NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
Tomeee 753
Nem tudom ti hogy vagytok vele de egy kicsit unalmas hogy a beherangozoknál meg az összefoglaloknál mindig kimaradnak csapatok,de a nagyágyuk benne vannak, lehetne inkább az is a cime hogy a nagycsapatoka beharangozoja? vélemény?go dolphinsMiami
Ennek semmi köze ahhoz hogy ki nagycsapat és kiscsapat, csak egyszerűen mi is emberek vagyunk, és néha egyikmásik szerkesztőnek közbejönnek olyan dolgok, ami miatt nincs ideje cikket írni. Elnézést érte.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Miami Miami Dolphins 964
Nem tudom ti hogy vagytok vele de egy kicsit unalmas hogy a beherangozoknál meg az összefoglaloknál mindig kimaradnak csapatok,de a nagyágyuk benne vannak, lehetne inkább az is a cime hogy a nagycsapatoka beharangozoja? vélemény?go dolphins
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ork a Java nem 3. féléves tárgy?
Amúgy pont akkor jársz be, amikor én nem... 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
régi fórumon a vállald fejed topikban volt kép róla harmónikával, keresd vissza és azonosítsd be 😛 😀konqueror
már törölte a képfeltöltés. pedig a reakciókat látva megnéztem volna 😀marci
törölte a képfeltöltés, törölte a képfeltöltés...

engem nem korlátoz ugyan semmi 😛 tessék, mivel szuperképességeim vannak, így előteremtettem neked, mindent a userért http://img838.imageshack.us/img838/8633/orkw.jpg

az ideillő nóta http://www.youtube.com/watch?v=vEDHwzYm37Qkonqueror
köszi és muhahaha. 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
régi fórumon a vállald fejed topikban volt kép róla harmónikával, keresd vissza és azonosítsd be 😛 😀konqueror
már törölte a képfeltöltés. pedig a reakciókat látva megnéztem volna 😀marci
törölte a képfeltöltés, törölte a képfeltöltés...

engem nem korlátoz ugyan semmi 😛 tessék, mivel szuperképességeim vannak, így előteremtettem neked, mindent a userért http://img838.imageshack.us/img838/8633/orkw.jpg

az ideillő nóta http://www.youtube.com/watch?v=vEDHwzYm37Qkonqueror
meg se ismerem szakáll nélkül

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nálam a fekete = sötét. Nem nőből vagyok vazze. 😛marci
régi fórumon a vállald fejed topikban volt kép róla harmónikával, keresd vissza és azonosítsd be 😛 😀konqueror
már törölte a képfeltöltés. pedig a reakciókat látva megnéztem volna 😀marci
törölte a képfeltöltés, törölte a képfeltöltés...

engem nem korlátoz ugyan semmi 😛 tessék, mivel szuperképességeim vannak, így előteremtettem neked, mindent a userért http://img838.imageshack.us/img838/8633/orkw.jpg

az ideillő nóta http://www.youtube.com/watch?v=vEDHwzYm37Q
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jah biztos én voltam hazafelé menet a dzsáva előadásról ami az Iben volt, a Ferenc körútnál meg 2-kor voltam csak
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
a haja nem fekete, de ettől még ő volt 😛Höri
Nálam a fekete = sötét. Nem nőből vagyok vazze. 😛marci
régi fórumon a vállald fejed topikban volt kép róla harmónikával, keresd vissza és azonosítsd be 😛 😀konqueror
már törölte a képfeltöltés. pedig a reakciókat látva megnéztem volna 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kb. 180, zömök, fekete haj? Ha igen, akkor ő volt. 😊marci
a haja nem fekete, de ettől még ő volt 😛Höri
Nálam a fekete = sötét. Nem nőből vagyok vazze. 😛marci
régi fórumon a vállald fejed topikban volt kép róla harmónikával, keresd vissza és azonosítsd be 😛 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Orkra tippelnék 😊Fucu
Kb. 180, zömök, fekete haj? Ha igen, akkor ő volt. 😊marci
a haja nem fekete, de ettől még ő volt 😛Höri
Nálam a fekete = sötét. Nem nőből vagyok vazze. 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Péntek délután fél négy tájt a BME Q épületéből kijőve az I felől láttam közeledni egy Colts-pulcsis kollegát. Fedje fel kilétét, de gyorsan! 😊marci
Orkra tippelnék 😊Fucu
Kb. 180, zömök, fekete haj? Ha igen, akkor ő volt. 😊marci
a haja nem fekete, de ettől még ő volt 😛

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Péntek délután fél négy tájt a BME Q épületéből kijőve az I felől láttam közeledni egy Colts-pulcsis kollegát. Fedje fel kilétét, de gyorsan! 😊marci
Én a K-ban láttam valakit Steelers pulóverben, kb. 3 hete 😀 Na ő ki volt?BMG
Steelers pulcsim nincs, mezben inkább 😊tenorx
Sajnálom, pulcsi volt 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Orkra tippelnék 😊Fucu
Ork? iskolában? 😀konqueror
igen. Ork péntek 2 és 4 között jár suliba minden héten.Höri
jaja, én is láttam a Ferenc körútnál a mozgólépcsőn

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Péntek délután fél négy tájt a BME Q épületéből kijőve az I felől láttam közeledni egy Colts-pulcsis kollegát. Fedje fel kilétét, de gyorsan! 😊marci
Én a K-ban láttam valakit Steelers pulóverben, kb. 3 hete 😀 Na ő ki volt?BMG
Steelers pulcsim nincs, mezben inkább 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Péntek délután fél négy tájt a BME Q épületéből kijőve az I felől láttam közeledni egy Colts-pulcsis kollegát. Fedje fel kilétét, de gyorsan! 😊marci
Orkra tippelnék 😊Fucu
Kb. 180, zömök, fekete haj? Ha igen, akkor ő volt. 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Péntek délután fél négy tájt a BME Q épületéből kijőve az I felől láttam közeledni egy Colts-pulcsis kollegát. Fedje fel kilétét, de gyorsan! 😊marci
Én a K-ban láttam valakit Steelers pulóverben, kb. 3 hete 😀 Na ő ki volt?BMG
tenorx
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Péntek délután fél négy tájt a BME Q épületéből kijőve az I felől láttam közeledni egy Colts-pulcsis kollegát. Fedje fel kilétét, de gyorsan! 😊marci
Én a K-ban láttam valakit Steelers pulóverben, kb. 3 hete 😀 Na ő ki volt?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Péntek délután fél négy tájt a BME Q épületéből kijőve az I felől láttam közeledni egy Colts-pulcsis kollegát. Fedje fel kilétét, de gyorsan! 😊marci
Orkra tippelnék 😊Fucu
Ork? iskolában? 😀konqueror
igen. Ork péntek 2 és 4 között jár suliba minden héten.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Péntek délután fél négy tájt a BME Q épületéből kijőve az I felől láttam közeledni egy Colts-pulcsis kollegát. Fedje fel kilétét, de gyorsan! 😊marci
Orkra tippelnék 😊Fucu
Ork? iskolában? 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Péntek délután fél négy tájt a BME Q épületéből kijőve az I felől láttam közeledni egy Colts-pulcsis kollegát. Fedje fel kilétét, de gyorsan! 😊marci
Orkra tippelnék 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Péntek délután fél négy tájt a BME Q épületéből kijőve az I felől láttam közeledni egy Colts-pulcsis kollegát. Fedje fel kilétét, de gyorsan! 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Chiefs azért van mert Para-Kovács nagy spanja a Ricsinek. És ezzel próbálta húzni az agyát. Semmi más tartalma nincs.haromt
így már értem...
a Shockey Fail viszont milyenmá'... ha van egy kedvenc játékosom akkor azért csak felismerem 😀eaglesmcnabb
Főleg h sose volt kovboj.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
A Chiefs azért van mert Para-Kovács nagy spanja a Ricsinek. És ezzel próbálta húzni az agyát. Semmi más tartalma nincs.haromt
így már értem...
a Shockey Fail viszont milyenmá'... ha van egy kedvenc játékosom akkor azért csak felismerem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Chiefs azért van mert Para-Kovács nagy spanja a Ricsinek. És ezzel próbálta húzni az agyát. Semmi más tartalma nincs.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
http://www.hocipo.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2701
hát ez egyrészt vicces, másrészt Shockey major fail, mert a képen Witten van 😂konqueror
kissé benézte,
a változó erőviszonyokat, kivéve a Chiefst meg rohadtul nem értem... inkább akkor a Lions, de nem értem miért kell külön csapatot kiemelni, főleg ha helytelenül...eaglesmcnabb
A Chiefs azé van, mert a cikk februárban íródott. Bár tény, ettől még lehetne a Lions vagy más is. Ahogy gondolom a cikk írója még nem látta a Rams SB-t vagy a Chiefs Roaf-Waters-Weigmann-Shields faalt, ahol T-Rich mögött Priest (és Trent Green), meg X-faktor Hall elég jól nyomultak évekig. Tehát ha utána kapcsolódott be, akkor jogos volt februárban. Még lehe most feburárban s ezt mondjuk majd. Tavaly a Denver 6-0-nál húzott vészféket a Bye week után, és az a Denver nem volt rosszabb, mint ez a Chiefs, akik most bye weeken vannak. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...