NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
innen gratulálnék annak aki kitalálta, hogy egy LA belvárosában lévő stadiont Farmers Fieldnek nevezzenek.gabtsi
valszeg a St. Martin-in-the Fields katedrális névadójának leszármazottja lehet

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Hogyha rövid időn belül nem jut megegyezésre a Vikings a városvezetéssel, akkor elképzelhető, hogy ők mennek el. Azonban lehet, hogy csak fenyegetésként játsszák majd meg egy jobb szerződés kivívása érdekében.
Még mindig nem döntötték el, hogy mi legyen. Ha marad a stadion, akkor a tetőt kellene csak rendbe szedni, de ilyen tervvel csak a város jött elő. Ha új lesz, akkor abba a Vikes csak 33 %-ot adna, viszont a város ragaszkodik a tetőhöz (és annak teljes költségének fedezéséhez), ami a Vikesnak nem kell... Ted Mondale nyilatkozott az ügyben a város sportlétesítményeiért felelős bizottság vezetőjeként, aki úgy kezdte a mondókáját, hogy idén nincs választás, most kellene valamit kezdeni a dologgal... De nem szeretem az ilyen mondatokat. 😀 Esetleg azzal próbálkozhatnának még tető ügyben, hogy bevonják a Wildot a mókába, bár ők ugye valamilyen szinten hozzájárultak a 13 éve St. Paulban épített aréna költségeihez.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
innen gratulálnék annak aki kitalálta, hogy egy LA belvárosában lévő stadiont Farmers Fieldnek nevezzenek.gabtsi
LA Lakers? 😛
Ha a Minny koltozik, megvan a parhuzam..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
innen gratulálnék annak aki kitalálta, hogy egy LA belvárosában lévő stadiont Farmers Fieldnek nevezzenek.gabtsi
jó hát nem tehetnek róla hogy így hívják a biztosítót aki fizeti 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
innen gratulálnék annak aki kitalálta, hogy egy LA belvárosában lévő stadiont Farmers Fieldnek nevezzenek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Egy kicsit izgul Amerika és izgulhatunk mi is!
Életveszélyes hóvihar készül végigsöpörni az Államokon, a meteorológia otthonmaradásra biztatja a népet, ráadásul a ciklon átrobog Dallas felett is, esetlegesen megnehezítve a S.B lebonyolítását.
K.Krojf
csak a faxok érjenek át holnap 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kicsit izgul Amerika és izgulhatunk mi is!
Életveszélyes hóvihar készül végigsöpörni az Államokon, a meteorológia otthonmaradásra biztatja a népet, ráadásul a ciklon átrobog Dallas felett is, esetlegesen megnehezítve a S.B lebonyolítását.
K.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Az öreg szerint maradunk.BMG
és az öreg tudja-e, hogy most nem LA-ben van a csapat momentán? 😛Höri
Vagy hogy milyen évet írunk? 😀tenorx
Csak fizikailag épült le, mentálisan még ép.
Legalábbis vannak még tiszta pillanatai... ritkán.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Raiders?apeszos
Az öreg szerint maradunk.BMG
és az öreg tudja-e, hogy most nem LA-ben van a csapat momentán? 😛Höri
Vagy hogy milyen évet írunk? 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt hiszem ha lesz új CBA; valamelyik csapat nagyon gyorsan el fog költözni LA-be...(és van egy tippem hogy nem Észak-Floridából; csak hogy elejét vegyük az LA Jaguars hszeknek 😀)

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/02/01/aeg-finalizes-700-million-naming-rights-deal-for-l-a-stadium/iktriad
Raiders?apeszos
Az öreg szerint maradunk.BMG
és az öreg tudja-e, hogy most nem LA-ben van a csapat momentán? 😛

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Azt hiszem ha lesz új CBA; valamelyik csapat nagyon gyorsan el fog költözni LA-be...(és van egy tippem hogy nem Észak-Floridából; csak hogy elejét vegyük az LA Jaguars hszeknek 😀)

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/02/01/aeg-finalizes-700-million-naming-rights-deal-for-l-a-stadium/iktriad
Raiders?apeszos
Az öreg szerint maradunk.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
PatsHurka
Ez ott volt. 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eszem Vikes-t mond, szívem Jax-t akar 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Pats
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jax
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bills
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem a Vikings.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt hiszem ha lesz új CBA; valamelyik csapat nagyon gyorsan el fog költözni LA-be...(és van egy tippem hogy nem Észak-Floridából; csak hogy elejét vegyük az LA Jaguars hszeknek 😀)

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/02/01/aeg-finalizes-700-million-naming-rights-deal-for-l-a-stadium/iktriad
Raiders?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem ha lesz új CBA; valamelyik csapat nagyon gyorsan el fog költözni LA-be...(és van egy tippem hogy nem Észak-Floridából; csak hogy elejét vegyük az LA Jaguars hszeknek 😀)

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/02/01/aeg-finalizes-700-million-naming-rights-deal-for-l-a-stadium/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyitottam a témának külön topikot mert igen nagy érdeklődésre tart számot
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1075
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
bennem felvetődik pár kérdés:

-Ha én vagyok a média és kifizettem egy valag pénzt akkor hajlandó vagyok még egy kicsit áldozni ,hogy kapjak is valamit?
-Ha játékos vagyok és kb. 4 szezon a pályafutásom akkor sztrájkoljak e ebből 1-2 évet?
-Ha tulaj vagyok minek szerződtetek új edzőket most ha nem lesz szezon?
-Kinek jó az elmaradt szezon?
-Ki érzi meg jobban ha elmarad egy szezon?Egy csóró FB vagy esetleg Jerry Jones tulaj?


Szóval szerintem lesz szezon és a tulajok szája íze szerint...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem most megjött a kedvem sztrájktörőket nézni 😀

Cullen Harper jön, lát, győzHöri
megjelenne az NFL-ben a Spread offense 😊
Chris Leak rulez.
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Ez a lockout, impasse kérdés eléggé foglalkoztat engem is, így leírom hogy én mire jutottam.
Szinte biztos vagyok benne, hogy az impasse esetén se lenne játék az NFL-ben (legalábbis az biztos, hogy nem azokkal akikkel szeretnénk látni), ugyanis elképzelhetetlennek tartom, hogy az NFLPA engedné játékosainak a játékot, hisz azzal gyakorlatilag nyernének a tulajdonosok. Tehát kezdetét venné a játékos sztrájk (még akkor is, ha ugye a valószínűsíthető decertifikáció miatt gyakorlatilag semmi beleszólása nem lenne az NFLPA-nak a játékosok életébe). És így gyakorlatilag ugyanott vagyunk, mint lockout estén, csak lenne egy az egyik fél által jónak tartott CBA
Na most gsn cikkében le van írva, hogy ennek ellenére, ugye a játék folytatódik az új CBA-val ám de a nagyobb játékosok nélkül, szóval játszhatnának az UFL ”sztárok”, a játékosok, akik úgy gondolják, hogy nem tesznek eleget az NFLPA kérésének (ám ők is valószínűleg a kisebb összeget kereső rosszabb játékosok lennének, akiknek kell a pénz). Valamint talán a rookiek, akik ugye valamiből meg kell, hogy éljenek (mert hát ugye eddig még hivatalosan nem kerestek pénzt). Szóval az impasse esetén talán annyival lenne jobb a helyzet, hogy lenne valamiféle játék, bár lehet hogy inkább meg se rendeznék a meccset, ugyanis sok értelme nem lenne a tulajdonosok felől, hisz alig lenne érdeklődés a meccsek iránt.
Aztán persze lehet, hogy rosszul látom a dolgokat ez az én véleményem, a hibás elméleteteimet majd a nálam ez ügyben olvasottabbak (pl. gsn) kijavítják. 😉
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért valószínűleg egy teljes idény kihagyását az is megérzi akinek éppen tele van a zsebe. Ahogy olvastam gsn cikkét, felmerült egy-két kérdésem, nevezetesen a súlyos pénzeket fizető TV társaságok vajon miért fizetnek a semmiért? És a játékosok reklámszerződései is módosulhatnak-e? Mivel nem kerülnek képernyőre, csökkenhet a reklámértékük, kevesebb pénzt kapnak?
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Szerintem pedig sok játékosnak nem a pénz kérdés miatt fontos a megegyezés!
Van akinek jól esik/esne egy kis pihenés (mondjuk 1-1,5 év).
De fontos a szezon annak aki most van csúcson, aki feltörekvő és vannak azok a veteránok, akiknek már minden plusz év ajándék a ligában!Egon bá
Akikről te beszélsz, azok nem az átlagos időt töltik a ligában, nem az átlagos fizetéssel. Persze, hogy egy Tom Bradynek, vagy egy állandóan sérült Staffordnak, vagy mondjuk Aaron Smithnek jól jönne egy év pihi, de ők vannak kevesebben. A többség, a szignifikáns többség 2-3 évet játszik minimálösszegekért (tudom, több mint amit normál ember keres) és az gyorsan elfogy ebben a közegben.