NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy én sajnálom a sporttvt, lassan nem marad náluk semmi..
tenorx
En orulok, hogy buktak. Klasszikus monopolium volt. Nem innovaltak semmit, nem fejlodott a kozvetites szinvonala, sot inkabb csak visszafele mozgott, mert azt hittek ok az alfa meg az omega, a nezoi igenyek idomuljanak hozzajuk.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Srácok!

Ez is egy hobbi amire áldozni kell. Soccer topikban kb 2 hete megírtam, ha valakit érdekel, akkor egy Digi+Voda előfizetéssel 10 sportcsatornát nézhet kb 12e havonta. Ez azt gondolom egy hobbiért nem sok. Ráadásul ha hozzávesszük, hogy NFL, NCAA meccsek is lesznek az Arena4-en, akkor meg főleg megéri a sportág szerelmeseinek.
Arena4: nem biztos, hogy igazam lesz, de szerintem nem lesz másik szolgáltatónál, mert ez olyan mint a Digisport a Diginek, egy saját sportcsatornája, akinek kell, fizessen elő rá.

De ahogy egy órája is írtam, lehet nem is lesz szezon, mert az Arena 4 sikeresen olyan jogokba nyúlt bele amik most indultak el (Indycar, angol 2. liga) vagy még el sem indultak Motogp. Lehet így járunk az NFL-el is, hogy lehet nem is lesz szezon!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy én sajnálom a sporttvt, lassan nem marad náluk semmi..
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Ezt a csatornát amúgy lehet már fogni bárhol?
Érts UPC, THome, Digi vagy bármi?
Bazzani
UPC igen, többi nem, de ahogy írták az indexes cikkben, szerintem őszre benne lesz a többi szolgáltató kínálatában is
Löfli
és dolgoznak a srácok a HD-n is, nyugi
több mint 3 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
mcm4a1
Ugyan, minden meccset 150 streamen lehet nezni, nehol 4K-ban is.
Borbinho
Tudom, hogy lehet mindent streamen nézni de azért sokkal kényelmesebb TV-ben és magyarul még ha néha jobb is eredeti közvetítés.
mcm4a1
gamepasst is ki lehet tenni tv-re, főleg okostévével nem bonyolult
Löfli
Van Chromecastem azzal sokszor szoktam kirakni, de a Gamepass meg majdnem annyiba kerül mostmár majdnem mint az egész éves TV+Internet előfizetésem és akkor még az NCAA-ről ne is beszéljünk..
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Ezt a csatornát amúgy lehet már fogni bárhol?
Érts UPC, THome, Digi vagy bármi?
Bazzani
Tudtommal csak Vodafone (régebben UPC néven) Diginél biztos nincsen, nekem az van.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ezt a csatornát amúgy lehet már fogni bárhol?
Érts UPC, THome, Digi vagy bármi?
Bazzani
UPC igen, többi nem, de ahogy írták az indexes cikkben, szerintem őszre benne lesz a többi szolgáltató kínálatában is


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt a csatornát amúgy lehet már fogni bárhol?
Érts UPC, THome, Digi vagy bármi?

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
mcm4a1
Ugyan, minden meccset 150 streamen lehet nezni, nehol 4K-ban is.
Borbinho
Tudom, hogy lehet mindent streamen nézni de azért sokkal kényelmesebb TV-ben és magyarul még ha néha jobb is eredeti közvetítés.
mcm4a1
Na, legalább kezdődhet újra a NAGY VITA, mint minden évben itt.😊 Stream vs. magyar tv közvetítés. Felesleges még aggódni, szeptemberig még elszórakoznak majd sajnos úgyis az infókkal, hol lesz elérhető, HD nem HD, tüntessünk a Diginél/Vodafone-nál stb. stb. Én is tv-ben, magyarul szoktam szinte mindig, de kivárok mi lesz a vége pontosan. Most legalább nem egy héttel szezonkezdet előtt tudtuk meg az infót. Olyan nagy wtf meglepetés se volt, sajnos már évek óta lebegett ez, hogy a Sport TV bukhatja majd ezt is. Fel kell mostanában már készülni folyamatosan, hogy kb. minden bajnokság új évadánál lehet hogy máshol láthatjuk majd a tv-ben, ha egyáltalán látható lesz valahol.

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
közben befutott a csatorna közleménye is: Megállapodást kötött a National Football League (NFL) és a Network4. A szerződés eredményeként a jövőben Magyarország legújabb sportcsatornája, az ARENA4 sugározza az NFL mérkőzéseit. Az ősszel induló online platform, az ARENA4+ pedig további kiegészítő szolgáltatásokat kínál majd az NFL rajongóinak.

A közelgő NFL-szezon alatt az ARENA4 az alapszakaszból fordulónként öt mérkőzést közvetít élőben, és a rájátszás összes találkozóját, valamint a Super Bowlt is élőben sugározza. Ezen túlmenően a Network4 a szezon folyamán hetente jelentkező stúdióműsort is készít, melyben az NFL aktuális eseményeiről számolnak be.

Az NFL-meccsek népszerűsége gyorsan nő Magyarországon. A Nielsen Közönségmérés adatai szerint az élő mérkőzések nézettsége ma már eléri a négy legnagyobb európai futballbajnokság meccseinek nézettségét. A legutóbbi nagydöntőt, a Super Bowlt például a 18–59 év között férfi célközönség 23%-a követte élőben.
Bazzani
Heti 5? Hmm
TNF*,MNF, és 3 vasárnapi?

*amikor van
Pari
Tekintve, hogy 1 csatornájuk van, szóval elég nehéz lenne egy idősávból 2 meccset adni => igen
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
mcm4a1
Ugyan, minden meccset 150 streamen lehet nezni, nehol 4K-ban is.
Borbinho
Tudom, hogy lehet mindent streamen nézni de azért sokkal kényelmesebb TV-ben és magyarul még ha néha jobb is eredeti közvetítés.
mcm4a1
gamepasst is ki lehet tenni tv-re, főleg okostévével nem bonyolult


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
mcm4a1
Ugyan, minden meccset 150 streamen lehet nezni, nehol 4K-ban is.
Borbinho
Tudom, hogy lehet mindent streamen nézni de azért sokkal kényelmesebb TV-ben és magyarul még ha néha jobb is eredeti közvetítés.
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
közben befutott a csatorna közleménye is: Megállapodást kötött a National Football League (NFL) és a Network4. A szerződés eredményeként a jövőben Magyarország legújabb sportcsatornája, az ARENA4 sugározza az NFL mérkőzéseit. Az ősszel induló online platform, az ARENA4+ pedig további kiegészítő szolgáltatásokat kínál majd az NFL rajongóinak.

A közelgő NFL-szezon alatt az ARENA4 az alapszakaszból fordulónként öt mérkőzést közvetít élőben, és a rájátszás összes találkozóját, valamint a Super Bowlt is élőben sugározza. Ezen túlmenően a Network4 a szezon folyamán hetente jelentkező stúdióműsort is készít, melyben az NFL aktuális eseményeiről számolnak be.

Az NFL-meccsek népszerűsége gyorsan nő Magyarországon. A Nielsen Közönségmérés adatai szerint az élő mérkőzések nézettsége ma már eléri a négy legnagyobb európai futballbajnokság meccseinek nézettségét. A legutóbbi nagydöntőt, a Super Bowlt például a 18–59 év között férfi célközönség 23%-a követte élőben.
Bazzani
Heti 5? Hmm
TNF*,MNF, és 3 vasárnapi?

*amikor van
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
hát ez totál wtf hír
és sajna SD, azért remélem ügyködnek a HD-n
igaz lehet, hogy az aréna 4 eddigi jogai mind tolódtak a vírus miatt, simán lehet, hogy az NFL-t is kifizetik, aztán egy év pihi lesz😊
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
közben befutott a csatorna közleménye is: Megállapodást kötött a National Football League (NFL) és a Network4. A szerződés eredményeként a jövőben Magyarország legújabb sportcsatornája, az ARENA4 sugározza az NFL mérkőzéseit. Az ősszel induló online platform, az ARENA4+ pedig további kiegészítő szolgáltatásokat kínál majd az NFL rajongóinak.

A közelgő NFL-szezon alatt az ARENA4 az alapszakaszból fordulónként öt mérkőzést közvetít élőben, és a rájátszás összes találkozóját, valamint a Super Bowlt is élőben sugározza. Ezen túlmenően a Network4 a szezon folyamán hetente jelentkező stúdióműsort is készít, melyben az NFL aktuális eseményeiről számolnak be.

Az NFL-meccsek népszerűsége gyorsan nő Magyarországon. A Nielsen Közönségmérés adatai szerint az élő mérkőzések nézettsége ma már eléri a négy legnagyobb európai futballbajnokság meccseinek nézettségét. A legutóbbi nagydöntőt, a Super Bowlt például a 18–59 év között férfi célközönség 23%-a követte élőben.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
mcm4a1
Ugyan, minden meccset 150 streamen lehet nezni, nehol 4K-ban is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
Edit közben megnéztem Arena 4 jelenleg csak a UPC-nél van ami itt nem is elérhető, fantasztikus.

Szerkesztette: mcm4a1
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 index.hu/kultur/media/2020/07/06/breaking_az_arena4_elvitte_az_nfl-t_a_sport1_elol/
shawnka
Fogalmam sincs hogy ez jó e.
Majd ha kiderül kik szakértenek akkor megmondom.
Bazzani
Ricsi legalább a csúcson hagyhatná abba 😊
de mivel Maka kommentált ott is (vagyis a galaxy4-en, a testvércsatornán), óriási szerepcserére gondolom nem kell számítani
r.baggio
Lesznek olyanok akiket sajnálok, lesznek akiket marhára nem.
Ezt a Sport TV mocskosul benézte.
Jól gondolom, hogy Szaniszló Csabi a felelős ott a jogokért?
Gondolom ezáltal az NFL podcastjeik is ugranak majd.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
 index.hu/kultur/media/2020/07/06/breaking_az_arena4_elvitte_az_nfl-t_a_sport1_elol/
shawnka
Fogalmam sincs hogy ez jó e.
Majd ha kiderül kik szakértenek akkor megmondom.
Bazzani
Ricsi legalább a csúcson hagyhatná abba 😊
de mivel Maka kommentált ott is (vagyis a galaxy4-en, a testvér-/elődcsatornán), óriási szerepcserére gondolom nem kell számítani

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
 index.hu/kultur/media/2020/07/06/breaking_az_arena4_elvitte_az_nfl-t_a_sport1_elol/
shawnka
Fogalmam sincs hogy ez jó e.
Majd ha kiderül kik szakértenek akkor megmondom.
Bazzani
Gamepass oszt jónapot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 index.hu/kultur/media/2020/07/06/breaking_az_arena4_elvitte_az_nfl-t_a_sport1_elol/
shawnka
Fogalmam sincs hogy ez jó e.
Majd ha kiderül kik szakértenek akkor megmondom.

több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
 index.hu/kultur/media/2020/07/06/breaking_az_arena4_elvitte_az_nfl-t_a_sport1_elol/
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 021 — beers & Packers
Emlékszik még valaki, hogy az MNF "főcímdalát" miért cserélték le?
nagylaza
nekem rémlik valami, hogy az énekes valami rasszista dumát nyomott
Löfli
Langyos😊
nagylaza
 hvg.hu/vilag/20111005_obama_hank_williams_hitler
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 021 — beers & Packers
Emlékszik még valaki, hogy az MNF "főcímdalát" miért cserélték le?
nagylaza
nekem rémlik valami, hogy az énekes valami rasszista dumát nyomott
Löfli
Langyos😊
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Emlékszik még valaki, hogy az MNF "főcímdalát" miért cserélték le?
nagylaza
nekem rémlik valami, hogy az énekes valami rasszista dumát nyomott


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!