NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 455
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Flowerst meg nem is ertem, meg nem is jatszott miamiban..
Jakeem Grant lenne helyes
Adirotor
3 idényt azért letolt.
jó, tudom egyetem

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval:
A Patriots ex-QB-ja(Brady) eligazol a Bucsba ->
A Bucs ex-QB-ja (Winston) eligazol a Saintsbe ->
A Saints ex-QB-ja (Bridgewater) eligazol a Panthersbe ->
És most a Panthers ex-QB-ja(Newton) eligazol a Patriotsba.
A kör bezárult.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes ez a lista. Én például rögtön az elején megakadtam Chandler Jones-on. Mert hogy lehetne egy 2x-es first team all-pro, a 2010-es all decade csapatba beválasztott játékos alulértékelt? Főleg a legalulértékeltebb? Aztán végignéztem a Cardinals rostert ... és olyan nagyon nem tudok belekötni a választásba. 😊 Ahhoz képest amilyen jó, Jones tényleg eléggé alulértékelt, még így is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Every NFL team's most underrated player
 www.thescore.com/s/14532969

Speciel a miénkkel nagyon nem értek egyet... Akkor már Gerry LB vagy Elliott aki hibázgatott de kulcsszitukban berúgta. Illetve Seumaloból is korrekt G vált.

Gondolom más csapatok kapcsán is lehet vitatkozni a listával 😛
dande
Azt hittem, nálunk Kerrigan lesz, de végül is Ioannidis is oké 😊
warr_b
Nálunk Chark szerintem a helyén van értékelve. DJ Hayden lett volna talán a legideálisabb választás.
iktriad
En tudnek jobbat oda 😀

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Hogy lehet alulértékelt valaki, akire Franchise Taget raknak? 😀
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Flowerst meg nem is ertem, meg nem is jatszott miamiban..
Jakeem Grant lenne helyes
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Every NFL team's most underrated player
 www.thescore.com/s/14532969

Speciel a miénkkel nagyon nem értek egyet... Akkor már Gerry LB vagy Elliott aki hibázgatott de kulcsszitukban berúgta. Illetve Seumaloból is korrekt G vált.

Gondolom más csapatok kapcsán is lehet vitatkozni a listával 😛
dande
Azt hittem, nálunk Kerrigan lesz, de végül is Ioannidis is oké 😊
warr_b
Nálunk Chark szerintem a helyén van értékelve. DJ Hayden lett volna talán a legideálisabb választás.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Every NFL team's most underrated player
 www.thescore.com/s/14532969

Speciel a miénkkel nagyon nem értek egyet... Akkor már Gerry LB vagy Elliott aki hibázgatott de kulcsszitukban berúgta. Illetve Seumaloból is korrekt G vált.

Gondolom más csapatok kapcsán is lehet vitatkozni a listával 😛
dande
Azt hittem, nálunk Kerrigan lesz, de végül is Ioannidis is oké 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Every NFL team's most underrated player
 www.thescore.com/s/14532969

Speciel a miénkkel nagyon nem értek egyet... Akkor már Gerry LB vagy Elliott aki hibázgatott de kulcsszitukban berúgta. Illetve Seumaloból is korrekt G vált.

Gondolom más csapatok kapcsán is lehet vitatkozni a listával 😛
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ryan Wilson TOP10-e EDGE és DL posztokon:  www.cbssports.com/nfl/news/ranking-top-10-edge-rushers-defensive-linemen-in-nfl-tj-watt-aaron-donald-lead-the-way/
empty taxi
Khalil Mack 9. helye csöppet vicces.
iktriad
Nem is tudom, hogy az vagy Barrett 5. helye a nagyobb vicc.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ryan Wilson TOP10-e EDGE és DL posztokon:  www.cbssports.com/nfl/news/ranking-top-10-edge-rushers-defensive-linemen-in-nfl-tj-watt-aaron-donald-lead-the-way/
empty taxi
Khalil Mack 9. helye csöppet vicces.

Bence94
Apa kezdődik! Apa kezdődik!

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ryan Wilson TOP10-e EDGE és DL posztokon:  www.cbssports.com/nfl/news/ranking-top-10-edge-rushers-defensive-linemen-in-nfl-tj-watt-aaron-donald-lead-the-way/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“


Clinton-Dix Bearses karrierje összefoglalva 😀
Borbinho
Szegény macik csak Khabibot keresték a városban hogy tudjanak egy kicsit játszani 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Clinton-Dix Bearses karrierje összefoglalva 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Von Miller bő 2 hónapja esett át rajta (3 hétig volt beteg), de még 1.5 hónappal az után is h negatív lett az eredménye is nagyon szaron volt (éjszaka arra ébredt, h nem kapott levegőt, napközben random nem kapott levegőt, meg mozogni se tudott).
Ő asztmás, ami jelentős tényező, de kérdés, hányan vannak még az NFL-ben asztmások.

Olvastam olyan véleményeket is, hogy ha vki elkapja és nem a legjobban reagál a szervezete, akkor a karrierje is rámehet (ha tartósan sérül pl a tüdeje).
Borbinho
azért jó lenne tudni, hogyan vizsgálták, mivel a metódusok is eltérnek egymástól, az mellett, hogy a gyorstesztnek azért elég rossz a specificitása 😊 de ha nem termel megfelelő antitesteket, akkor eléggé szopó neki a szitu

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Jenny, esetleg Deb 😊
A többi rusnya
warr_b
Szerintem a Trubisky csaj is jó. Legalábbis sokkal jobb mint amilyen irányító. 😀 Amúgy ügyes a grafikus, nagyon sok arcon felfedezni az eredetije vonásait. 😊
peterk2005
Ezek nem a faceapp-al készültek?
bcsarli
Valószínűleg de,
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Jenny, esetleg Deb 😊
A többi rusnya
warr_b
Szerintem a Trubisky csaj is jó. Legalábbis sokkal jobb mint amilyen irányító. 😀 Amúgy ügyes a grafikus, nagyon sok arcon felfedezni az eredetije vonásait. 😊
peterk2005
Ezek nem a faceapp-al készültek?

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.
Sobri Jóska
Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
A szezont meg majd meglátjuk.
iktriad
Szezon biztosan nem lesz, szeptemberben örül Amerika, hogy él. Ha meg nem lesz szezon, akkor minek lenne most tavasszal draft?
Sobri Jóska
ezt csak így itthagyom
Adirotor
Akarsz fogadni?
Még mindig 1:1-ben benne vagyok, hogy nem lesz.
Ha akarsz, írj PM-et.

több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.
Sobri Jóska
Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
A szezont meg majd meglátjuk.
iktriad
Szezon biztosan nem lesz, szeptemberben örül Amerika, hogy él. Ha meg nem lesz szezon, akkor minek lenne most tavasszal draft?
Sobri Jóska
ezt csak így itthagyom

Szerkesztette: Adirotor
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Sobri megjövendölte. Nem lesz NFL szezon | se meg MLB se. |
Matthew99
Dehogy jövendöltem. Ne vagyok vajákos. Erre következtettem, következtetek

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.

Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
Most képzeld el a jelenlegi helyzetben azt a javaslatot, hogy a többségében fehér NFL tisztviselők tanácsára, nagyrészt fehér orvosok beoltanak többségében fekete játékosokat egy jelen pillanatban gyógyíthatatlan kórral, pusztán azért, hogy a lemenjen a szezon, a fehér tulajdonosoknak meglegyen a profit, a többségében fehér közönség pedig tudjon szórakozni 😀
Kampman
Tökéletesen megértem, igazából csak azt akartam ezzel mondani, hogy most is ezt csinálják azzal, hogy erőltetik, csak nem mondja ki senki. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Továbbra se tudok leakadni erről, hogy mi lesz ha teljes sorok fertőződnek majd meg az idényben? Komolytalanná teheti az egészet, ha több csapatnál is előfordul.

Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.

Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
Von Miller bő 2 hónapja esett át rajta (3 hétig volt beteg), de még 1.5 hónappal az után is h negatív lett az eredménye is nagyon szaron volt (éjszaka arra ébredt, h nem kapott levegőt, napközben random nem kapott levegőt, meg mozogni se tudott).
Ő asztmás, ami jelentős tényező, de kérdés, hányan vannak még az NFL-ben asztmások.

Olvastam olyan véleményeket is, hogy ha vki elkapja és nem a legjobban reagál a szervezete, akkor a karrierje is rámehet (ha tartósan sérül pl a tüdeje).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Sobri megjövendölte. Nem lesz NFL szezon | se meg MLB se. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.