Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Túl jó lesz a Chargers, ezért nem jut Stez PO-ba.szaba
Hát még a Broncos a noQB az új rendszerrel.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen álljjncaa
nagyon sajnalom, de en vagy a tundrara megyek, vagy az alabama a&m stadionjaba. mas opcio nincs.
ilyen megaloman szar allamot meg plane ne nezz ki nekem legyszives, kiraz a hideg a populizmustol.Fake
Tehát nem vagy antielitista, és mint ilyen nem akarod, hogy a nép akarata/érdeke felül kerekedjen a szűk hatalmi eliten? 😀
Vagy csak szimplán nem szereted a túlzottan hype-olt dolgokat? Csak mert nekem úgy jött, le, hogy Barcelona-szurkoló vagy, plusz azért az idény előttig a Coltsra sem lehetett mondani, hogy ne tartozna itthon a „divatcsapatok” közé 😊Wyatt
az elobbi szamomra nem ennyire egyertelmu, h hogyan gondolkozom effelol, ezt mindig a konkret tema hatarozza meg, az utobbira pedig igaz, hogy nem szeretem a tulzottan felkapott csapatokat. ennek igaz, hogy ellentmond a barca- es colts szurkolosagom, de barca szurkolo meg kispocsos koromban lettem, amikor azt sem tudtam, hogy ok mennyire eredmenyesek, nemhogy a sorozatos cimhalmozasrol lett vna szo, colts szurkolo pedig nfl kovetesem hajnalan lettem, amikor az elso colts meccsem nezesekor lenyugozott, h ez a csapat micsoda jatszi konnyedseggel jut el az ellenfel celteruletere. es mivel azt a mondast mar akkor tudtam, miszerint defense wins championship, engem az fogott meg bennuk, hogy ok az altalanos megkozelites ellenere nem a vedelmukkel, hanem a tamadoikkal akarnak bajnoksagot nyerni.
persze utolag, ahogy jobban megismertem a ligat es a jatekot mar lattam, hogy bika vedelem nelkul senki sem tud sbt nyerni, de ekkor mar menthetetlenul ok lettek a kedvenceim.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 897
same ol szabaSzegecs
Vintage 😀
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
same ol szaba


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 897
Rookie fizuk kb. mikor lesznek nyilvánosak?szaba
november 15-én mester!
közleményben is ott van.fetomy
Rookiet írtam a kereső sávba, nem újoncot. 😀 Epic
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rookie fizuk kb. mikor lesznek nyilvánosak?szaba
november 15-én mester!
közleményben is ott van.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 897
milyen rookie fizuk?
az ideiek tudtommal szabálykönyvben bent vannak márStez
My bad, közleménybe kerestem...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 046 — Whoops, looks like something went wrong.
milyen rookie fizuk?
az ideiek tudtommal szabálykönyvben bent vannak már

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 897
Rookie fizuk kb. mikor lesznek nyilvánosak?
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 897
Túl jó lesz a Chargers, ezért nem jut Stez PO-ba.szaba
Ki lesz az új Gm?Szegecs
3ad.
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Túl jó lesz a Chargers, ezért nem jut Stez PO-ba.szaba
Ki lesz az új Gm?


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 897
Túl jó lesz a Chargers, ezért nem jut Stez PO-ba.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 046 — Whoops, looks like something went wrong.
nem tartom kurva klafának a helyzetet, dehogy tartom annak 😉
az meg alap, hogy mindenki másképp vélekedik róla és mindenkinek megvan a maga véleménye, nekem ezzel nincs is semmi bajom, de nyilván azért mondtam, hogy nem mások lelki üdvéért játszom
mert sosem lesz olyan, ami mindenkinek tetszeni fog, kár is azon feszengeni
a fáma meg kurva egyszerű, vagy beszopom, vagy nem 😀 Jimmyvel beszoptam, most remélem, hogy ezúttal más lesz a helyzet.. akármi is van, itt minden Luck/RG-n fog múlni hosszútávon

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
igen stez. ez a po alomvilag fog most megszunni egy par evre az ujonc iranyitoddal 😀
nem mondom h szar csapatod van, mert ez azert nem lenne igaz, de ha szeretned leirom h szerintem mi az amivel kurvara megfog gyulni a bajod kb '15ig (vagy legalabbis meggyulne ha nem tredelhetnel el jovore is el 2 ev mulva esedekes pickeket).
csak azert mondom, hogy ha szeretned, mert esznelkuli fikazasba, meg aggressziv visszatamadasra nem vagyok kivancsi, csak beszelgethenenk a csapatodrol. te kurva kafanak latod a helyzetedet en meg nem. ennyi a kulonbseg.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 046 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha lesz GM játék. Vagy világ.tenorx
Jogos.
Elárulom, amiatt adtam oda a pickjeimet, mert azzal számolok, hogy 2012 decemberében ugyebár mind meghalunk.Stez
egy másik idősíkban azért még nyugodtan draftolhatnál, de ha te ki akarsz cseszni a létező összes stezvariációval, akkor lelked rajtajjncaa
fogok is 😉
aztán meg nyilván olyanra nem alapozok, hogy esetleg nem én leszek 2014-re a KC GM, elvégre mióta itt vagyok, aktívan tolom a dolgokat, nem unom, sőt élvezem, most meg remélhetőleg egy normális QB-m is lesz, nem pont manapság tervezem, hogy abbahagyom
szóval itt ha Höri kibasz, akkor van csácsá, egyébként tőlem nem szabadul a nép, nagy sajnálatára 😊
(de mondjuk miért baszna ki? hisz aktív vagyok 3 éve, azt hiszem, sikeresnek lehet mondani a KC-t is, hisz rögtön első évben PO, ami idén is megvolt.)

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
Ha lesz GM játék. Vagy világ.tenorx
Jogos.
Elárulom, amiatt adtam oda a pickjeimet, mert azzal számolok, hogy 2012 decemberében ugyebár mind meghalunk.Stez
egy másik idősíkban azért még nyugodtan draftolhatnál, de ha te ki akarsz cseszni a létező összes stezvariációval, akkor lelked rajta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 046 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha lesz GM játék. Vagy világ.tenorx
Jogos.
Elárulom, amiatt adtam oda a pickjeimet, mert azzal számolok, hogy 2012 decemberében ugyebár mind meghalunk.

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azt utalom. legyen inkabb egy autentikus louisianai gyapotszedonigger hadsereg. azokat tudnam legalabb hasznalni itt a messzi buffaloban. ha a pickek nem sikerulnek tul fenyesen, egy kozepszeru defenset meg mindig recruitolok beloluk 😀Fake
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen álljjncaa
nagyon sajnalom, de en vagy a tundrara megyek, vagy az alabama a&m stadionjaba. mas opcio nincs.
ilyen megaloman szar allamot meg plane ne nezz ki nekem legyszives, kiraz a hideg a populizmustol.Fake
Tehát nem vagy antielitista, és mint ilyen nem akarod, hogy a nép akarata/érdeke felül kerekedjen a szűk hatalmi eliten? 😀
Vagy csak szimplán nem szereted a túlzottan hype-olt dolgokat? Csak mert nekem úgy jött, le, hogy Barcelona-szurkoló vagy, plusz azért az idény előttig a Coltsra sem lehetett mondani, hogy ne tartozna itthon a „divatcsapatok” közé 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen álljjncaa
nagyon sajnalom, de en vagy a tundrara megyek, vagy az alabama a&m stadionjaba. mas opcio nincs.
ilyen megaloman szar allamot meg plane ne nezz ki nekem legyszives, kiraz a hideg a populizmustol.Fake
tundrán gyapotszedés, az való nekedjjncaa
ez a tortenet kisertetiesen kezd hasonlitani egy masikra
http://chfilpo.villamvadasz.hu/drupal/szar_ugy
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
azt utalom. legyen inkabb egy autentikus louisianai gyapotszedonigger hadsereg. azokat tudnam legalabb hasznalni itt a messzi buffaloban. ha a pickek nem sikerulnek tul fenyesen, egy kozepszeru defenset meg mindig recruitolok beloluk 😀Fake
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen álljjncaa
nagyon sajnalom, de en vagy a tundrara megyek, vagy az alabama a&m stadionjaba. mas opcio nincs.
ilyen megaloman szar allamot meg plane ne nezz ki nekem legyszives, kiraz a hideg a populizmustol.Fake
tundrán gyapotszedés, az való neked


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Meg egy rumos kakaót.tenorx
azt utalom. legyen inkabb egy autentikus louisianai gyapotszedonigger hadsereg. azokat tudnam legalabb hasznalni itt a messzi buffaloban. ha a pickek nem sikerulnek tul fenyesen, egy kozepszeru defenset meg mindig recruitolok beloluk 😀Fake
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen álljjncaa
nagyon sajnalom, de en vagy a tundrara megyek, vagy az alabama a&m stadionjaba. mas opcio nincs.
ilyen megaloman szar allamot meg plane ne nezz ki nekem legyszives, kiraz a hideg a populizmustol.
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
14. korig kernem + minden ingosagod es a training facility berleti jogait.Fake
Meg egy rumos kakaót.tenorx
azt utalom. legyen inkabb egy autentikus louisianai gyapotszedonigger hadsereg. azokat tudnam legalabb hasznalni itt a messzi buffaloban. ha a pickek nem sikerulnek tul fenyesen, egy kozepszeru defenset meg mindig recruitolok beloluk 😀Fake
vagy akár el is költöztetheted a franchise-t dallasba, a cotton bowl úgyis üresen áll


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
2015/1-6. (NO)jjncaa
14. korig kernem + minden ingosagod es a training facility berleti jogait.Fake
Meg egy rumos kakaót.tenorx
azt utalom. legyen inkabb egy autentikus louisianai gyapotszedonigger hadsereg. azokat tudnam legalabb hasznalni itt a messzi buffaloban. ha a pickek nem sikerulnek tul fenyesen, egy kozepszeru defenset meg mindig recruitolok beloluk 😀
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
2015/1-6. (NO)jjncaa
14. korig kernem + minden ingosagod es a training facility berleti jogait.Fake
Meg egy rumos kakaót.tenorx
minden oké, de a 7. kört nem tudom adni, mert az nem cserélhető
bevallom amúgy, hogy azért mondok le, mert nem Saints gm-ként megbélyegezve akarom túlélni a világvégét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
mit adsz erte ?
😀Fake
2015/1-6. (NO)jjncaa
14. korig kernem + minden ingosagod es a training facility berleti jogait.Fake
Meg egy rumos kakaót.