NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 892 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Belichick után nézzük meg a Spektrum másik végét. Max respekt a Lionsos operatőrnek.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 351 — situational football


😀 😀
Nomac
Helyén kezeli...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/NFL/status/1453553355159003136?s=20
😀 😀
Nomac
Valami már nem kóser az öreggel, hogy a végén elégedett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com


😀 😀

Szerkesztette: Nomac
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Na, akkor ideje lenne több Pats-meccset adni!
Wyatt
Mondjuk a statot a vasárnapi jets meccs jól megnyomta!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor ideje lenne több Pats-meccset adni!

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
igen ez velem is szembe jött, gondolkodtam, hogy betegyem-e de megelőztél 😛 Felkészült az FK 3-2-1 😉
dande
Jó hát mit vársz tőlük Magyarországról, insider bejárást az NFL csapatokhoz?
tenorx
bocsánat félreérthető voltam, véletlenül lett t betű a végén, így akartam írni: 2felkészül FK" és csak arra akartam utalni, van egy újabb téma, amit lehozhatnak, és kíváncsi vagyok mikor. Semmi támadó szándék nem volt benne 😉
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 299 — Wrath of Khan
igen ez velem is szembe jött, gondolkodtam, hogy betegyem-e de megelőztél 😛 Felkészült az FK 3-2-1 😉
dande
Jó hát mit vársz tőlük Magyarországról, insider bejárást az NFL csapatokhoz?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
igen ez velem is szembe jött, gondolkodtam, hogy betegyem-e de megelőztél 😛 Felkészült az FK 3-2-1 😉
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
feszkó a tulajok között

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0517%2Fr371995_1296x729_16-9.jpg
Sources: Kroenke irks NFL owners with fees pivot
Rams owner Stan Kroenke has angered NFL owners with the possibility of him trying to back away from a promise to cover tens of millions of dollars in legal expenses related to his team's 2016 departure from St. Louis, sources told ESPN.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 701 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A GB ellen nem puntoltunk, de csak 10 pontot szereztünk.
1970 óta (NFL-AFL összevonás) csupán negyedszerre történt meg, hogy egy csapat nem puntol, de csak 10 vagy kevesebb pontot szerez.

Fuck yeah.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Hali!

Bocs, eléggé off, de volt velük valaki már USA-ban?
 www.jettravel.hu/sport/california-dreamin-2021

Szimpatikus a dolog, jó meccsek mindkét sportban, de néhány dolog miatt vannak bennem kérdőjelek (személyesen megoldott utazás, sok dolog nincs benne az árban) az iránt, hogy mennyire ilyen csoportos/vezetett dolog-e ez, vagy csak foglaltunk szállást/jegyeket, és kész.
tenorx
Erre elfelejtettem tegnap írni, bocs...
Szóval haver 2 éve volt a bostoni túrán. Persze minden flottul ment, de ahogy baggio is írta: ha van merszed, akkor ezt egyedül is megcsinálhatod és kb spórolsz 300-400e forintot. Aki félősebb vagy először megy, az fizessen be az utazási irodánál, tapasztalatnak jó. De ha körbekérdezel itt rengetegen voltak már magánúton meccsen és szerintem olcsóbban ki tudtak jönni jóval.
ÉN kifejezetten örülök, hogy szegény vagyok, mert tényleg bajban lennék melyiket válasszam 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 701 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/eszkombajn/2021/10/24/chuck-hughes-nfl-halal-amerikaifutball


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 400
Eszméletlen, hülyének néznek mindenkit


r.baggio
Huhh én most teljesen megnyugodtam, hogy nincs több ilyen elfogadhatatlan gondolkodású az NFL környékén. És így el is hiszem, hogy nem lejáratás volt...
Matthew99
Vagy csak tudják, hogy mit nem lehet leírni/mondani.

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 299 — Wrath of Khan
Hali!

Bocs, eléggé off, de volt velük valaki már USA-ban?
 www.jettravel.hu/sport/california-dreamin-2021

Szimpatikus a dolog, jó meccsek mindkét sportban, de néhány dolog miatt vannak bennem kérdőjelek (személyesen megoldott utazás, sok dolog nincs benne az árban) az iránt, hogy mennyire ilyen csoportos/vezetett dolog-e ez, vagy csak foglaltunk szállást/jegyeket, és kész.
tenorx
Én senki kenyerét nem akarom elvenni, mert aki megteheti, hogy befizessen rá, annak nyugodtan lehet őket ajánlani, de minimális találékonysággal és utazási tapasztalattal jóval olcsóbban ki lehet hozni egy ilyen túrát. Itt végig szinte fogják az ember kezét, persze azt is megértem ha kényelmi szempontból valakinek ez megéri a felárat.

(Az mondjuk meg nem is igazi kaliforniai stadiontúra, ami nem érinti a Rose Bowlt)
r.baggio
Ja persze, repjegy + belépők meccsekre nyilván olcsóbb, nekem viszont amúgy tetszene az, ha rendesen be vannak mutatva a dolgok - a kérdés itt az, hogy ez megéri a felárat, de ezért gondolkozok 😊
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Hali!

Bocs, eléggé off, de volt velük valaki már USA-ban?
 www.jettravel.hu/sport/california-dreamin-2021

Szimpatikus a dolog, jó meccsek mindkét sportban, de néhány dolog miatt vannak bennem kérdőjelek (személyesen megoldott utazás, sok dolog nincs benne az árban) az iránt, hogy mennyire ilyen csoportos/vezetett dolog-e ez, vagy csak foglaltunk szállást/jegyeket, és kész.
tenorx
Én senki kenyerét nem akarom elvenni, mert aki megteheti, hogy befizessen rá, annak nyugodtan lehet őket ajánlani, de minimális találékonysággal és utazási tapasztalattal jóval olcsóbban ki lehet hozni egy ilyen túrát. Itt végig szinte fogják az ember kezét, persze azt is megértem ha kényelmi szempontból valakinek ez megéri a felárat.

(Az mondjuk meg nem is igazi kaliforniai stadiontúra, ami nem érinti a Rose Bowlt)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 299 — Wrath of Khan
Hali!

Bocs, eléggé off, de volt velük valaki már USA-ban?
 www.jettravel.hu/sport/california-dreamin-2021

Szimpatikus a dolog, jó meccsek mindkét sportban, de néhány dolog miatt vannak bennem kérdőjelek (személyesen megoldott utazás, sok dolog nincs benne az árban) az iránt, hogy mennyire ilyen csoportos/vezetett dolog-e ez, vagy csak foglaltunk szállást/jegyeket, és kész.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
De mit ad a Miami érte? A következő évi 1 kör nálunk van, azutáni 2t vagy mi???? Illetve akkor tudniuk kell vmit hogy DW játszhat.
dande
Így is van első körük
Wyatt
Ok, de akkor is sok lesz bármi ha nem tiszta a státusza. Ők tudják a lényeg, hogy Hópihe rendben legyen 😛
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De mit ad a Miami érte? A következő évi 1 kör nálunk van, azutáni 2t vagy mi???? Illetve akkor tudniuk kell vmit hogy DW játszhat.
dande
Így is van első körük

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
De mit ad a Miami érte? A következő évi 1 kör nálunk van, azutáni 2t vagy mi???? Illetve akkor tudniuk kell vmit hogy DW játszhat.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 892 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans, Dolphins could have Deshaun Watson deal done this week
 www.houstonchronicle.com/texas-sports-nation/texans/article/Deshaun-Watson-Texans-Dolphins-trade-16549248.php
r.baggio
Tudja DeShaun hol vannak a legjobb masszörők. Robert Kraft megsúgta neki.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Texans, Dolphins could have Deshaun Watson deal done this week
 www.houstonchronicle.com/texas-sports-nation/texans/article/Deshaun-Watson-Texans-Dolphins-trade-16549248.php


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Eszméletlen, hülyének néznek mindenkit


r.baggio
Huhh én most teljesen megnyugodtam, hogy nincs több ilyen elfogadhatatlan gondolkodású az NFL környékén. És így el is hiszem, hogy nem lejáratás volt...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Eszméletlen, hülyének néznek mindenkit



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal