NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az a két csapat játsza a döntőt, amelyik kettő egész évben kiegyensúlyozott, meggyőző teljesítményt nyújtott, érdemi hullámvölgyek nélkül.Sobri Jóska
Az a Patriots elleni zakó azért elég meredek volt, ezt még Steelers-szurkolóként is elismerem. 😊 De amúgy egyetértek azzal, amit írtál.vassadi27
Azt is visszahozhatták volna, csak Flynn elaludt a végén, és lepörgött az óra...
De akkor még hibázhattak.

Mióta követem az NFL-t (5 év), ez lesz a legérdekesebb SB párosítás szerintem.BMG
Itt a Steelers-Pats meccsről volt szó 😀
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Az a két csapat játsza a döntőt, amelyik kettő egész évben kiegyensúlyozott, meggyőző teljesítményt nyújtott, érdemi hullámvölgyek nélkül.Sobri Jóska
Az a Patriots elleni zakó azért elég meredek volt, ezt még Steelers-szurkolóként is elismerem. 😊 De amúgy egyetértek azzal, amit írtál.vassadi27
Azt is visszahozhatták volna, csak Flynn elaludt a végén, és lepörgött az óra...
De akkor még hibázhattak.

Mióta követem az NFL-t (5 év), ez lesz a legérdekesebb SB párosítás szerintem.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is imádnám.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Christina Aguilera fogja énekelni a himnuszt a SB előtt.tenorx
őt imádjuk
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Christina Aguilera fogja énekelni a himnuszt a SB előtt.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Defense wins the Championship. Véletlenek márpedig nincsenek. Az eredeti HSZ-ből az is kiderül, hogy 44-ből 30-szor nyert TOP5 scoring Defense, azaz mostanra 45-ből 31. 😊 44 SB-ból 22-t nyert meg a TOP2 scoring Defense. 14 első és 8 második.

2010-ben kik vannak az SB-ben? Az első és a második...

Miért? Mert ha van egy ilyen Defense-d, akkor ha 20 pontot csinálsz (ami lássuk be, nem sok) 90%, hogy nyersz, ha 25-t, akkor 98%. Ezért a védelem nyeri a bajnokságot.Soldados
Tudjuk... a Jets meg álljon neki új védelmet építeni, mert:

...
És sztem a sok-sok dolog között, amit leírt és amivel én is mindenben egyetértek, volt egy nagyon fontos félmondat: amíg ilyen ergya a D, addig nem lesz SB. Ha Brady, ha Tebow, ha kiégett, ha nem égett ki. Az alapszakasz másik kávéház, ott lehet 40 pontokat csinálni, villogni és nyerni. De a PO-ban ilyen nincs, legalábbis SB-ig nem lehet így eljutni.

Egy átlagos O írt rátok 28 pontot. Megengedhetetlen.

Mondjatok egy SB-győztest, akinek szar volt a D-je. Még az általatok átkozott Coltsé is jobb volt, mert a PO-ra visszatért Sanders és varázsütésre meg tudták állítani a futást. Tudom, tudom, közhelyes, de Defense wins the Championship. És a régi nagy Pats-dinasztiának is így sikerült 3 gyűrűt nyerni. Persze Brady akkor clutch volt, de Bruschiék nélkül lehúzhatta volna a rolót, mert Bruschiéknak köszönhette, hogy clutch lehetett.

Amíg ez a D van, no chance az SB-re szerény véleményem szerint. (Nem kell nekem esni, nem rosszból írtam, nem is hiszem, hogy bántót írtam volna, csak a véleményemet osztottam meg veletek.) Építsetek D-t és akkor Brady ismét clutch lehet, amíg ez a romhalmaz van, addig Isten is kevés lenne, amikor a PO-ban feltüzelt, habzó szájú Defense-k vonulnak ki a pályára. Érdemes megnézni a 4 állva maradt csapat D-jét.Soldados
Igaz, rájuk egy átlagos O csak 24 pontot írt. 😂Danna
Csak 17-et (ahogy a Steelersre is), 7-et a D írt. 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Az a két csapat játsza a döntőt, amelyik kettő egész évben kiegyensúlyozott, meggyőző teljesítményt nyújtott, érdemi hullámvölgyek nélkül.Sobri Jóska
Az a Patriots elleni zakó azért elég meredek volt, ezt még Steelers-szurkolóként is elismerem. 😊 De amúgy egyetértek azzal, amit írtál.vassadi27
16 meccsből egy rossz nap, egy kisiklás, egy teljes betli meccs belefér minden csapatnak. Ha a Pats játszaná a döntőt, akkor ott van a Browns elleni meccs, ha a Jets, akkor a Pats elleni, stb.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Az a két csapat játsza a döntőt, amelyik kettő egész évben kiegyensúlyozott, meggyőző teljesítményt nyújtott, érdemi hullámvölgyek nélkül.Sobri Jóska
Az a Patriots elleni zakó azért elég meredek volt, ezt még Steelers-szurkolóként is elismerem. 😊 De amúgy egyetértek azzal, amit írtál.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
El kell ismerni, hogy az egész szezont figyelembe véve a legkorrektebb párosítás jött létre a Super Bowl-ra. (Ennél jobb csak akkor lehetne, ha ott lenne az ember saját kedvence. 😊 )
Az a két csapat játsza a döntőt, amelyik kettő egész évben kiegyensúlyozott, meggyőző teljesítményt nyújtott, érdemi hullámvölgyek nélkül.
Anélkül, hogy elvesznénk a számokban, megállapítható, hogy mindkét csapatnak top3-as védelme van, top5 clutch QB-ja, (majd‘) minden posztra megfelelő, elfogadható játékosai, és ott van az a mentális töltet, hogy egyik csapat útja sem volt zökkenőmentes. Sérülések, eltiltások, nehezítették/kovácsolták össze őket igazi csapattá.
Szóval úgy gondolom, hogy az igazán elvakult haterektől eltekintve senkinek egy szava se lehet így előzetesen a XLV Supr Bowl-ra.

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Defense wins the Championship. Véletlenek márpedig nincsenek. Az eredeti HSZ-ből az is kiderül, hogy 44-ből 30-szor nyert TOP5 scoring Defense, azaz mostanra 45-ből 31. 😊 44 SB-ból 22-t nyert meg a TOP2 scoring Defense. 14 első és 8 második.

2010-ben kik vannak az SB-ben? Az első és a második...

Miért? Mert ha van egy ilyen Defense-d, akkor ha 20 pontot csinálsz (ami lássuk be, nem sok) 90%, hogy nyersz, ha 25-t, akkor 98%. Ezért a védelem nyeri a bajnokságot.Soldados
Tudjuk... a Jets meg álljon neki új védelmet építeni, mert:

...
És sztem a sok-sok dolog között, amit leírt és amivel én is mindenben egyetértek, volt egy nagyon fontos félmondat: amíg ilyen ergya a D, addig nem lesz SB. Ha Brady, ha Tebow, ha kiégett, ha nem égett ki. Az alapszakasz másik kávéház, ott lehet 40 pontokat csinálni, villogni és nyerni. De a PO-ban ilyen nincs, legalábbis SB-ig nem lehet így eljutni.

Egy átlagos O írt rátok 28 pontot. Megengedhetetlen.

Mondjatok egy SB-győztest, akinek szar volt a D-je. Még az általatok átkozott Coltsé is jobb volt, mert a PO-ra visszatért Sanders és varázsütésre meg tudták állítani a futást. Tudom, tudom, közhelyes, de Defense wins the Championship. És a régi nagy Pats-dinasztiának is így sikerült 3 gyűrűt nyerni. Persze Brady akkor clutch volt, de Bruschiék nélkül lehúzhatta volna a rolót, mert Bruschiéknak köszönhette, hogy clutch lehetett.

Amíg ez a D van, no chance az SB-re szerény véleményem szerint. (Nem kell nekem esni, nem rosszból írtam, nem is hiszem, hogy bántót írtam volna, csak a véleményemet osztottam meg veletek.) Építsetek D-t és akkor Brady ismét clutch lehet, amíg ez a romhalmaz van, addig Isten is kevés lenne, amikor a PO-ban feltüzelt, habzó szájú Defense-k vonulnak ki a pályára. Érdemes megnézni a 4 állva maradt csapat D-jét.Soldados
Igaz, rájuk egy átlagos O csak 24 pontot írt. 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Még új vagyok itt és remélem nem rossz helyre írom a kérdésemet. A Packers vs Bears mérkőzés szüneteiben állandóan hallható volt egy rock intro. Kicsit hasonlított a Guns 'N Roses-re. Meg tudná valaki mondani, hogy mi ez a szám? Eszméletlenül tetszik. Előre is köszönöm a segítséget!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Oakland Raiders cornerback Nnamdi Asomugha, Chicago Bears defensive lineman Israel Idonije and Minnesota Vikings safety Madieu Williams are the nominees for the Walter Payton NFL Man of the Year Award.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
panthers-bills döntőt a népnek
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/09000d5d81ddc90d/Picking-games-and-fun-with-helium
még meccsek előtt volt, a végefelé egészen hülyék 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
AFC kicsit másképp néz ki az elmúlt 10 évben:
Jövőre ki lesz a soros? Pitt? Indy? New England?
😊triangle
Oakland 😀Hanni
Bills

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
AFC kicsit másképp néz ki az elmúlt 10 évben:
Jövőre ki lesz a soros? Pitt? Indy? New England?
😊triangle
Oakland 😀
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
NFC győztesek az utóbbi 10 évből - 10 különböző csapat:
2010 Green Bay
2009 New Orleans
2008 Arizona
2007 New York Giants
2006 Chicago
2005 Seattle
2004 Philadelphia
2003 Carolina
2002 Tampa Bay
2001 St. Louis
Jövőre ki lesz a soros(ha lesz szezon persze)? Atlanta? Dallas?iktriad
AKKOR LEGYEN DALLAS... 😉
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AFC kicsit másképp néz ki az elmúlt 10 évben:
2010 Pittsburgh
2009 Indianapolis
2008 Pittsburgh
2007 New England
2006 Indianapolis
2005 Pittsburgh
2004 New England
2003 New England
2002 Oakland
2001 New England
Jövőre ki lesz a soros? Pitt? Indy? New England?
😊triangle
Remélem legközelebb a másik 13 csapatból lesz végre valaki.
több mint 13 éve
triangle 1 283
AFC kicsit másképp néz ki az elmúlt 10 évben:
2010 Pittsburgh
2009 Indianapolis
2008 Pittsburgh
2007 New England
2006 Indianapolis
2005 Pittsburgh
2004 New England
2003 New England
2002 Oakland
2001 New England
Jövőre ki lesz a soros? Pitt? Indy? New England?
😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NFC győztesek az utóbbi 10 évből - 10 különböző csapat:
2010 Green Bay
2009 New Orleans
2008 Arizona
2007 New York Giants
2006 Chicago
2005 Seattle
2004 Philadelphia
2003 Carolina
2002 Tampa Bay
2001 St. Louis
Jövőre ki lesz a soros(ha lesz szezon persze)? Atlanta? Dallas?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Olvastam a Pats fórumot, aztán találtam egy Pack-fórumon egy stat gyűjtést (nem ellenőriztem le), amelya leglényegibb kategóriában, az engedett pontokban ligaelit, top 5 védelmeket gyűjtötte ki, SB-győzelem kategóriájában.

Ezek szerint:

#1 Ds:
66 Packers
69 Chiefs
72 Dolphins
73 Dolphins
78 Steelers
82 'Skins
84 Niners
85 Bears
90 Giants
96 Packers
00 Ravens
02 Bucs
03 Pats
08 Steelers
10 Steelers????

#2 Ds:
74 Steelers
75 Steelers
81 Niners
86 Giants
91 'Skins
93 Cows
95 Cows
04 Pats
10 Packers?????
Gergőbácsi
Defense wins the Championship. Véletlenek márpedig nincsenek. Az eredeti HSZ-ből az is kiderül, hogy 44-ből 30-szor nyert TOP5 scoring Defense, azaz mostanra 45-ből 31. 😊 44 SB-ból 22-t nyert meg a TOP2 scoring Defense. 14 első és 8 második.

2010-ben kik vannak az SB-ben? Az első és a második...

Miért? Mert ha van egy ilyen Defense-d, akkor ha 20 pontot csinálsz (ami lássuk be, nem sok) 90%, hogy nyersz, ha 25-t, akkor 98%. Ezért a védelem nyeri a bajnokságot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem tudom volt-e már?

Srác belefektetett némi időt számolgatást...

Csapatok fizetések, játékosok száma stb...

http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=433143&postdays=0&postorder=asc&start=15Rolni
Ezek a 2011-es évre vonatkozó számok akarnak lenni az FA-k nélkül? Vajon a Prorated
Signing Bonus Amortization is benne van? Mert az éves fizetés mellett ezek is meg tudják szépen dobni a számokat.

Most nincs időm utána számolni, de a Patsnél nagyon alacsonynak tartom a számokat, különösen a patscap év végi adataihoz képest:

"According to my figures the Patriots' 2010 cap figure is for $132,432,080 with 63 signed or tendered players (53 active and 11 Injured Reserve) and a 8-man practice squad. I think that my numbers are off by about $2.5 million and that the Patriots' true salary cap number is in the $135 million range. There is no cap limit for the 2010 season."

Ehhez képest a 2010-ben lejárt szerződések/trade-ek kapcsán 30 millió mínuszt számoltam össze. Nyilván a 2011-es cap terhek játékosonként változhat, de az ott szereplő 65 millió, és az itteni 100 millió között első ránézésre túl nagy a különbség.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem tudom volt-e már?

Srác belefektetett némi időt számolgatást...

Csapatok fizetések, játékosok száma stb...

http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=433143&postdays=0&postorder=asc&start=15Rolni
Ez tetszik! Főleg, hogy a Pats sem áll rosszul. De azt nem gondoltam volna, hogy ekkora különbségek vannak a csapatok között.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Nem tudom volt-e már?

Srác belefektetett némi időt számolgatást...

Csapatok fizetések, játékosok száma stb...

http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=433143&postdays=0&postorder=asc&start=15

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az összes tévénéző majd 1 %-a. Azért ez nem megelpően sok.
http://adattar.ortt.hu/agb/nezettseg/201002

(Első grafikon is érdekes, hogy mennyi a 3 földi frekvenciás tévé össznézettsége, és az összes többié együtt.)Sobri Jóska
Más sportműsorokhoz képest állt jó helyen az nfl. Nem tudom most mi a helyzet, de régebben említették hogy nfl meccsek közben több sms, e-mail, komment érkezik mint európai foci közben. Persze ettől még lehet kevesebben nézik, de innen pontosabb infot kapnak, mint az AGB Nielsen 1040 háztartásban végezett mérésével, azzal nehéz kimutatni pl egy olasz bajnoki, és egy nfl mérkőzés közötti különbséget.Lance
Az SMS-ek magas száma szvsz. azért is van, mert amíg egy Primera División meccs közben nem igen olvasnak be SMS-eket, csak szünetben párat, addig NFL meccs közben rengeteget beolvasnak (bár az értelmeseket itt sem 😀).

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Az összes tévénéző majd 1 %-a. Azért ez nem megelpően sok.
http://adattar.ortt.hu/agb/nezettseg/201002

(Első grafikon is érdekes, hogy mennyi a 3 földi frekvenciás tévé össznézettsége, és az összes többié együtt.)Sobri Jóska
Más sportműsorokhoz képest állt jó helyen az nfl. Nem tudom most mi a helyzet, de régebben említették hogy nfl meccsek közben több sms, e-mail, komment érkezik mint európai foci közben. Persze ettől még lehet kevesebben nézik, de innen pontosabb infot kapnak, mint az AGB Nielsen 1040 háztartásban végezett mérésével, azzal nehéz kimutatni pl egy olasz bajnoki, és egy nfl mérkőzés közötti különbséget.