NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.hocipo.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2701
hát ez egyrészt vicces, másrészt Shockey major fail, mert a képen Witten van 😂konqueror
kissé benézte,
a változó erőviszonyokat, kivéve a Chiefst meg rohadtul nem értem... inkább akkor a Lions, de nem értem miért kell külön csapatot kiemelni, főleg ha helytelenül...eaglesmcnabb
Ez már szőrszálhasogatás. Azt nézted egyébként, hogy februári a cikk?




több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.hocipo.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2701
hát ez egyrészt vicces, másrészt Shockey major fail, mert a képen Witten van 😂konqueror
ejha, bekerültem a hócipőbe, fantasztikus 😀JJ Tiller
Gratula hozzá!

írtam egy bejegyzést az NFL globális egészét minimálisan érintő, de meglévő jelenségről http://nflscout.blogter.hu/435244/ovd_ertekeidetHöri
Remek olvasnivaló; érdekes témakörrel. Csak ajánlani tudom!iktriad
Megvolt, tényleg jó....
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
http://www.hocipo.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2701
hát ez egyrészt vicces, másrészt Shockey major fail, mert a képen Witten van 😂konqueror
kissé benézte,
a változó erőviszonyokat, kivéve a Chiefst meg rohadtul nem értem... inkább akkor a Lions, de nem értem miért kell külön csapatot kiemelni, főleg ha helytelenül...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.hocipo.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2701
hát ez egyrészt vicces, másrészt Shockey major fail, mert a képen Witten van 😂konqueror
ejha, bekerültem a hócipőbe, fantasztikus 😀JJ Tiller
Gratula hozzá!

írtam egy bejegyzést az NFL globális egészét minimálisan érintő, de meglévő jelenségről http://nflscout.blogter.hu/435244/ovd_ertekeidetHöri
Remek olvasnivaló; érdekes témakörrel. Csak ajánlani tudom!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
írtam egy bejegyzést az NFL globális egészét minimálisan érintő, de meglévő jelenségről http://nflscout.blogter.hu/435244/ovd_ertekeidet

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
http://www.hocipo.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2701
hát ez egyrészt vicces, másrészt Shockey major fail, mert a képen Witten van 😂konqueror
ejha, bekerültem a hócipőbe, fantasztikus 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem tetszett (a képeket nem néztem 😀), ez a rész különösen:
"Az amerikai futball megdöbbentő élmény az európai futballhoz szokott szemnek. Nincsenek a földön vonagló férfiimitátorok, akik vinnyogva könyörögnek borogatásért, nincsenek csalók, akik kézzel juttatják tovább csapatukat, nincs ez az egész prostituált és nevetséges primadonnáskodás, hanem kőkemény játék zajlik, ráadásul tiszta játékidőben, négyszer tizenöt percig..........Nincs egyénieskedés, nincs C. Ronaldo, nincs külön keret hajzselére."
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
na és a képaláírásba is becsúszótt egy Fitzgerlad 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.hocipo.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2701
hát ez egyrészt vicces, másrészt Shockey major fail, mert a képen Witten van 😂
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
los angeles a másik parton van
😊ehh
Tebow is a Jaxnél landolt 😛Húsrágó
annyira nem draftoltatok jól 😛adam8
nem szar az, csak másra lesz jó 😂
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
a 18 meccsnél a +2-t melyik divízióból kapják?

szerintem lesz egyébként divízió újraosztás, mégpedig a költségcsökkentés miatt régiók szerint újraszervezve, például egy divízióba kerülhet: miami, tampa, jax, falcons – szép dolog a tradíció, de a tulajok sajnálják a zsetont az utazási költségekrevittore
los angeles a másik parton van
😊ehh
Tebow is a Jaxnél landolt 😛Húsrágó
annyira nem draftoltatok jól 😛

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
a 18 meccsnél a +2-t melyik divízióból kapják?

szerintem lesz egyébként divízió újraosztás, mégpedig a költségcsökkentés miatt régiók szerint újraszervezve, például egy divízióba kerülhet: miami, tampa, jax, falcons – szép dolog a tradíció, de a tulajok sajnálják a zsetont az utazási költségekrevittore
los angeles a másik parton van
😊ehh
Tebow is a Jaxnél landolt 😛
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
a 18 meccsnél a +2-t melyik divízióból kapják?

szerintem lesz egyébként divízió újraosztás, mégpedig a költségcsökkentés miatt régiók szerint újraszervezve, például egy divízióba kerülhet: miami, tampa, jax, falcons – szép dolog a tradíció, de a tulajok sajnálják a zsetont az utazási költségekrevittore
los angeles a másik parton van
😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a 18 meccsnél a +2-t melyik divízióból kapják?

szerintem lesz egyébként divízió újraosztás, mégpedig a költségcsökkentés miatt régiók szerint újraszervezve, például egy divízióba kerülhet: miami, tampa, jax, falcons – szép dolog a tradíció, de a tulajok sajnálják a zsetont az utazási költségekre
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Sziasztok! A következő problémám lenne: előfizető vagyok a livetv-n, ami ugye HDs. Ez nagyon jól hangzik, csak vasárnap este (ugye ilyenkor van a csúcsforgalom, ilyenkor netezik mindenki), mindig leesik kb. 200 kbytera a sávszélesség (alapból olyan 1Mbyteos=8 Mbites), és nézhetetlenül szaggat a közvetítés. Sajnos a netes csomagot most nem tudom megváltoztatni. Kérdésem nem tud valaki valamilyen megoldást erre? Gondolok itt olyanra, hogy valami beállítással csökkentsem a bejövő képminőségét, vagy valami program, ami csúcsforgalom esetén is megőrzi a sávszélességet vagy valami ilyesmi 😊 Előre is kösziDC
Chatben ilyenkor ott van az admin, nagyon segítőkész. Nem magyarázta el, hogy mit is változtattok, de a csatornáknál a player alatt ott vannak ilyen kis zászlók, két usa meg egy canada, na azok közül kattintsd át. Van amelyiknél picit rosszabb lesz a minőség, van amelyiknél szinte ugyanolyan a kép és semmi szaggatás nincs.

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nálatok sem megy live 247-en egy channel sem? :oJoco
deharomt
nem tudom mi lehetett a gond de egy gép újraindítás segített rajta.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nálatok sem megy live 247-en egy channel sem? :oJoco
de
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nálatok sem megy live 247-en egy channel sem? :o

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Üdv! Elnézést, h ide írom, de nem találtam neki jobb helyet, ahol válaszolnának is rá hamar. Múlt héten több mérkőzés és legnagyobb sajnálatomra a red zone channel streamje valami vShare nevezetű progin keresztül volt nézhető, amit eddig csak fizetősként találtam. Van valakinek valamilyen megoldása? Előre is köszönöm!clbass
Nem feltétlen fizetős. A vShare egy plugin, amit telepíteni kell, és beépül a böngésződbe, ha fent van már lehet nézni a meccset. Nálam is így volt a múlt héten. Utána lehet uninstallálni.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez igaz, hogy jobb, de nekem a LQ is akadozott múlt héten (4 megás net) ezért kénytelen voltam ingyen streamen nézni a cards meccset. plusz tegnap a bama meccset is mert az meg csak hd-ben volt és szaggatott mint a k...aélet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
van olyan meccs amihez van Low Quality stream a live247en. Nem mindhez, de sokhoz. A programnál mindig kiírja hogy melyik csatorna. Mást nem nagyon lehetharomt
Köszi, nem tudtam erről, majd akkor próbálom ezt figyelniDC
sajnos messze nem mindegyikhez, BL-nél szinte teljesen szétesik a hd, ott még lq se sokszor van :/
mondjuk az lq is jobb, mint az összes többi netes 90%-a de mindegy 😛

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
van olyan meccs amihez van Low Quality stream a live247en. Nem mindhez, de sokhoz. A programnál mindig kiírja hogy melyik csatorna. Mást nem nagyon lehetharomt
Köszi, nem tudtam erről, majd akkor próbálom ezt figyelni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! A következő problémám lenne: előfizető vagyok a livetv-n, ami ugye HDs. Ez nagyon jól hangzik, csak vasárnap este (ugye ilyenkor van a csúcsforgalom, ilyenkor netezik mindenki), mindig leesik kb. 200 kbytera a sávszélesség (alapból olyan 1Mbyteos=8 Mbites), és nézhetetlenül szaggat a közvetítés. Sajnos a netes csomagot most nem tudom megváltoztatni. Kérdésem nem tud valaki valamilyen megoldást erre? Gondolok itt olyanra, hogy valami beállítással csökkentsem a bejövő képminőségét, vagy valami program, ami csúcsforgalom esetén is megőrzi a sávszélességet vagy valami ilyesmi 😊 Előre is kösziDC
van olyan meccs amihez van Low Quality stream a live247en. Nem mindhez, de sokhoz. A programnál mindig kiírja hogy melyik csatorna. Mást nem nagyon lehet
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sziasztok! A következő problémám lenne: előfizető vagyok a livetv-n, ami ugye HDs. Ez nagyon jól hangzik, csak vasárnap este (ugye ilyenkor van a csúcsforgalom, ilyenkor netezik mindenki), mindig leesik kb. 200 kbytera a sávszélesség (alapból olyan 1Mbyteos=8 Mbites), és nézhetetlenül szaggat a közvetítés. Sajnos a netes csomagot most nem tudom megváltoztatni. Kérdésem nem tud valaki valamilyen megoldást erre? Gondolok itt olyanra, hogy valami beállítással csökkentsem a bejövő képminőségét, vagy valami program, ami csúcsforgalom esetén is megőrzi a sávszélességet vagy valami ilyesmi 😊 Előre is köszi
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Üdv! Elnézést, h ide írom, de nem találtam neki jobb helyet, ahol válaszolnának is rá hamar. Múlt héten több mérkőzés és legnagyobb sajnálatomra a red zone channel streamje valami vShare nevezetű progin keresztül volt nézhető, amit eddig csak fizetősként találtam. Van valakinek valamilyen megoldása? Előre is köszönöm!