NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
most a hét legjobb QB-t meg az öt legjobb irányítói teljesítményt már kiválasztottam, az a kérdés, hogy mennyire van értelme ebbe belevágni (mert még az nfl-esekkel is az volt a baj, hogy a végére teljesen elsikkadt az egész)JJ Tiller
Szerintem semennyire, mert ezek így csak nevek lesznek, mindenki szavaz arra, akit ismer, ennél ütősebb dolgokra gondolnék.
megírtam PM-ben. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
most a hét legjobb QB-t meg az öt legjobb irányítói teljesítményt már kiválasztottam, az a kérdés, hogy mennyire van értelme ebbe belevágni (mert még az nfl-esekkel is az volt a baj, hogy a végére teljesen elsikkadt az egész)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
akkor nem értem, mire is gondoltál pontosan?

mert írtam, hogy alkategóriák is lennének az általad szemléltetett példákból kiindulvaJJ Tiller
megírom PM-ben

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hahó! Ez NFL csevegő. 😛 A Best NCAA team nem idevaló.

De amúgy sztem is kellene ilyen szavazósdi. Én továbbra is a best team ever in NFL-t támogatnám. És hogy elhúzzuk, a szerkesztők kiemelnének 9 csapatot, azok erőnyerők az 1. fordulóban. És csinálnák - sorsolás útján - egy hiányos 64-es táblát úgy elosztva perze, hogy a kiemeltek - mint teniszben - a lehető legkésőbb fussanak össze.

A másik TOP10 D és TOP10 O kiválasztása lehetne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Tebow 10 - McElroy 2
már itt behozhatatlan hátrányt szenvedtek 😛
Na meg milyen unalmas ócska pro-stylet nyomtak. Tiszta NFL. fúj 😛
A 2009-es Gators olyan szinten oktatott mindenkit hogy az csúnya volt. És ezt csak megerősíti a Rebels elleni loss. Mert utána látszott milyen amikor akarnak játszani. Senkinek nem volt esélye.haromt
de McElroy akkor még Unbeatable volt, Tebow egyáltalán nem 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
micsoda ordas nagy modoroskodás megy itt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tebow 10 - McElroy 2
már itt behozhatatlan hátrányt szenvedtek 😛
Na meg milyen unalmas ócska pro-stylet nyomtak. Tiszta NFL. fúj 😛
A 2009-es Gators olyan szinten oktatott mindenkit hogy az csúnya volt. És ezt csak megerősíti a Rebels elleni loss. Mert utána látszott milyen amikor akarnak játszani. Senkinek nem volt esélye.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Meg az se biztos, hogy best Gator team ever... a 95/96-os is jobb volt 😛Igor
ez most csak kötekedés 😛 Ne hasonlítsuk már Wuerffelt Tebow-hoz 😛haromt
Ha egy csapat kikap egy Houston Nutt-garda ellen.. az max best joke kategoria 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
kösz, ezek így első blikkre jó ötletek, természetesen én is NCAA-sre gondoltam, csak érdekelt, hogy mások mennyire szeretnének ilyet 😊

akkor minden posztnál önhatalmúlag kiválasztok 5 játékost, akiket pár mondatban méltatok, aztán reménykedek, hogy minél többen szavaznak majd

lehet lesz egy-két plusz kategória is posztonkéntJJ Tiller
Nem egészen erre gondoltam, de végétre is ez is egy lehetőség.
Ez szerintem nem bír elég nagy marketingértékkel, hogy lesz (sokszor) 5 név, róluk mondjuk 10 soros leírás emberenként. Ezt így megtalálja az ember a wiki-n is mondjuk. Ettől nem lesz eggyel se több potenciális NCAA néző, márha esetleg ez lenne a cél.
Ha mondjuk hamburgert akarsz eladni, akkor nem az a jó metódus, hogy mutatsz egy hamburgert, leírod, hogy 100 g tiszta marhahús, 200g pufi, 3 db uborka, kis hagyma, majonéz, ketchup, és egy szöveg: EZ KURVAJÓ, EGYED!
Hamburger esetén mondjuk mutatod Lady Ga Ga-t, és annyit mondasz: csini, mi? pedig már élete során elfogyasztott ezernégyszáztizenhárom hamburgert, nyami.
Vagy mutatsz egy elhagyatott utat, megy az autó fel egy kurva magas hegyre, ki van írva, Nepal, 6555 méter, megelőz 3 vánszorgó serpát, megérkezik egy kis lepukkant kajáldához, mindenki kókadozik bent, és szöveg: levegő már alig, de hamburger azért akad.
Engem speciel az vitt az NCAA felé, amikor arról olvastam, hogy mekkora baszom nagy stadionok vannak, LAX-i olimpia is egyetemi stadionban volt, nem NFL-ben, meg az olyan sztorik, amikor Polgár Zsuzsa mesélte (a Texas Tech-en van a SPICE, a róla elnevezett, és általa vezetett sakktanszék), hogy amikor az egyik tanítványa megnyerte az USA sakkbajnokságát, akkor egy focimeccs elött az egész teltházas, 60ezres stadion elött tapsolták meg őt is, a tanítványát is, és milyen fasza volt, vagy Tebow története, ami azért nem lebecsülendő, szóval ilyen bulvároldalról keveredtem oda, hogy kijelentheten, bár nem vagyok kimondott NCAA fan, de azért igyekeztem heti 1-2 meccset, és a bowl-meccseket megnézni. Kezdetnek meg megteszi. 😊Sobri Jóska
akkor nem értem, mire is gondoltál pontosan?

mert írtam, hogy alkategóriák is lennének az általad szemléltetett példákból kiindulva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
az a Miami az NFL-ben vitte igazán sokra, nem a collegeban 😛haromt
mondom, sztem 2009 Bama is >> 2008 FloridaHurka
2009-ben. Már Percy és Murphy és Dunlap nélkül 😛haromt
az mindössze 1 meccs 😛 és én nem azt írtam, hogy a 2009-es Bama volt jobb a 2009-es Gatorsnél, hanem hogy a 2008-as Floridánál 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az a Miami az NFL-ben vitte igazán sokra, nem a collegeban 😛haromt
mondom, sztem 2009 Bama is >> 2008 FloridaHurka
2009-ben. Már Percy és Murphy és Dunlap nélkül 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meg az se biztos, hogy best Gator team ever... a 95/96-os is jobb volt 😛Igor
ez most csak kötekedés 😛 Ne hasonlítsuk már Wuerffelt Tebow-hoz 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
az a Miami az NFL-ben vitte igazán sokra, nem a collegeban 😛haromt
mondom, sztem 2009 Bama is >> 2008 Florida
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Sztem a 45 SB-győztest kellene rangsorolni. 😊

Vagy all-time D és all time O TOP10-t is lehetne szavaztatni.Soldados
TOP: Super Bowl I: Green Bay Packers

bria: attól függetlenül nem biztos, hogy az összes SB győztes közül ők voltak a legjobbak 😛Hurka
Pedig ez olyan, mint amikor virtuálisan összeengedték a legnagyob bnehézsúlyúakat, Marcianot, Alit, Joe Louist, Tysont, Demspeyt, Schmellinget, Baert, Foremant, és a számítógép lemodellezte, hogy ki lenne az alltime győztes.
Ugyebár a programozástól függően kétféle eredmény született, ha úgy vitték be az adatokat, hogy megadták az emberek paramétereit, magasság, súly, ütőtáv, ütőerő, stb, akkor Ali nyert, viszont ha úgy, hogy ehhez hozzávették, hogy ki hányszor, és miként szenvedett vereséget, akkor meg Marciano, hiszen ő sosem veszített, hiába nem boxolt se szépen, se látványosan, de egyszerűen nem lehetett kiütni, összesen csak 2szer volt (zusammen 7mp-ig) padlón, és 49 meccsből 43-at KO-val nyert meg.
Én személy szerint ezt az utóbbit fogadom el, szerintem Marciano a legjobb, mert sosem veszített.
Ezzel a logikával a veretlen szezon visz mindent.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
az a Miami az NFL-ben vitte igazán sokra, nem a collegeban 😛haromt
hát fene sem tudja bármikor kiegyeznék egy ilyen NCAA idénnyel 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Meg az se biztos, hogy best Gator team ever... a 95/96-os is jobb volt 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az a Miami az NFL-ben vitte igazán sokra, nem a collegeban 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
QB: Tim Tebow
RB: Jeff Demps, Chris Rainey, Brandon James, Emmanuel Moody
WR: Percy Harvin, Louis Murphy, Riley Cooper, David Nelson, Deonte Thompson, Carl Moore
TE: Aaron Hernandez, Tate Casey
OL: Phil Trautwein, Carl Johnson, Maurkice Pouncey, Mike Pouncey, Jason Watkins

DE: Carlos Dunlap, Jermaine Cunningham, Justin Trattou, Duke Lemmens
DT: Terron Sanders, Lawrence Marsh
LB: Brandon Spikes, Dustin Doe, A.J. Jones, Brandon Hicks, Ryan Stamper
CB: Joe Haden, Janoris Jenkins, Wondy Pierre-Louis
S: Ahmad Black, Major Wright, Will Hill

K: Jonathan Phillips
P: Chas Henry

Florida Gators 2008. Best Team ever 😛haromt
ugyan tibi ezt te sem gondolod komolyan 😊
best gators team ever, az igen. de overall? child please 😀

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
QB: Tim Tebow
RB: Jeff Demps, Chris Rainey, Brandon James, Emmanuel Moody
WR: Percy Harvin, Louis Murphy, Riley Cooper, David Nelson, Deonte Thompson, Carl Moore
TE: Aaron Hernandez, Tate Casey
OL: Phil Trautwein, Carl Johnson, Maurkice Pouncey, Mike Pouncey, Jason Watkins

DE: Carlos Dunlap, Jermaine Cunningham, Justin Trattou, Duke Lemmens
DT: Terron Sanders, Lawrence Marsh
LB: Brandon Spikes, Dustin Doe, A.J. Jones, Brandon Hicks, Ryan Stamper
CB: Joe Haden, Janoris Jenkins, Wondy Pierre-Louis
S: Ahmad Black, Major Wright, Will Hill

K: Jonathan Phillips
P: Chas Henry

Florida Gators 2008. Best Team ever 😛haromt
már csak a 2009-es Bama is jobb volt náluk 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
QB: Tim Tebow
RB: Jeff Demps, Chris Rainey, Brandon James, Emmanuel Moody
WR: Percy Harvin, Louis Murphy, Riley Cooper, David Nelson, Deonte Thompson, Carl Moore
TE: Aaron Hernandez, Tate Casey
OL: Phil Trautwein, Carl Johnson, Maurkice Pouncey, Mike Pouncey, Jason Watkins

DE: Carlos Dunlap, Jermaine Cunningham, Justin Trattou, Duke Lemmens
DT: Terron Sanders, Lawrence Marsh
LB: Brandon Spikes, Dustin Doe, A.J. Jones, Brandon Hicks, Ryan Stamper
CB: Joe Haden, Janoris Jenkins, Wondy Pierre-Louis
S: Ahmad Black, Major Wright, Will Hill

K: Jonathan Phillips
P: Chas Henry

Florida Gators 2008. Best Team ever 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
kösz, ezek így első blikkre jó ötletek, természetesen én is NCAA-sre gondoltam, csak érdekelt, hogy mások mennyire szeretnének ilyet 😊

akkor minden posztnál önhatalmúlag kiválasztok 5 játékost, akiket pár mondatban méltatok, aztán reménykedek, hogy minél többen szavaznak majd

lehet lesz egy-két plusz kategória is posztonkéntJJ Tiller
Nem egészen erre gondoltam, de végétre is ez is egy lehetőség.
Ez szerintem nem bír elég nagy marketingértékkel, hogy lesz (sokszor) 5 név, róluk mondjuk 10 soros leírás emberenként. Ezt így megtalálja az ember a wiki-n is mondjuk. Ettől nem lesz eggyel se több potenciális NCAA néző, márha esetleg ez lenne a cél.
Ha mondjuk hamburgert akarsz eladni, akkor nem az a jó metódus, hogy mutatsz egy hamburgert, leírod, hogy 100 g tiszta marhahús, 200g pufi, 3 db uborka, kis hagyma, majonéz, ketchup, és egy szöveg: EZ KURVAJÓ, EGYED!
Hamburger esetén mondjuk mutatod Lady Ga Ga-t, és annyit mondasz: csini, mi? pedig már élete során elfogyasztott ezernégyszáztizenhárom hamburgert, nyami.
Vagy mutatsz egy elhagyatott utat, megy az autó fel egy kurva magas hegyre, ki van írva, Nepal, 6555 méter, megelőz 3 vánszorgó serpát, megérkezik egy kis lepukkant kajáldához, mindenki kókadozik bent, és szöveg: levegő már alig, de hamburger azért akad.
Engem speciel az vitt az NCAA felé, amikor arról olvastam, hogy mekkora baszom nagy stadionok vannak, LAX-i olimpia is egyetemi stadionban volt, nem NFL-ben, meg az olyan sztorik, amikor Polgár Zsuzsa mesélte (a Texas Tech-en van a SPICE, a róla elnevezett, és általa vezetett sakktanszék), hogy amikor az egyik tanítványa megnyerte az USA sakkbajnokságát, akkor egy focimeccs elött az egész teltházas, 60ezres stadion elött tapsolták meg őt is, a tanítványát is, és milyen fasza volt, vagy Tebow története, ami azért nem lebecsülendő, szóval ilyen bulvároldalról keveredtem oda, hogy kijelentheten, bár nem vagyok kimondott NCAA fan, de azért igyekeztem heti 1-2 meccset, és a bowl-meccseket megnézni. Kezdetnek meg megteszi. 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Sztem a 45 SB-győztest kellene rangsorolni. 😊

Vagy all-time D és all time O TOP10-t is lehetne szavaztatni.Soldados
TOP: Super Bowl I: Green Bay Packers

bria: attól függetlenül nem biztos, hogy az összes SB győztes közül ők voltak a legjobbak 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Sztem a 45 SB-győztest kellene rangsorolni. 😊

Vagy all-time D és all time O TOP10-t is lehetne szavaztatni.Soldados
egyértelmű ki a no 1 sb győztes, mert tudtommal eddig csak 1 csapat lett veretlenül bajnok

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem a 45 SB-győztest kellene rangsorolni. 😊

Vagy all-time D és all time O TOP10-t is lehetne szavaztatni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Blasphemy!

bria - en imadom a futojatekra gyuro csapatokat (idei Wisco, ahhhhh, orgazmus..) - ennyi.
Apples / oranges.Igor
jó, tény, h nüanszokról beszélünk, én meg a kemény védelmet szeretem. (nem nem steel curtain)
azért az a 16 első körös az überbrutál 😊
Hurkában meg nem csalódtam U$C...briareos
Hat igen.. de mondjuk Steve Spurriert begyalazni (70+ pontot akaszthattak volna rajukis ha Osborne nem tradelteti le oket a vegen) es az o arcat nezni a meccs/alatt vegen -> legen-dary.

USC - nem rossz.. de mas kaliber. Jatszottak csak volna Auburn ellen dontot..muhaha.Igor
ja, akkor lehet Ronnie földbedöngöli mondjuk őket 😀
2009 Alabama: Greg McElroy - no question