NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Ha újra összeállna a GnR a halftime show-ra azt komálnám. Tuti összejönne az új nézettségi rekord. 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
half-time showban elnéznék egy David Allan Coe-t vagy egy Eric Claptont, szóval olyat aki már nagyon komoly dolgokat lerakott értékben (nem, nem a táncosaik), de kicsit visszafogottabb zenét játszanak.sapka
Erre vannak az Eric Clapton koncertek 😊 Ide show kell, mint a BEP.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
half-time showban elnéznék egy David Allan Coe-t vagy egy Eric Claptont, szóval olyat aki már nagyon komoly dolgokat lerakott értékben (nem, nem a táncosaik), de kicsit visszafogottabb zenét játszanak.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ők megoldanák 😀 http://www.youtube.com/watch?v=ItMJtA8vfpw

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Részben a halftime-showhoz kapcsolódik a himnusz éneklés körüli felhajtás is... a bakikat most hagyjuk 😊

nyilván kell a változatosság és sztárelőadó, de ennél jobb változatra nincs szükség:

http://www.youtube.com/watch?v=qXN4OVn0h8s
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pont tesommal dumaltuk h ez a x szaz tancos annyira nem adta hiaba nez ki jol tul steril
inkabb akkor mar a rendezetlenul csapolo "rajongok"

annyira nekem sem tetszett a halftime show de fergie ruhaja igy is 5* az otletessege miatt es slash is utos volt sztem

eddig nekem a rolling stones es prince tetszett legjobban azok kozul amiket eloben lattam
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Egy stadion közepére helyezett, 5 perc alatt felépített színpaddal nem tudom mi többet lehet kihozni, de én csak azt mondtam, hogy ez top3 produkció volt, az eddig halftime show-kat figyelembe véve (nálam a top3 így a 27-Jacko, 35-Aerosmith, 45-BEP), sima A szint, nem pedig F minősítésű.
És nem azt mondtam, hogy ne tudnék jobbat elképzelni, hanem azt, hogy a ténylegesen megtörténtek közül ez volt az egyik legjobb show.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Es ahhoz kepest, hogy Super Bowl, eleg nagyok az elvarasaim.. Igor
hát, szvsz ezek a nagy elvárások nem alakulhattak ki az eddigi SB-k látványvilága alapjánatapapa
Nem is az alapjan.. 😊 de mondom Jerry Jones, stadion, oriasi kivetitovaszon (raadasul akarjak ugye majd az otvenedik SB-t is, mindenkeppen) -> csak lesz valami komolyabb durranas.. aztan ez lett.Igor
így van, minden idő leglátványosabb show-ja az SB-n 😊
az lehet, hogy nem a legeredetibb volt, de talán most először volt olyan, hogy nem korlátozódott a látvány a színpadra, hanem az egész küzdőteret "belakták"

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Es ahhoz kepest, hogy Super Bowl, eleg nagyok az elvarasaim.. Igor
hát, szvsz ezek a nagy elvárások nem alakulhattak ki az eddigi SB-k látványvilága alapjánatapapa
Nem is az alapjan.. 😊 de mondom Jerry Jones, stadion, oriasi kivetitovaszon (raadasul akarjak ugye majd az otvenedik SB-t is, mindenkeppen) -> csak lesz valami komolyabb durranas.. aztan ez lett.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Es ahhoz kepest, hogy Super Bowl, eleg nagyok az elvarasaim.. Igor
hát, szvsz ezek a nagy elvárások nem alakulhattak ki az eddigi SB-k látványvilága alapján

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
youtube comment 😀
I usually love Fergie and the Black Eyed Peas, but I think it would have been more entertaining if Fergie just pissed herself onstage again. That's where she's really got talent.

Tényleg borzalmasan énekelt de az a 400 ember lámpával meg a parasztdisco akkor is jól nézett ki 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sztem a latvany sem volt akkora durranas... azert mert telepakolsz 400 embert mindenfele szines egokkel, az meg nem garancia semmire. Plane hogy Jerry Jonesrol, a dallasi uberstadionrol es az ev legnagyob TV-s esemenyerol beszelunk.

Nem tudom hany ilyen nagyobb szabasu showmusort lattatok mar.. de ez egy komolyabb angol/amerikai musicalhez, vagy Cirque du Soleil eloadashoz sem volt merheto. Es ahhoz kepest, hogy Super Bowl, eleg nagyok az elvarasaim.. szoval egy teljesen fals enekles mellett egy lightos olimpiai feny- es tancshow, ez bizony eleg gyonge volt - szamomra, a TV-n keresztul nezve.
Aki pedig tud enekelni, az eloben is tud... lehet hogy elrontottak a hangszerelest is (biztos), de osszevissza mozgott a hangjuk, hol birtak szusszal, hol nem.. szerintem tragikus volt. Akkor hivjanak bohocokat, vagy zsongloroket.. es ne enekeseket, akiktol ertelemszeruen azt is elvarom, hogy egy-ket hangot ki tudjon enekelni/tartani.
Biztos, hogy a helyszinen a stadionban jobb volt, de a TV-n ez nem abszolut jott at.

(Slashnek orultem/kedvelem a zenet, de o aztan abszolut nem passzolt ide, hiaba vonaglott ott szerencsetlen Fergie mellette.. csak ignoralta vegig 😀 na ezen kicsit elmosolyodtam.. ez remlik. Es megdobbento modon meg talan Usher volt a legjobb, de ez nem jelent sokat..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amúgy meg szerintem a dirty bit is jó, ez a parasztdiszkós beszólás azért aranyos 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
ZZ Top már volt halftime showban.
Willie Nelson sosem lesz, mivel a leglendületesebb számán is elalszik a nép.
A Dirty Dancinges zárórész az a Time című BEP szám, stúdióverzóban is szerepel ez a sample.
Mivel showról beszéltünk, én is a showról beszéltem, nem arról, hogy szeretem e a BEP zenéjét, mert ez esetben ez másodlagos. (Mivel Springsteen-ét szeretem, így ő tőlem egy széken ülve is szórakoztatóbb, mint mondjuk a BEP 400 táncossal, de attól még show és show közti különbséget lehet objektíven is vizsgálni.)
Show-nak pedig A minősítésű volt szerintem, így 12 percben eléggé hibátlan volt. (mégha persze egy olimpiai megnyitó kicsit látványosabb lesz mindig.)Sobri Jóska
Osztom, A BEP élőben szar, ez a műfaj amiben nyomulnak nem is lehet soha 100%-os élőben viszont a látvány az engem lenyűgözött.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
ZZ Top már volt halftime showban.
Willie Nelson sosem lesz, mivel a leglendületesebb számán is elalszik a nép.
A Dirty Dancinges zárórész az a Time című BEP szám, stúdióverzóban is szerepel ez a sample.
Mivel showról beszéltünk, én is a showról beszéltem, nem arról, hogy szeretem e a BEP zenéjét, mert ez esetben ez másodlagos. (Mivel Springsteen-ét szeretem, így ő tőlem egy széken ülve is szórakoztatóbb, mint mondjuk a BEP 400 táncossal, de attól még show és show közti különbséget lehet objektíven is vizsgálni.)
Show-nak pedig A minősítésű volt szerintem, így 12 percben eléggé hibátlan volt. (mégha persze egy olimpiai megnyitó kicsit látványosabb lesz mindig.)

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
megdőlt Super Bowl helyszíni nézettsége? lehet tudni valamit erről?davekid
Nem.
103219 néző volt, az 1980-as SB-n a Rose Bowlban 103985-en voltak.
A TV-s rekord viszont megdőlt.gsn
Marmint a stadionon beluli nezoszam nem dolt meg 😉 lehet, hogy a helyszinen tobben voltak 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
gsn 3 548
megdőlt Super Bowl helyszíni nézettsége? lehet tudni valamit erről?davekid
Nem.
103219 néző volt, az 1980-as SB-n a Rose Bowlban 103985-en voltak.
A TV-s rekord viszont megdőlt.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
megdőlt Super Bowl helyszíni nézettsége? lehet tudni valamit erről?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
gsn 3 548
Bár tudom hogy nincs fizetési sapka de ez érdekes lehet mindenki számára: Ime csapatokra lebontva a
...
Tampa Bay $59.7 million (?!)
...
(innen vannak meg az adatok: http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/37327/looking-at-2011-salary-cap-figures)iktriad
Sok a fiatal, első-harmadéves vagy rookie játékos náluk, akiket nem magasan draftoltak. Azoknak a szerződéseknek az esetében általában a cap number az elején alacsony, a végén magas, ellentétben a kifizetéssel, mert ugye a signing bonus az egyből megy a játékos zsebébe.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Ebből is látszik hogy az elköltött pénz önmagában még nem jelenti a sikert; igaz Dallas Cowboys?...iktriad
tökéletes ellenpélda is van, Packers, 2. legtöbbet költött és meg is lett a Lombardi trófeakristof
Falun meg kell fizetni a srácokat, máshol rengeteget nyom a lattba a város, nálunk ilyen nincs 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ebből is látszik hogy az elköltött pénz önmagában még nem jelenti a sikert; igaz Dallas Cowboys?...iktriad
tökéletes ellenpélda is van, Packers, 2. legtöbbet költött és meg is lett a Lombardi trófea
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NFC Eastben a majdnem 115ös átlag odabasz (az meg durva h messze a Phillynek a legkisebb mégis nekik lett a legjobb szezonjuk)kristof
Ebből is látszik hogy az elköltött pénz önmagában még nem jelenti a sikert; igaz Dallas Cowboys?...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NFC Eastben a majdnem 115ös átlag odabasz (az meg durva h messze a Phillynek a legkisebb mégis nekik lett a legjobb szezonjuk)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár tudom hogy nincs fizetési sapka de ez érdekes lehet mindenki számára: Ime csapatokra lebontva a 2011-es total salary:
Arizona $83 million
Atlanta $102.1 million
Baltimore $101.3 million
Buffalo $96.4 million
Carolina $73 million
Chicago $104.9 million
Cincinnati $90.7 million
Cleveland $99.2 million
Dallas $136.6 million
Denver $125 million
Detroit $113.8 million
Green Bay $129.8 million
Houston $118.4 million
Indianapolis $115.5 million
Jacksonville $78.1 million
Kansas City $74.7 million
Miami $103.1 million
Minnesota $108.4 million
New England $102.3 million
New Orleans $105.2 million
New York Giants $126.3 million
New York Jets $128.5 million
Oakland $85.8 million
Philadelphia $80.8 million
Pittsburgh $116 million
San Diego $85.8 million
San Francisco $100.9 million
Seattle $81.1 million
St. Louis $102.4 million
Tampa Bay $59.7 million (?!)
Tennessee $107.4 million
Washington $115.2 million
(innen vannak meg az adatok: http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/37327/looking-at-2011-salary-cap-figures)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Én Sobrival értek egyet, nekem is nagyon bejött ez a show. A tavalyinál mondjuk már csak jobb jöhetett.vassadi27
+1
Szerintem is jó volt. Bár én alapból bírom a BEPet. Persze nem olyan volt mint mondjuk a stúdiós felvételek, de attól függetlenül jó volt. Esetleg azon lehetett volna javítani, hogy szvsz elég szar lett ez mixelt műsor. Jobb lett volna ha 3-4 népszerűbb dalukat egybe leadják.FViktor93
én bírom viszonylag a BEP-t, de ha a látványt nem vesszük, nagyon szar volt sztem. És igen, én is pont ugyanezt akartam írni, 3-4 dallal sokkal jobb lehetett volna, valamint az a dirty dancinges falusi discoban is nagyon gáz rész meg...