NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akit érdekel Höri cikke.......iktriad
Ezt esetleg alkalomadtán meg lehetne ismételni? Mármint hogy képet készíts Höri cikkeiről.... Én sajnos csak így tudom elolvasni. Pedig érdekel.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hogy-hogy csak decemberig? Playoff-ot át/visszaveszi Ricsi (tavaly ő irt NFL cikkeket ide; úgyhogy nagy előd nyomába léptél most 😀)?iktriad
Nem. Csak addig van megállapodásunk a Sztár Sporttal. Ezt kaptuk cserébe a könyv hírdetéséért.haromt
Értem. Azért jó lenne ha az együttmüködés utána is tudna folytatódni; legalább erre az idényre. Csak Höri fog ott is publikálni; vagy másoktól is lehet majd cikket olvasni ott(pl. tőled; briatól; rajnatól; solditól stb.)?iktriad
én direkt ajánlottam hörit mert neki kell a megjelenés és vágja az nfl bulvárt 😊 ellentétben mondjuk velem
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ehh, ha ezt tudom... Pedig ma fogorvosnál várakozáshoz akartam venni valami olvasnivalót, nemzeti sport nem volt, a sztár sport meg a képes sport között vacilláltam, végül utóbbi mellett döntöttem :S

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hogy-hogy csak decemberig? Playoff-ot át/visszaveszi Ricsi (tavaly ő irt NFL cikkeket ide; úgyhogy nagy előd nyomába léptél most 😀)?iktriad
Nem. Csak addig van megállapodásunk a Sztár Sporttal. Ezt kaptuk cserébe a könyv hírdetéséért.haromt
Értem. Azért jó lenne ha az együttmüködés utána is tudna folytatódni; legalább erre az idényre. Csak Höri fog ott is publikálni; vagy másoktól is lehet majd cikket olvasni ott(pl. tőled; briatól; rajnatól; solditól stb.)?iktriad
mivel a többieknek az is gondot okoz, hogy a főoldali cikket időben megírják, így csak én maradtam. 😛

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy-hogy csak decemberig? Playoff-ot át/visszaveszi Ricsi (tavaly ő irt NFL cikkeket ide; úgyhogy nagy előd nyomába léptél most 😀)?iktriad
Nem. Csak addig van megállapodásunk a Sztár Sporttal. Ezt kaptuk cserébe a könyv hírdetéséért.haromt
Értem. Azért jó lenne ha az együttmüködés utána is tudna folytatódni; legalább erre az idényre. Csak Höri fog ott is publikálni; vagy másoktól is lehet majd cikket olvasni ott(pl. tőled; briatól; rajnatól; solditól stb.)?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hogy-hogy csak decemberig? Playoff-ot át/visszaveszi Ricsi (tavaly ő irt NFL cikkeket ide; úgyhogy nagy előd nyomába léptél most 😀)?iktriad
Nem. Csak addig van megállapodásunk a Sztár Sporttal. Ezt kaptuk cserébe a könyv hírdetéséért.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akit érdekel Höri cikke; itt megnézheti (Bocsi a nem épp legjobb minőségért- és hogy pont a Bowl.hu logóját takarom le éppen a 2. oldalon/képen az ujjammal.):
http://img837.imageshack.us/img837/3236/dscf4133u.jpg
http://img828.imageshack.us/img828/4374/dscf4135.jpg

jó lett a cikk. bár nem volt egyszerű dolgod, mert ezt kb 13x ekkora terjedelemben is meg tudtad volna írni. de tömör, értelmezhető, és a legfőbb infokat tartlmazza.

grat az áttöréshez 😊gabtsi
köszi, jövő héten folytatás, egészen decemberigHöri
Itt is gratula még 1×

Hogy-hogy csak decemberig? Playoff-ot át/visszaveszi Ricsi (tavaly ő irt NFL cikkeket ide; úgyhogy nagy előd nyomába léptél most 😀)?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó lett a cikk. bár nem volt egyszerű dolgod, mert ezt kb 13x ekkora terjedelemben is meg tudtad volna írni. de tömör, értelmezhető, és a legfőbb infokat tartlmazza.

grat az áttöréshez 😊gabtsi
köszi, jövő héten folytatás, egészen decemberig

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó lett a cikk. bár nem volt egyszerű dolgod, mert ezt kb 13x ekkora terjedelemben is meg tudtad volna írni. de tömör, értelmezhető, és a legfőbb infokat tartlmazza.

grat az áttöréshez 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ilyen is van már:
http://fuzovelkifele.blogzona.hu/braxa88
és elvileg a mai Sztársportban van szezonbeharangozó is, majd csekkoljátok mert nekem nincs pénzem megvenni, pedig most jelenek meg benne első alkalommal.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ilyen is van már:
http://fuzovelkifele.blogzona.hu/
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/nfl/a-tojaslabda-urai-comeback-joe-es-a-tobbiek-2044774/
Ezt idevalósi írta?

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Persze hogy ott a helye de ez az amcsi közönségnek szól. Elsőre OL nem fog bemenni

Jaj de utáltam azt a KC-t amiben már ott volt Roaf
Roaf, Waters, Wiegmann, Shields, Welbourn

vááá. Mennyit szoptunk tőlük...haromt
sajnos a mostani fal sokkal barátságosabb az ellenfelekre nézve
😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Persze hogy ott a helye de ez az amcsi közönségnek szól. Elsőre OL nem fog bemenni

Jaj de utáltam azt a KC-t amiben már ott volt Roaf
Roaf, Waters, Wiegmann, Shields, Welbourn

vááá. Mennyit szoptunk tőlük...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
micsoda "első bálozók" vannak idén is. Kicsit csalódott lennék ha Roaf nem menne be rögtön.atapapa
nem nyert soha semmit. Ez egy OLnél sokat számít a hof választásnálharomt
Bruce Matthews HoF, s neki sincs gyűrűje
ha már általánosítunk...😊

egyébként 11x pro bowl, 6x all pro, benne van a 90-es 00-ás decade teamben... szvsz idővel csak bekerül a HOF-ba is

a vicc az, hogy jövőre OL-társa, Will Shields is választható lesz... és tényleg nem lesznek egyszerű helyzetben a döntéshozókGyulus
nah neki ott a helye
hiába nem nyert semmit
persze nyilván őt sem egyből fogják
de 1-2 év ide vagy oda
😊
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
micsoda "első bálozók" vannak idén is. Kicsit csalódott lennék ha Roaf nem menne be rögtön.atapapa
nem nyert soha semmit. Ez egy OLnél sokat számít a hof választásnálharomt
Bruce Matthews HoF, s neki sincs gyűrűje
ha már általánosítunk...😊

egyébként 11x pro bowl, 6x all pro, benne van a 90-es 00-ás decade teamben... szvsz idővel csak bekerül a HOF-ba is

a vicc az, hogy jövőre OL-társa, Will Shields is választható lesz... és tényleg nem lesznek egyszerű helyzetben a döntéshozók
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Nagyon jó cikk arról, hogy miért nehéz OL-t értékelni:
http://www.signonsandiego.com/news/2010/sep/10/no-grades-chargers-ol/
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
nem fogok belemenni falember minősítő vitába, arra akartam kilyukadni, h rengeteg nagyon jó OL játékos nem került még be, pedig van köztük nem egy olyan aki nyert gyűrűt.briareos
kétségtelen hogy nehéz a támadófalban játszókat hasonlítgatni, különösen 30-40 évvel ezelőtt aktív emberekhez, akiket nem is láttam játszani.

De Roaf szerintem egyértelműen az a szint, mint mondjuk Odgen vagy Walter Jones, akiket jóagam a Munoz utáni korszak 3 legjobb tackle-jének tartok és valószínűleg mind nagyon hamar bekerülnek majdatapapa
de a HoF is a laikusoknak szól eléggé. És 100 amcsi NFL nézőből 100 tudja ki az a Prime Time Sanders de csak 50 tudja ki az a Willie Roaf.haromt
ez sajna teljesen így van

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fele annyiszor volt Pro Bowlon mint Willie. 5-6 PB mellett sok OL van HoF-on kívül. 10 felett szerintem nincs, vagy alig.atapapa
nem fogok belemenni falember minősítő vitába, arra akartam kilyukadni, h rengeteg nagyon jó OL játékos nem került még be, pedig van köztük nem egy olyan aki nyert gyűrűt.briareos
kétségtelen hogy nehéz a támadófalban játszókat hasonlítgatni, különösen 30-40 évvel ezelőtt aktív emberekhez, akiket nem is láttam játszani.

De Roaf szerintem egyértelműen az a szint, mint mondjuk Odgen vagy Walter Jones, akiket jóagam a Munoz utáni korszak 3 legjobb tackle-jének tartok és valószínűleg mind nagyon hamar bekerülnek majdatapapa
de a HoF is a laikusoknak szól eléggé. És 100 amcsi NFL nézőből 100 tudja ki az a Prime Time Sanders de csak 50 tudja ki az a Willie Roaf.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
áh nem elég. jó példa erre pl a Phins-es Bob kuechenbergbriareos
fele annyiszor volt Pro Bowlon mint Willie. 5-6 PB mellett sok OL van HoF-on kívül. 10 felett szerintem nincs, vagy alig.atapapa
nem fogok belemenni falember minősítő vitába, arra akartam kilyukadni, h rengeteg nagyon jó OL játékos nem került még be, pedig van köztük nem egy olyan aki nyert gyűrűt.briareos
kétségtelen hogy nehéz a támadófalban játszókat hasonlítgatni, különösen 30-40 évvel ezelőtt aktív emberekhez, akiket nem is láttam játszani.

De Roaf szerintem egyértelműen az a szint, mint mondjuk Odgen vagy Walter Jones, akiket jóagam a Munoz utáni korszak 3 legjobb tackle-jének tartok és valószínűleg mind nagyon hamar bekerülnek majd

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
igen? ez furcsa számomra, ilyet eddig csak az irányítókról hallottam
szvsz aki tizenegyszer játszik a pro bowlon és két évtized legjobb csapatának is a tagja, annak garantált a HoF, hacsak nem rúgóról van szóatapapa
áh nem elég. jó példa erre pl a Phins-es Bob kuechenbergbriareos
fele annyiszor volt Pro Bowlon mint Willie. 5-6 PB mellett sok OL van HoF-on kívül. 10 felett szerintem nincs, vagy alig.atapapa
nem fogok belemenni falember minősítő vitába, arra akartam kilyukadni, h rengeteg nagyon jó OL játékos nem került még be, pedig van köztük nem egy olyan aki nyert gyűrűt.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
nem nyert soha semmit. Ez egy OLnél sokat számít a hof választásnálharomt
igen? ez furcsa számomra, ilyet eddig csak az irányítókról hallottam
szvsz aki tizenegyszer játszik a pro bowlon és két évtized legjobb csapatának is a tagja, annak garantált a HoF, hacsak nem rúgóról van szóatapapa
áh nem elég. jó példa erre pl a Phins-es Bob kuechenbergbriareos
fele annyiszor volt Pro Bowlon mint Willie. 5-6 PB mellett sok OL van HoF-on kívül. 10 felett szerintem nincs, vagy alig.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
micsoda "első bálozók" vannak idén is. Kicsit csalódott lennék ha Roaf nem menne be rögtön.atapapa
nem nyert soha semmit. Ez egy OLnél sokat számít a hof választásnálharomt
igen? ez furcsa számomra, ilyet eddig csak az irányítókról hallottam
szvsz aki tizenegyszer játszik a pro bowlon és két évtized legjobb csapatának is a tagja, annak garantált a HoF, hacsak nem rúgóról van szóatapapa
áh nem elég. jó példa erre pl a Phins-es Bob kuechenberg

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
micsoda "első bálozók" vannak idén is. Kicsit csalódott lennék ha Roaf nem menne be rögtön.atapapa
nem nyert soha semmit. Ez egy OLnél sokat számít a hof választásnálharomt
igen? ez furcsa számomra, ilyet eddig csak az irányítókról hallottam
szvsz aki tizenegyszer játszik a pro bowlon és két évtized legjobb csapatának is a tagja, annak garantált a HoF, hacsak nem rúgóról van szó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
munoz se nyert, csak afc championshipet

ami nem hajlik, az törik!