NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó ez a Broncos és KC a semmi közepén. Meg a két Raiders. 😀Döme
jó hát Rizikó-ban a Broncos nyerne a sok területével 😀

viszont annyiban nem stimmel, hogy a két Dakota fele is Broncos fan
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Jó ez a Broncos és KC a semmi közepén. Meg a két Raiders. 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
a jax bázisa túl nagybriareos
Rizikó táblának nem lenne rossz 😊 32 játékos, mindenki a kedvenc csapatával és az adott területet lefedő piaccal arányos hadosztállyal... iktriad vért izzadhatna 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
a jax bázisa túl nagy

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Bocs ha off vagy ha már volt, de szerintem ez rohadt jó kép:

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rick Gosselin 22 kategória alapján értékelte a 32 ST-et, a sorrend:
1. New England Patriots, 269
2. Tennessee Titans, 274
3. Cleveland Browns, 277
t-4. Chicago Bears, 280
t-4. Oakland Raiders, 280
t-4. Seattle Seahawks, 280
A többiről sajnos csak párat tudok, ezért nem regelek be Dallasos oldalra. 20. Cowboys, 32. Szaba csapata
Teljes lista reg után: http://www.dallasnews.com/sports/dallas-cowboys/nfl/headlines/20110213-rick-gosselin_s-special-team-rankings-youth-speed-coaching-give-pats-no.-1-unit-cowboys-20th.ece
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem is emlékeztem, hogy Dan Marino szerepelt a Bad Boys 2-ben.Soldados
- Jé, Dan Marino a focista
- Hello Dan, állj arréb
😀

Dan Marino jó vételt csinál ezzel a kocsival, na nem pont ezzel mert ezt ripityára töröm, de egy ugyan ilyennel

imádom ezt a filmet 😊
off vége



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem is emlékeztem, hogy Dan Marino szerepelt a Bad Boys 2-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megvan az újabb link 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt látta valaki hozzáértő már? Tojáslabdával bárhonnan bármit eltalálapeszos
Én sem értem, miért verik ezt olyan nagy dobra. Egyszerű "YouTube-sztár"...

http://www.youtube.com/watch?v=62E5RXofEYAvassadi27
Elsőre is értettem. Azért kérdeztem, hogy megértsem.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Ezt látta valaki hozzáértő már? Tojáslabdával bárhonnan bármit eltalálapeszos
Én sem értem, miért verik ezt olyan nagy dobra. Egyszerű "YouTube-sztár"...

http://www.youtube.com/watch?v=62E5RXofEYA
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez nagyon erdekes.. sztem a roster size atmenne siman, az eligibility nem valoszinu, de ott is lehet novelni mondjuk 45 ->50-re.
Ez a max 16 meccs pedig valoban ravasz, de eselytelen sajna.. teljesen zero sansz. Gondold el PO-ert harcolsz egesz evben, mondjuk Aaron Rodgers viszi a vallan a csapatot.. de az uccso meccsre nem mehet be egy ilyen szabaly miatt.Igor
Egyetértek Igorral, hogy esélytelen a megszavazása.

Pedig ha már 18 meccs (amit amúgy nagyon ellenzek), akkor ez egy jó és legfőképpen érdekes megoldás lenne. Egyrészt minden egyes játékosnak maradna a 18 meccs és nagyon érdekes taktikázás lenne, hogy ki mikor ne játszon. Nagyon izgalmas lenne szvsz.

Kár hogy tényleg esélytelen, hogy megszavazzák ezt az amúgy abszolút kompromisszumos megoldást.Soldados
16-ot akartál írni, nem? Egyébként szerintem is új tere nyílhatna a taktikának-stratégiának. Értelmes, izgalmas, kompromisszumos felvetés, ergo nem valósul meg. 😊tomi-tomi
Jaja. Sorry, át is szerkesztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Don Yee, Brady ügynökének érdekes felvetése a 18-meccses alapszakasszal kapcsolatban 😀 :
...Increasing the roster sizes from 53 to 58 and making everyone eligible on game day. In addition, Yee wants to… wait for it… prohibit each player from appearing in more than 16 games. Wow.

“This compromise will create even more interest from fans,” Yee told The Associated Press. “What two games will the head coach sit the starting QB? That’s a discussion that will set sports talk radio airwaves afire.”triangle
Ez nagyon erdekes.. sztem a roster size atmenne siman, az eligibility nem valoszinu, de ott is lehet novelni mondjuk 45 ->50-re.
Ez a max 16 meccs pedig valoban ravasz, de eselytelen sajna.. teljesen zero sansz. Gondold el PO-ert harcolsz egesz evben, mondjuk Aaron Rodgers viszi a vallan a csapatot.. de az uccso meccsre nem mehet be egy ilyen szabaly miatt.Igor
Egyetértek Igorral, hogy esélytelen a megszavazása.

Pedig ha már 18 meccs (amit amúgy nagyon ellenzek), akkor ez egy jó és legfőképpen érdekes megoldás lenne. Egyrészt minden egyes játékosnak maradna a 18 meccs és nagyon érdekes taktikázás lenne, hogy ki mikor ne játszon. Nagyon izgalmas lenne szvsz.

Kár hogy tényleg esélytelen, hogy megszavazzák ezt az amúgy abszolút kompromisszumos megoldást.Soldados
16-ot akartál írni, nem? Egyébként szerintem is új tere nyílhatna a taktikának-stratégiának. Értelmes, izgalmas, kompromisszumos felvetés, ergo nem valósul meg. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én is kosaraztam/kosarazok, félpálya megvolt nemegyszer, palánk mögül kifejezetten élvezet bedobni. 😊 😂 Bekötött szemmel mi is büntetőztünk, az is jó. 😊
Büntető földrepattintva alap. :cool:

Na OFF vége. 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ezt látta valaki hozzáértő már? Tojáslabdával bárhonnan bármit eltalál
Tényleg ennyire "meg nem értett" ez a srác, vagy ez túlzás?apeszos
1, ezt bármelyik NFL QB megcsinálja, nézd meg Brees-t a Sports Science-ben: http://www.youtube.com/watch?v=tVoqA-LKGb4
2, vágott felvételen -kis túlzással- egy délután alatt még én is. 😊Sobri Jóska
Brees-t láttam, róla el is tudom képzelni 😉 De téged megnéznélek.. 😛 Mikor lesz kész a video? 😀apeszos
Nem terveztem mostanába, de még a kilencvenes évek elején, amikor kosaraztam, emberméretű videókamerával csináltunk egy olyan videót, amelyen volt kosár félpályáról, palánk mögül, 3 pontos bekötött szemmel, büntető földrepattintva, többféle olleyopp, és egy horog a másik büntetőről. Kb délelött 10től estig felvettük az egészet, mindhármunknak.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Don Yee, Brady ügynökének érdekes felvetése a 18-meccses alapszakasszal kapcsolatban 😀 :
...Increasing the roster sizes from 53 to 58 and making everyone eligible on game day. In addition, Yee wants to… wait for it… prohibit each player from appearing in more than 16 games. Wow.

“This compromise will create even more interest from fans,” Yee told The Associated Press. “What two games will the head coach sit the starting QB? That’s a discussion that will set sports talk radio airwaves afire.”triangle
Ez nagyon erdekes.. sztem a roster size atmenne siman, az eligibility nem valoszinu, de ott is lehet novelni mondjuk 45 ->50-re.
Ez a max 16 meccs pedig valoban ravasz, de eselytelen sajna.. teljesen zero sansz. Gondold el PO-ert harcolsz egesz evben, mondjuk Aaron Rodgers viszi a vallan a csapatot.. de az uccso meccsre nem mehet be egy ilyen szabaly miatt.Igor
Egyetértek Igorral, hogy esélytelen a megszavazása.

Pedig ha már 18 meccs (amit amúgy nagyon ellenzek), akkor ez egy jó és legfőképpen érdekes megoldás lenne. Egyrészt minden egyes játékosnak maradna a 16 meccs és nagyon érdekes taktikázás lenne, hogy ki mikor ne játszon. Nagyon izgalmas lenne szvsz.

Kár hogy tényleg esélytelen, hogy megszavazzák ezt az amúgy abszolút kompromisszumos megoldást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lassan lehet ezt a videót is gyűjtögetni, mint anno a high schoolos playt 😀 Kíváncsi vagyok még hány topicba linkelik be 😀tenorx
ha kigyűjtöd az eddigieket, én berakom at aranyköpések közé 😀

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Don Yee, Brady ügynökének érdekes felvetése a 18-meccses alapszakasszal kapcsolatban 😀 :
...Increasing the roster sizes from 53 to 58 and making everyone eligible on game day. In addition, Yee wants to… wait for it… prohibit each player from appearing in more than 16 games. Wow.

“This compromise will create even more interest from fans,” Yee told The Associated Press. “What two games will the head coach sit the starting QB? That’s a discussion that will set sports talk radio airwaves afire.”triangle
Ez nagyon erdekes.. sztem a roster size atmenne siman, az eligibility nem valoszinu, de ott is lehet novelni mondjuk 45 ->50-re.
Ez a max 16 meccs pedig valoban ravasz, de eselytelen sajna.. teljesen zero sansz. Gondold el PO-ert harcolsz egesz evben, mondjuk Aaron Rodgers viszi a vallan a csapatot.. de az uccso meccsre nem mehet be egy ilyen szabaly miatt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt látta valaki hozzáértő már? Tojáslabdával bárhonnan bármit eltalál
Tényleg ennyire "meg nem értett" ez a srác, vagy ez túlzás?apeszos
1, ezt bármelyik NFL QB megcsinálja, nézd meg Brees-t a Sports Science-ben: http://www.youtube.com/watch?v=tVoqA-LKGb4
2, vágott felvételen -kis túlzással- egy délután alatt még én is. 😊Sobri Jóska
Brees-t láttam, róla el is tudom képzelni 😉 De téged megnéznélek.. 😛 Mikor lesz kész a video? 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ezt látta valaki hozzáértő már? Tojáslabdával bárhonnan bármit eltalál
Tényleg ennyire "meg nem értett" ez a srác, vagy ez túlzás?apeszos
1, ezt bármelyik NFL QB megcsinálja, nézd meg Brees-t a Sports Science-ben: http://www.youtube.com/watch?v=tVoqA-LKGb4
2, vágott felvételen -kis túlzással- egy délután alatt még én is. 😊

több mint 13 éve
triangle 1 283
Don Yee, Brady ügynökének érdekes felvetése a 18-meccses alapszakasszal kapcsolatban 😀 :
...Increasing the roster sizes from 53 to 58 and making everyone eligible on game day. In addition, Yee wants to… wait for it… prohibit each player from appearing in more than 16 games. Wow.

“This compromise will create even more interest from fans,” Yee told The Associated Press. “What two games will the head coach sit the starting QB? That’s a discussion that will set sports talk radio airwaves afire.”
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Köszi. Közben megvan a 4. link is 😀tenorx
hihetetlen hogy egy egyszerű marketing (vírus?) videóval mennyire csőbe lehet vezetni az embereket...
apeszos a legjobb eset, ő legalább megkérdezte, hogy ugyan mennyire is kell ezt komolyan venni 😊JJ Tiller
nézz be a seahawks topicba 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Köszi. Közben megvan a 4. link is 😀tenorx
hihetetlen hogy egy egyszerű marketing (vírus?) videóval mennyire csőbe lehet vezetni az embereket...
apeszos a legjobb eset, ő legalább megkérdezte, hogy ugyan mennyire is kell ezt komolyan venni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszi. Közben megvan a 4. link is 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Lassan lehet ezt a videót is gyűjtögetni, mint anno a high schoolos playt 😀 tenorx
Ami nem high schoolos.F.Schleck
Nahát, eddig abban a hitben éltem, hogy HS. Akkor mi?tenorx
Middle school, 11-14 évesek.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness