GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát rata egy szóval nem mondtam, hogy szar GM vagy, és azt se hogy te konkrétan sírtál, mittudomén ki sírt. Nem is kifejezetten -csak- rád értettem, hanem általában valakire, csak konkrétan a te két kekised maradt meg, de ha Stez nem bassza ki a két szupersztárját, őt írtam volna 😛fetomy
Jól van, csak ha már beírtál példának gondoltam jelzem hogy vannak terveim, csak nem látsz be a kulisszák mögé 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát rata egy szóval nem mondtam, hogy szar GM vagy, és azt se hogy te konkrétan sírtál, mittudomén ki sírt. Nem is kifejezetten -csak- rád értettem, hanem általában valakire, csak konkrétan a te két kekised maradt meg, de ha Stez nem bassza ki a két szupersztárját, őt írtam volna 😛
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Amikor eltradelték a Cowboysba jó ötletnek tűnt.tenorx
Tudom, bidwar volt érte.
A szövegre értettem, az tetszett nagyon.

De alátámasztja azt az érvem, hogy nagyon átértékelődhet egy játékos értéke egy év alatt.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mindezek után aki sír, hogy nincs space-e FA-n, azt nem tudom sajnálni. Igen nincs pénze, mert a gigapénzes szar játékosát el akarja sózni, és ha nem tudja, inkább bennragaszt egy szar emberért 5 milliót, minthogy cutolná, tisztán maradna 4+ rajta amin vehetne egy olyat aki legalább valamennyire megéri azt a lóvét. Csak hogy 1 példát mondjak ott van rata, akinek fél másodperc alatt csinálnék 5-6 milla space-t, amiből 2 kekiben írt needjét bőven megoldotta volna. 😛
A liciteket pedig rögtön frissítem, csak nem voltam itthon 😊fetomy
Ki fogom vágni Kemo-t csak meg akarom várni az OL kör végét hogy a másodikban vet. min.-ért visszahozhassam 😊 Brackettet nem biztos, Őt lehet megtartom még. Az FS/TE poszt meg már meg van oldva ilyen félmegoldásokkal, csak még nincs beírva a tréd stratégiai okok miatt. De kösz hogy szóltál, frissítem a KEKI-t 😊 Egyébként meg nem sírok, csak leírtam hogy mit/miért csinálok (tekintettel arra hogy meg lettem szólva 😛 ), konkrét sírást nem igazán láthattál itt tőlem...


szerk.: Látod Delonso, Fetomy is leírta hogy szar GM vagyok 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amikor eltradelték a Cowboysba jó ötletnek tűnt.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez a kedvencem TenorX tollából:

cut:
Roy "kurvaanyádtebuzi" Williams:
4 125 000 5 850 000 8 225 000
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
100k bünti miatt picsogni abszolút érthető. Sok kicsi sokra megy, sok lesz a penalty, és sok penaltyval nem lehet költekezni, mert nem férünk majd be. Itt az én példám, alig 15 milliót költöttem eddig FA-ra és még mindig van 15 millió space-em, miközben 10 millió a büntim. Nem, abszolút nem lehet megoldani. 😛

(Más kérdés, hogy szoptam be konkrétan azokkal akiket épp behúztam, de az nem space és penalty függő, hanem a konkrét játékos kiválasztása, hisz ugyanazt a pénzt másra is lehet költeni éppen.)

Mindezek után aki sír, hogy nincs space-e FA-n, azt nem tudom sajnálni. Igen nincs pénze, mert a gigapénzes szar játékosát el akarja sózni, és ha nem tudja, inkább bennragaszt egy szar emberért 5 milliót, minthogy cutolná, tisztán maradna 4+ rajta amin vehetne egy olyat aki legalább valamennyire megéri azt a lóvét. Csak hogy 1 példát mondjak ott van rata, akinek fél másodperc alatt csinálnék 5-6 milla space-t, amiből 2 kekiben írt needjét bőven megoldotta volna. 😛

A liciteket pedig rögtön frissítem, csak nem voltam itthon 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nézd meg a cut topicot javaslom 😊
Van pár anyázás benne.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 181 — Vikings fan
De ha van türelme, tud draftolni is.
FA-ról építkezni nagyon-nagyon költséges dolog. Be lehet húzni ott egy két játékost, de szvsz érdemesebb tradelni és draftolni, mégha ez pickbe is kerül. (megfigyeltem minden évben újratermelődnek a pickek) A pénz azonban véges.
Én pl ámulva nézem azokat akik folyamatosan emelkedő fizetést adnak a játékosaiknak, ez a gyertya hamar a körmükre ég majd.Delonso_
Igen csak kellenek a jó játékosok FA-ról hogy később el lehessen tradelni őket 😊Toca
Ezzel két gond is van.
1. akit drágán hozol nem biztos hogy más is meg akarja fizetni jó áron, amikor ha már tradel hozhat egy rookie szerződéssel rendelkezőt is.
2. az NFL-ben gyakran egyik évről a másikra értékelődik le/fel teljesen a játékos értéke, rossz esetben rajtad maradhat iszonyat drágán.

Én pl szívtam meg eléggé majd bejön játékosokkal, akiket drágán hoztam.Delonso_
Mondtam én hogy nincs kockázata ? 😀 Mondjuk itt általában ha kapós az ember ellehet adni,azért annyira kevés ember van túlfizetve. Az olcsó fiatalnál egy ugyanolyan kaliberü idősebb játékos meg olcsóbb ezért fogják elvinni,főleg ha már tett is le az asztalra. Vagy nem 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De ha van türelme, tud draftolni is.
FA-ról építkezni nagyon-nagyon költséges dolog. Be lehet húzni ott egy két játékost, de szvsz érdemesebb tradelni és draftolni, mégha ez pickbe is kerül. (megfigyeltem minden évben újratermelődnek a pickek) A pénz azonban véges.
Én pl ámulva nézem azokat akik folyamatosan emelkedő fizetést adnak a játékosaiknak, ez a gyertya hamar a körmükre ég majd.Delonso_
Igen csak kellenek a jó játékosok FA-ról hogy később el lehessen tradelni őket 😊Toca
Ezzel két gond is van.
1. akit drágán hozol nem biztos hogy más is meg akarja fizetni jó áron, amikor ha már tradel hozhat egy rookie szerződéssel rendelkezőt is.
2. az NFL-ben gyakran egyik évről a másikra értékelődik le/fel teljesen a játékos értéke, rossz esetben rajtad maradhat iszonyat drágán.

Én pl szívtam meg eléggé majd bejön játékosokkal, akiket drágán hoztam.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 181 — Vikings fan
De ha van türelme, tud draftolni is.
FA-ról építkezni nagyon-nagyon költséges dolog. Be lehet húzni ott egy két játékost, de szvsz érdemesebb tradelni és draftolni, mégha ez pickbe is kerül. (megfigyeltem minden évben újratermelődnek a pickek) A pénz azonban véges.
Én pl ámulva nézem azokat akik folyamatosan emelkedő fizetést adnak a játékosaiknak, ez a gyertya hamar a körmükre ég majd.Delonso_
Igen csak kellenek a jó játékosok FA-ról hogy később el lehessen tradelni őket 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elvagytok.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Miért lennél szar GM ? 😊
Sokféle stratégia van a játékban ami eredményre vezethet.
Elmondtuk csak az álláspontunkat, hátha okulunk belőle valamit, vagy valakinek hasznos lesz.
Simán játszhat Light egy-két évet még.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
De ha van türelme, tud draftolni is.
FA-ról építkezni nagyon-nagyon költséges dolog. Be lehet húzni ott egy két játékost, de szvsz érdemesebb tradelni és draftolni, mégha ez pickbe is kerül. (megfigyeltem minden évben újratermelődnek a pickek) A pénz azonban véges.
Én pl ámulva nézem azokat akik folyamatosan emelkedő fizetést adnak a játékosaiknak, ez a gyertya hamar a körmükre ég majd.Delonso_
Ezért se voltam túl aktív FA-n, egyszerűen nincs rá pénzem, nem tudom felvenni a versenyt a bő sapkájú versenytársakkal 😊 De azért Lightnak az az 1 milkás összeg nem nevezhető akkora hatalmas költségnek (jó, most azt ne vegyük bele hogy vissza akar vonulni, azt benéztem... rákerestem a szerződésére, láttam hogy még van belőle 1 év IRL, gondoltam kitölti... ez van, szar GM vagyok, kell ilyen is 😊 )
Nyilván draftról is hozok majd embert, de nem dobhatok be mindenkit egyből a mélyvízbe 😊 A fiatal középső/hátsókörös playerek betanulhatnak szépen az ilyen Light típusú játékosoktól.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De ha van türelme, tud draftolni is.
FA-ról építkezni nagyon-nagyon költséges dolog. Be lehet húzni ott egy két játékost, de szvsz érdemesebb tradelni és draftolni, mégha ez pickbe is kerül. (megfigyeltem minden évben újratermelődnek a pickek) A pénz azonban véges.
Én pl ámulva nézem azokat akik folyamatosan emelkedő fizetést adnak a játékosaiknak, ez a gyertya hamar a körmükre ég majd.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egy esetet látok amikor igenis megéri az aki még 1-2 évet van a csúcson, vagy csúcsközelben, ha valaki stabil PO résztvevő és SB-re tör.Delonso_
Vagy akinek nincs elég cap space-e hogy fiatal ereje teljében lévő free agenteket hozzon milliókért, meg 15 prémium pickje hogy egyből kezdő játékost hozzon a draftról minden hiányposztra.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én nem is licitálnék rá pont ezek miatt 100 k ide vagy oda.
Én nem kedvelem az olyan játékost aki levezet vagy nincs benne perspektíva.Delonso_
Aki megteheti... :rolleyes:Rataxes
Szerintem bárki megteheti.
Egy esetet látok amikor igenis megéri az aki még 1-2 évet van a csúcson, vagy csúcsközelben, ha valaki stabil PO résztvevő és SB-re tör. Akkor nyilván a lehető legerősebb megoldás az, ami eredményhez vezethet rövid távon.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szaba Baxterre már Döme licitált, csak nincs még átvezetve trackerbe.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én nem is licitálnék rá pont ezek miatt 100 k ide vagy oda.
Én nem kedvelem az olyan játékost aki levezet vagy nincs benne perspektíva.Delonso_
Aki megteheti... :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én nem is licitálnék rá pont ezek miatt 100 k ide vagy oda.
Én nem kedvelem az olyan játékost aki levezet vagy nincs benne perspektíva.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
De komolyan, 100k nem fér bele évente? Akkor ott valamit nagyon szarul csinál az ember... Mindjárt megyek is rá ajánlani, mert ez vicc 😀Wyatt
oké, de most megint ott tartunk, hogy a "licitversenyben" Light nem ahhoz fog aláírni, aki többet ajánl, hanem aki hosszabb szerződést... mikor annak is kb. 5% az esélye, hogy még egy évet bevállal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én se értem, ezzel az erővel a fél brigádot meg lehetne szólni... Pl. Birk se nagyon fog már 5 évet játszani, pedig rá is többen ajánlottak.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 181 — Vikings fan
De komolyan, 100k nem fér bele évente? Akkor ott valamit nagyon szarul csinál az ember... Mindjárt megyek is rá ajánlani, mert ez vicc 😀Wyatt
Aki a kicsit nem becsüli... Igazából ha nem én adtam volna neki vetmin-t egyetértenék 100k bünti lófasz 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De komolyan, 100k nem fér bele évente? Akkor ott valamit nagyon szarul csinál az ember... Mindjárt megyek is rá ajánlani, mert ez vicc 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat en sem ertettem a Light licitet. Oke, szaros 100k, de pontosan, sok kicsi sokra megy. Ha meg Light nem vonul vissza, jatszik max meg egy evet, itt meg siman megkinaljuk 3 evvel. Csak furcsa volt tekintve, hogy kevesebb mint egy napja szuntette meg Hori a bunti nelkuli visszavonultatast.