdv Schleck! 😊 (ezt most magadra ne vedd, amit a végén írtam)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lol az egyik szerint kevésért adtam el a másik szerint sokért, jók vagytok ....

The Saints are reportedly ''very comfortable'' with CB Patrick Robinson becoming a full-time starter next season.
A first-round pick in 2010, Robinson appeared in 15 games, recording 47 tackles and four interceptions. Considered the in-house favorite to replace free agent Tracy Porter, Robinson's production surpassed Porter's in nearly every defensive category last season