NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Marshall Faulk csak egy része volt a "Greatest Show on turf"-nek 😊 mondjuk Warner, Isaac Bruce és Torry Holt is erősen esélyes a HoF-ra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Roaf azért nem került be egyből, mert nagyon durva volt az idei class, már ami az első beválaszthatóságot illeti. És nem csapat miatt nem került be, nézd meg, Faulk a Ramsből ment be elsőre. Sanders és Faulk ismertebb a posztjukból adódóan, Prime Time és Greatest Show on turf. Ha ezeket kiejted, mindenki tudja miről van szó. Ezért ők mentek be elsőre. Nem is tudom volt-e olyan, hogy egy évben 3 első választható menjen be. Roaf jövőre bent lesz.

Amúgy Sabolról több helyen olvastam, hogy idén mindenképpen beviszik. Be is vitték, úgyhogy kb. 2 hely maradt, abból egyiket elvitte Sharpe, nem hinném, hogy bárki megkérdőjelezi a helyét, nála is ment a hőbörgés, hogy miért nem ment be elsőre. Nagyon leegyszerűsítve azért mert TE. Az egyetlen helyet pedig Dent vitte el, nem Roaf. Mondom 3 első választhatót nem igazán szoktak bevinni.Soldados
a legnagyobb baj nekünk, hogy azokkal akiket már láttunk játszani érzékenyebbek vagyunk.
pár éven belül jönnek azok a választható óriások akiket már mi is sokat láttunk játszani. Allen, Ogden, Shields, Bruce, Holt, Bruschi, Warner, Tiki Barber, Derrick Brooks, Sapp, Lynch, Strahan, Rod Smith, Jimmy Smith, Holmes és még jó páran. Velük szemben elfogultabbak vagyunk, míg mondjuk Dent-et nem hiszem hogy 1-2 meccsnél többet látta volna közülünk valaki, így bátrabban mondjuk rá, hogy ő miért mondjuk Roaf helyett.haromt
Ebben egyetértünk, sok igazság van benne. De érdemes egy kicsit tisztán gondolkodni, nálam nagyobb Bettis-fan nem nagyon van, nálam ő az RB-k, sőt O-játékosok alfája és omegája. Pont azért, mert őt láttam játszani és azt (az értéket és stílust) képviselte, amit én szeretek egy játékosban, egy csapatban.

De elvonatkoztattam a saját szubjektivitásomtól, s azt mondtam, idén tuti nem megy be. És ez így volt rendjén, így volt igazságos. Az szinte tuti, hogy 2-nél több 1st ballot nem megy be, és hát Prime Time, Greatest Show on turf (Faulk) és Roaf mindenképpen előtte kell hogy legyen a sorban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
És ha már így finoman utalgatsz az állítólagos csapatszimpátiára, mint beválasztási tényezőre, akkor jelzem, hogy Webster se került be annó elsőre. 😉 Pedig ugyanazt elmondhatja magáról, mint Roaf: 9 All-Pro, 2(!) All-Decade TeamSoldados
csak minderre neki volt 17 szezonja, Willie-nek meg 13

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Roaf azért nem került be egyből, mert nagyon durva volt az idei class, már ami az első beválaszthatóságot illeti. És nem csapat miatt nem került be, nézd meg, Faulk a Ramsből ment be elsőre. Sanders és Faulk ismertebb a posztjukból adódóan, Prime Time és Greatest Show on turf. Ha ezeket kiejted, mindenki tudja miről van szó. Ezért ők mentek be elsőre. Nem is tudom volt-e olyan, hogy egy évben 3 első választható menjen be. Roaf jövőre bent lesz.

Amúgy Sabolról több helyen olvastam, hogy idén mindenképpen beviszik. Be is vitték, úgyhogy kb. 2 hely maradt, abból egyiket elvitte Sharpe, nem hinném, hogy bárki megkérdőjelezi a helyét, nála is ment a hőbörgés, hogy miért nem ment be elsőre. Nagyon leegyszerűsítve azért mert TE. Az egyetlen helyet pedig Dent vitte el, nem Roaf. Mondom 3 első választhatót nem igazán szoktak bevinni.Soldados
a legnagyobb baj nekünk, hogy azokkal akiket már láttunk játszani érzékenyebbek vagyunk.
pár éven belül jönnek azok a választható óriások akiket már mi is sokat láttunk játszani. Allen, Ogden, Shields, Bruce, Holt, Bruschi, Warner, Tiki Barber, Derrick Brooks, Sapp, Lynch, Strahan, Rod Smith, Jimmy Smith, Holmes és még jó páran. Velük szemben elfogultabbak vagyunk, míg mondjuk Dent-et nem hiszem hogy 1-2 meccsnél többet látta volna közülünk valaki, így bátrabban mondjuk rá, hogy ő miért mondjuk Roaf helyett.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És ha már így finoman utalgatsz az állítólagos csapatszimpátiára, mint beválasztási tényezőre, akkor jelzem, hogy Webster se került be annó elsőre. 😉 Pedig ugyanazt elmondhatja magáról, mint Roaf: 9 All-Pro, 2(!) All-Decade Team. És másodikra ment be. Roaf is be fog menni jövőre, ebben biztos vagyok, és szvsz Dermontti Dawson is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Roaf azért nem került be egyből, mert nagyon durva volt az idei class, már ami az első beválaszthatóságot illeti. És nem csapat miatt nem került be, nézd meg, Faulk a Ramsből ment be elsőre. Sanders és Faulk ismertebb a posztjukból adódóan, Prime Time és Greatest Show on turf. Ha ezeket kiejted, mindenki tudja miről van szó.Soldados
De a HoF-t elvileg hozzáértő emberek és nem a szurkolók szavazzák meg
Roaf legalább annyira meghatározó volt a posztján, mint Faulk vagy Sanders (nem mintha az ő helyükön kellett volna Willie-nek bemennie).

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Roaf azért nem került be egyből, mert nagyon durva volt az idei class, már ami az első beválaszthatóságot illeti. És nem csapat miatt nem került be, nézd meg, Faulk a Ramsből ment be elsőre. Sanders és Faulk ismertebb a posztjukból adódóan, Prime Time és Greatest Show on turf. Ha ezeket kiejted, mindenki tudja miről van szó. Ezért ők mentek be elsőre. Nem is tudom volt-e olyan, hogy egy évben 3 első választható menjen be. Roaf jövőre bent lesz.

Amúgy Sabolról több helyen olvastam, hogy idén mindenképpen beviszik. Be is vitték, úgyhogy kb. 2 hely maradt, abból egyiket elvitte Sharpe, nem hinném, hogy bárki megkérdőjelezi a helyét, nála is ment a hőbörgés, hogy miért nem ment be elsőre. Nagyon leegyszerűsítve azért mert TE. Az egyetlen helyet pedig Dent vitte el, nem Roaf. Mondom 3 első választhatót nem igazán szoktak bevinni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Roaf persze hogy megérdemelte volna, de hát OT. First ballot-ra nem raknak be OT-t mert ostobák. Ilyet csak QB-k meg RB-k kapnak. Ez van
haromt
szvsz van legalább 5 OL-ember, aki első körre HoF lett.
Nem akarok ujjal mutogatni, hogy melyik csapatból ért volna rögtön révbe Willie. Ha van olyan karrier, amely megérdemelte volna ezt az elismerését, akkor az az övé.
Számomra ez nagyobb csalódás, minthogy Rickey Jacksonnak egy évtizedet kellett várnia.atapapa
Persze hogy vannak egyenlőbbek. Nekem ne mond a Denver, 2007ig 1 darab Bronco HOF volt. De ha mostanában megnézed már nem nagyon vannak first ballott HOFerek OL-ből. Pedig most itt van Roaf. Jön Larry Allen, Shields, Ogden.
Aki tuti 1st ballot lesz az Allen. Mégis csak dallasi volt...

De az ilyen dolgokkal az a baj, hogy nem tudod azt mondani, hogy akik benn vannak nem érdemlik meg.haromt
nem voltak mostanában, de ritka is az olyan karrier, hogy 9 (első vagy második) all pro csapat, meg két(!) all-decade team.

Az igaz, hogy a döntőbe már nem kerülnek érdemtelenül emberek, épp ezért kéne a szavazóknak arra képesnek lenniük, hogy a legjobbak között is észrevegyék a különbséget, csapatszimpátia nélkül.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
lopás vagy nem, de szerintem ez korrekt "beharangozó". egy átlag sportnézőnek, vagy figyelemfelkeltésnek tökéletes.DoM
az origo jobban kitett magáért
http://www.origo.hu/sport/20110204-a-pittsburgh-steelers-es-a-green-bay-packers-vivja-a.htmlJJ Tiller
98.4%os passz pontosság?
AZ IGEN 😮briareos
Nem csoda, hogy a legjobb volt az alapszakaszban. 😛
Viszont minden rossz passza INT 😕 "ötven dobásából csak egyet kaparint meg az ellenfél" -- 2%
De azt is megtudhatjuk, hogy idén biztos az NFC-hez kerül a Lombardi
"A Steleers idén második helyen zárt a Nemzeti főcsoportban (NFC), így a wild card-körben nem volt érdekelt, a főcsoport-elődöntőben a Baltimore-t tizennégypontos hátrányból felállva verte, míg az NFC bajnoki címét a New Yor Jets elintézésével söpörte be."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Roaf persze hogy megérdemelte volna, de hát OT. First ballot-ra nem raknak be OT-t mert ostobák. Ilyet csak QB-k meg RB-k kapnak. Ez van
haromt
szvsz van legalább 5 OL-ember, aki első körre HoF lett.
Nem akarok ujjal mutogatni, hogy melyik csapatból ért volna rögtön révbe Willie. Ha van olyan karrier, amely megérdemelte volna ezt az elismerését, akkor az az övé.
Számomra ez nagyobb csalódás, minthogy Rickey Jacksonnak egy évtizedet kellett várnia.atapapa
Persze hogy vannak egyenlőbbek. Nekem ne mond a Denver, 2007ig 1 darab Bronco HOF volt. De ha mostanában megnézed már nem nagyon vannak first ballott HOFerek OL-ből. Pedig most itt van Roaf. Jön Larry Allen, Shields, Ogden.
Aki tuti 1st ballot lesz az Allen. Mégis csak dallasi volt...

De az ilyen dolgokkal az a baj, hogy nem tudod azt mondani, hogy akik benn vannak nem érdemlik meg.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
persze, mert még ez is amerikai változatnak a lebutított fordítása 😊
http://www.asseeninwi.com/green-bay-packers-vs-pittsburgh-stealers-infoJJ Tiller
lopás vagy nem, de szerintem ez korrekt "beharangozó". egy átlag sportnézőnek, vagy figyelemfelkeltésnek tökéletes.DoM
az origo jobban kitett magáért
http://www.origo.hu/sport/20110204-a-pittsburgh-steelers-es-a-green-bay-packers-vivja-a.htmlJJ Tiller
98.4%os passz pontosság?
AZ IGEN 😮

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Roaf persze hogy megérdemelte volna, de hát OT. First ballot-ra nem raknak be OT-t mert ostobák. Ilyet csak QB-k meg RB-k kapnak. Ez van
haromt
szvsz van legalább 5 OL-ember, aki első körre HoF lett.
Nem akarok ujjal mutogatni, hogy melyik csapatból ért volna rögtön révbe Willie. Ha van olyan karrier, amely megérdemelte volna ezt az elismerését, akkor az az övé.
Számomra ez nagyobb csalódás, minthogy Rickey Jacksonnak egy évtizedet kellett várnia.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Roaf persze hogy megérdemelte volna, de hát OT. First ballot-ra nem raknak be OT-t mert ostobák. Ilyet csak QB-k meg RB-k kapnak. Ez van

Én sem értem Tim Brown és Carter mellőzését, de ez egy olyan dolog, hogy minden évben csak 5 ember, tehát mindig lesznek olyanok akik miatt lehet hőzöngeni. Annyi nagy sztár volt hogy kevés az 5 hely évente. Nem véletlen kell a senior kategória is. Még ott is olyanok vannak HOF nélkül hogy ihaj. Randy Gradishar...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
legalább nem írtak benne ordas baromságot, ami máris a magyar átlagbulvársajtóban a legjobbak közé emeli őketharomt
persze, mert még ez is amerikai változatnak a lebutított fordítása 😊
http://www.asseeninwi.com/green-bay-packers-vs-pittsburgh-stealers-infoJJ Tiller
lopás vagy nem, de szerintem ez korrekt "beharangozó". egy átlag sportnézőnek, vagy figyelemfelkeltésnek tökéletes.DoM
az origo jobban kitett magáért
http://www.origo.hu/sport/20110204-a-pittsburgh-steelers-es-a-green-bay-packers-vivja-a.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Abban biztos voltam, hogy Bettis nem megy be elsőre. Faulknak, Deionnak, Sharpe-nak nagyon örülök, meg én Sabolnak is, mert szvsz óriási szerepe van benne, hogy ma a csúcsok csúcsán van ez a sportág. Dent is megérdemelte, meg persze Roaf is megérdemelte volna, meg az én személyes kedvencem, Dermontti is megérdemelte volna. De csak 5 mehet be egy évben.

Szvsz jövőre a gyengébb class miatt Roaf és Dermontti is bemegy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
SB-t lehet majd fogni neten?
Csak azért kérdezem, mert pár éve lett mintha lett volna olyan, hogy próbálták zárolni a stream-eket. (meg eddig mindig tv-ben néztem).
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
quartról 😊

"Végül egy kis iparági kitekintés: az itt olvasható cikk szerint a zeneiparnak volna mit tanulnia az NFL rendkívül sikeres, a változásokra nyitott vezetőjétől, Roger Goodelltől "


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
The new HOFers are: Richard Dent, Marshall Faulk, Chris Hanburger, Les Richter, Ed Sabol, Deion Sanders, and Shannon Sharpe.

Nagyjából korrekt, csak Roaf hiányzik.tenorx
Elég erős pofon ez azért Rooneyéknak, Sabol bent, és egyik Steelers játékos sem. Úgy látszik, tényleg igaz, hogy kicsit ráálltak a szavazók arra, hogy leépítsék a Steelerst favorizáló képet, ami róluk elterjedt az utóbbi években. Nálam egyébként Sabol és Dent előtt simán ott van Roaf, és valamelyik WR is bemehetett volna inkább.
A jövő évi classban majd főleg edzők lesznek, akik bekerülhetnek, szóval azoknak, akik most kimaradtak, nagy esélyük lehet. A két neves edző Parcells és Cowher, mellettük a jobb nevű elsőévesek: Will Shields és Rod Smith. Aki viszont itt kimarad, az 2013-ban is ki fog, az a class brutálisnak ígérkezik: Larry Allen, Jonathan Ogden, Steve McNair, Warren Sapp, Michael Strahan... És még a kevésbé valószínűek is igen komoly vitákat szülhetnek: Bryant Young, Morten Andersen, Priest Holmes.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
The new HOFers are: Richard Dent, Marshall Faulk, Chris Hanburger, Les Richter, Ed Sabol, Deion Sanders, and Shannon Sharpe.

Nagyjából korrekt, csak Roaf hiányzik.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
elmehetnek a sunyiba, hogy Roaf nem került be. Két szezonjában nem volt pro bowlos: újoncként, meg egyszer amikor a szezon felét kihagyta sérülés miatt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ők maradtak 10-en a HOF finalra az első cut után. (köcsög NFL Networkot most nem tudom nézni)
Dawson, Dent, Faulk, Kennedy, Martin, Reed, Roaf, Sabol, Sanders, Sharpe.haromt
Bettis 😕

Mondjuk meglepődtem volna ha first ballot HoFer lesz.tenorx
Öten maradtak
Richard Dent, Marshall Faulk, Ed Sabol, Deion Sanders, and Shannon Sharpe.

Meglepő hogy Roaf nem
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ők maradtak 10-en a HOF finalra az első cut után. (köcsög NFL Networkot most nem tudom nézni)
Dawson, Dent, Faulk, Kennedy, Martin, Reed, Roaf, Sabol, Sanders, Sharpe.haromt
Bettis 😕

Mondjuk meglepődtem volna ha first ballot HoFer lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ők maradtak 10-en a HOF finalra az első cut után. (köcsög NFL Networkot most nem tudom nézni)
Dawson, Dent, Faulk, Kennedy, Martin, Reed, Roaf, Sabol, Sanders, Sharpe.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Green Bay D lebontását elírták, kicsit több yardot engednek futásban és így a total yard se jön ki.
De nem vagyok telhetetlen, örülök hogy egy ilyen oldal is ilyen terjedelmen foglalkozik már a témával.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
egy szóval nem mondtam, hogy lopás, és azt se, hogy ne lenne figyelemfelkeltő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal