NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NFC Eastben a majdnem 115ös átlag odabasz (az meg durva h messze a Phillynek a legkisebb mégis nekik lett a legjobb szezonjuk)kristof
Ebből is látszik hogy az elköltött pénz önmagában még nem jelenti a sikert; igaz Dallas Cowboys?...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NFC Eastben a majdnem 115ös átlag odabasz (az meg durva h messze a Phillynek a legkisebb mégis nekik lett a legjobb szezonjuk)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár tudom hogy nincs fizetési sapka de ez érdekes lehet mindenki számára: Ime csapatokra lebontva a 2011-es total salary:
Arizona $83 million
Atlanta $102.1 million
Baltimore $101.3 million
Buffalo $96.4 million
Carolina $73 million
Chicago $104.9 million
Cincinnati $90.7 million
Cleveland $99.2 million
Dallas $136.6 million
Denver $125 million
Detroit $113.8 million
Green Bay $129.8 million
Houston $118.4 million
Indianapolis $115.5 million
Jacksonville $78.1 million
Kansas City $74.7 million
Miami $103.1 million
Minnesota $108.4 million
New England $102.3 million
New Orleans $105.2 million
New York Giants $126.3 million
New York Jets $128.5 million
Oakland $85.8 million
Philadelphia $80.8 million
Pittsburgh $116 million
San Diego $85.8 million
San Francisco $100.9 million
Seattle $81.1 million
St. Louis $102.4 million
Tampa Bay $59.7 million (?!)
Tennessee $107.4 million
Washington $115.2 million
(innen vannak meg az adatok: http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/37327/looking-at-2011-salary-cap-figures)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Én Sobrival értek egyet, nekem is nagyon bejött ez a show. A tavalyinál mondjuk már csak jobb jöhetett.vassadi27
+1
Szerintem is jó volt. Bár én alapból bírom a BEPet. Persze nem olyan volt mint mondjuk a stúdiós felvételek, de attól függetlenül jó volt. Esetleg azon lehetett volna javítani, hogy szvsz elég szar lett ez mixelt műsor. Jobb lett volna ha 3-4 népszerűbb dalukat egybe leadják.FViktor93
én bírom viszonylag a BEP-t, de ha a látványt nem vesszük, nagyon szar volt sztem. És igen, én is pont ugyanezt akartam írni, 3-4 dallal sokkal jobb lehetett volna, valamint az a dirty dancinges falusi discoban is nagyon gáz rész meg...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Dallasba country kellett volna. AMíg nem lesz Willie Nelson addig nem nézek halftime showtharomt
ZZ Top?
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én Sobrival értek egyet, nekem is nagyon bejött ez a show. A tavalyinál mondjuk már csak jobb jöhetett.vassadi27
+1
Szerintem is jó volt. Bár én alapból bírom a BEPet. Persze nem olyan volt mint mondjuk a stúdiós felvételek, de attól függetlenül jó volt. Esetleg azon lehetett volna javítani, hogy szvsz elég szar lett ez mixelt műsor. Jobb lett volna ha 3-4 népszerűbb dalukat egybe leadják.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dallasba country kellett volna. AMíg nem lesz Willie Nelson addig nem nézek halftime showt
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem értettem, hogy mi a gond, vagy a hangosítást baszták el nagyon, vagy egyszerűen a BEP nem bírta tüdővel (az elején még Fergie sem, ami azért meglepő), de össze vissza ugrált a hang totál élvezhetetlenné téve a műsort. ezen kívül más baj nem volt, csak a dirty dancinget felejtették volna le a végéről.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én alapból nem vagyok túlzottan a populáris zene legnagyobb fanatikusa (nekem ezekben helyenként túl sok a szöveg 😀), de nem értettem soha ezt a BEP fikázást, az egyetlen együttes, amelyiknek még nem volt olyan száma (és itt 6-8 körüli általam hallottra gondolok), amelyik ne tetszett volna
az élő koncert meg ilyen, annyira nem jó a hanghatás, mint egy stúdióban, de mások is a körülmények, amihez alkalmazkodni kell
a show meg jó volt nálam
jövőre Richie Hawtint a szünetre (már az SB szünetére, ha lesz egyáltalán szezon, nem az egész idény elmaradását esetlegesen jelentő szünetre), aztán akkor minden szuper lesz 😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Én Sobrival értek egyet, nekem is nagyon bejött ez a show. A tavalyinál mondjuk már csak jobb jöhetett.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
akkor tényleg teljesen más az ízlésünk, mert szerintem Jacko mellett Prince-é volt eddig a legjobb műsor, előbbit utólag néztem meg persze, utóbbit meg már vagy hatszor láttam 😊
kétségtelenül látványos show volt, de szerintem a nyugdíjas rockzenészeken kívül már bárki össze tudna hozni az SB-n egy ilyet, a BEP parasztdiszkó elemekkel átszőtt zenéje pedig számomra tolerálhatatlan...JJ Tiller
Prince mindent vitt, amilyen gitárszólót levágott a purple rain alatt...
viszont szigorúan a hangot figyelmen kívül hagyva, látványban a mostanit rakták össze a legjobban

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha Fergie/BEP nem nyitja ki a szajat, talan belefert volna az "igyunk gyorsan egy sort erre" kategoriaba.. igy csak azt ertek el vele, hogy a szomszed erkelyen levo macska ektelenul elkezdett nyavogni, ergo becsatlakozott.
A vilagito emberekkel meg az a baj, hogy az ilyenekrol mindig az olimpia jut az eszembe.. es azt nem fogjak felulmulni ezen a teren.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes.
Szerintem kurva jó show volt.
12 percbe amit ki lehet hozni belőle, azt kihozták.
Sok koncerten voltam, és láttam az utóbbi évek halftime show-it is, amit egy pálya közepén lehet adni látványban, azt megadták.
Persze ízlésről felesleges vitázni, ráadásul nem is vagyok BEP rajongó (sőt!), de az a többszáz világító ember a pályán, meg Slash, úgy összességében jól sikerült - szerintem.
Szerintem eddig a SB XXXV halftime show volt a legjobb (pedig N'Syncet se szeretem, de nagyon pöpec volt Aerosmith-el, felvezető Ben Stiller-el, meghogy minden ment takkra, Britney-vel, Mary J Blige-al elnyomták a Walk This Way-t), és a Springsteen-es, és ez zárkózott fel hozzá.
Szerintem a U2-s, a McCartney-s, a Stones-os, a Prince-es, a Petty-s, a Who-s volt a fos.
(Úgy emlékszem a Jacko-s volt az első amit láttam, amikor a Dallas agyonvágta a Buffalo-t 93-ban, de fingom nincs hol adták azt, pedig tuti Magyarországon láttam. Lehet nem is élőben volt. Szerintem DSF lehetett, de ki lehet javítani.)Sobri Jóska
Én szarok az egész half time Showra. 😊

Amúgy én SAT1 nevű német adón láttam 95 óta a Super Bowlokat. De ott csak azt adták.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Szerintem a U2-s, a McCartney-s, a Stones-os, a Prince-es, a Petty-s, a Who-s volt a fos.)Sobri Jóska
akkor tényleg teljesen más az ízlésünk, mert szerintem Jacko mellett Prince-é volt eddig a legjobb műsor, előbbit utólag néztem meg persze, utóbbit meg már vagy hatszor láttam 😊



kétségtelenül látványos show volt, de szerintem a nyugdíjas rockzenészeken kívül már bárki össze tudna hozni az SB-n egy ilyet, a BEP parasztdiszkó elemekkel átszőtt zenéje pedig számomra tolerálhatatlan...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jason smith mi a budos francot csinalt 7.3 millio emelkedesert ?Fake
végigjátszotta az idényt. 😛

meg gondolom a totál yardokhoz volt kötve pár bónusza

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jason smith mi a budos francot csinalt 7.3 millio emelkedesert ?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekik járt pluszpénz http://www.macsfootballblog.com/2011/02/2011-nfl-base-salary-increases.html
kivétel Megatron, akinek átalakították a szerződését és az idei 1.5 millióját később kapja meg.

Sanchez 14.75 milliója gyönyörű 😀
nála is nagyobb mágus Orlovsky, aki egyszer volt pályán és duplázódik a fizetése 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Érdekes.
Szerintem kurva jó show volt.
12 percbe amit ki lehet hozni belőle, azt kihozták.
Sok koncerten voltam, és láttam az utóbbi évek halftime show-it is, amit egy pálya közepén lehet adni látványban, azt megadták.
Persze ízlésről felesleges vitázni, ráadásul nem is vagyok BEP rajongó (sőt!), de az a többszáz világító ember a pályán, meg Slash, úgy összességében jól sikerült - szerintem.
Szerintem eddig a SB XXXV halftime show volt a legjobb (pedig N'Syncet se szeretem, de nagyon pöpec volt Aerosmith-el, felvezető Ben Stiller-el, meghogy minden ment takkra, Britney-vel, Mary J Blige-al elnyomták a Walk This Way-t), és a Springsteen-es, és ez zárkózott fel hozzá.
Szerintem a U2-s, a McCartney-s, a Stones-os, a Prince-es, a Petty-s, a Who-s volt a fos.
(Úgy emlékszem a Jacko-s volt az első amit láttam, amikor a Dallas agyonvágta a Buffalo-t 93-ban, de fingom nincs hol adták azt, pedig tuti Magyarországon láttam. Lehet nem is élőben volt. Szerintem DSF lehetett, de ki lehet javítani.)

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mivel SB topic már le van zárva, ide rakom, ha egy kicsit off is, max majd valaki átpakolja:
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
111 millióan nézték a Super Bowlt: http://www.tvline.com/2011/02/super-bowl-xlv-audience-rating/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sabolt mar kb. 6-7 eve probaljak benyomni hasonlo intenzitassal... nagy nehezen sikerult (37 perces vita utan, ami a leghosszabb volt az osszes jelolt kozul), szoval egyelore nem lennek, biztos benne, hogy ez tendencia.. csak most sikerult leggyozni a Rooney-mobot kicsit, es az oreget meg eleteben bevalasztani a Csarnokba.
De ha igazad lesz, es valoban letorik kicsit Rooneyek ilyenteren torteno befolyasat, az se lenne baj.. 😊Igor
Ezt amúgy megint nem értem. Dermontti, Bettis várakozik. Szvsz nem nagyon kérdés, hogy mindkettőnek ott a helye. A kérdés inkább az, hogy mikor.Soldados
Olvass kicsit a Steelers arnyoldalarol is... 😛 lehet, hogy ez egy big happy family, de itt is vannak olyan dolgok, amire nem mindenki buszke. Nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy az oregnek mi baja Ed Sabol-lal (erre is van tobb teoria.. inkabb nezz szet te, ha en adok linket, az biztos ellendrukkerseg), de az biztos, hogy Rooney-nek "koszonheto", hogy jo nehany eve mindig elgancsoljak a HoF-be valaszttasat.Igor
Legyen az bármi, nem feltétlen értek egyet Rooneyékkal, vagy éppen Steelers-homer véleményekkel. Erre jó példa Pouncey PB-s választása is. Én személy szerint nagyon örülök, hogy Sabol végre bekerült.

De jelenleg 2 Steeler vár a HoF-ra, s nem hiszem, hogy bármelyik bejutása kérdéses lenne. Inkább csak az, hogy mikor. Tehát lényegtelen, hogy van-e Steelers-lobbi, Bettis és Dawson be fog kerülni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elég erős pofon ez azért Rooneyéknak, Sabol bent, és egyik Steelers játékos sem. Úgy látszik, tényleg igaz, hogy kicsit ráálltak a szavazók arra, hogy leépítsék a Steelerst favorizáló képet, ami róluk elterjedt az utóbbi években. Nálam egyébként Sabol és Dent előtt simán ott van Roaf, és valamelyik WR is bemehetett volna inkább.gsn
Sabolt mar kb. 6-7 eve probaljak benyomni hasonlo intenzitassal... nagy nehezen sikerult (37 perces vita utan, ami a leghosszabb volt az osszes jelolt kozul), szoval egyelore nem lennek, biztos benne, hogy ez tendencia.. csak most sikerult leggyozni a Rooney-mobot kicsit, es az oreget meg eleteben bevalasztani a Csarnokba.
De ha igazad lesz, es valoban letorik kicsit Rooneyek ilyenteren torteno befolyasat, az se lenne baj.. 😊Igor
Ezt amúgy megint nem értem. Dermontti, Bettis várakozik. Szvsz nem nagyon kérdés, hogy mindkettőnek ott a helye. A kérdés inkább az, hogy mikor.Soldados
Olvass kicsit a Steelers arnyoldalarol is... 😛 lehet, hogy ez egy big happy family, de itt is vannak olyan dolgok, amire nem mindenki buszke. Nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy az oregnek mi baja Ed Sabol-lal (erre is van tobb teoria.. inkabb nezz szet te, ha en adok linket, az biztos ellendrukkerseg), de az biztos, hogy Rooney-nek "koszonheto", hogy jo nehany eve mindig elgancsoljak a HoF-be valaszttasat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/18328/looking-at-2011-salary-cap-figures
aktuális összfizetések

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Dallasban az SB ellenére, vagy éppen azért, meg merték lépni az illetékesek, hogy a nem engedélyezték a túl későn felállított helyekre elfoglalását. nálunk meg játszanak a jogszabályokkal és kimagyarázzák...
http://www.stltoday.com/sports/football/professional/article_8c1dcb56-3252-11e0-9893-0017a4a78c22.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
The new HOFers are: Richard Dent, Marshall Faulk, Chris Hanburger, Les Richter, Ed Sabol, Deion Sanders, and Shannon Sharpe.

Nagyjából korrekt, csak Roaf hiányzik.tenorx
Elég erős pofon ez azért Rooneyéknak, Sabol bent, és egyik Steelers játékos sem. Úgy látszik, tényleg igaz, hogy kicsit ráálltak a szavazók arra, hogy leépítsék a Steelerst favorizáló képet, ami róluk elterjedt az utóbbi években. Nálam egyébként Sabol és Dent előtt simán ott van Roaf, és valamelyik WR is bemehetett volna inkább.gsn
Sabolt mar kb. 6-7 eve probaljak benyomni hasonlo intenzitassal... nagy nehezen sikerult (37 perces vita utan, ami a leghosszabb volt az osszes jelolt kozul), szoval egyelore nem lennek, biztos benne, hogy ez tendencia.. csak most sikerult leggyozni a Rooney-mobot kicsit, es az oreget meg eleteben bevalasztani a Csarnokba.
De ha igazad lesz, es valoban letorik kicsit Rooneyek ilyenteren torteno befolyasat, az se lenne baj.. 😊Igor
Ezt amúgy megint nem értem. Dermontti, Bettis várakozik. Szvsz nem nagyon kérdés, hogy mindkettőnek ott a helye. A kérdés inkább az, hogy mikor.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!